Αποστολέας Θέμα: νυχτοπερπατηματα στη παρνηθα  (Αναγνώστηκε 4083 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: νυχτοπερπατηματα στη παρνηθα
« Απάντηση #45 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 13:08 »
εγω λεω να το κανουμε στεκι.
οχι το αεριο, το ΑΤ yah
ποτε θα ξαναπαμε?

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: νυχτοπερπατηματα στη παρνηθα
« Απάντηση #46 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 13:38 »
Ναι ναι ! Την επόμενη φορά θα τους πάμε και σουβλάκια  ;)  lol Πατέεεεεραααα σου 'ρχομαι! Α! και που 'σαι μπαμπάκο ?!? Ετοίμασε κανένα από -ξέρεις- αυτά τα ωραία τα μωβ... lol
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: νυχτοπερπατηματα στη παρνηθα
« Απάντηση #47 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 17:23 »
ήταν μεταξύ 9 και 9.30.  Μπήκαμε πρίν από το νεκροταφείο, σχεδόν βγαίνοντας από το κρυονέρι, από χωματόδρομο που δεν είχε κανένα απαγορευτικό ούτε μπάρα( πιο κάτω από άλλη είσοδο έχει). Μας πήγαν στο τμήμα της Ν. Ερυθραίας. Εσύ πότε πήγες??
Τον περασμένο Απρίλιο ή Μάιο, βγαίνοντας από το αέριο στον δρόμο της Βαρυμπόμπης κατά τις 10:00 έπεσα σε τερααααάστιο μπλόκο.
Μου ζητήσανε ταυτότητα, και επειδή δεν είχα, με πήγανε στο τμήμα για εξακρίβωση(??)

Αποσυνδεδεμένος heroicentaur

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 133
Απ: νυχτοπερπατηματα στη παρνηθα
« Απάντηση #48 στις: Νοέμβριος 22, 2008, 02:35 »
Εξακριβωση μπορουνε να κανουμε μεσα απο το Cb τους τη εχουνε η να παρουν τηλεφωνο το τμημα και να πεις τα στοιχεια σου προφορικα και τα βλεπουνε στο PC τοθς. Καφροι οι μπατσοι να μας φοβησουνε να μην πηγαινουμε βολτες στο βουνο.
]

Αποσυνδεδεμένος jimnakis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 132
  • Φύλο: Άντρας
  • taz
Απ: νυχτοπερπατηματα στη παρνηθα
« Απάντηση #49 στις: Νοέμβριος 22, 2008, 15:36 »
Εξακριβωση μπορουνε να κανουμε μεσα απο το Cb τους τη εχουνε η να παρουν τηλεφωνο το τμημα και να πεις τα στοιχεια σου προφορικα και τα βλεπουνε στο PC τοθς. Καφροι οι μπατσοι να μας φοβησουνε να μην πηγαινουμε βολτες στο βουνο.
εχει δικιο....εγω αυτο που ξερω να πω ειναι απο την στιγμη που δεν ειμαι μεσα στον δρυμο δεν μπορουνε να σου πουνε ουτε λεξη....δεν μου εχει τυχη ποτε αλλα αν τυχη θα κλαψουν αυτοι την φορα οι μπατσοι punch >12183
off-road team