Αποστολέας Θέμα: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?  (Αναγνώστηκε 9904 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος apla

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« στις: Αύγουστος 17, 2006, 20:43 »
Είχα μια κουβέντα σχετικα με αυτό το jeep.Τελίκα τι λέει τουτο ειναι καλό εκτος δρόμου?απο κατανάλωση τι κάνει?Γενικότερα πιστευετε αξίζει?

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 17, 2006, 21:48 »
εε ?? u22

Αποσυνδεδεμένος 4x4er

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 868
  • Φύλο: Άντρας
  • You go Faster, I go Everywere...
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 17, 2006, 21:53 »
Τα  2 στοιχεία   που μου αρέσουν  πραγματικά στο wrangler (σε σύγκριση πάντα με το jimny μου), ειναι η 6η ταχύτητα, και το  πιό φαρδύ σαλόνι....
Mountains, seas, somewere in between...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 17, 2006, 22:05 »
all time classic.... αλλά.... αν και γινεται τερας σχετικα ανετα... θελει πολυυυυ χρημα ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 17, 2006, 22:06 »
επισης δεν μπορουμε να συγκρινουμε τη ροπη του στα 2.4 με το δικο μας ;) ασε που στα 4.0L ξεφευγει εντελως!
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 17, 2006, 23:40 »
Τα  2 στοιχεία   που μου αρέσουν  πραγματικά στο wrangler (σε σύγκριση πάντα με το jimny μου), ειναι η 6η ταχύτητα, και το  πιό φαρδύ σαλόνι....
Δηλ. τα μπλοκε δεν σου αρεσουν? lol lol
Καλο ειναι αλλα ακριβο στην συντιριση.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 18, 2006, 08:46 »
Είχα μια κουβέντα σχετικα με αυτό το jeep.Τελίκα τι λέει τουτο ειναι καλό εκτος δρόμου?απο κατανάλωση τι κάνει?Γενικότερα πιστευετε αξίζει?

Μη μου το χαλας ρε Δημητρη και σε εχω και σε εκτιμηση...  0_21 0_21     
Ασχημο ειναι το "πρησμενο" samy σου?  _ac39>      Λοιπον, για να μη σκεφτεσαι τετοιες αμερικανικες αηδιες, φαε λιγο εως πολυ αγριογουρουνο, ξαπλωσε και κανα τριωρο κατω απο κανα παχυ παχυ ισκιο και περιμενε μεχρι να σου περασει η κριση...

Japan λεβεντη μου, Japan... δε σπαει, δε χαλαει...!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 18, 2006, 09:53 »
Παράλογη κατανάλωση, ακριβή συντήρηση, τεράστιος προυπολογισμός για μετατροπές, παροιμιώδης αναξιοπιστία. Το υπερβολικό κόστος που συνθέτουν όλα τα προηγούμενα δεν αποτελεί value for money για τα ελληνικά δεδομένα πόσον μάλλον όταν οι δυνατότητες του δεν ξεπερνούν αυτές του Jimny.
Guys please μην τα συγκρίνουμε με τα αμερικάνικα Rock Crawlers Wrangler με Hemi V8 μοτέρ...αυτά ναί είναι καλύτερα απο το Jimny αλλά έχουν.....60 - 100.000 δολλάρια :o
Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος apla

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 18, 2006, 18:44 »
Παράλογη κατανάλωση, ακριβή συντήρηση, τεράστιος προυπολογισμός για μετατροπές, παροιμιώδης αναξιοπιστία. Το υπερβολικό κόστος που συνθέτουν όλα τα προηγούμενα δεν αποτελεί value for money για τα ελληνικά δεδομένα πόσον μάλλον όταν οι δυνατότητες του δεν ξεπερνούν αυτές του Jimny.
Guys please μην τα συγκρίνουμε με τα αμερικάνικα Rock Crawlers Wrangler με Hemi V8 μοτέρ...αυτά ναί είναι καλύτερα απο το Jimny αλλά έχουν.....60 - 100.000 δολλάρια :o


To wrangler ειναι αναξιόπιστο? ??? και γώ που νόμιζα οτι είναι απο τα πιο huvy duty των jeep!

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 18, 2006, 20:05 »
Παράλογη κατανάλωση, ακριβή συντήρηση, τεράστιος προυπολογισμός για μετατροπές, παροιμιώδης αναξιοπιστία. Το υπερβολικό κόστος που συνθέτουν όλα τα προηγούμενα δεν αποτελεί value for money για τα ελληνικά δεδομένα πόσον μάλλον όταν οι δυνατότητες του δεν ξεπερνούν αυτές του Jimny.
Guys please μην τα συγκρίνουμε με τα αμερικάνικα Rock Crawlers Wrangler με Hemi V8 μοτέρ...αυτά ναί είναι καλύτερα απο το Jimny αλλά έχουν.....60 - 100.000 δολλάρια :o
Ε οχι και ετσι. Ειπαμε οτι δεν τα παμε καθολου τα αμερικανικα αλλα οχι και ετσι. Ουτε παραλογη καταναλωση εχει αλλα και ουτε ειναι ακριβες οι μετατροπες.
Οσο για δυνατοτιτες πυστεψε με εχει καλητερες απο το jimny.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 18, 2006, 21:24 »
Εδώ ρε δεν μπορούμε να συμαζέψουμε το jimny όταν αρχίσει να ρετάρει που υποτήθεται δε σπάει δε χαλάει, εσύ θες αμερικάνο?

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 19, 2006, 03:54 »
ρετάρει? ??? ??? τι εννοείς ρε doc?
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος apla

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 19, 2006, 15:18 »
Παράλογη κατανάλωση, ακριβή συντήρηση, τεράστιος προυπολογισμός για μετατροπές, παροιμιώδης αναξιοπιστία. Το υπερβολικό κόστος που συνθέτουν όλα τα προηγούμενα δεν αποτελεί value for money για τα ελληνικά δεδομένα πόσον μάλλον όταν οι δυνατότητες του δεν ξεπερνούν αυτές του Jimny.
Guys please μην τα συγκρίνουμε με τα αμερικάνικα Rock Crawlers Wrangler με Hemi V8 μοτέρ...αυτά ναί είναι καλύτερα απο το Jimny αλλά έχουν.....60 - 100.000 δολλάρια :o
Ε οχι και ετσι. Ειπαμε οτι δεν τα παμε καθολου τα αμερικανικα αλλα οχι και ετσι. Ουτε παραλογη καταναλωση εχει αλλα και ουτε ειναι ακριβες οι μετατροπες.
Οσο για δυνατοτιτες πυστεψε με εχει καλητερες απο το jimny.

Δεν ξέρω αν όντως έχει καλύτερες εμενα μου αρέσει γι το τρελό στυλάκι που εχει(ALL TIME CLASSIC)!!!!APLA είναι πολύ ακριβό για την τσέπη μου! a105

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 19, 2006, 16:27 »
A.......ξέχασα να συμπληρώσω για τα φρένα....λέτε οτι το Jimny δεν έχει καλή αίσθηση φρένων???...το Wrangler δοκίμασα να το φρενάρω....έχει ενα μικρό πρόβλημα ΔΕΝ σταματάει :o
Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος apla

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι σας λέει το wrangler της Jeep?
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 19, 2006, 16:31 »
A.......ξέχασα να συμπληρώσω για τα φρένα....λέτε οτι το Jimny δεν έχει καλή αίσθηση φρένων???...το Wrangler δοκίμασα να το φρενάρω....έχει ενα μικρό πρόβλημα ΔΕΝ σταματάει :o

ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!!!!! yah