Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Βολτίτσα Σαραντάπηχο για Πέμτη 19/10

(1/1)

russo:
Ζητήται "κοπανατζής" ;) για εξερεύνηση/καταγραφή περιοχής Σαραντάπηχου (Κορινθίας) για Πέμτη 19/10 (μονοήμερη, αναχώρηση κατά τις 9, επιστροφή αργάμιση) 



Υ.Γ. Υποχρεωτικά: κουράγιο για ψάξιμο και για (απογευματοβραδυνή) κρασομάσα, αν δεν θέλει να επιστρέψη μόνος.

NickSi:
Μακαρι ρε φιλε, αλλα που τετοια τυχη... γ@μω τα μαγαζια μου...!!!  bhe bhe bhe

nasos:
 Tι ελεγε ρουσσο η ευρυτερη περιοχη της ορεινης κορινθιας?Ειχε λασπη καθολου??χιονακι ψηλα??Ειναι απο τις περιοχες που αγαπαω μιας και εχω σπιτι στο Δερβενι... ;) ;)

russo:

--- Παράθεση από: nasos στις Οκτώβριος 19, 2006, 12:43 --- Tι ελεγε ρουσσο η ευρυτερη περιοχη της ορεινης κορινθιας?Ειχε λασπη καθολου??χιονακι ψηλα??Ειναι απο τις περιοχες που αγαπαω μιας και εχω σπιτι στο Δερβενι... ;) ;)

--- Τέλος παράθεσης ---

Εχεις σπίτι στο Δερβένι  :o και ρωτάς αντί να κάνεις επιτόπου αυτοψία ?

Λάσπη για άπειρα γουρούνια.
Πάνω από Ζάχολη (γύρω από Τουρλή) που ανέβηκα δεν μου άρεσε όλα καμένα, μόνο η θέα λέει.
Κατεβαίνοντας δυτικά για βρώ πέρασμα για Σελιάνα φτιάχνει η κατάσταση από πράσινο και ψάχνοντας να ξανανέβω από Σελιάνα -> Σαραντάπηχο και γύρω από αυτό (Χαλάσματα-Κουβέλι-Αεροδρόμιο) άπειροι δασικοί/λάσπη, όρεξη και ώρα για ψάξιμο νάχεις, δίπλα σου είναι.
Η Ζήρια πάνω από τα 1700μ. κατάλευκη, τα ίδια και ο Χελμός, αλλά με με τους νοτιάδες που λένε για αυτή τη βδομάδα δεν το βλέπω να κρατάνε τα χιόνια.  :(

big-terios:
Για κάτι καλό λέει έρχεται στις αρχές του επόμενου μήνα  roc2 roc2 roc2 αν και ακομα είναι νωρίς.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση