Αποστολέας Θέμα: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...  (Αναγνώστηκε 11808 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 31, 2006, 17:06 »
Φιλε κτηνιατρε..., επαθε τη γνωστη πλεον... "νοσο των Βελγικων μπρατσων"!!!
Ολα καλα ομως, ηδη αλλαχτηκε το μπρατσο και για ακομη μια φορα, γλυτωσαμε τη βενζινη της επιστροφης...  ha lol lol
Απλα επιβαρυναμε το chriska και την Εleana, τους οποιους βεβαια και ευχαριστουμε πολυ πολυ...!!!

[/quote]

Σιγα την επιβάρυνση........
Μόνο που δεν είπες να κεράσεις και κάτι τις ha ha lol lol lol
Α, και τη βόλτα της Εμιλυς.......δεν την υπολογήσαμε lol lol lol (μου λέρωσε όλη τη δεξιά μεριά......στον αστραφτερό μου Highlander 8))
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 31, 2006, 17:08 »
Θείο ντυπώσεις από τον κομπρέσορα?

Τα Χριστούγεννα με τα χιόνια lol lol
Καλό δείχνει πάντως.......
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #47 στις: Νοέμβριος 01, 2006, 02:01 »
Εγω εχω να πω οτι εισαστε ολοι ανωριμοι που μπλεξατε το αφεντικο μου σε περιπετειες!
Ολοι η γειτονια τα εχει βαλει με μενα  0_21 0_21 δηθεν αφησα το γιμνι και πηρα το navara  87 που να ξερανε ...ha ha

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #48 στις: Νοέμβριος 01, 2006, 08:14 »
Βασιλη.... για να τους πεισεις, εχουμε και μερικες φωτογραφιες που φαινεται ο Αλεξης!!! lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #49 στις: Νοέμβριος 01, 2006, 16:28 »
Εγω εχω να πω οτι εισαστε ολοι ανωριμοι που μπλεξατε το αφεντικο μου σε περιπετειες!
Ολοι η γειτονια τα εχει βαλει με μενα  0_21 0_21 δηθεν αφησα το γιμνι και πηρα το navara  87 που να ξερανε ...ha ha

Βασιλη ετσι για την ιστορια,να ξερεις πως στην παιδικη χαρα της λιμνης Δασιου,το αφεντικο σου δεν ισιωσε πουθενα ολο με το πλαι πηγαινε,για να μην πουμε για τα ατελειωτα σβουριδια στα χορτα  roc2 roc2 roc2 Navara και ξερο ψωμι  roc2 roc2

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #50 στις: Νοέμβριος 01, 2006, 17:58 »
Georg πες το στον Navaraman αυτό lol lol lol lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης Γ.

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #51 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 07:51 »
Σχετικά με την πινακίδα κυκλοφορίας που βρήκαμε.
Την παρέδωσα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής μου την Δευτέρα 30/10/06, όπου ο αξ/κός υπηρεσίας μου είπε αρχικά ότι έκανα τζάμπα κόπο να την παραδώσω  #@%, με το σκεπτικό ότι αυτός που την έχασε θα έχει δηλώσει απώλεια και θα έχει ήδη ξεκινήσει η διαδικασία ακύρωσης και επανέκδοσης των πινακίδων.
Του είπα ότι παρόλα αυτά, αν ο άνθρωπος αυτός την έχασε πρόσφατα και δεν έχει προχωρήσει σε τέτοιες διαδικασίες, γιατί να μην γίνει προσπάθεια ανεύρεσης του για να γλυτώσει από τις γραφειοκρατικές και χρονοβόρες διαδικασίες.
Έτσι και έγινε. Ο άτυχος - τυχερός κάτοχός της, μου τηλεφώνησε εχθές 1/11/06 και με ευχαρίστησε για την εύρεση και την παράδοση της.
Σας ενημερώνω για να μοιραστούμε τις ευχαριστίες του, για την έκβαση της υπόθεσης αυτής, και για την ικανοποίηση μας ότι προσφέραμε κάτι.  >yes05
Hisamitsu Horigome

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #52 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 08:39 »
Σχετικά με την πινακίδα κυκλοφορίας που βρήκαμε.
Την παρέδωσα στο αστυνομικό τμήμα...  όπου ο αξ/κός υπηρεσίας μου είπε αρχικά ότι έκανα τζάμπα κόπο να την παραδώσω... 
Του είπα ότι... ο άνθρωπος αυτός την έχασε πρόσφατα και δεν έχει προχωρήσει σε τέτοιες διαδικασίες...
Ο άτυχος - τυχερός κάτοχός της, μου τηλεφώνησε εχθές 1/11/06 και με ευχαρίστησε για την εύρεση και την παράδοση της.

Για εμενα παντως Δημητρη, πολυ καλα εκανες και επραξες ετσι...
Τωρα σε οτι αφορα την ανευθυνοτητα ορισμενων... αστους γιατι δουλεψουν δε δουλεψουν, τα ιδια λεφτα θα παρουν, οποτε γιατι να δουλεψουν? (αυτο ειναι το σκεπτικο τους, ετσι λενε οι ιδιοι αλλωστε...!!!)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #53 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 11:40 »
Δημήτρη, απλά συγχαρητήρια...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #54 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 12:45 »
Α, ωραία! Τέλος καλό όλα καλά  ;D
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: ΖΗΡΕΙΑ-ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ, μονοήμερη εκδρομούλα...
« Απάντηση #55 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 16:40 »
Σχετικά με την πινακίδα κυκλοφορίας που βρήκαμε.
Την παρέδωσα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής μου την Δευτέρα 30/10/06, όπου ο αξ/κός υπηρεσίας μου είπε αρχικά ότι έκανα τζάμπα κόπο να την παραδώσω  #@%, με το σκεπτικό ότι αυτός που την έχασε θα έχει δηλώσει απώλεια και θα έχει ήδη ξεκινήσει η διαδικασία ακύρωσης και επανέκδοσης των πινακίδων.
Του είπα ότι παρόλα αυτά, αν ο άνθρωπος αυτός την έχασε πρόσφατα και δεν έχει προχωρήσει σε τέτοιες διαδικασίες, γιατί να μην γίνει προσπάθεια ανεύρεσης του για να γλυτώσει από τις γραφειοκρατικές και χρονοβόρες διαδικασίες.
Έτσι και έγινε. Ο άτυχος - τυχερός κάτοχός της, μου τηλεφώνησε εχθές 1/11/06 και με ευχαρίστησε για την εύρεση και την παράδοση της.
Σας ενημερώνω για να μοιραστούμε τις ευχαριστίες του, για την έκβαση της υπόθεσης αυτής, και για την ικανοποίηση μας ότι προσφέραμε κάτι.  >yes05

Δημητρη δεν τον ρωτησες τι διαολο γυρευε κι εκανε το γουρουνι μεσα στους λασπολακους?  lol
Σα δε ντρεπεται ο βρωμιαρης  lol