Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Ημερησια Ολυμπος, φαί Π.Παντελεημονας.

<< < (2/11) > >>

NickSi:

--- Παράθεση από: admin στις Σεπτέμβριος 04, 2006, 09:39 ---...Η ημερομηνία που προτείνεις θα έλεγα να είναι το αργότερο, μιας και μετά όλα παίζονται ακόμη και αν πέσει έστω και μια καλή βροχούλα...
--- Τέλος παράθεσης ---

Μπραβο... φανταστικε admin... βλεπω εχεις αρχισει και ψηνεσαι για λασπουλες...!!!

admin:

--- Παράθεση από: Nicksi στις Σεπτέμβριος 04, 2006, 09:58 ---
--- Παράθεση από: admin στις Σεπτέμβριος 04, 2006, 09:39 ---...Η ημερομηνία που προτείνεις θα έλεγα να είναι το αργότερο, μιας και μετά όλα παίζονται ακόμη και αν πέσει έστω και μια καλή βροχούλα...
--- Τέλος παράθεσης ---

Μπραβο... φανταστικε admin... βλεπω εχεις αρχισει και ψηνεσαι για λασπουλες...!!!

--- Τέλος παράθεσης ---

Εγώ το είπα για να προφυλάξω αυτούς που θέλουν να έρθουν με ΗΤ. Να μην υπάρχει ταλαιπωρία...

achariz:
Χαίρεται κύριοι.

Παρακολουθώ εδώ και λίγο καιρό όμορφη παρέα σας και σκέφτηκα να βοηθήσω κι εγώ λιγάκι αν μπορώ.

Επειδή πρόσφατα ήμουν στο βουνο τον θεών  j12, αλλά δυστυχώς μόνο για 4 μέρες,  bhe έχω να σας προτείνω την εξής διαδρομή.
Δεν ξέρω βέβεια αν είναι αυτό που ψάχνετε, βέβαια κάτι είδα για υψόμετρο, αλλά νομίζω πως αξίζει τον κόπο. Υπάρχει δρόμος από την πίσω μεριά του Ολύμπου όχι από Λιτοχωρο που ανεβαίνει στα 2400 με το αυτοκίνητο! Δρόμος που δεν έχει λασπούλες για παιχνίδια αλλά η κροκάλα θα σας φτιάξε άνετα φραπεδάκι, αρκει να έχετε έτοιμα καφε και νερό.
Η θέα είναι φανταστική και το κυριότερο με 1 - 1:30 ώρα πεδοπορία φτάνετε σε κορυφή απέναντη από τον Μύτικα και Το Στεφάνι!!!!!  yah yah yah

Μερικές φωτό για να πάρετε μια γεύση.



















Εκεί που τελειώνει ο δρόμος για τα αυτοκίνητα υπάρχει ένα οροπέδιο όπου μπορεί κανείς να κατασκηνώσει αν αντέχει το κρύο που μάλλον θα έχει.
Αν τελικά σας ενδιαφέρει πείτε μου να σας δώσω λεπτομέριες για το πως θα πάτε. roc2 roc2 roc2



Metalaxe:
Για πες μας λεπτομέρειες, ακόμα και αν δεν ανέβω με τα παιδιά, κάποια άλλη φορά θα το ήθελα... :) :) :) :)

ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ:
Ο νέος είναι ωραίος . Δώσε πληροφορίες στον λαό , φίλε achariz!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση