Αποστολέας Θέμα: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?  (Αναγνώστηκε 4638 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« στις: Οκτώβριος 06, 2006, 18:07 »
Λόγω των καλοκαιρινών διακοπων εχασα την ανακοινωση για την ανακληση των μπράτσων της DG Tuning
Διαβασα τυχαία σημερα την ανακοίνωση του Βαγγέλη Τσούκα (και μπράβο για την κίνηση) και η αλήθεια είναι οτι θορυβήθηκα

Δεν θέλω να σκεφτώ τι θα γίνει αν καθοδον σπασει σαν αγγουρι καποιο απο αυτά

Εγώ δεν εχω προμηθευτει τα μπράτσα απο την εν λόγω εταιρεία (κρίμα)
αλλα εχω την απορία είμαι ο μόνος? Μάλλον οχι!

Εχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα? Και τι σκέφτεστε να κάνουμε
πέρα απο το προφανές να τα πετάξω και να πάρω τα καινούργια... 0_21

Περιμένω βοήθεια..





Πάρε φόοοοραααα ρεεεε!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 20:19 »
Κωνσταντίνε μίλα με τον Βαγγέλη.....
Οσο για την σκέψη του να σπάσει μπράτσο καθοδόν...αστα , μακάρι να μην τύχει σε κανένα...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 07, 2006, 00:59 »
Λόγω των καλοκαιρινών διακοπων εχασα την ανακοινωση για την ανακληση των μπράτσων της DG Tuning
Διαβασα τυχαία σημερα την ανακοίνωση του Βαγγέλη Τσούκα (και μπράβο για την κίνηση) και η αλήθεια είναι οτι θορυβήθηκα

Δεν θέλω να σκεφτώ τι θα γίνει αν καθοδον σπασει σαν αγγουρι καποιο απο αυτά

Εγώ δεν εχω προμηθευτει τα μπράτσα απο την εν λόγω εταιρεία (κρίμα)
αλλα εχω την απορία είμαι ο μόνος? Μάλλον οχι!

Εχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα? Και τι σκέφτεστε να κάνουμε
πέρα απο το προφανές να τα πετάξω και να πάρω τα καινούργια... 0_21

Περιμένω βοήθεια..







Υπαρχουν δυο τροποι εκπροσωπησης μιας εταιρειας του εξωτερικου στην Ελλαδα..

Ο πρωτος ειναι να ειναι καποιος εξουσιοδοτημενος και αποκλειστικος αντιπροσωπος της εταιρειας αυτης που σημαινει οτι ακολουθει πιστα τη γραμμη της εταιρειας! Οταν δλδ συναλλασσεται καποιος με τον αντιπροσωπο ειναι σαν να συναλλασσεται με την ιδια την εταιρεια!Αυτο σημαινει πως δεν εχει καμια σημασια απο που εχει προμηθευτει ο αγοραστης το προιον αρκει να αποδεικνυεται πως οντως ειναι γνησιο προιον της εταιρειας αυτης!Απο εκει και περα ο αντιπροσωπος ειναι υποχρεωμενος να καλυψει τον αγοραστη και να ζητησει και ο ιδιος να καλυφθει απο την εταιρεια που αντιπροσωπευει!
Χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι η Auto-Profit η οποια κανει παραεισαγωγη Suzuki απο τη Γερμανια.Την εγγυηση των αυτοκινητων αυτων την καλυπτει η επισημη ελληνικη αντιπροσωπεια κι ας μην εχουν αγοραστει απο αυτην!
Αυτο θα πει Εξουσιοδοτημενος Αποκλειστικος Αντιπροσωπος

Η δευτερη περιπτωση που ειναι και αρκετα συνηθισμενη και κρυβει μεσα της και ολο το ελληνικο μεγαλειο ειναι να ειναι καποιος επισημος εισαγωγεας μια εταιρειας στην Ελλαδα! Που σημαινει πως δεν εχει καμια επιπλεον σχεση με την εν λογω εταιρεια περα απο την αγορα εμπορευματων! Δεν ειναι υποχρεωμενος να πουλαει σε συγκεκριμενη τιμη αλλα πουλαει οσο θελει,δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει service και γενικα χειριζεται οπως νομιζει την προωθηση των προιοντων!Μονη του υποχρεωση ειναι να παρεχει καποια εγγυηση για τα προιοντα που ΜΟΝΟ Ο ΙΔΙΟΣ πουλαει στην ελληνικη αγορα!
Χαρακτηριστικο παραδειγμα που ελαχιστοι γνωριζουν ειναι η NOKIA! H ΝΟΚΙΑ δεν εχει αποκλειστικο αντιπροσωπο στην Ελλαδα παρα μονο επισημο εισαγωγεα!!! Γεγονος που σημαινει πως αν εγω αγορασω ενα κινητο Νοκια απο τα κεντρικα της εταιρειας στη Φινλαδια και το φερω στην Ελλαδα και μου χαλασει,ο εδω δηθεν αντιπροσωπος δε με καλυπτει γιατι δεν το εχω αγορασει απο αυτον!

Στην Ελλαδα ολοι το παιζουν αποκλειστικοι αντιπροσωποι και μολις ερθουν τα ζορια σου λενε τραβα να καλυφθεις απο αυτον που το αγορασες!

Απο αυτο λοιπον εξαρταται Κωνσταντινε αν θα καλυφθειτε η οχι στην Ελλαδα!
Αν οχι (που δεν το νομιζω γιατι η xtreme εχει φερθει σωστα σε αναλογες περιπτωσεις) μπορειτε ολοι μαζι να στραφειτε προς το Βελγο κατασκευαστη και να απαιτησετε την αποζημειωση σας!
Παντως ριξε μια ματια και σε αλλα fora του χωρου..καπου πηρε το ματι μου καποιους ομμοιοπαθεις σου,αν μαζευτειτε πολλοι θα καταφερετε περισσοτερα!
Ελπιζω να βοηθησα.. ;)

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 07, 2006, 01:20 »
Κωνσταντίνε ρίξε μια ματιά εδώ
www.brat.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=1338
Γιώργο μπράβο που το θυμισες ρε φίλε ;)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 07, 2006, 08:45 »
Λόγω των καλοκαιρινών διακοπων εχασα την ανακοινωση για την ανακληση των μπράτσων της DG Tuning
Διαβασα τυχαία σημερα την ανακοίνωση του Βαγγέλη Τσούκα (και μπράβο για την κίνηση) και η αλήθεια είναι οτι θορυβήθηκα
Δεν θέλω να σκεφτώ τι θα γίνει αν καθοδον σπασει σαν αγγουρι καποιο απο αυτά
Εγώ δεν εχω προμηθευτει τα μπράτσα απο την εν λόγω εταιρεία (κρίμα)
αλλα εχω την απορία είμαι ο μόνος? Μάλλον οχι!
Εχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα? Και τι σκέφτεστε να κάνουμε
πέρα απο το προφανές να τα πετάξω και να πάρω τα καινούργια... 0_21
Περιμένω βοήθεια..

Κωνσταντινε, πριν απο λιγο καιρο και ενω πηγαινα στην ασφαλτο, ευτυχως με ελαχιστα χιλιομετρα, ειχα την εμπειρια να μου κοπει το μπροστα αριστερο μπρατσο, ακριβως στο... γνωστο πια, ευαισθητο σημειο της ενωσης (ραφη).
Ηταν αργα το απογευμα, Παρασκευη και το σημαντικοτερο ηταν οτι δε σκοτωθηκα και δε σκοτωσα και κανεναν αλλο ανθρωπο, μιας και ημουν στη λεωφ. Θησεως με αρκετη κινηση...
Πηρα τηλεφωνο το Βαγγελη το Τσουκα και ευτυχως, για καλη μου τυχη, ηταν ακομη στο μαγαζι... Πηγα απο εκει παρα παρα πολυ σιγα & προσεκτικα και τα παιδια μου αλλαξαν αμεσως το μπρατσο...
Σε συζητηση μας για το θεμα αυτο, η απαντηση του Βαγγελη, ηταν οτι θα αλλαξει ολα τα μπρατσα της D&G tunning που εχουν τοποθετηθει στην Ελλαδα...
Οποτε, για να μην αγχωνομαστε, ολοι θα ειμαστε σε αναμονη της νεας παραλαβης των καινουριων μπρατσων απο το Βελγιο... :D
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 07, 2006, 11:55 »
Οποτε, για να μην αγχωνομαστε, ολοι θα ειμαστε σε αναμονη της νεας παραλαβης των καινουριων μπρατσων απο το Βελγιο... :D

Ελπίζω μέχρι τότε να μη πάθει κανένας τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 09, 2006, 13:08 »
Kατ' αρχήν ευχαριστώ για την ανταπόκριση και τις απαντήσεις σας.

Ξέρω πως η ορθοτερη πρώτη κίνηση θα ήταν να απευθυνθώ στην ίδια την εταιρεία απ' όπου
το προμηθεύτηκα (DG) αλλα αφού το συγκεκριμένο προϊόν (όπως και αρκετα άλλα)
εξοπλίζει αυτοκίνητα αυτής της παρέας σκέφτηκα οτι σίγουρα και κάποιος άλλος
θα είχε παρόμοιο πρόβλημα. Συνηθίζω πρώτα να ρωτάω τους δικούς μου ανθρώπους ( t4)

Χαίρομαι που διαβαζώ απο τον Nicksi οτι η απoφαση του Βαγγελη είναι οτι θα αλλαξει ολα τα μπρατσα
της D&G tunning που εχουν τοποθετηθει στην Ελλαδα. Δείχνει οτι υποστηρίζει και την εταιρεία που
αντιπροσωπεύει αλλα και φυσικά τη δική του.

Ελπίζω να κλήσει όσο το δυνατο πιο γρήγορα (και χωρίς ζημιές) το θέμα
γιατι πέρα από εταιριες, αντιπροσωπείες, πελάτες και προϊοντα υπάρχει η ασφάλεια μας
που για μένα είναι πάνω απο όλα
Και πάλι ευχαριστω
Πάρε φόοοοραααα ρεεεε!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 09, 2006, 16:10 »
Kατ' αρχήν ευχαριστώ για την ανταπόκριση και τις απαντήσεις σας.Και πάλι ευχαριστω



Μια παρέα είμαστε.....
Το βασικότερο όμως είναι...καφέ θα πιούμε?? lol lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 09, 2006, 17:49 »
Φυσικά...να δώ και καμιά φάτσα ρε αδελφέ lol lol lol
Πάρε φόοοοραααα ρεεεε!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 10, 2006, 08:32 »
Kατ' αρχήν... ...Χαίρομαι που διαβαζώ απο τον Nicksi οτι η απoφαση του Βαγγελη είναι οτι θα αλλαξει ολα τα μπρατσα
της D&G tunning που εχουν τοποθετηθει στην Ελλαδα.
Δείχνει οτι υποστηρίζει και την εταιρεία που αντιπροσωπεύει αλλα και φυσικά τη δική του.

Κωνσταντινε, επειδη μιλησα με το κο Τσουκα για τα μπρατσα, να σε/σας ενημερωσω λιγο για το συγκεκριμενο θεμα...
H εταιρεια Xtreme 4x4  ΔΕΝ αντιπροσωπευει τη συγκεκριμενη εταιρεια (D&G tunning) στην Ελλαδα.
Επειδη και σε καποια αλλα fora εχει γινει θεμα με τα συγκεκριμενα μπρατσα και επειδη διαφοροι "φωτεινοι παντογνωστες" λαμβανουν θεση και κανουν και κριτικη, θα σου εξηγησω τι εννοω...: Εαν ο Τσουκας ηταν αποκλειστικος ή μη αντιπροσωπος στην Ελλαδα, ο Dieter ΔΕΝ θα επρεπε (κανονικα) να πουλαει απ ευθειας τα προιοντα του στη χωρα μας... O Τσουκας, απλα, κανει εμπορια των προιοντων αυτων στην Ελλαδα, χωρις να σημαινει αυτο οτι εχει και την ευθυνη τους...
Σε αντιθεση με καποιες αλλες εταιρειες που πραγματικα αντιπροσωπευει (WARN, ARB κλπ κλπ) και που σε καθε περιπτωση φερει και την ευθυνη για τη σωστη τοποθετηση και λειτουργια τους ακομη και για την εγγυηση τους ή επισκευη τους.

Στη περιπτωση λοιπον των μπρατσων, ειχε γραψει:

Κύριοι,
Ύστερα απο αίτημα που είχαμε απο την εταιρεία Dg Tuning σχετικά με το πρόβλημα που δημιουργήθηκε με τα μπροστινά μπράτσα της θα θέλαμε να ανακαλέσουμε τα οχήματα που έχουν προμηθευτεί απο την εταιρεία μας τα μπράτσα , προς αντικατάστασή τους με την νέα έκδοση HD που είναι σε παραγωγή και θα είναι διαθέσιμα απο την 1η Οκτωβρίου 2006 σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα της DG Tuning .
Θα θέλαμε οι πελάτες που έχουν προμηθευτεί τα μπράτσα απο την εταιρεία μας να επικοινωνήσουν μαζί μας στο Τηλ.210 3477378 έως τις 10 Σεπτεμβρίου 2006 και να δήλώσουν την επιθυμία τους για την αντικατάσταση αυτή.
Η αντικατάσταση θα γίνει χωρίς χρέωση μόνο για όσους έχουν προμηθευτεί τα μπράτσα απο την εταιρεία μας  .

Για την Xtreme 4x4
Βαγγέλης Τσούκας 

Προτεινω λοιπον οποιος εχει προμηθευτει τα συγκεκριμενα μπρατσα απευθειας απο την D&G tunning ή απο καπου αλλου, να επικοινωνησει με το Βαγγελη το Τσουκα και σιγουρα η καλυτερη δυνατη λυση θα δοθει, ασχετα αν ειναι αντιπροσωπος ή οχι...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος groove

  • Jimny
  • Μηνύματα: 105
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #10 στις: Οκτώβριος 10, 2006, 18:06 »
Eδω δεν απαναταει ο ιδιος Dieter σε τοσα  mail που του εχω στιλει για το ιδιο θεμα........

Αποσυνδεδεμένος KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #11 στις: Οκτώβριος 10, 2006, 18:56 »
H αλήθεια είναι οτι υπάρχει ενα μπάχαλο με τη εν λόγω κατάσταση...

Απο τη μια η ανακοινωση της Xtreme αφορά αντικατάσταση για αυτους που τα εχουν προμηθευτει απο την ιδια και μόνο
Λογικό απο μερια της xtreme (oχι όμως για την DG...)

Μετά ο Nicksi λεέι: Σε συζητηση μας για το θεμα αυτο, η απαντηση του Βαγγελη, ηταν οτι θα αλλαξει ολα τα μπρατσα της D&G tunning που εχουν τοποθετηθει στην Ελλαδα... Οποτε, για να μην αγχωνομαστε... (Ναι αν ήταν ετσι δεν θα αγχωνόμαστε, αλλά δεν είναι)

Σημερα τα διαβάζω λίγο διαφορετικά απο τον Nicksi: Προτεινω λοιπον οποιος εχει προμηθευτει τα συγκεκριμενα μπρατσα απευθειας απο την D&G tunning ή απο καπου αλλου, να επικοινωνησει με το Βαγγελη το Τσουκα και σιγουρα η καλυτερη δυνατη λυση θα δοθει, ασχετα αν ειναι αντιπροσωπος ή οχι...

Mιλάω με τον Κεχαϊδη και μου λέει πως παρόλο που αυτός δεν θα αλλάξει τα δικά του αλλά θα τα ενισχύσει
εχει ερθει σε επαφή με την DG που του είπαν οτι η αντικατάσταση θα γίνει μεσω της Xtreme αλλα θα πληρωθεί η τοποθέτηση...

Μιλάω με το Βαγγέλη που προσπαθεί να βοηθήσει, αλλα δεν εχει καμία τέτοια ενημέρωση απο την DG πέραν των πελατών του.
Μου λέει να ενημερωσω την DG ωστε και εκεινοι με την σειρά τους εκείνον για το τι θα γίνει.

Αυτός που πρέπει να πιεστεί για να δώθει μια (θετική) λύση στο θέμα είναι μόνο ο Βέλγος
ολα τα άλλα είναι μπαρμπούτσαλα...

Ετσι εστειλά mail και περιμένω...και το ερωτημα παραμένει...Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?  bhe
Πάρε φόοοοραααα ρεεεε!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 10, 2006, 19:32 »
H αλήθεια είναι οτι υπάρχει ενα μπάχαλο με τη εν λόγω κατάσταση...

Απο τη μια η ανακοινωση της Xtreme αφορά αντικατάσταση για αυτους που τα εχουν προμηθευτει απο την ιδια και μόνο
Λογικό απο μερια της xtreme (oχι όμως για την DG...)

Μετά ο Nicksi λεέι: Σε συζητηση μας για το θεμα αυτο, η απαντηση του Βαγγελη, ηταν οτι θα αλλαξει ολα τα μπρατσα της D&G tunning που εχουν τοποθετηθει στην Ελλαδα... Οποτε, για να μην αγχωνομαστε... (Ναι αν ήταν ετσι δεν θα αγχωνόμαστε, αλλά δεν είναι)

Σημερα τα διαβάζω λίγο διαφορετικά απο τον Nicksi: Προτεινω λοιπον οποιος εχει προμηθευτει τα συγκεκριμενα μπρατσα απευθειας απο την D&G tunning ή απο καπου αλλου, να επικοινωνησει με το Βαγγελη το Τσουκα και σιγουρα η καλυτερη δυνατη λυση θα δοθει, ασχετα αν ειναι αντιπροσωπος ή οχι...

Mιλάω με τον Κεχαϊδη και μου λέει πως παρόλο που αυτός δεν θα αλλάξει τα δικά του αλλά θα τα ενισχύσει
εχει ερθει σε επαφή με την DG που του είπαν οτι η αντικατάσταση θα γίνει μεσω της Xtreme αλλα θα πληρωθεί η τοποθέτηση...

Μιλάω με το Βαγγέλη που προσπαθεί να βοηθήσει, αλλα δεν εχει καμία τέτοια ενημέρωση απο την DG πέραν των πελατών του.
Μου λέει να ενημερωσω την DG ωστε και εκεινοι με την σειρά τους εκείνον για το τι θα γίνει.

Αυτός που πρέπει να πιεστεί για να δώθει μια (θετική) λύση στο θέμα είναι μόνο ο Βέλγος
ολα τα άλλα είναι μπαρμπούτσαλα...

Ετσι εστειλά mail και περιμένω...και το ερωτημα παραμένει...Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?  bhe

Κωνσταντινε μη ρωτας και ξαναρωτας γιατι στο τελος θα τα βαλεις στο γνωστο μερος και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα  ha ha ha
Ας κανουμε λιγο υπομονη και που θα παει θα φιλοτιμηθει ο Βελγος και θα μας στειλει κανα μπρατσο  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #13 στις: Οκτώβριος 10, 2006, 19:43 »
Λες να ξυπνήσω καμια μέρα και να τα βρώ εξω από το σπίτι μου να με περιμένουν lol

Πλάκα με κάνεις? Εκτός και αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω  0_21
Πάρε φόοοοραααα ρεεεε!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Tι να κάνω με τα μπράτσα *&%$#?
« Απάντηση #14 στις: Οκτώβριος 11, 2006, 08:08 »
...
Μετά ο Nicksi λεέι: Σε συζητηση μας για το θεμα αυτο, η απαντηση του Βαγγελη, ηταν οτι θα αλλαξει ολα τα μπρατσα της D&G tunning που εχουν τοποθετηθει στην Ελλαδα... Οποτε, για να μην αγχωνομαστε... (Ναι αν ήταν ετσι δεν θα αγχωνόμαστε, αλλά δεν είναι)

Σημερα τα διαβάζω λίγο διαφορετικά απο τον Nicksi: Προτεινω λοιπον οποιος εχει προμηθευτει τα συγκεκριμενα μπρατσα απευθειας απο την D&G tunning ή απο καπου αλλου, να επικοινωνησει με το Βαγγελη το Τσουκα και σιγουρα η καλυτερη δυνατη λυση θα δοθει, ασχετα αν ειναι αντιπροσωπος ή οχι...
...

Κωνσταντινε... αυτο ακριβως που σου εγραψα, το οποιο δεν ειναι η δικη μου αποψη αλλα του Τσουκα, ειναι αυτο ακριβως που σου απαντησε και ο Κεχας... Το αν θα χρεωθεις ή οχι με τα εξοδα τοποθετησης, δεν μπορω να σου το απαντησω εγω, γι αυτο σου ειπα να μιλησεις καλυτερα με τον ιδιο το Τσουκα...
Εγω απλα μετεφερα εδω, την απαντηση του Τσουκα...  Δε νομιζω ομως οτι καποιος θα μεινει μετεωρος...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...