Αποστολέας Θέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...  (Αναγνώστηκε 24874 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #60 στις: Ιούλιος 18, 2006, 17:13 »
Γιωργο (GC) "επιασες" κατ ευθειαν το θεμα, τελικα μονο ετσι ειναι και αυτο ακριβως εννοω...!!! roc2


φιλε μου, απο την αρχη ετσι το εβλεπα... ;) χαρρυ κλυν... το θασοκ ή η πδ παρεξηγηθηκανε δηλαδη με αυτα που τους λεει? σιγα τα ωα... lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #61 στις: Ιούλιος 18, 2006, 17:16 »
...
O sirros πρέπει να ξαναπάρει jimny.
....
Δε φυσάμε τον κουραμπιέ.

o sirroσ καλα θα κανει να ξαναπαρει τζιμνυ... οουυυ οοουυυ οουυυυ...

γιατι δεν τον φυσαμε... δηλ... κοτσανα εκανα μεχρι τωρα... ππωωωπππωωωωωωω... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #62 στις: Ιούλιος 18, 2006, 17:17 »
Τι ετοιμάζεις στις εκπτώσεις?
Μέσα για ΛΟΎΛΑ......πες λεπτομέρειες.....και πάμε και παραλία Σαράντη για καμμιά ψαρόσουπα μετά  lol lol lol
Βιτρινες αγορι!
Αντε κανονιστε για βραδυνη Ελικωνα που εχει 15-20 βαθμους το βραδυ! cl

Εχεις και μανεκεν μέσα? lol lol
Τι λέτε για Παρασκευή?

τελικα το ηξερα οτι γουσταρεις τις κουκλες... το απεδειξες και με τον δ.θερμαικου... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #63 στις: Ιούλιος 18, 2006, 17:23 »
σωστος ο αντωνης ;)

Σαν να λέμε..."έχεις δίκιο Αντώνη, αλλά ποιός σ΄ακούει..."
Γιώργο...με προσλαμβάνεις στην δουλειά που είσαι? >:D lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #64 στις: Ιούλιος 18, 2006, 18:08 »
τελικα το ηξερα οτι γουσταρεις τις κουκλες... το απεδειξες και με τον δ.θερμαικου... lol lol lol
[/quote]

Ποιός είναι αυτός ο δ.θερμαικου???? ::)
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος Troll

  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #65 στις: Ιούλιος 19, 2006, 03:38 »
Χαιρετω...
Εχω μιλησει με αρκετους απο σας.... και λιγο-πολυ με ξερετε και σας ξερω...
Οι γνωριζοντες, ξερουν οτι ειμαι μελος του jimnyclub.gr. Ομως δεν γραφω ως αντιπροσωπος του.
Εχετε κανει μια προσεγμενη δουλεια σ' αυτο το forum και μπραβο σας!
Ενα πραγμα ομως με παραξενευει... γιατι αναφερεστε συνεχεια στο .gr?
Ισως να εχετε τους προσωπικους σας λογους ή και προσωπικες διαφορες με καποια ατομα του .gr αλλα... ρε παιδια, δεν ειναι σωστο να μας τσουβαλιαζετε ολους!
Ο Κωστας τα λεει σωστα...
Ο Γιωργος τα λεει ακομα καλυτερα...
Αφηστε το παρελθον και κοιταξτε πως θα περασετε καλα... αφηστε μας κι εμας (του .gr) να κοιταξουμε πως θα περασουμε καλα...
η ζωη ειναι μικρη, για να 'ναι θλιβερη!
Ελπιζω να μην παρεξηγηθουν τα γραφομενα μου... οτι γραφω, αυτο εννοω...
Φιλικα
Troll
"audaces fortuna iuvat"

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #66 στις: Ιούλιος 19, 2006, 11:46 »
Χαιρετω.......... ... οτι γραφω, αυτο εννοω...
Φιλικα
Troll
Χρήστο μπράβο σου που πρόσεξες την δουλειά που έχει γίνει στο forum, να σου διευκρινίσω πως κανείς δεν τσουβαλιάζει κανέναν.
Λογικό απο την άποψη σου ο Κώστας να τα λέει καλά , και ο Γιώργος καλύτερα, αλλά πίστεψε με, κάνενας απο τους αναφερόμενους στο .gr , δεν αναφέρετε έχοντας πρόβλημα με άτομα απο το .gr.
Οι αναφορές γίνονται γιατί πολύ απλά σκέψου ότι ο "πυρήνας" (σχεδόν) του .com και τα περισσότερα "παλιά εγγεγραμένα μέλη" αποτελούνται απο μέλη του gr, και το com είτε το θέλουμε είτε όχι είναι "γέννημα" του gr και δεν θα υπήρχε, εαν στον Σύλλογο(και όχι στο .gr κατ΄επέκταση ας είναι και ευγενική χορηγία του mitsoskitsos) υπήρχε ορθή, μη απολυταρχική και ισόνομη προς όλα τα μέλη της Ελλάδας διοίκηση, και παράλληλα υπήρχε το αίσθημα να φτιάξουμε κάτι όμορφο, Πανελλήνιο, μια παν-ελλαδική παρέα, να συναντιόμαστε οικογενειακώς(οι μεγαλύτεροι με τα παιδιά μας),να κάνουμε πράγματα και να προσφέρουμε, να αναγνωρισοτούμε απο την μαμά zuki, κτλ.
Πολλές συζητήσεις, άπειρα τα στησίματα και οι δικαιολογίες, ενός συγκεκριμένου ανθρώπου, που καλώς ή κακώς και έλενχε τύχες και απειλούσε με την επιροή που έλεγες πως είχε.
Αυτό ήταν το όνειρο μου, όταν έκανα εκείνο, το γ@μημένο πρώτο πόστ για να μαζευτούμε, κάτι που δεν οικειοποιήθηκα ποτέ, και ποτέ δεν είπα...εγώ το έφτιαξα.
Η ιστορία όμως γνωρίζετε απο τα "παλαιότερα εγγεγραμένα μέλη", γιατί όπως και να το κάνουμε, γνωρίζεις πρόσωπα και πράγματα, όσο περισσότερο χρόνο έχεις σε ένα χώρο, το αν καπηλεύθηκε ή οικειοποιήθηκε , μιας και οικειοποιήθηκαν πολλά πράγματα κατάστάσεις και ιδέες(που είχαν ως βάση ενα αγνό όνειρο, κάποιες όμορφες χειμωνιάτικες νύχτες..περιμένοντας..) .
Τελικά απλά αναρωτηθείτε, εάν μπορείτε όσοι απο το .gr έρχεστε και λέτε κάποια πράγματα, τι κατάφερε με την αδιαλαξία του??
Να διαλύσει κάτι που χτήστηκε πάνω σε όμορφα όνειρα, και που στην αρχή εγώ υλοποίησα(αντε η Αράχωβα, άντε το beach party, αντε η πίτα, άντε ο φωτογράφος του Συλλόγου, κτλ κτλ κτλ) και τα λέω τώρα, περιαυτολογώντας, και κάνοντας κάτι που δεν έχω κάνει ποτέ, γιατί πολύ οικειοποιήθηκαν την δήθεν συμετοχή τους, τρείς απο το ΔΣ έφυγαν, γιατί δεν άντεχαν άλλο την ξεροκεφαλιά, ένας ήταν "παρανόμως" μέσα, επειδεί έτσι ήθελε(και δεν δούλευε κιόλας), και ένας άλλος..βλέπαμε το φάντασμα του μόνο.
Καλά για τον φίλο μου τον Βαγγέλη, που στην κρίσιμη ερώτηση του ΑΦΜ, είπε το γελίο, "δεν είχα ρωτήσει για να μάθω πότε βγήκε" τι να πώ....
Απλά ώρες ώρες απορώ, μήπως τελικά η σκέψη του ήταν απο την αρχή , να φτιαχτεί για να καταστραφεί.....
Ξεκίνησα απο τους πρώτους, ο Κανελό, πρίν απο μένα, αλλά ο πρώτος που είχε την ιδέα για Σύλλογο ήταν ο Maverick....
Oταν βλέπω λοιπόν ότι κάποιος αχαρακτήριστος, οικειοποιήτε πράγματα και καταστάσεις ρομαντικές εαν θέλεις, για ιδιοτέλεια, τον κόπο ανθρώπων για να αποκτήσει την μονιμότητα δημοσίου υπαλήλου, μην μου ζητάς να μην μιλάω, και λίγα έχω πει.
Οταν κάποιος σου γ@μάει το όνειρο(σε μένα, στον Νίκο, στον Γιάννη, στον Γιώργο κτλ κτλ κτλ) μην του ζητάς ...να μην υπάρχει, γιατί άνθρωπος που δεν γνωρίζει την ιστορία του, όποια και άν είναι αυτή και σε οποιοδήποτε επίπεδο, δεν υπάρχει Χρήστο.
Δεν ενόχλησα ποτέ κανέναν στο forum του gr, δεν προσπάθησα να μπώ σε άλλου username , δεν ζήτησα απο κανένα το password του για να μπώ, δεν κοροιδεψα ποτέ, αλλά μίλησα με επιχειρήματα(και όταν δεν μίλησα, το έκανα πολύ απλά γιατί είχε ΄στεγνώσει το σάλιο μου, μιας και η αδιαλαξία είναι κολητική τελικά..), και κυρίως η συμπεριφορά μου ήταν ανάλογη των αισθημάτων μου, δεν κοροιδευα ποτέ κανένα πίσω απο την πλάτη του και να του το παίζω φίλος.
Λάθη έκανα, σίγουρα, εαν απο την πρώτη φορά, που είδα την αδιαλαξία, του έκοβα τον βήχα(και η πρώτη φορά ήταν πολύ παλιά Χρήστο, πρίν τις πρώτες εκλογές, και ο Κανελλόπουλος ξέρει και κατάλαβε..και εγώ κατάλαβα μετά ότι στην κυβέρνηση πρέπει να υπάρχει και αντιπολίτευση για να πας μπροστά) θα ήμασταν καλύτερα..
Ο Κώστας και ο Γιώργος δικαιούνται να τα λένε καλά, γιατί έζησαν ξώφαλτσα τα πράγματα(το να τους σβήσετε την gallery, και να τους διαγράψετε απο μέλη του Συλλόγου και του φορουμ έ δεν είναι και κάτι σημαντικό.
Το σημαντικό είναι να λές ότι ο Σύρρος και ο Κεχαίδης, δεν πρόσφεραν τίποτα, ή ότι ο Θανασιάς δεν διαφημίζει ή προσβάλει τον Σύλλογο(ήμαρτον).
Η αλητεία είναι να οικειοποιήσε τον κόπο κάποιου(το βλέπω στην δουλειά μου αυτό, έμπλεξα σε αυτό τον χώρο για να δώ μια αξιοκρατία, και εδώ τα ίδια σκ@τά είδα).
Οπως θα πρόλαβες να διαβάσεις, σε όλο το forum, η γνώση και οι εμπειρίες μοιράζονται, γινόμαστε φίλοι, κάποια μικρά διαδικαστικά δεν μπορούν να γίνουν ακόμα αλλά θα γίνουν, δουλεύουμε με μεράκι(και βάζουμε και λεφτά απο την τσέπη μας, αλλά μπροστά στο ονόρε αυτό δεν είναι τίποτα...).
Δεν μπήκα στο gr για να κρίνω ή να προκαλέσω, δεν προκάλεσα κανένα, αντιθέτως θα έλεγα(μέχρι και φυλάδια μου αφήνει ο άλλος ο ανώριμος..), αλλά όποιος με προκαλεί, με κάνει και καλύτερο..και τα καλύτερα έρχονται(για όλους τους χρήστες του com ;), να σταματήσω αν δεν δω το όνειρο μου εκπληρωμένο αποκλείεται... )

Δικαιούνται να μιλάνε, όσοι ονειρεύονται και ξέρουν, δικαιούνται να κρίνουν όσοι δουλεύουν.

Γιάννης

Καλά να περνάμε...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #67 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:04 »
Και μην νομίσει κανένας ότι απαντάω έτσι ή για επίδειξη....ή ότι μου αρέσουν οι καυγάδες(εχω δουλειά να κάνω, και την αφήνω για να γράψω >:( )
Μπορεί να μην νοιάζει(?) τα νεοεγγεγραμένα μέλη η ιστορία "γέννησης" του com, αλλά μην νομίζετε μως δεν ενδιαφέρει "εμάς" να καταλαβαίνουν τα "καλοπροέρετα νεοεγγεγραμένα μέλη" πως έχουμε δίκιο.
Και για να λές πως έχεις δίκιο, και να σε πιστεύει και ο άλλος πρέπει να το αποδυκνύεις κιόλας, όπως κάνεις με τους φίλους σου, και εδώ θέλουμε να ημαστε φίλοι.
Κατανοητόν ελπίζω.
Γιάννης Δημητρέλης

jimnoula

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #68 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:09 »
Δεν ενόχλησα ποτέ κανέναν στο forum του gr, δεν προσπάθησα να μπώ σε άλλου username , δεν ζήτησα απο κανένα το password του για να μπώ, δεν κοροιδεψα ποτέ, αλλά μίλησα με επιχειρήματα(και όταν δεν μίλησα, το έκανα πολύ απλά γιατί είχε ΄στεγνώσει το σάλιο μου, μιας και η αδιαλαξία είναι κολητική τελικά..), και κυρίως η συμπεριφορά μου ήταν ανάλογη των αισθημάτων μου, δεν κοροιδευα ποτέ κανένα πίσω απο την πλάτη του και να του το παίζω φίλος.



Μπορεί να μην γνωρίζω πολλά πράγματα...και για αυτό δεν μπορώ να έχω για όλα άποψη....αλλά έχω μια μέγάλη απορία...τα δικά μου ΠΜ πως διερευσαν;;;;;αφού ΜΟΝΟ όσοι έχουν προσβαση στο database μπορούν να τα δουν....;;;;

Αποσυνδεδεμένος moderator

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #69 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:18 »
Μπορεί να μην γνωρίζω πολλά πράγματα...και για αυτό δεν μπορώ να έχω για όλα άποψη....αλλά έχω μια μέγάλη απορία...τα δικά μου ΠΜ πως διερευσαν;;;;;αφού ΜΟΝΟ όσοι έχουν προσβαση στο database μπορούν να τα δουν....;;;;

 :o :o :o ? ? ? ? ? ? ? ? ?    Τί ακριβώς εννοείς χρήστη: jimnoula?
Η ομάδα συντονιστών του Jimnyclub.

jimnoula

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #70 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:21 »
Μπορεί να μην γνωρίζω πολλά πράγματα...και για αυτό δεν μπορώ να έχω για όλα άποψη....αλλά έχω μια μέγάλη απορία...τα δικά μου ΠΜ πως διερευσαν;;;;;αφού ΜΟΝΟ όσοι έχουν προσβαση στο database μπορούν να τα δουν....;;;;

 :o :o :o ? ? ? ? ? ? ? ? ?    Τί ακριβώς εννοείς χρήστη: jimnoula?

ΣΩΣΤΑ ξέχασα την διευκρίνηση....στο forum του gr εννοώ...και ήταν μια απάντηση προς τον ironman....

Αποσυνδεδεμένος Troll

  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #71 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:23 »
Γιαννη,
οπως ειδες δεν αναφερθηκα καθολου σε διαμαχες... παρ'ολ'αυτα μου απαντας με ενα κατεβατο γεματο χαρακτηρισνους αλλα και αντιφασεις...
Ο Γιωργος ειπε...
Παράθεση
Ρε φίλε τι με νοιάζει ο λόγος?Για αυτό έγινε το com?Είπαμε ελεύθερος χόρος έκφρασης αλλά όταν είσαι σε μια παρέα και κάποιοι συζητάνε συνέχεια αυτό το θέμα μου τη δίνει.Ξεκολάτε πια.Όλοι σας λέτε περασμένα ξεχασμένα......αλλά.....μπαρμπούτσαλα.......
Αυτο ειναι το ζουμι! Αφηστε το παρελθον (και το .gr) και κοιταξτε να περνατε καλα... μην αναμασαμε τα ιδια και τα ιδια!
"audaces fortuna iuvat"

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #72 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:24 »
Μπορεί να μην γνωρίζω πολλά πράγματα...και για αυτό δεν μπορώ να έχω για όλα άποψη....αλλά έχω μια μέγάλη απορία...τα δικά μου ΠΜ πως διερευσαν;;;;;αφού ΜΟΝΟ όσοι έχουν προσβαση στο database μπορούν να τα δουν....;;;;

Δεν ξέρω παιδί μου,εαν έγινε αυτό, αν διέρευσε δηλαδή κάποιο δικό σου μυστικό, ξεκίνα απο αυτόν/ην που τα έστειλές, ρώτα και κάποιον administrator, σε κάποιο forum που συμετέχεις.
Ευρύτερες γνώσεις στο θέμα προγραματισμού δεν έχω να σου απαντήσω, συμετέχοντας σε φόρουμ(brat και trailriders πχ) έχω δει πως ο adminμπορεί να βλέπει τα πμ.
Και μιας και απο όλο αυτό που έγραψα εσένα σου διμιουργήθηκε αυτή η απορεία, ενώ εγω μιλόύσα για αυτό www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,468.0.html , πρωσωπικά πιστεύω ότι το πμ, εαν το στείλω, αφήνω τον άλλο να το κάνει ότι θέλει, αποδεχόμενος τα αισθήματα μου...
Ελπίζω να βρεις λύση στο πρόβλημα σου, υπάρχει νομίζω και η database....

Eλπίζω να σε κάλυψε η απάντηση μου, εαν θές να ρωτήσεις κάτι άλλο κάντο όπως θες, τα περετέρω προσωπικά, δεν ενδιαφέρουν τους χρήστες αυτού εδώ του foroum, και για τυχόν απορείες, ή και μομφές, μπορεί άριστα να ακολουθηθούν τα δίκαια...

Χρήστο στον Γιώργο απάντησα(με πμ κοινοποιημένο), και η απάντηση μου φένεται στο ποστ που έγραψα,...
Μην αναθερμένεται άλλο αυτό το θέμα(εαν θέλετε να το κάνετε υπάρχουν και άλλες οδοί, απο το e-mail μέχρι την νομική και ισχύει για όλους τους θυγόμενους)
Ευχαριστώ
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 19, 2006, 12:31 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #73 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:32 »
Το θέμα καλυφθηκε
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Troll

  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #74 στις: Ιούλιος 19, 2006, 13:38 »
To ελπιζω......
καλες βολτες  :)
"audaces fortuna iuvat"