Αποστολέας Θέμα: συναντηση 4WD  (Αναγνώστηκε 1508 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος black pete

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 47
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΟΔΟΣ
    • www.rhodes4wd.gr
συναντηση 4WD
« στις: Σεπτέμβριος 22, 2006, 18:56 »
Θα θελαμαι σαν λεσχη να οργανωσουμε μια συναντηση 4Χ4 στη Ροδο,και θα θελαμαι την βοηθεια σας.
θα ηθελα αν συμφωνουν ολοι (σε ατομικο και σε επιπεδο λεσχων)να ακουσω προτασεις για τις ημερομηνιες που θα σας βολευε να γινει κατι τετοιο,μιλαμε παντα για το διαστειμα δεκεμβριου '06 μεχρι και μαρτιο'07

περιμενω νεα σας και προτασεις.
με εκτιμηση
Μπακογιαννης Τσαμπικος
Υ.Γ. θα πρεπει να γνωριζω μεχρι τελος οκτωμβριου για να εχουμε χρονο για την οργανωση.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 22, 2006, 20:28 από black pete »
ο κοντος,χοντρος και............ασχημος του www.rhodes4wd.gr

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: συναντηση 4WD
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 22, 2006, 19:34 »
Kατ αρχή, ευχαριστώντας για την πρόσκληση, να σου πω ότι πρσωπικά αλλά και σαν JimnyClub θα βοηθήσουμε, σε ότι μπορούμε...
Η Ρόδος είναι μαγευτικό νησί και εκεί έχω περάσει δύο απο τα ομορφότερα χρόνια της ζωής μου σαν φοιτητής(87-89) στην ΑΔΣΕΝ.
Στο διάστημα που δίνεις, θα σου έλεγα τον Μάρτη για ένα και μόνο λόγο..πλησιάζει η άνοιξη , ή ζέστη, και φένονται ομορφιές του νησιού που δεν μπορείς να δείς το χειμώνα(πεταλούδες, 7 πηγές, Καρακόνερο αν θυμάμε καλά..κτλ).
Συν τοις άλλοις ή εκδρομή-εξόρμηση στην Ρόδο, θα πρέπει να έχει και αρκετή ξενάγηση στην πόλη, μιας και είναι υπέροχη, και τα μαγαζιά θα πρέπει να είναι ανοιχτά(δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο, αλλά Δεκέμβρη κοβαμε φλέβες, ας ήταν καλά το αναψυκτήριο και η Στάνη..).

Υπολόγισε όμως ότι όσοι κατέβουν, θα έρθουν με πλοίο, αρα για τα οδοιπορικά j12 βάλε δυο μέρες πάνω κάτω...είναι και ταξίδι που δεν το κάνεις κάθε λίγο και λιγάκι, Αρα δεν θα κάτσεις και 2 μέρες πάνω κάτω....δεν θα δεις παλιά πόλη, ενυδρειο, Μοντε Σμιθ κτλ??
Το να κατωρθώσουμε να μαζευτούμε στην Ρόδο πραγματικά θα είναι πολύ καλό, όσοι δεν έχετε πάει Ρόδο χάνετε(βεβαια η καλύτερη εποχή είναι καλοκαίρι .....)
Καλό θα είναι και τα έντυπα του χώρου, ιδίως του τετρακίνητου, να καλύψουν το γεγονός της μάζωξης στο ακριτικό νησί...κάτι που νομίζω πως θα κάνουν...
Με χαρά βλέπω τέτοιες πρωτοβουλίες...ότι θέλετε για βοήθεια είμαστε εδώ όπως μπορούμε....κανονίστε και θα είμαστε εκεί...

Να είστε καλά...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος black pete

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 47
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΟΔΟΣ
    • www.rhodes4wd.gr
Απ: συναντηση 4WD
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 22, 2006, 20:40 »
ευχαριστω για την προσφορα βοηθειας ειναι παντα ευπροσδεκτη.τα περιοδικα του χωρου θα ενημερωθουν μολις εχουμε την τελικη ημερομηνια πραγματοποιησης της ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ 4WD οσο για μαγαζια η παλια πολη ειναι γεματη και πολλα απο τα μαγαζια ειναι ανοιχτα και τον χειμωνα το θεμα της μασας απλο ειται ταβερνακη ειται το αναλαμβανουμαι εμεις .
θα σας ενημερωσω μολις υπαρχουν νεοτερα.
ο κοντος,χοντρος και............ασχημος του www.rhodes4wd.gr