Αποστολέας Θέμα: χρειαζομαι βοηθεια  (Αναγνώστηκε 2068 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος giannis 41

  • Jimny
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
χρειαζομαι βοηθεια
« στις: Ιανουάριος 02, 2015, 22:04 »
καταρχην καλη χρονια σε ολους τους συναδελφους εχτες ειπα να παω στο χιονοδρομικο μια βολτα και με σταματησαν και μου ειπαν να βαλω αλυσιδες δεν ειχα μετα πολλα μονο που δεν πιαστικαμε στα χερια ενταξει θα πητε μ@μ@κια δικια μου τι μου προτεινεται να παρω φοραω τα maxxis trepator 205/70/15 γιατι ειδα κατι τρελες τιμες!!! και απο που θα της παραγειλω γιατι μενω κατω νευροκοπι ευχαριστω ελπιζω να μην σας κουρασα.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: χρειαζομαι βοηθεια
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 03, 2015, 03:15 »
καταρχην καλη χρονια σε ολους τους συναδελφους εχτες ειπα να παω στο χιονοδρομικο μια βολτα και με σταματησαν και μου ειπαν να βαλω αλυσιδες δεν ειχα μετα πολλα μονο που δεν πιαστικαμε στα χερια ενταξει θα πητε μ@μ@κια δικια μου τι μου προτεινεται να παρω φοραω τα maxxis trepator 205/70/15 γιατι ειδα κατι τρελες τιμες!!! και απο που θα της παραγειλω γιατι μενω κατω νευροκοπι ευχαριστω ελπιζω να μην σας κουρασα.
Οτι λαστιχα και να φορας η αστυνομια παντα θα σου λεει να βαζεις αλυσιδες...

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: χρειαζομαι βοηθεια
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 03, 2015, 10:58 »
Οτι λαστιχα και να φορας η αστυνομια παντα θα σου λεει να βαζεις αλυσιδες...
Νομίζω ότι ο φίλος εννοεί τι αλυσίδες να βάλει στα maxxis...
Βασικά πας σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα που έχει αλυσίδες στην περιοχή σου ή κάπου κοντά και παίρνεις ένα ζευγάρι απλές (για 4x4 όμως, το γράφει επάνω), μην πας να δώσεις πολλά χρήματα, εκτός αν πηγαίνεις συχνά χιόνια και θέλεις κάτι καλύτερο και πιο ευκολοφόρετο, αλλά τότε θα πρέπει να δώσεις αρκετά χρήματα...
Εγώ ας πούμε τις πήρα από το Makro, περίπου 35 ευρώ αν θυμάμαι καλά...
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος giannis 41

  • Jimny
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: χρειαζομαι βοηθεια
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 03, 2015, 20:33 »
ευχαριστω να πολλη παλικαρια να ειστε καλα >ilov<