Αποστολέας Θέμα: ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ 20:35 ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  (Αναγνώστηκε 3449 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ 20:35 ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 10, 2009, 16:34 »
ΑΑΑΑ αν και ήμουν ο μόνος που έβαλε μπλοκέ... το οχημα μου με εξέπληξε.... ...  87 87 87  roc2 j12

 ;) Κανόνισε το όχημα σου, να εκπλήξη και εμάς στην χειμερινή πρεμιέρα, γιατί κάτι ακούστηκε για  >:D >:D >:D

Κανόνισε εσύ και μην φοβού... εδώ έβαλα ρυθμιζόμενη ανάρτηση για σε έχω στα πουπουλα παππού....  :-* lol lol lol lol lol

Αρχές Σεπτέμβρη μπαίνει και το cage...  ;)
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ 20:35 ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 10, 2009, 18:21 »
Βρήκα στο πατάκι του συνοδηγού και ένα ψαράκι 4cm ...  j12 j12 j12 j12 j12 roc2 roc2 roc2

έτσι έτσι
άντε και ανεμότρατα με το καλό!!! lol
"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ 20:35 ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 10, 2009, 18:33 »
Ευχαριστούμε την παρέα για την χθεσινή βόλτα που μας πήγε.Προσωπικά δεν έχω ξαναδεί απο κοντά την σπηλιά του Νταβέλη παρά μόνο απο τις ειδήσεις μέσω του Δημητροκάλη και του Κατσούλα.  lol lol lol

 Χάρηκα ιδιαίτερα και για τον ελεύθερο χρόνο που μας απέμεινε για να λύσουμε τις απορίες μας. :)

  Το spotting του ThomasJimny μας έβγαλε άνετους και ωραίους. _supr> 10806> _231;

   Ο Μajestix όπως πάντα άψογος ( το βράδυ κοιμήθηκα με τη φωτό του φούλ μπούνια Jimny σου) roc2

  Ο Sav πάντα με τις χρήσιμες συμβουλές του με τα "αργά" και τα "αργότερα" του. ;)

  Για τον Mike τι να πώ,απλά ο καλύτερος απο μας τους νέους.Μη σε χάσουμε Mike. :)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!