Αποστολέας Θέμα: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr  (Αναγνώστηκε 1878 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« στις: Ιούλιος 29, 2006, 13:53 »
Λεπτομέρειες στο -> http://www.jimnyclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3068

Μια καλή ευκαιρία να λυθούν/εξομαλυνθούν οι σχέσεις/αντιπαλότητες των ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ !
Ευκαιρία να το δούμε και αυτό, εκτός των δηλώσεων του τύπου " Περασμένα ξεχασμένα "    ;)

Υ.Γ. 1) Ασε που θα μπορέσουν να ανταγωνιστούν και στο τράβηγμα του σχοινιού (κλασικό παιχνίδι στα Beach party), Θάχει ενδιαφέρων !!
Υ.Γ. 2) Sirro  0_21 αντί να κάνεις ευχολόγια στο αλλήλούϊα ή να ανάβεις κεράκια στη μονή Προυσσού, πάρε αγκαλιά (ξέρεις εσύ ποιούς) και φέρτους για κρασό-σουβλακό-κτλπ, ίσως λέω ίσως, θέλω να ελπίζω αν δεν τα βρούνε, τουλάχιστον θάνε ένα καλό mαdchallenge πέρασμα, έστω και με εργάτη    8)

Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 29, 2006, 15:03 »
Γεια σου ρε Γιωργαρε!!!
Εισαι μεγαλη μορφη τελικα ρε φιλε...  roc2
Χωρις jimny μπορουμε να παρευρεθουμε...? ? ?  lol lol   Den εχω jimny kardia μου!!!   
Φιλε, πολυ ευχαριστως θα ηθελα να παρευρισκομαι (ειδικα...) ΚΑΙ φετος, αλλα δυστυχως δεν θα ειμαι Αθηνα...     Αργησες και εσυ ρε μπαγασα να το πεις...



ΥΓ.   Ποιος θα κανει τον εργατη? ? ? lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 29, 2006, 23:46 »
Ωραίος ο russo! Αυτή είναι πρόταση , αντίθετα απο όλες τις μ@λ@κίες που μας έχουν φλομώσει το τελευταίο διάστημα.
Κρίμα που άργησες να την γράψεις.
Ειλικρινά θα ήθελα να συναντήσω πάλι τον ancient και τον ΙΝΔΙΑΝΟ που γνώρισα στο Χερομύλι με τους brat ,και ήταν πολύ αξιόλογα άτομα.
Το μόνο που μένει είναι να ευχηθούμε να περάσετε καλά μάγκες. gyros _beer>

Υ.Γ. Chris , δεν σε ξέχασα εσένα, απλά , εννοείσαι ...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 30, 2006, 00:11 από gc »
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 30, 2006, 02:19 »
Ωραίος ο russo! Αυτή είναι πρόταση , αντίθετα απο όλες τις μ@λ@κίες που μας έχουν φλομώσει το τελευταίο διάστημα.
Κρίμα που άργησες να την γράψεις.
Ρε Δημήτρη ο Γιώργος είναι "ωραίος" αυτό το ξέρουμε, και καλοπροέρετος άνθρωπος...
Αυτό που δεν ξέρω είναι εαν αυτό, είναι πρόσκληση του gr ή του Γιώργου...(Ο Maverick θυμάτε...πέρυσι στο beach Party... ;), καλεσμένος ήταν άλλωστε..απο τον "den se ksero ....Laspomaxo")
Γιώργη να είσαι καλά...
Ειλικρινά θα ήθελα να συναντήσω πάλι τον ancient και τον ΙΝΔΙΑΝΟ που γνώρισα στο Χερομύλι με τους brat ,και ήταν πολύ αξιόλογα άτομα.
Ο ινδιάνος μάλον δεν θα είναι ρε lol lol lol
Το μόνο που μένει είναι να ευχηθούμε να περάσετε καλά μάγκες. gyros _beer>.

Πάντα να περνάει καλά ο κόσμος

Υ.Γ. Chris , δεν σε ξέχασα εσένα, απλά , εννοείσαι ...
87 Katsumoto λέγεται....μην μπερδεύεις τον κόσμο....

Ευκερία είναι να πάτε, όλα στην ζωή μια εμπειρία είναι άλλωστε...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Maverick

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 256
  • Φύλο: Άντρας
    • 4x4TrailRiders
Απ: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 30, 2006, 10:43 »
Εγώ πάλι απο τέτοιες "προσκλήσεις" σε beach parties έχω μπουχτήσει όπως είπε και ο Γιάννης ακόμα θυμάμαι τι έγινε πέρυσι. Λοιπόν με όσο καλή πρόθεση και να γίνεται αυτή η πρόσκληση απο τον Γιώργο θα βρεθεί κάποιος Μ@Λ@Κ@Σ και θα το εκμεταλλευτεί για νέα κύμα κραξίματος...Για αυτό καλύτερα ο καθένας με την παρέα του για να περνάμε καλά...

Όπως θυμάστε στο προηγούμενο beach party του GR ήμουν καλεσμένος του λασπομάχου (λέγε με Νίκο) όπου μπήκε και στον κόπο να με εημερώσει τηλεφωνικά 1 ώρα πριν την ώρα έναρξης ότι το σημείο άλλαξε και θα γίνει στην τρύπα του Καραμανλή. Εγώ δέχτηκα την πρόσκληση και πήγα με μία μικρή παρέα και τον Χομπίστα (πρώην μέλος του GR). Εκει δεν μας μίλαγε κανείς ενώ είμασταν πολύ εντάξει με όλους. Μόνο όταν ήρθε ο λασπομάχος μας κέρασε και φαγητό ήρθε μιλήσαμε και φυσικά μόλις φύγαμε τα νοκουμέντα συγκεντρώθηκαν και άρχησε το κράξιμο...Φυσικά εγώ την επόμενη μέρα ταξίδευα και μόλις με ενημέρωσαν απο την Αθήνα για το τι έγινε μπήκα να δώ και έμεινα άφωνος...Ο ΑΝΑΝΔΡΟΣ ρεζίλης που ακούει στο όνομα του λασπομάχου (λέγε με Νίκο Μακ...) όπου η φωτγραφία απο το avatar του στο φορουμ του GR ήταν απο εκδρομή που είχε έρθει μαζί μου στην Εύβοια έκανε σαν παλαβός όταν βγήκε παραέξω ότι αυτός με κάλεσε και φυσικά αρήθηκε τα πάντα και βρίζοντας με έκανε πως δεν με ξέρει...Λοιπόν για αυτό σας λέω καλύτερα ο καθένας τα δικά του κουβαδάκια στην δική του παραλια...

Κρατήθηκε τόσο καιρό που διαβάζω τόσους τσακωμούς και είχα πεί οτι δεν θα γράψω τίποτα αλλά αυτό το πόστ για το beach party είναι εξοργιστικό ύστερα απο ότι έγινε πριν απο εναν χρόνο.

Υ.Γ. Αν ο κυρ Νίκος Μακ (λέγε με λασπομάχο) διαβάσει αυτό το ποστ καλά θα κάνει να ζητήσει μία δημόσια συγνώμη και όχι να ρωτάει για τον "φίλο" του τον Maverick τρίτους ο ΑΝΑΝΔΡΟΣ...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 30, 2006, 19:28 από gc »
When there's a will, there's a way...!
4x4TrailRiders

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 30, 2006, 15:33 »
Κατά αρχάς, ΔΕΝ χρειάζεται να ψάχνει οιοσδήποτε για μάγισσες-φαντάματα-στοές και μασονίες.
ΔΕΝ προσκάλεσα κανέναν προσωπικά (έαν είχα την αντοχή/υπομονή για συναντήσεις των αμφοτέρων μονομάχων, θα το έκανα με τηλεφωνικές προσκλήσεις και για συνάντηση σε προσωπικό μου χώρο).
Εκανα μία πρόταση, προς τους παρεξηγημένους που θα είχαν τη διάθεση να λυθή η παρεξήγηση (ή αντιπαλότητα) να τα πουν από κοντά, αντί μέσω τρίτων και φόρουμ, τόσο απλά.

Παράθεση από: Ironman
Αυτό που δεν ξέρω είναι εαν αυτό, είναι πρόσκληση του gr ή του Γιώργου

Γιάννη,  0_21 θάπρεπε να σκεφτείς τις απλούστατες δύο  περιπτώσεις:
1) Το ποιό βασικό, δεν θα μπορούσε ο russo, ΜΗ μέλος κανενός club, να προσκαλεί σε εκδηλώσεις.
2) Θα έγραφε απλά " Το τάδε club σας προσκαλεί για .....φιλιά/sex/κλωτσές/αγκαλίτσες........ κτλπ."  ;)
 
Υ.Γ. Οποιος πάλι έχει μπουχτήσει από τέτοιες "πρoσκλήσεις", κατ' αρχάς κάνει μια προσπάθεια να ξεχωρήση την "πρόσκληση" από την "πρόταση/παρότρυνση", κατά δεύτερον άμα καεί στο χυλό δεν φυσάει και το γιαούρτι, (αν και προσωπικά δεν πιστέυω ότι ο Νίκος προσκαλεί, για να διαπομπεύση κάποιον), και το βασικότερο, δεν υποχρεώνει ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ οιονδήποτε, να παίζει με το κουβαδάκι του όπου του αρέσει και όποιον του αρέσει. (Προσωπική άποψη).
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 30, 2006, 15:41 από russo »
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 30, 2006, 19:30 »
κυριοι μην μπουμε σε κατασταση εκτακτης αναγκης, δεν υπαρχει λογος. Ο Γιωργης εκανε μια προταση. Μεγαλα παιδια ειμαστε, οποιος θελει πηγαινει ;)

ευχαριστω.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: BEACH PARTY! του JimnyClub .gr
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 31, 2006, 00:18 »
Συμφωνόντας με τον Γιώργο-gc(αναγκαστηκά μιας και μου είπε ότι θα με βγάλει απο moderator ha ha), Γιώργο-russo, για μάγισσες-φαντάματα-στοές και μασονίες, δεν ψάχνει κανένας...και ο Νίκος(mak) καλοπροέρετα το είχε κάνει πιστεύω.
Παρεξηγημένος πάντως δεν νιώθω....και είπα (καλοπροέρετα) να πάει όποιος θέλει μιας και τα μαζώματα της παραλίας είναι εμπειρία...
Η κουβέντα και μόνο που κάνεις...μας τιμά.


Γιάννης Δημητρέλης