Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Νυχτερινη στην ορεινη Χαλκιδικη

<< < (15/16) > >>

NickSi:
Αντε ρεεεεεεεεεεεεεεεε, φτιαξτε τιποτε καλο εκει πανω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε... 0_21 0_21
Φιλε 4x4er, τραβα τους με το ζορι γιατι δε τουςβλεπω και πολυ ζωντανους!!! lol lol lol

Ακου εκει πηγανε βολτα και δεν ειχαν φωτογραφικη μηχανη μαζι... 0_21 0_21 0_21 ha ha ha

kranas (x-nikos):

--- Παράθεση από: nicksi στις Ιούλιος 24, 2006, 19:06 ---Αντε ρεεεεεεεεεεεεεεεε, φτιαξτε τιποτε καλο εκει πανω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε... 0_21 0_21
Φιλε 4x4er, τραβα τους με το ζορι γιατι δε τουςβλεπω και πολυ ζωντανους!!! lol lol lol

Ακου εκει πηγανε βολτα και δεν ειχαν φωτογραφικη μηχανη μαζι... 0_21 0_21 0_21 ha ha ha

--- Τέλος παράθεσης ---
νικοοοοοοοο....... δεν μπορουν να κανουν τιποτα σωστο αν λειπουμε εμεις.....
 q85 q85 q85 q85 q85 q85 q85 q85 q85
πως να το κανουμε μας θελουνε μαζι τους
roc2 roc2 roc2 j12 j12 j12 j12 j12 j12

bilias_jr:

--- Παράθεση από: 4x4er στις Ιούλιος 24, 2006, 18:59 ---Εάν έχετε όμως να προτείνετε και κάτι σε βουνό, με ποταμάκια, φυσικές πισίνες, πέτρες λάκους κ.λ.π., ακόμη καλύτερα...
Εγώ είμαι περισσότερο του βουνού και του χειμώνα, για αυτό και  το Φθινόπωρο σας ετοιμάζω μια πολύ καλή κατάσταση...

TO BE CONTINUED...... :o :o

--- Τέλος παράθεσης ---
j12 δικος μου ανθρωπος εισαι!αντε με τους παλιοπαραλιες που εχουμε μπλεξει! bhe

NickSi:

--- Παράθεση από: 4x4er στις Ιούλιος 24, 2006, 18:59 ---Εάν έχετε όμως να προτείνετε και κάτι σε βουνό, με ποταμάκια, φυσικές πισίνες, πέτρες λάκους κ.λ.π., ακόμη καλύτερα... Εγώ είμαι περισσότερο του βουνού και του χειμώνα, για αυτό και  το Φθινόπωρο σας ετοιμάζω μια πολύ καλή κατάσταση...    TO BE CONTINUED...... :o :o     
--- Τέλος παράθεσης ---

Ναι ναι ειναι σε πολυ καλο δρομο αυτο το παιδι!!! cl yah yah yah   Προχωρα ετσι, δυνατα!!! roc2 roc2 roc2

Lonely_Wolf:
Ωραία και χαλαρή διαδρομή, αλλά ακόμα πιο ωραίο το φαγητό!! Πότε είναι η επόμενη? Από Πέμπτη θα είμαι πάλι Ποτίδαια  ;)  ha ha και θα πάω για καταγραφή κάποιων δρόμων από Ποτίδαια προς Σάνη και μετά προς Κασσανδρεία και όπου γουστάρω αράζω για μπανάκι.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση