Αποστολέας Θέμα: Εργάτης T Max 9500lb (ασύρματος και ενσύρματος) - πωλείται  (Αναγνώστηκε 1363 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lker

  • Jimny
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Άντρας
Πωλείται εργάτης Tmax 9500 lb με δυνατότητα ασύρματης και ενσύρματης χρήσης.

Ο εργάτης αντικαταστάθηκε από έναν Warn και έτσι βγαίνει στο κλαρί :p Μόλις τον παρέλαβα από τον τεχνικό, αφού του έγινε σέρβις συντήρησης (δεν είχε απολύτως κανένα πρόβλημα και του έγινε το τυπικό σέρβις)

Το ασύρματο σύστημα είναι ολοκαίνουργιο και αχρησιμοποίητο στο κουτί του (ρελέ - χειριστήριο - καλώδια κλπ).

Παρέα δίδονται

1.Το παλιό ρελέ (επίσης με ασύρματη δυνατότητα που δε λειτουργεί όμως) αποκλειστικά για ενσύρματη χρήση, με ενισχυμένα καλώδια τροφοδοσίας.

2. Μεταχειρισμένο σκοινί πλάσμα 25 ή 30 μέτρων (δεν είμαι ακριβώς σίγουρος) + γλύστρα αλουμινίου για σκοινί πλάσμα

3. Αχρησιμοποίητο συρματόσχοινο 25 ή 30 μέτρων (δεν είμαι ακριβώς σίγουρος)

4. Αχρησιμοποίητη γλύστρα για συρματόσκοινο.

Φωτό:

















Τιμή για όλο το πακέτο: 450 ευρώ

Αποστέλλεται σε όλη την Ελλάδα με τα έξοδα αποστολής να επιβαρύνουν τον αγοραστή.

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6974 45 18 ενενήντα τέσσερα
Λευτέρης

Σημείωση: Όπως θα δείτε και απ την αντίστοιχη φωτό η μόνη "ατέλεια" που έχει ο εργάτης είναι ο διακόπτης εμπλοκής τον οποίο λόγω προφυλακτήρα αναγκάστηκα να αντικαταστήσω με ιδιοκατασκευή. Με ένα απλούστατο κόψε-ράψε φυσικά αναπροσαρμόζεται στις όποιες διαστάσεις μας χρειάζεται.
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...

www.brat.gr

Always groovin 4WD moving!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk

Αποσυνδεδεμένος lker

  • Jimny
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εργάτης T Max 9500lb (ασύρματος και ενσύρματος) - πωλείται
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 04, 2015, 17:21 »
Πωλείται εργάτης Tmax 9500 lb με δυνατότητα ασύρματης και ενσύρματης χρήσης.

Ο εργάτης αντικαταστάθηκε από έναν Warn-δώρο και έτσι βγαίνει στο κλαρί :p Τον φορούσα στο Jimny μου και δεν είναι ταλαιπωρημένος (όχι αγωνιστική χρήση).  Μόλις τον παρέλαβα από τον τεχνικό, αφού του έγινε σέρβις συντήρησης (δεν είχε απολύτως κανένα πρόβλημα και του έγινε το τυπικό σέρβις)

Το ασύρματο σύστημα είναι ολοκαίνουργιο και αχρησιμοποίητο στο κουτί του (ρελέ - χειριστήριο - καλώδια κλπ).

Παρέα δίδονται

1.Το παλιό ρελέ (επίσης με ασύρματη δυνατότητα που δε λειτουργεί όμως) αποκλειστικά για ενσύρματη χρήση, με ενισχυμένα καλώδια τροφοδοσίας.

2. Μεταχειρισμένο σκοινί πλάσμα 25 ή 30 μέτρων (δεν είμαι ακριβώς σίγουρος) + γλύστρα αλουμινίου για σκοινί πλάσμα

3. Αχρησιμοποίητο συρματόσχοινο 25 ή 30 μέτρων (δεν είμαι ακριβώς σίγουρος)

4. Αχρησιμοποίητη γλύστρα για συρματόσκοινο.

Φωτό:

















Τιμή για όλο το πακέτο: 450 ευρώ

Αποστέλλεται σε όλη την Ελλάδα με τα έξοδα αποστολής να επιβαρύνουν τον αγοραστή.

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6974 45 18 ενενήντα τέσσερα
Λευτέρης

Σημείωση: Όπως θα δείτε και απ την αντίστοιχη φωτό η μόνη "ατέλεια" που έχει ο εργάτης είναι ο διακόπτης εμπλοκής τον οποίο λόγω προφυλακτήρα αναγκάστηκα να αντικαταστήσω με ιδιοκατασκευή. Με ένα απλούστατο κόψε-ράψε φυσικά αναπροσαρμόζεται στις όποιες διαστάσεις μας χρειάζεται.

edit by me: προσθήκη πληροφοριών
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...

www.brat.gr

Always groovin 4WD moving!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk

Αποσυνδεδεμένος lker

  • Jimny
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εργάτης T Max 9500lb (ασύρματος και ενσύρματος) - πωλείται
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 05, 2015, 13:52 »
Sold!

Μπορεί να κλειδώσει!

Ευχαριστώ  :)
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...

www.brat.gr

Always groovin 4WD moving!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk