Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!  (Αναγνώστηκε 2119 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Madraoulas

  • Jimny
  • Μηνύματα: 53
  • Good life is...our hobby
ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!
« στις: Οκτώβριος 03, 2006, 17:43 »
!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!..και για ενημερωση...
Μετα απο εντονες πιεσεις (επειδη το διαβασα σε διαφορα ποστ στα φορουμ) σε φιλο με Yokohama Geolander A/T II (50/50) σε Pajero Pinin 2.0, επειδη του τραβαγε δεξια το αυτοκινητο (και μετα απο 4 ευθυγραμμισεις χωρις αποτελεσμα), πηρε σημερα τηλ στην αντιπροσωπεια και παραδεχθηκαν οτι γνωριζουν το προβλημα σε Jimny!!!..απλως καποιος δεν το ειχε αναφερει και για αλλο αυτοκινητοΤου ειπαν να περασει τελος Οκτωβριου για ελεγχο απο την αντιπροσωπεια και αν βρουν οτι υπαρχει προβλημα θα τ αντικαταστησουν με τα καινουρια Geolander ΧΩΡΙς ΧΡΕΩΣΗ (TA TΩRINA GEOLANDER ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΟΠΩς ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ)

Υ.Γ.Θα ενημερωσω οταν θα εχω νεοτερα

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 03, 2006, 17:50 »
Πρόεδρε ευχαριστούμε...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος allleo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 431
  • Όσο πιο ψηλά τόσο πιο καλά !!!! Χαλκιδικη
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 03, 2006, 19:03 »
κριμα και ειναι καλο λαστιχακι

isos to kalitero SUV

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 03, 2006, 20:15 »
!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!..και για ενημερωση...
Μετα απο εντονες πιεσεις (επειδη το διαβασα σε διαφορα ποστ στα φορουμ) σε φιλο με Yokohama Geolander A/T II (50/50) σε Pajero Pinin 2.0, επειδη του τραβαγε δεξια το αυτοκινητο (και μετα απο 4 ευθυγραμμισεις χωρις αποτελεσμα), πηρε σημερα τηλ στην αντιπροσωπεια και παραδεχθηκαν οτι γνωριζουν το προβλημα σε Jimny!!!..απλως καποιος δεν το ειχε αναφερει και για αλλο αυτοκινητοΤου ειπαν να περασει τελος Οκτωβριου για ελεγχο απο την αντιπροσωπεια και αν βρουν οτι υπαρχει προβλημα θα τ αντικαταστησουν με τα καινουρια Geolander ΧΩΡΙς ΧΡΕΩΣΗ (TA TΩRINA GEOLANDER ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΟΠΩς ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ)

Υ.Γ.Θα ενημερωσω οταν θα εχω νεοτερα

Επειδη τα φορουσα σε Jimny κι εχω κανει 18.000 km με το συγκεκριμενο λαστιχο,οντως τραβαει προς τα δεξια και οντως οι εμπειροι λαστιχαδες το γνωριζουν αλλα ειναι τοσες οι αρετες του συγκεκριμενου ελαστικου που το τραβηγμα προς τα δεξια ειναι αμελητεο!
Κατα τα τη γνωμη μου και συμφωνα με την εμπειρια μου απο τη χρηση του ειναι κορυφαιο 50/50 ελαστικο για Jimny!
Και το θεωρω κορυφαιο γιατι ειναι πραγματικα 50/50,συμπεριφερεται το ιδιο καλα στον αυτοκινητοδρομο με 140km οπως και στις κροκαλες και στα χιονια και στις λασπες!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 04, 2006, 08:45 »
Φίλος πάντως που το έχει βάλει (μετά από δική μου παρότρυνση) εδώ και 1 χρόνο δεν έχει παρατηρήσει τέτοιο φαινόμενο και εδώ που τα λέμε ακόμα δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να τραβάει πάντα δεξιά από τη στιγμή που δεν έχει φορά το ελαστικό... ??? ??? ???
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 19:28 »
το κοψιμο μηπως; τα ST που εχω τραβανε... και δεν μπορεσα ποτέ να καταλαβω γιατι...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...