Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Νυχτερινη στην ορεινη Χαλκιδικη

<< < (14/16) > >>

Μάχος:

--- Παράθεση από: admin στις Ιούλιος 24, 2006, 12:30 ---
--- Παράθεση από: mahosvvt στις Ιούλιος 24, 2006, 11:49 ---πανω κατω ψιλοκαταλαβα απο που πηγες.πρεπει να σε εβγαλε στο porto paradiso.

--- Τέλος παράθεσης ---

porto paradiso?
unknown word...
Με έβγαλε ούτε 1 Km πιο κάτω από κει που είχαμε ανέβει όλοι μαζί...
Τηλέφωνο δεν σε πήρα γιατι δεν είχα σκοπό να πάω για βόλτα... εγω δρόμο πήγα να κόψω και βρήκα παράδεισο... και αν κρίνω από τη διαδρομή άστο καλύτερα... συνέχεια με τις 2 ρόδες διαγώνια θα ήσουνα...


--- Τέλος παράθεσης ---
Tο beach bar ντε στην Ακτη Ζωγραφου.......
πες μου λιγο που ακριβως παρεκαμψες για να καταλαβω μηπως ειναι το κοματι που εχω φωτο με την ροδα στον αερα,γιατι αν με λες οτι θα ημουν διαγωνιως και καθετως τοτε μιλαμε για το ιδιο περιπου σημειο με μπολικη κροκαλα και αποτομη κατηφορια..

allleo:
poli   s k o n i  alla oraia diadromi fotos vgikame??

Μάχος:
οχι ρε Γιωργο γμτ  bhe bhe bhe bheδεν ειχε κανενας και θα βγαιναν ωραιες >:( >:( >:(

4x4er:
Ωραία ήταν αλλά τελείωσε.....

Άντε, να κανονίσουμε τίποτα για το Σ/Κ ???

Προτείνω καμπινκ LA CARA, 8 χιλιόμετρα μετα την Βουρβουρού, Παίζει και ορεινή διαδρομή στο ιδιόκτητο δάσος του κάμπιγκ 3000 στρέματα,
όχι πως θα στριμωχτούμε σε αυτά με το ζόρι lol, αλλα λέμε τώρα.....

 >c082 >camp/ <fish_ <sum083_ <sum088_ >10841.
Τί λέτε;
Εμείς ήμασταν για διακοπές τον Ιούνιο και ήταν αρκετά καλά..
Επιτρέπονται και τα σκυλάκια gc...

ΆΝΤΕ, ΜΑΖΟΧΤΗΤΕ......

http://www.lacara-camp.gr/htmlsite/sea-camping.html

4x4er:
Εάν έχετε όμως να προτείνετε και κάτι σε βουνό, με ποταμάκια, φυσικές πισίνες, πέτρες λάκους κ.λ.π., ακόμη καλύτερα...
Εγώ είμαι περισσότερο του βουνού και του χειμώνα, για αυτό και  το Φθινόπωρο σας ετοιμάζω μια πολύ καλή κατάσταση...

TO BE CONTINUED...... :o :o

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση