Αποστολέας Θέμα: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS  (Αναγνώστηκε 2346 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος γιάννης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Άντρας
ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« στις: Οκτώβριος 06, 2006, 17:35 »
Γειά σας παιδιά. Είμαι ένας νέος κάτοχος jimny. Το μόνο που έχω βάλει σε αυτό είναι λάστιχα και μια ποδιά μπροστά. Σκέφτομαι να το ψηλώσω λίγο αλλά δεν ξέρω τι ανάρτηση να βάλω και εδώ θα ήθελα τα φώτα σας. Επίσης τι πιστεύετε οτι θα ήταν καλό για την προστασία του κάτω μέρους του αυτοκινήτου. Α και κάτι τελευταίο τι είναι αυτη η στεγανοποίηση που λένε. Όπως καταλαβαίνετε ακόμα δεν ξέρω πολλά απο τα βασικά. Συγγνώμη που σας ζάλισα αλλά θα μπορούσα να σας γράφω απορίες μου μέχρι αύριο. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά. Γιάννης

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 19:59 »
καλως ηρθες στην παρεα γιαννη. Μπες λιγο στα τεχνικα και ριξε μια ματια. Θα σου λυθουνε πολλες αποριες, και σιγουρα θα σου δημιουργηθουν αλλες τοσες :)

Βαλε ολες τις ερωτησεις σου εκει, και καλοταξιδο το νεο σου αυτοκινητο. :)

Επισης δες και την περιοχη με τις βολτες, θα γινουν συναντησεις την αλλη βδομαδα, και θα μπορεσεις να ανταλλαξεις αποψεις με αλλους τετρακινητους :)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 20:02 »
Συνονόματε καλως όρισες...και μην στεναχωριέσαι, έχεις το πιο βασικό!!!
Jimny j12 j12
Tο Jimny με μια τετράδα λάστιχα γίνεται πραγματικά "φονέας γιγάντων" και θα το δείς....
Χαρά μας να υπάρχουν άνθρωποι που γράφουν με τις ώρες, για το κοινό μας χόμπυ, άλλωστε μια παρέα είμαστε, σε όλη η Ελλάδα είναι η Παρέα με τα Jimny ονόματι JimnyClub. Καλώς όρισες και πάλι στην παρέα........
Α συνονόματε..ξέχασα....
Ελα για καφέ.....
www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,929.45.html
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 06, 2006, 20:04 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 20:07 »
Φίλε Γιάννη , καλώς ήρθες και απο μένα.
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να έρθεις μαζί σε μια βόλτα της παρέας μας.
Θα δεις έτσι live αρκετά πράγματα για να διαλέξεις και ότι η  φράση σου " θέλω να ψηλώσω λίγο" παίρνει διαφορετικές ερμηνείες.
Ενημερώσου όμως και απο τα τεχνικά θέματα , μην έρθεις αδιάβαστος ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 06, 2006, 20:56 από ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ »
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος P_Gala

  • Jimny
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
    • My web site (space)
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 20:27 »
καλως ηρθες και απο εμενα ...
 cl
Μην νομίζεις ότι χωρίς αναρτήσεις και μετατροπές δεν κάνεις τπτ γιατί και εγώ αυτό νόμιζα αλλά τελικά όπου και αν έχω πάει με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο ! ούτε να κολλήσω σε λάσπες, ούτε να βρει κάτω (και στην ουσία δεν έχω δώσει ευρώ για μετατροπή … ούτε καν λάστιχα :) πρέπει να τα αλλάξω σύντομα γιατί ξεράθηκαν χεχεχε)

αυτο που λεω καμια φορα ειναι αν ειναι ετσι το jimny εργοστασιακό φαντάσου να ριξεις και λεφτά τι θα κάνει…
 roc2

Αχ τι απολαμβανει αυτος ο nicksi απο εκει πανω...!  ha 
This is your life and its ending one minute at the time...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 07, 2006, 08:06 »
Ετσι μπραβο ντε, το λεει και το ευαγγελιο: AΥΞΑΝΕΣΤΕ & ΠΛΗΘΥΝΕΣΤΕ!!!  roc2

 hallo  Καλημερα φιλε Γιαννη και καλως μπηκες στη πανελληνια παρεα μας...  017>/

Οπως σου προανεφερε και ο αλλος ο Γιαννης, ειμαστε η πανελληνα παρεα με τα Jimny και βεβαια ειμαστε πολυ περηφανοι γι αυτο !!!  >ilov<

Σου ευχομαι κι εγω καλοταξιδο το νεο σου αποκτημα και να το καμαρωνεις οπως πραγματικα του αρμοζει στο χαρακτηρα του, δηλαδη μεσα στις λασπες, στα χιονια, σε ερημικες παραλιες, επανω στα βουνα και γενικοτερα, να... αποφευγεις την ασφαλτο, δεν κανει καλο!!! yes >c082

Οι αποριες σου ειναι ευλογες, αλλωστε ολοι μας παντα εχουμε και κατι καινουριο που θα θελαμε να μαθουμε...
Στο κομματι με τα τεχνικα, πιστευω οτι θα βρεις αρκετες απαντησεις σε αυτα που σε απασχολουν ή ισως θα σε απασχολησουν στο κοντινο μελλον...
Μη ξεχνας οτι ολοι μας ειμαστε εδω, για να βοηθαει ο ενας τον αλλον και ετσι μοιραζομαστε τις γνωσεις μας, τις αποψεις μας για το αγαπημενο μας Jimny !


Tην αλλη Πεμπτη, εχουμε διοργανωσει την 1η Πανελληνια καφεδοσυναντηση... ριξε μια ματια στο link που σου εχει δωσει ο αλλος Γιαννης και σιγουρα θα χαρουμε πολυ να σε δουμε κοντα μας, να γνωριστουμε, να συζητησουμε, να... πειραξει ο ενας τον αλλο (παντα με διαθεση humor, γινεται κι αυτο...) και σιγουρα να διασκεδασουμε!!!   >kafes< cof_1

Ειμαστε ολοι στη διαθεση σου...  b_231 cool

Και παλι... <welc_

Νικος Σιμος.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2006, 08:15 από Nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 09, 2006, 14:55 »
Γιάννη,  <welc_  κ από εμένα! Έλα στη βόλτα να γνωριστούμε κ από κοντά κ όσο για τις απορίες σου.. σίγουρα θα γίνουν περισσότερες αφού δεις κάποια jimny της παρέας  ;D Μην ανησυχείς όμως, όλοι θα είναι πρόθυμοι να σου τις λύσουν  j12
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος blackjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 58
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 10, 2006, 00:04 »
Γειά σου φίλε Γιάννη  <welc_ καί από εμένα :)
Καλοτάξιδο το jimnyνάκι σου καί καλές βόλτες... j12
Όσο γιά της απορίες σού πιστεύω πώς μέσα από της
συζητήσεις  στό forum θά λυθούν roc2


Αποσυνδεδεμένος γιάννης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΕΟΣ JIMNAKIAS
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 22, 2006, 13:36 »
Γειά σας παιδιά! μια άσχετη ερώτηση θέλω να κάνω! μήπως ξέρετε μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό το 4χ4 x-treme αύριο;επειδή ξέχασα να τηλ. χτες! Ευχαριστώ πολύ