Αποστολέας Θέμα: αποψε κανεις μπαμ!  (Αναγνώστηκε 1913 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος cybertaz

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 286
  • Φύλο: Άντρας
  • σπίτι μου....ο βυθός!
    • Sea gate Club
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 19:58 »
Θα σου πω ότι μου είχαν πει και εμένα τις αρχές... Μην κάνεις τίποτα...Όλα σιγά σιγά... Πρέπει πρώτα να δεις μέχρι που φτάνεις εσύ, και να διευκρινησεις τι χρήση θα κάνεις στο γύμνι... Εγώ μέχρι στιγμής έχω πει στοπ... Το αυτοκίνητο με ευχαριστεί όπως είναι είτε εντός είτε εκτός δρόμου...Θεωρώ πως για μένα και προς το παρόν έχω βρει την χρυσή τομή...Και εγώ θα γούσταρα να το κάνω τέρας, αλλά φαντάσου μετά να θέλω να πάω για ΣΚ χωριό για σκι...Εδώ μου σπάνε τώρα τα νεύρα που πάει με 120-130...Φαντάσου μετά... Γι'αυτό υπομονή... Προσωπικά πάλι πιστεύω ότι από την στιγμή που η τσέπη σου δεν είναι και ο καλύτερος σύμμαχος, όταν είναι να αλλαχτεί κάτι, άλλαξε το με κάτι πιο μάχιμο...Δεν μιλάω να πας να πάρεις έναν ιμάντα ή ενα σιμπι, αλλά πχ αν τα ελαστικά σου είναι καλά, κράτησε τα και όταν έρθει η ώρα για αλλαγή βάζεις κάτι πιο καλό  ;) ¶λλωστε είδες ότι το φόρα είναι πολλαπλών ταχυτήτων...Παρέα υπάρχει και για ήπιες βόλτες και για πιο εξτρειμ  ;)

+1


+2

+3

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 19, 2008, 21:31 »


1. CB για επικοινωνία με τους υπόλοιπους (Εμείς εδώ στη Κρήτη βολευτήκαμε και με τα PMR αν και τώρα ψηνόμαστε για τοποθέτηση CB)

++++++++++
Με το CB, κατα τη διάρκεια μιας βόλτας, μαθαίνεις ένα σωρό πράγματα, διαμορφώνεις άποψη, ρωτάς, δέχεσαι οδηγίες.......