Αποστολέας Θέμα: Αλληλουια...  (Αναγνώστηκε 10079 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 17, 2006, 14:18 »
κατσενο + μαβερικ + μανωλη + χαρα.... ΩΕΩΕΩΕΩΩΕΩΕΩΩΕΩΕΩΕΩΩΕΕΩ ΚΟΛΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ  cl cl cl cl cl cl

Τώρα το είδα αλλιώς θα στα είχα χώσει νωρίτερα.

Ου ρε παλιό gc που νόμισες θα καθίσω στην κwλοκαρέκλα που μου πασάρεις. Εγώ δε βλέπω μόνο το τυρί αλλά και τη φάκα. ha ha ha . Αυτά που κοροϊδεύαμε θέλετε να τα κάνουμε και εμείς.
Ε όχι. Φτάνουν αυτά ή να χώσω και άλλα? ha ha ha ha ha
Εις το επαναχώνειν.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 17, 2006, 14:27 από kostas katsenos »

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 17, 2006, 14:54 »
Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να δήξετε λίγη κατανοιση στον φίλο και κουμπάρο μου gs.
Δεν ξέρετε πολλά από την προσωπική ζωή του και δεν έχετε το δικαίωμα να τον κρίνετε με τόσο άσχημο τρόπο.
Αν ξέρατε τι περνάει δεν θα λέγατε τέτοια πράγματα.
Αν όμως θέλετε σας αναφέρω εγώ μερικά από αυτά……..
Ξέρετε τι είναι να είσαι φαλακρός και άσχημος και να έρχεται στο διπλανό σπίτι ένας ξανθός μακριμαλης 1,90 με κάτι πλάτες ΝΑ?
Και εσύ να απορείς γιατί η γυναίκα σου πίνει 7 καφέδες την ημέρα στο μπαλκόνι που βλέπει προς τα εκεί?
Ξέρετε τι είναι να βλέπουν τα παιδία σου από την τηλεόραση καράβια καπεταναίους , και να φωνάζουν …… ο μπαμπάς , ο μπαμπάς.
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. ¶ντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr> _bambr> _bambr>
Αν θέλετε μπορώ να σας πω και αλλά
 j12 j12 j12 j12 j12 j12

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 18, 2006, 08:31 »
 j12 87 87 87 87 87 87 roc2  Ρε Δημητρη, δε παιζεσαι με τιποτε ρε φιλε!!! lol lol lol 
Εχω πεθανει στο γελιο...
Κοιτα... νομιζω οτι η καλυτερη φαση και το καλυτερο που μπορεις να κανεις, ειναι οταν θα μεγαλωσουνε λιγο ο Νικολας και η βαπτισημια σου, να τα πιασεις και τα δυο και να τους πεις ολη την αληθεια για τον (αυτον που θα νομιζουν μεχρι τοτε...) πατερα τους!!!  ha ha ha
Ενταξει... το ξερω... δεν ειναι και οτι καλυτερο, αλλα πιστευω οτι ολοι οι ανθρωποι εχουν δικαιωμα να μαθαινουν τη αληθεια καποια στιγμη...  Αλλα το μονο προβλημα τοτε θα ειναι, οτι θα πρεπει ο Γιωργης (GC), να τους εξηγησει, γιατι τοσα χρονια τα κοροιδευε και νομιζαν οτι αυτος ηταν ο πατερας τους...!!!  87 87 87 lol ha ha ha

ΥΓ. Γιωργο, ξερεις ρε φιλαρακι οτι ολοι εδω σ αγαπαμε παρα πολυ, γι αυτο ειναι οι φιλοι αλλωστε...  Κοιτα, μπορεις να βασιζεσαι σε εμας, ειμαστε διπλα σου για να σε στηριζουμε... 87 87 87 yah ha ha
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 18, 2006, 11:34 »
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. Άντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr>
 j12 j12 j12 j12 j12 j12

Από αυτό και μόνο ο άνθρωπος θα πάει στον παράδεισο b_231. Όποιος δεν έχει πεθερά δεν μπορεί να τον καταλάβει.  _ac39> cry11Άσε που ο κακόμοιρος την έχει και μέσα στο σπίτι. 079_a

Ρε gc άντε και θες να πας με την γυναίκα σου για _246>, τα παιδιά τα βάζεις για ύπνο,
την πεθερά τί την κάνεις?_au>

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 18, 2006, 13:50 »
Ρε γ@μώτο ξέρεις πόσες φορές το είπα και εγώ αυτό?
Το θέμα δεν είναι αν τα μαρτυρήσω εγώ στην βαφτιστήρα μου η στον Νικόλα, το θέμα είναι ότι θα το καταλάβουν από μόνα τους.    l_h l_h
Έχεις δει το φαλάκρα να έχει γαλανά μάτια? 
Έχεις δει το φαλάκρα να έχει μπούκλες?
Έχεις δει το φαλάκρα να έχει τρόπους?
Εγώ προσωπικά όχι, ενώ τα παιδία του έχουν.
Βέβαια εκείνος ο γείτονας που λέγαμε την άλλη φορά, και τρόπους έχει και γαλανά μάτια και μπούκλες στα μακριά μαλλιά του. Λες?   gr_t gr_t
Το καλό είναι όμως όταν είδα για πρώτη φορά τον καπετάνιο. Εκεί να δεις σοκ που έπαθα. Σαν να βλέπεις το Νικόλα μετά από 20 χρόνια.
Τέλος πάντων επειδή είναι και κουμπάρος μου και είναι και κρίμα να λέμε λόγια χωρίς να είναι μπροστά για να υπερασπίσει τη θέση του και την αντρική του υπόληψη θα σταματήσω εδώ.
Α και το σημαντικότερο.
Τρώει τέτοιο ξύλο από την πεθερά του όταν πάει προς το κρεβάτι της Ερης που δεν λέγετε. Μια φορά που ήμουνα επάνω στο σπίτι βόγκαγε σαν να τον έσφαζαν.  2_ag 2_ag

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 19, 2006, 20:49 »
κατσενο + μαβερικ + μανωλη + χαρα.... ΩΕΩΕΩΕΩΩΕΩΕΩΩΕΩΕΩΕΩΩΕΕΩ ΚΟΛΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ  cl cl cl cl cl cl

Τώρα το είδα αλλιώς θα στα είχα χώσει νωρίτερα.

Ου ρε παλιό gc που νόμισες θα καθίσω στην κwλοκαρέκλα που μου πασάρεις. Εγώ δε βλέπω μόνο το τυρί αλλά και τη φάκα. ha ha ha . Αυτά που κοροϊδεύαμε θέλετε να τα κάνουμε και εμείς.
Ε όχι. Φτάνουν αυτά ή να χώσω και άλλα? ha ha ha ha ha
Εις το επαναχώνειν.

lol lol lol.... παρακαλω, ψηφιστε να τον κανουμε μοντ... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 19, 2006, 20:51 »
Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να δήξετε λίγη κατανοιση στον φίλο και κουμπάρο μου gs.
Δεν ξέρετε πολλά από την προσωπική ζωή του και δεν έχετε το δικαίωμα να τον κρίνετε με τόσο άσχημο τρόπο.
Αν ξέρατε τι περνάει δεν θα λέγατε τέτοια πράγματα.
Αν όμως θέλετε σας αναφέρω εγώ μερικά από αυτά……..
Ξέρετε τι είναι να είσαι φαλακρός και άσχημος και να έρχεται στο διπλανό σπίτι ένας ξανθός μακριμαλης 1,90 με κάτι πλάτες ΝΑ?
Και εσύ να απορείς γιατί η γυναίκα σου πίνει 7 καφέδες την ημέρα στο μπαλκόνι που βλέπει προς τα εκεί?
Ξέρετε τι είναι να βλέπουν τα παιδία σου από την τηλεόραση καράβια καπεταναίους , και να φωνάζουν …… ο μπαμπάς , ο μπαμπάς.
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. ¶ντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr> _bambr> _bambr>
Αν θέλετε μπορώ να σας πω και αλλά
 j12 j12 j12 j12 j12 j12


lol, τι να κανω, με χωσατε και ανελαβα την επιμελεια... αλλα για αλλα ημουν εγω, στην εκαλη με παρακαλουσε η 2μετρη να παω... αλλα που εγω, στο κουτσοχωρι σας εμπλεξα..τετοιο κορμι, τετοιο παιδι... ου ρε... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 19, 2006, 20:52 »
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. ¶ντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr>
 j12 j12 j12 j12 j12 j12

Από αυτό και μόνο ο άνθρωπος θα πάει στον παράδεισο b_231. Όποιος δεν έχει πεθερά δεν μπορεί να τον καταλάβει.  _ac39> cry11¶σε που ο κακόμοιρος την έχει και μέσα στο σπίτι. 079_a

Ρε gc άντε και θες να πας με την γυναίκα σου για _246>, τα παιδιά τα βάζεις για ύπνο,
την πεθερά τί την κάνεις?_au>

την στελνω στην καλαμπακα... κραταει παρεα στον κουμπαρο μου... ξες, οποιον θες να εκδικηθεις, σου στελνω με μικρη χρεωση την πεθερα μου.. lol lol lol cl cl cl lol , δεκται ολες οι πιστωτικαι...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 19, 2006, 20:55 »
....
Το καλό είναι όμως όταν είδα για πρώτη φορά τον καπετάνιο. Εκεί να δεις σοκ που έπαθα. Σαν να βλέπεις το Νικόλα μετά από 20 χρόνια.
...
Τρώει τέτοιο ξύλο από την πεθερά του όταν πάει προς το κρεβάτι της Ερης που δεν λέγετε. Μια φορά που ήμουνα επάνω στο σπίτι βόγκαγε σαν να τον έσφαζαν.  2_ag 2_ag


γιατι δε λες οτι μολις ειδες τον καπετανιο ηθελες να γινεις μουτσος του ρε? τα δικα σου τα κρατας στο σεντουκι
 τ'απλυτα; lol lol lol

οσο για το ξυλο... σνιφ σνιφ... αφηστε κυριοι, ειναι μια πονεμενη ιστορια... θα την μοιραστω μαζι σας ομως εν καιρο... γι αυτο ειναι οι φιλοι... για να ακουνε... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 19, 2006, 21:18 »
Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να δήξετε λίγη κατανοιση στον φίλο και κουμπάρο μου gs.
Δεν ξέρετε πολλά από την προσωπική ζωή του και δεν έχετε το δικαίωμα να τον κρίνετε με τόσο άσχημο τρόπο.
Αν ξέρατε τι περνάει δεν θα λέγατε τέτοια πράγματα.
Αν όμως θέλετε σας αναφέρω εγώ μερικά από αυτά……..
Ξέρετε τι είναι να είσαι φαλακρός και άσχημος και να έρχεται στο διπλανό σπίτι ένας ξανθός μακριμαλης 1,90 με κάτι πλάτες ΝΑ?
Και εσύ να απορείς γιατί η γυναίκα σου πίνει 7 καφέδες την ημέρα στο μπαλκόνι που βλέπει προς τα εκεί?
Ξέρετε τι είναι να βλέπουν τα παιδία σου από την τηλεόραση καράβια καπεταναίους , και να φωνάζουν …… ο μπαμπάς , ο μπαμπάς.
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. ¶ντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr> _bambr> _bambr>
Αν θέλετε μπορώ να σας πω και αλλά
 j12 j12 j12 j12 j12 j12


lol, τι να κανω, με χωσατε και ανελαβα την επιμελεια... αλλα για αλλα ημουν εγω, στην εκαλη με παρακαλουσε η 2μετρη να παω... αλλα που εγω, στο κουτσοχωρι σας εμπλεξα..τετοιο κορμι, τετοιο παιδι... ου ρε... lol lol lol

Ποια 2μετρη βρε αοματε?
Αντρας ηταν αχριστε ε αχριστε. 87 87 87 87 87 87 87 87 87

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 19, 2006, 21:19 »
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. ¶ντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr>
 j12 j12 j12 j12 j12 j12

Από αυτό και μόνο ο άνθρωπος θα πάει στον παράδεισο b_231. Όποιος δεν έχει πεθερά δεν μπορεί να τον καταλάβει.  _ac39> cry11¶σε που ο κακόμοιρος την έχει και μέσα στο σπίτι. 079_a

Ρε gc άντε και θες να πας με την γυναίκα σου για _246>, τα παιδιά τα βάζεις για ύπνο,
την πεθερά τί την κάνεις?_au>

την στελνω στην καλαμπακα... κραταει παρεα στον κουμπαρο μου... ξες, οποιον θες να εκδικηθεις, σου στελνω με μικρη χρεωση την πεθερα μου.. lol lol lol cl cl cl lol , δεκται ολες οι πιστωτικαι...

Ξερεις οτι ειμαι ο μοναδικος που την κανω καλα. Αν την φερεις εδω θα την βαλω για δουλεια.
 bhe bhe bhe bhe

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 19, 2006, 21:21 »
Αρε αύριο να δείτε τί θα σας σύρω.

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 19, 2006, 21:22 »
....
Το καλό είναι όμως όταν είδα για πρώτη φορά τον καπετάνιο. Εκεί να δεις σοκ που έπαθα. Σαν να βλέπεις το Νικόλα μετά από 20 χρόνια.
...
Τρώει τέτοιο ξύλο από την πεθερά του όταν πάει προς το κρεβάτι της Ερης που δεν λέγετε. Μια φορά που ήμουνα επάνω στο σπίτι βόγκαγε σαν να τον έσφαζαν.  2_ag 2_ag


γιατι δε λες οτι μολις ειδες τον καπετανιο ηθελες να γινεις μουτσος του ρε? τα δικα σου τα κρατας στο σεντουκι
 τ'απλυτα; lol lol lol

οσο για το ξυλο... σνιφ σνιφ... αφηστε κυριοι, ειναι μια πονεμενη ιστορια... θα την μοιραστω μαζι σας ομως εν καιρο... γι αυτο ειναι οι φιλοι... για να ακουνε... lol lol lol

Εγω ηθελα να γινω μουτσος?
Αντε ρε γιουσουφακι  γιουσουφακι. >033_

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 19, 2006, 21:23 »
lol lol εχω ***** στο γελιο.... θα απαντησω οταν ηρεμησω... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Αλληλουια...
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 19, 2006, 21:24 »
Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να δήξετε λίγη κατανοιση στον φίλο και κουμπάρο μου gs.
Δεν ξέρετε πολλά από την προσωπική ζωή του και δεν έχετε το δικαίωμα να τον κρίνετε με τόσο άσχημο τρόπο.
Αν ξέρατε τι περνάει δεν θα λέγατε τέτοια πράγματα.
Αν όμως θέλετε σας αναφέρω εγώ μερικά από αυτά……..
Ξέρετε τι είναι να είσαι φαλακρός και άσχημος και να έρχεται στο διπλανό σπίτι ένας ξανθός μακριμαλης 1,90 με κάτι πλάτες ΝΑ?
Και εσύ να απορείς γιατί η γυναίκα σου πίνει 7 καφέδες την ημέρα στο μπαλκόνι που βλέπει προς τα εκεί?
Ξέρετε τι είναι να βλέπουν τα παιδία σου από την τηλεόραση καράβια καπεταναίους , και να φωνάζουν …… ο μπαμπάς , ο μπαμπάς.
Ξέρετε τι είναι να μένεις στο ίδιο σπίτι με την πεθερά σου και τον πεθερό σου? -47/> -47/>
Να σε ξυπνά η πεθερά το πρωί και να σου λέει ,.. ¶ντε βρε αχαΐρευτε σήκω να πας να δουλέψεις…   _bambr> _bambr> _bambr>
Αν θέλετε μπορώ να σας πω και αλλά
 j12 j12 j12 j12 j12 j12


lol, τι να κανω, με χωσατε και ανελαβα την επιμελεια... αλλα για αλλα ημουν εγω, στην εκαλη με παρακαλουσε η 2μετρη να παω... αλλα που εγω, στο κουτσοχωρι σας εμπλεξα..τετοιο κορμι, τετοιο παιδι... ου ρε... lol lol lol

Ποια 2μετρη βρε αοματε?
Αντρας ηταν αχριστε ε αχριστε. 87 87 87 87 87 87 87 87 87

α, γι αυτο σε γλυκοκοιτουσε και ρωτουσε για σενα και πηγα να ζηλεψω... αχ τι κουτος που ειμαι... cl cl cl lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...