Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Καφεδακι ή ποτο, τη ΤΡΙΤΗ 17 Οκτωβριου 2006, στον Ιστιοπλοικο Ομιλο Πειραια.

<< < (3/4) > >>

IronΜan:
Να σας δω που θα παρκάρετε εκει πέρα ha

bilias_jr:
Διπλα σε κανα porshiko! roc2

Μάχος:
βαλτε τα μεσα στον ομιλο. 87 87 87την τελευταια που πηγα για καφε το καλοκαιρι εκει το αμαξι το πηραν χαμπαρι την ωρα που εφευγα δηλαδη μετα απο 2 ωρες lol lol lol.

NickSi:

--- Παράθεση από: Ironman στις Οκτώβριος 17, 2006, 00:54 ---Να σας δω που θα παρκάρετε εκει πέρα ha
--- Τέλος παράθεσης ---

ΜΗ ΣΑΣ ΦΟΒΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΕ!!!
Εχει μεγαλο parking, ακριβως μπροστα στον Ι.Ο.Π. !!! Αλλα και γυρω γυρω, παντα βρισκεις να παρκαρεις...

Τριτη 17 Οκτωβριου 2006, στον Ιστιοπλοικο Ομιλο Πειραια, κατα τις 8:30 - 9:00 !!!

Ο Ιστιοπλοικος, ειναι ενα πανεμορφο μερος για απογευματινοβραδυνη βολτουλα, στο τερμα της ακτης Κουμουνδουρου στη διασταυρωση με την οδο Επιδαυρου, στο τερμα του Μικρολιμανου!

NickSi:

--- Παράθεση από: wintaxt στις Οκτώβριος 17, 2006, 00:50 ---ωραια τωρα το ειδα..μια χαρα χαρουμενος:P πωπω...με εχει φαει η παλιο δουλεια..
--- Τέλος παράθεσης ---

Καλημερα Νικηφορε!!!  Και βεβαια, οπως καταλαβαινεις, θα χαρουμε να σε δουμε απο κοντα!!!

Χρεωσε με και ενα... λαθος, που δε ξερω και πως εγινε, εδω στο μαγαζι...  εχω χασει και τα δυο τηλεφωνα σου, το κινητο σου και το αλλο το σταθερο που μου εδωσες... αν μπορεις, περασε μου τα με ενα πμ βρε φιλε...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση