Αποστολέας Θέμα: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .  (Αναγνώστηκε 7546 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος 4x4er

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 868
  • Φύλο: Άντρας
  • You go Faster, I go Everywere...
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 23, 2006, 13:08 »


gc συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Δέν θα ήταν άσχημο να ξαναδιαβάσουμε την Ηλιάδα.

Να μήν ξεχνάμε και τις ρίζες μας... lol lol lol
Mountains, seas, somewere in between...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 23, 2006, 14:37 »
διαβαστε ξανα το ποστ του μανωλη, εχει απολυτο δικιο  ;) ειναι γνωστη η τακτικη...
αλλα δε μασαμε... cl cl cl cl

και κανονιστε.... απο τον σεπτεμβριο θα ηρεμησω με τη δουλεια.. θελω *εκδρομεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες* cl cl cl cl cl

Πώς μπορείς να εξηγήσεις για τρίτη φορά σε κάποιον ότι έχει ξεφύγει? φυσικά και η ιστορία επαναλαμβάνεται αλλά να σκεφτείς ακόμα και εγώ δεν έχω καταλάβει ποια είναι η ιστορία.
(katsenos kostas  Συνολικός χρόνος σύνδεσης: 8 ημέρες, 10 ώρες και 3 λεπτά.)

Παρακαλώ να αλλάξει και ο τίτλος σε : Είμαι τεσσάρων χρονών ή καλύτερα δύο μια και φέρεται σαν την κόρη μου.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 23, 2006, 21:40 »
διαβαστε ξανα το ποστ του μανωλη, εχει απολυτο δικιο  ;) ειναι γνωστη η τακτικη...
αλλα δε μασαμε... cl cl cl cl

και κανονιστε.... απο τον σεπτεμβριο θα ηρεμησω με τη δουλεια.. θελω *εκδρομεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες* cl cl cl cl cl

Πώς μπορείς να εξηγήσεις για τρίτη φορά σε κάποιον ότι έχει ξεφύγει? φυσικά και η ιστορία επαναλαμβάνεται αλλά να σκεφτείς ακόμα και εγώ δεν έχω καταλάβει ποια είναι η ιστορία.
(katsenos kostas  Συνολικός χρόνος σύνδεσης: 8 ημέρες, 10 ώρες και 3 λεπτά.)

Παρακαλώ να αλλάξει και ο τίτλος σε : Είμαι τεσσάρων χρονών ή καλύτερα δύο μια και φέρεται σαν την κόρη μου.

μπορεις να σταματησεις το ποταμι; απλα το αφηνεις να κυλησει.... ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 24, 2006, 08:33 »
και κανονιστε.... απο τον σεπτεμβριο θα ηρεμησω με τη δουλεια.. θελω *εκδρομεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες*

Αντε ρε φιλλλλλαρακι, πανω απ ολα φροντισε να εισαι ενταξει με τη δουλιτσα και μετα, οπως εχουμε πει, ολα θα γινονται ομορφα κι ωραια!!!
Και επειδη θελω να σε "τσιγκλισω" και λιγο: Eμεις παμε εκδρομες συνεχεια, εσυ που εισαι? Ε? ΟΕΟ?  lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 24, 2006, 08:56 »
Επειδη μολις γυρισα απο ενα πολυ ηρεμο ΣΚ, ξεκιναει μια νεα εβδομαδα και επειδη οντως ειναι κουραστικο για ολους ΜΑΣ να διαβαζουμε ξανα-μανα τα ιδια, θα ηθελα να παρακαλεσω ολους ΜΑΣ να σταματησουμε εδω το θεμα αυτο, να παει ο καθενας στη παραλια του και να φροντισουμε, ο καθενας ΜΑΣ απο τη μερια του να περναμε καλα, με τις παρεες μας και με τη λογικη που ο καθενας ΜΑΣ εχει επιλεξει...
Οι επιλογες εχουν ηδη γινει... οποτε δεν χρειαζεται "αναψηλαφιση" των γεγονοτων!


Καποιοι απο εμας, ξερουμε παρα παρα πολυ καλα τι εχει γινει στο πολυ προσφατο παρελθον, καποιοι αλλοι παλι, ξερουν μονο αυτα που θα "επρεπε" να ξερουν γιατι ετσι "βολευε" τους απο πανω...
Τελικα δε βγαινει ακρη στο συγκεκριμενο θεμα... και οι μονοι που "ζημιωνονται" ειναι ολοι οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ χρηστες αυτου εδω του forum και οχι οι fake χρηστες του τυπου maradona, s@sg@mw, sylvia28 κλπ κλπ, που ειχαν/εχουν γραφτει με μονο σκοπο να προκαλουν φασαριες...

Οταν εγω προσπαθησα να ανοιξω ενα λογαριασμο στο "απο εκει" forum, οι moderators μου "εκοψαν" τη προσβαση, το λεγομενο κοινως ΒΑΝ... Το ιδιο βεβαια συνεβη και με αλλους χρηστες, απο εμας (τους... σταμπαρισμενους...)!!!

Επειδη λοιπον, δεν θα θελαμε να μπουμε σε τετοιες διαδικασιες (δεν ειναι στη λογικη μας...), θα τονισω και παλι οτι αυτο το θεμα καλο θα ηταν να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ εδω!!!

Ειναι η τελευταια μας προσπαθεια για να μη συνεχιστει αυτο το κομφουζιο...

Μονο με φιλικη διαθεση προς ολους, Νικος Σιμος.
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 24, 2006, 14:48 »
βαλτε ενα λουκετακι  loc_ked και τα κλειδια πεταξτετα σε καμια λιμνη.............και οποιος τα ζητησει θα στειλουμε το Μαριο! ha ha

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 24, 2006, 14:51 »
βαλτε ενα λουκετακι  loc_ked και τα κλειδια πεταξτετα σε καμια λιμνη.............και οποιος τα ζητησει θα στειλουμε το Μαριο! ha ha
Διαβάζω τα ποστ του bilia στα διάφορα άχρηστα θέματα που γράφαμε 2 μέρες τώρα και βλέπω πόσο δίκιο έχει κάθε φορά.

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 24, 2006, 14:56 »
 <sum088_

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 24, 2006, 15:01 »
<sum088_

Είσαι μεγάλος τελικά, να μη σε φωνάζουμε junior. Grand_bilias_barbarian

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 24, 2006, 15:05 »
βαλτε ενα λουκετακι  loc_ked και τα κλειδια πεταξτετα σε καμια λιμνη.............και οποιος τα ζητησει θα στειλουμε το Μαριο! ha ha



oχι τον μαριο κανεναν αλλον .

ο μαριος θα τα βρει!!!!!!!!


ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 24, 2006, 16:21 »
βαλτε ενα λουκετακι  loc_ked και τα κλειδια πεταξτετα σε καμια λιμνη.............και οποιος τα ζητησει θα στειλουμε το Μαριο! ha ha



Μαζί σου Ρουμελιώτη σύντεκνε.Τσίκνα , λάσπη και καλή - μεγάλη καρδιά.
Άντε πότε θα έρθει ο χειμώνας , έχω βάλει mud λαστιχάκι και το καταστρέφω στην άσφαλτο.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 4 ΧΡΟΝΩΝ .
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 19, 2006, 11:34 »
Ρε σεις μας πείραξε η ζέστη? Δεν καταλαβαίνω καθόλου, αν μου επιτρέπει και ο ίδιος , τη συμπεριφορά του sirrou. Ξαφνικά και ενώ μας ρωτούσε για την ανάρτηση samurai, μπήκανε νέες ενότητες και ξαφνικά άρχισε τα μα , μου, τι , πως που και χίλιες δυο μ@λ@κίες (sorry ξανά) Kαι αν είχα καταλάβει έστω και κάτι από όσα λέει ίσως να τον καταλάβαινα, αλλά όπως είχα ξαναπεί και παλαιότερα όταν δε μου άρεσε να παίζω με τα άλλα παιδάκια  σηκώθηκα και έφυγα, και εδώ βρήκα νέα παιδάκια να παίζω και να με παίζουν.
Να ξέρετε ότι παιδικές χαρές υπάρχουν παντού, αν δε σας αρέσει αυτή, αλλά μη μας ενοχλείτε άλλο όταν παίζουμε.

Μετά από επικοινωνία μου με το sirro και κάποιες αμοιβαίες εξηγήσεις που δοθήκαν, θα ήθελα χωρίς να επαναφέρω το θέμα φέρνοντας αναστάτωση , να ζητήσω μια μεγάλη συγνώμη  από τον Κώστα αν τον στενοχώρησαν τα γραφόμενά μου. Είμαι ο τελευταίος που θα είχε να χωρήσει κάτι με τον sirro και οποιονδήποτε άλλον στο φόρουμ. Και επιπλέον με τον Κώστα που κάθε φορά που τον ρώτησα κάτι με βοήθησε πάντοτε πρόθυμα. Αυτά για την ιστορία και παρακαλώ αν κάποιος δεν έχει να προσφέρει κάτι ουσιαστικό να μην απαντήσει στο συγκεκριμένο ποστ. Συγνώμη Κώστα για δεύτερη φορά.