Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Ημερησια Ολυμπος, φαί Π.Παντελεημονας.

(1/11) > >>

gc:
Για ριξτε ημερομηνιες.... θα γινει μετα την εκδρομη στο πανταβρεχει (εννοειται) και θελω να δω διαθεσιμοτητα.
Θα ειναι χαλαρη βολτα, ευκολη και θα προτιμουσα να γινει στο πρωτο 10ημερο του οκτωβρη, κοθοτι οι εναλλαγες στα χρωματα θα ειναι φανταστικες.

Η αναβαση θα φτασει στα περιπου 1800μ ;)

εννοειται οτι οι περισσοτερες ταβερνες στον Π.Παντελεημονα ειναι σχεδον ολες "BRAT_CERTIFIED"!!! lol lol lol

Εφοσον δε βρεξει, ακομα και ΗΤ θα ειναι υπεραρκετα για λαστιχο ;)

Φανταστικε admin, θα μας βοηθησεις με καμια διαδρομουλα;

4x4er:
¶ψογα gc!!!!!! cl cl cl cl cl
Εμείς είμαστε μέσα, για ημερομηνία δεν ξέρω ακόμα εγώ...

gc:
Θα το κανονισουμε για να βολεψει να βρεθουμε ολοι-ες :)

Μάχος:
μεσα μεσα θα εχω βαλει και τα md μεχρι τοτε..... yah yah yah yah yah yah yah

γουσταρωωωωωω lol lol lol lol

admin:

--- Παράθεση από: gc στις Σεπτέμβριος 02, 2006, 20:58 ---
Η αναβαση θα φτασει στα περιπου 1800μ ;)

εννοειται οτι οι περισσοτερες ταβερνες στον Π.Παντελεημονα ειναι σχεδον ολες "BRAT_CERTIFIED"!!! lol lol lol



Φανταστικε admin, θα μας βοηθησεις με καμια διαδρομουλα;

--- Τέλος παράθεσης ---

Από διαδρομούλες κάτι θα βρεθεί.. για το 1800 μέτρα δεν ξέρω πως...
Όσον αφορά τις ταβέρνες φυσικά και είναι αρκετα καλές αλλά το να κάνεις μια διαδρομή στα 1800 μέτρα δεν είναι και κάτι που παίρνει και 1-2 ώρες... Παίρνω παράδειγμα την εξόρμηση που είχαμε κάνει με το off-road.gr και καταλήξαμε να τρώμε στις 6 το απόγευμα.. θα πρότεινα να είχαμε μαζί μας φαγητό και να το ευχαριστηθούμε καλύτερα στην όμορφη φύση... Σε ταβέρνες μπορούμε να πάμε ακόμη και με χιόνια... Αν χιονίσει όμως πιο πάνω... τότε του χρονου πάλι...
Η ημερομηνία που προτείνεις θα έλεγα να είναι το αργότερο, μιας και μετά όλα παίζονται ακόμη και αν πέσει έστω και μια καλή βροχούλα...


Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση