Αποστολέας Θέμα: Πώς ήμουν και πώς έγινα...  (Αναγνώστηκε 5379 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« στις: Αύγουστος 24, 2006, 13:59 »
Ένας λόγος βέβαια ήταν ότι είχα δίπλα μου τον κακάσχημο αυτόν γκέι. 87 87 87 87 87

 _warning> _warning> _warning> Το συγκεκριμένο είναι... <offtop/

Παρακαλώ να ανοίξεις καινούριο θέμα στις... μετατροπές για αυτό το προιόν. ;)

(έχει σχέση βέβαια με την ...ανάρτηση, αλλά έμμεση)

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 24, 2006, 14:07 »
Λες να είναι μετατροπή? j12 j12 j12
Δεν το σκέφτηκα.  ::) ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 24, 2006, 14:17 »
Λες να είναι μετατροπή? j12 j12 j12
Δεν το σκέφτηκα.  ::) ::) ::) ::)


Κοίτα, το θέμα σηκώνει πολύ συζήτηση...

Αν είναι συνειδητή επιλογή του, (όπως αφήνεις να εννοηθεί σε προηγούμενα post σου), μάλλον είναι μετατροπή...

Σε άλλη περίπτωση, αφορά...ελατωματικό προιόν, που όμως είναι ...εκτός εγγύησης, άρα θα χρειαστεί μετατροπή... για να βελτιωθεί.

Είναι όπως είπα παραπάνω μεγάλο θέμα και ίσως έπρεπε να φτιάξουμε νέο πίνακα για να το αναλύσουμε...
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 24, 2006, 14:23 »
 ΝΑΙ ΝΑΙ     j12 j12 j12 j12 j12 j12
Κανε ενα καινουργιο πινακα και να το αναλισουμε εκει γιατι ειναι κριμα να ξεφτιλιζουμε το ποστ.
 0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 24, 2006, 14:31 »
Βοήθησέ με να βρούμε έναν τίτλο που να ταιριάζει στην περίπτωση....και θα το μεταφέρω εκεί...

σκέφτομαι... ελατωματικά προιόντα...η πικρή αλήθεια...προσπάθεια μετατροπής-βελτίωσης...πως θα ήθελες να ήσουν...όλοι με βαράνε... τί απ' όλα?

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 24, 2006, 14:36 »
Πως ήμουν και πως έγινα.
Έχω μια φωτογραφία του πριν πάει στην Αγγλία και μια τώρα πρόσφατη.
 87 87 87 87 87 87

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 24, 2006, 14:43 »
Μεταφέρεται εδώ, σειρά αναλύσεων του αγαπητού μέλους wolf προς τον ...κουμπάρο, σε μιά προσπάθεια να βρεθεί τί φταίει... και εάν υπάρχει περιθώριο βελτίωσης... a105 a105 a105

Παρακαλώ μόνο υπεύθυνες γνώμες.... 87

« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 24, 2006, 14:54 από Teo »
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 24, 2006, 16:03 »
Κάνοντας μιά προσπάθεια να διευκολύνω το σχηματισμό άποψης απο τον αναγνώστη, παραθέτω ένα χμ.... μικρό ιστορικό, απο μεγάλες αλήθειες που στο πρόσφατο παρελθόν έχει αναφέρει ο συμπαθής wolf...

Για χαρα και απο εμενα.
Με λενε Δημητρη και ισως μερικοι να με ξερουν απο το brat.
Aν ομως ακουσετε καποιον gc να λεει οτι με ξερει μαλων για καποιον αλλο θα λεει.Ουτε τον ξερω και ουτε θελω να τον γνωρισω.
 ha ha ha

Μονο να μην ερθεις Παρασκευη γιατι θα ειναι και ο παπαρας ο κουμπαρος μου.
Να τωρα που ειπα <κουμπαρος. εβγαλα 4 σπυρακια. #@% #@% #@% u10 u10

Πλακα κανω για τον κουμπαρο μου. Ελα οποτε θελεις , αυτος θα ειναι απο Παρασκευη εδω ,οποτε αν θελεις ελα να τον γνωρισεις.
Στο foroum γραφει σαν gc.
Αν το δεις μην φοβηθεις. Τον εχουμε εμβολιασμενο αν σε δαγκωσει.
 _14539> _14539> _14539> _14539> _14539> _14539> _14539> _14539> _14539>

Σε εχει δει απο κοντα και συνεχιζει και μπαινει στο forum? >12183

Παντος σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας , εκτος απο τον παπαρα τον κουμπαρο μου. 87 87 87 87 87

Καλα ρε σιδερανθρωπε για να <αγαπησεις> τον κουμπαρο μου πρεπει να εχεις να δεις γυναικα τουλαχιστον 20 χρονια. 87 87 87 87 87

Επειδή δεν θέλω να υποχρεωθώ στον κουμπάρο τον ξεφτίλα, μήπως λέω μήπως κάποιος που ξέρει που να βρει...

Ναι και , απο ποιο απο τα 5-6 νουμερα που εχεις θα με παρεις?
Η θα με παρεις με αποκρυψη?
 bhe bhe bhe bhe bhe

Δεν ξερω τι ηθελε να πει με αυτο , αυτο που ξερω εγω ειναι οτι τον τρωει ο κολος του τωρα τελευταια. 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21

Όσο για σένα λουκια gc  άπορο μερικές φορές πως σε αντέχει αυτήν η Ερη. 0_21 0_21 0_21
Α και αν συνεχίσεις να λες μαλακιουλες θα πω στην βαφτιστήρα μου όταν μεγαλώσει , όλη την αλήθεια για τον πραγματικό της πατέρα. Ξέρεις αυτόν που είναι καπετάνιος, γιατί του Νικόλα είναι απλός ναύτης. 87 87 87 87 87 87

Και αν κάποιος αρχίσει το δούλεμα να ξέρει ότι θα του στείλω τον κουμπάρο μου για 15 μέρες . bhe bhe bhe bhe bhe bhe bhe

Ελπιζω να μπωρεσω ν βαλω και τους χαρτες που μου εδωσε ο ξεφτιλας ο κουμπαρος ( που ελεγε και στο ασμα ο Μυλιοκας). 87 87 87 87 87 87 87 87
Αντε ξεκουβαλα απο τη Σαλονικη και ελα να μου κανεις κανενα σεμιναριο για το 276.
Αντε και εγω θα σου κανω εντατικα πως να περπατας στο χωμα με το ζυμνι. ha ha ha ha ha ha

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να δήξετε λίγη κατανοιση στον φίλο και κουμπάρο μου gc.
Δεν ξέρετε πολλά από την προσωπική ζωή του και δεν έχετε το δικαίωμα να τον κρίνετε με τόσο άσχημο τρόπο.
Αν ξέρατε τι περνάει δεν θα λέγατε τέτοια πράγματα.
Αν όμως θέλετε σας αναφέρω εγώ μερικά από αυτά……..
Ξέρετε τι είναι να είσαι φαλακρός και άσχημος και να έρχεται στο διπλανό σπίτι ένας ξανθός μακριμαλης 1,90 με κάτι πλάτες ΝΑ?
Και εσύ να απορείς γιατί η γυναίκα σου πίνει 7 καφέδες την ημέρα στο μπαλκόνι που βλέπει προς τα εκεί?
Ξέρετε τι είναι να βλέπουν τα παιδία σου από την τηλεόραση καράβια καπεταναίους , και να φωνάζουν …… ο μπαμπάς , ο μπαμπάς.
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. ¶ντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr> _bambr> _bambr>
Αν θέλετε μπορώ να σας πω και αλλά
 j12 j12 j12 j12 j12 j12

Ρε γ@μώτο ξέρεις πόσες φορές το είπα και εγώ αυτό?
Το θέμα δεν είναι αν τα μαρτυρήσω εγώ στην βαφτιστήρα μου η στον Νικόλα, το θέμα είναι ότι θα το καταλάβουν από μόνα τους.    l_h l_h
Έχεις δει το φαλάκρα να έχει γαλανά μάτια? 
Έχεις δει το φαλάκρα να έχει μπούκλες?
Έχεις δει το φαλάκρα να έχει τρόπους?
Εγώ προσωπικά όχι, ενώ τα παιδία του έχουν.
Βέβαια εκείνος ο γείτονας που λέγαμε την άλλη φορά, και τρόπους έχει και γαλανά μάτια και μπούκλες στα μακριά μαλλιά του. Λες?   gr_t gr_t
Το καλό είναι όμως όταν είδα για πρώτη φορά τον καπετάνιο. Εκεί να δεις σοκ που έπαθα. Σαν να βλέπεις το Νικόλα μετά από 20 χρόνια.
Τέλος πάντων επειδή είναι και κουμπάρος μου και είναι και κρίμα να λέμε λόγια χωρίς να είναι μπροστά για να υπερασπίσει τη θέση του και την αντρική του υπόληψη θα σταματήσω εδώ.
Α και το σημαντικότερο.
Τρώει τέτοιο ξύλο από την πεθερά του όταν πάει προς το κρεβάτι της Ερης που δεν λέγετε. Μια φορά που ήμουνα επάνω στο σπίτι βόγκαγε σαν να τον έσφαζαν.  2_ag 2_ag

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 24, 2006, 16:06 »
Επειδή οι αναφορές ξεπερνούν κι αυτές των προβληματικών jimny, ορίστε και η συνέχεια, μέχρι να οδηγηθούμε να φτιάξουμε χωριστή κατηγορία για το συγκεκριμένο φαινόμενο...

Τωρα για το οτι θελεις καποιον να σκισεις, ειμαι συγουρος οτι ο gc θα το ευχαριστιθει ενα σκισιμο. lol lol lol lol lol

lol, τι να κανω, με χωσατε και ανελαβα την επιμελεια... αλλα για αλλα ημουν εγω, στην εκαλη με παρακαλουσε η 2μετρη να παω... αλλα που εγω, στο κουτσοχωρι σας εμπλεξα..τετοιο κορμι, τετοιο παιδι... ου ρε... lol lol lol

Ποια 2μετρη βρε αοματε?
Αντρας ηταν αχριστε ε αχριστε. 87 87 87 87 87 87 87 87 87

γιατι δε λες οτι μολις ειδες τον καπετανιο ηθελες να γινεις μουτσος του ρε? τα δικα σου τα κρατας στο σεντουκι
 τ'απλυτα; lol lol lol
οσο για το ξυλο... σνιφ σνιφ... αφηστε κυριοι, ειναι μια πονεμενη ιστορια... θα την μοιραστω μαζι σας ομως εν καιρο... γι αυτο ειναι οι φιλοι... για να ακουνε... lol lol lol

Εγω ηθελα να γινω μουτσος?
Αντε ρε γιουσουφακι  γιουσουφακι. >033_


Θες να πω ποιον γλυκοκοίταζε?
Ακόμα βάζεις κρέμες και αντηλιακά και κάθεσαι στο μπαλκόνι?
Ότι και να κάνεις ο γείτονας σου είναι street
 cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl

Αλλος ειναι αυτος που ηταν στην Αγγλια . 87 87 87
Και γυρισε και φαλακρος.
Ξερεις τι λενε στο χωριο της Ερης?
Χωραφι που οργωνετε δεν χορταριαζει. lol lol lol lol
Και εσυ εισαι σπανος. ha ha ha

Οχι ρε φιλε.
Τα αντρικα φωτα τα ξεχασες εκει. 87 87 87 87 87
Εδω ηρθες με τα κολοφαναρα αναμενα!!!!!!!!!!!!!!
 cl cl cl cl cl cl cl cl

Παιδιά, σήμερα επέστρεψα από διακοπές (θα ξαναφύγω, ευτυχώς, γιατί δεν παλεύεται η κατάσταση εδώ με τον καύσωνα!) κ θέλω να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ το wolf κ την οικογένειά του για την άψογη φιλοξενία κ το τέλειο φαγητό  cl
Πήγα στο Καστράκι για λίγες ώρες κ φυσικά γνωριστήκαμε κ συζητήσαμε ένα σωρό θέματα!
Όσο για τον κουμπάρο gc, δεν ξέρω τι να πω.. στην Κερκίνη μια χαρά μου φάνηκε! Όμως, για να είμαι ειλικρινής, δε μου ταιριάζετε για κουμπάροι, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ  lol

Όχι ρε γ@μώτο μην το λες και εσύ.
Ξέρεις τα τράβηξα αυτές τις μέρες για να τον συνεφέρω?  0_21 0_21 0_21 0_21
Βρε τι βόλτα με το sami του έταξα τι ότι θα στείλω 2-3 για να εξαφανίσουν την πεθερά του, άσε δεν μπορείς να φανταστείς.  cl cl cl
Μέχρι και ότι θα ψάξω εγώ ο ίδιος για να βρω τον καπετάνιο και να τον φέρω πίσω.
 87 87 87 87

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 24, 2006, 16:07 »
τουλαχιστον ειμαι αντρας ρε αχρηστε και παναθλιες λυκε... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 24, 2006, 16:18 »
τουλαχιστον ειμαι αντρας ρε αχρηστε και παναθλιες λυκε... lol lol lol

Το αλλο με τον Τοτο πες μας εχει ποιο πολυ πλακα.
 cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl


Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 25, 2006, 07:58 »
με τον τοτο βγαινεις και εχεις τρελα ονειρα; ρεεεεεε φανταστικο προσωπο ειναι... και τετοια προβληματα εχεις...? lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 25, 2006, 13:59 »
Προσεχε τι λες γιατι το Σαβατο θα εισαι Καλαμπακα.  0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21
Α και κατι αλλο.
Σημερα μου εστειλε τηλεγραφιμα ο καπετανιος.
Απο βδομαδα θα ερθει να σε βρει για να κανονισετε τα διαδικαστικα για την πατροτιτα των παιδιων του
 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 25, 2006, 14:05 »
super, αντε γιατι βαρεθηκα να πληρωνω. καιρος να προσεξω εσενα λιγο. Ειδικες αναγκες κτλ... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Πώς ήμουν και πώς έγινα...
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 25, 2006, 14:37 »
super, αντε γιατι βαρεθηκα να πληρωνω. καιρος να προσεξω εσενα λιγο. Ειδικες αναγκες κτλ... lol lol lol

Ρεεεεεεεεεεε    ποσες φωρες θα στο πωωωωωωωωωω
Δεν παω με αντρες σαν εσενα. Λουκια ε λουκια
Α παρε λιγο ενα τηλ στο σπιτι σε θελει η πεθερουλα σου.  0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21