Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Νυχτερινη στην ορεινη Χαλκιδικη

<< < (4/16) > >>

NickSi:

--- Παράθεση από: xtrail στις Ιούλιος 19, 2006, 11:40 ---... Αλήθεια ο Λάκης πως και δεν ακούστηκε???σσσσσσσσσσσσσσσττττττττ

--- Τέλος παράθεσης ---

Μη παιζετε ρε παλιοχαρακτηρες με το πονο του παιδιου.... Den εχει αυτοκινητο kardia μου!!! :(

Μάχος:

--- Παράθεση από: xtrail στις Ιούλιος 19, 2006, 11:40 ---Εγώ θα έρθω ως συνοδηγός στον gc, για να κάνω καταγραφή της διαδρομής.
Γρηγόρη μου αρέσει η ακρίβεια των ποσοστών που δίνεις να έρθεις!!!
Η διαδρομή λογικά δεν θα έχει καμια δυσκολία αυτή την εποχή.
Αλήθεια ο Λάκης πως και δεν ακούστηκε???σσσσσσσσσσσσσσσττττττττ

--- Τέλος παράθεσης ---
Αλεξη το πιο πιθανο ειναι να παμε πολυ χαλαρα αλλα τα νεροφαγοματα που θα συναντησουμε ειναι σιγουρα πολλα εκει πανω και θελει λιγη παραπανω προσοχη ιδιως το βραδυ επειδη  την εχω κανει νυχτερινη μαζι με τη Μαρια και κοπανουσα που και που σε κατι νεροφαγιες 87 87 87 87 a105 a105 a105 a105

αν προλαβω σημερα το απογευμα να πεταχτω και κανω αναγνωριση θα σας εχω νεα απο το...μετωπο gre_ gre_

admin:

--- Παράθεση από: mahosvvt στις Ιούλιος 19, 2006, 14:59 ---
αν προλαβω σημερα το απογευμα να πεταχτω και κανω αναγνωριση θα σας εχω νεα απο το...μετωπο gre_ gre_

--- Τέλος παράθεσης ---

Δηλαδή έχεις την εντύπωση ότι θα μας πείς πως δεν περνάει ο δρόμος και μεις δεν θα έρθουμε? no1 no1 no1
Είμαστε άπιστοι Θωμάδες εμείς... Πρέπει να δούμε...  fdan fdan

xtrail:

--- Παράθεση ---Den εχει αυτοκινητο kardia μου!!!
--- Τέλος παράθεσης ---
και μαζί μ΄αυτό έχασε και και την σύνδεση στο ιντερνετ...ή μήπως αυτοκτόνησε τρώγοντας  σουτζουκάκια? Λέτε??
Μάχο δεν θα πάρω αυτοκίνητο όχι για να αποφύγω τα νεροφαγώματα αλλά γιατί ο μαλλιαρός είναι ο επίσημος σωφέρ μου ::) j12.
Πρέπει να είμαι και ξεκούραστος γιατί το Σάββατο θα ξανακατέβω μάλλον για πρώτο πόδι yah

gc:
κυριοι, πρεπει να ειδοποιησουμε τον λακη. θα τον παρω αυριο το βραδυ εγω. αν μπορεσει καποιος πιο νωρις να τα καταφερει ας τον ειδοποιησει please ;) ας ερθει συνοδηγος με καποιον... κι αν δε θελει, πειτε του θα παμε γα φαγητο... με τα ποδια θα ακολουθησει... λααααακκκηηηηηηηηηηη...... cl cl cl cl cl lol lol

τηλεμαχε... κανονισε να μας κολλησεις πουθενα και να εχει πατημα ο νικσι με το μικρα του οτι θα μπορουσε να το περασει αυτος κτλ κτλ κτλ.. ξες... αφου τον ξες τωρα... ευκαιρια ψαχνει... απο τωρα ****τρωγεται να ανεβει... lol lol lol lol

4x4er... καλως να σε δουμε, και darisq μια και δεν εχω καταφερει να σε γνωρισω ακομα, ελπιζω να τα πουμε :)

693 717.9.616
6936 119.519

αν δεν απανταω πρωινες ωρες... ξερετε... θα πηζω καπου σε καποιες χαμενες γραμμες κωδικα!!!

cb ==> 31
pmr ==> 7
vhf ==> κανονιστε τα εσεις που εχετε ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση