Αποστολέας Θέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...  (Αναγνώστηκε 24815 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 15, 2006, 20:32 »

Καλημέρα Νίκο , θεωρό ότι ήταν λάθος κίνηση και σε τελική ανάλυση δεν είχες το δικαίωμα πριν ρωτήσεις τον εκάστοτε χρήστη .
H πρόθεση ήταν καλή πάντως(ελπίζω να είναι κάτι που μετράει για τον οποιονδήποτε), όταν γραφτεί ο siros εσύ να μην τον διαχωρίσεις ;D ;D ;D ;D

Η ελευθερία μας τελειώνει εκεί που αρχίζει του άλλου
Μην κάνουμε αυτά που κοροϊδεύουμε .

Και που μας έχουν κάνει, διάβασε το ποστ μου και θα καταλάβεις, ή να κάνουμε ένα μεσοβδόμαδο Λειβαδιά ή Ελικώνας mountain Party j12 να σου πώ...

Προσωπικά ζητώ συγγνώμη από την Παυλίνα για το λάθος χειρισμό σε αυτή τη φάση και περιμένω να το διορθώσουν η εκάστοτε admin.

Εγω πάλι ..δεν είμαι τόσο καλός ρε Κώστα.
Οι ιδανικές πολιτείες είναι κάτι το φανταστικό....
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 16, 2006, 22:25 »
Νομίζω ότι ήμουν σαφής, είπα οτι αφήνουμε πίσω οτι έγινε, δεν είπα οτι εγώ φέρθηκα αλάνθαστα. Για αυτό το φόρουμ μιλάω, οχι για το άλλο. Δεν έπρεπε να μπω με άλλο όνομα, ήταν λάθος.

Το πμ στο έστειλα γιατι κάτω απο το nickname σου γράφει Γενικός συντονιστής και η αφελής νόμιζα οτι είσαι γενικός συντονιστής, σόρι.
Εγώ προσωπικά δε σου έσβυσα τίποτα. Και μην αρχίσουμε πάλι την αντιπαράθεση, οταν καποια στιγμή σε ρώτησα ευθέως, γιατί δεν απαντάς σε κάποιες κατηγορίες, γιατι δεν υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου, δεν είπες κουβέντα, άρα για μένα - ως άτομο - έχεις κάνει πράγματα που με προσβάλλουν. Και αν όλοι φέρεστε εδώ ως ένας που έχει τις ίδιες απόψεις, τότε δε θα υπήρχαν αντιπαραθέσεις, δε θα υπήρχαν αντίθετες γνώμες, που υπάρχουν. Εχουμε ξεφτιλίσει την έννοια της δημοκρατίας χρησιμοποιόντας την όταν δεν έχουμε άλλα επιχειρήματα. Υπάρχει δημοκρατία αλλά υπάρχουν και κανόνες.

Ο Κωστής, επειδή τον ανέφερες και μάλιστα με το όνομα του, δεν έχει μπεί ποτέ του σε αυτό το φόρουμ, και δεν χρειάζεται να τον παιρνει η μπάλλα επειδή έκανα εγώ τη βλακεία να μπω με άλλο όνομα στην αρχή οταν οι καταστάσεις ήταν τεταμένες και μας βρίζατε όλη την ώρα.

Αλλά όπως είπα, δεν έχω καμμία διάθεση να το συνεχίσουμε, απλά σου απαντώ. Σόρι για το ορθογραφικό στο όνομα σου, αλλα να σου διορθώσω κι εγώ με τη σειρά μου οτι το πήζω γράφεται με "η" και οχι με "ει"

Πάντα φιλικά, φυσικά συνάδελφε
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2006, 22:34 από jimnyblack »
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος sirros

  • Jimny
  • Μηνύματα: 184
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 16, 2006, 22:41 »
Γιατί σκοτώνεστε χωρίς λόγο?
Χάσατε την κεντρική ιδέα του θέματος και η ιστορία επαναλαμβάνεται.
Σας παρακαλώ να σταματήσετε να τρώγεστε μετά από τόσο καιρό.
Εγώ ζήτησα από αυτούς με τα λίγα post αν θέλουν να μας πούνε κάτι για να σπάσει ο πάγος και εσείς διώχνεται ακόμα και εμένα με αυτό τον τρόπο .
jimnyblack δεν με προσέχεις .
ironman δεν με βοηθάς σε αυτό που προσπαθώ  να κάνω.
Nicksi έχεις χάσει την κεντρική ιδέα του .com
Φίλοι από Θεσσαλονίκη ελπίζω να μην χάσατε και εσείς την φιλοσοφία του .com

ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ <<ΙΣΤΟΡΙΕΣ>>

Η εγώ είμαι λάθος και δεν έχω καταλάβει κάτι καλά ? ελπίζω να μην κάνω λάθος .
SS power

Αποσυνδεδεμένος george kehaidis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 16, 2006, 22:47 »
Ελπίζω και εγώ το ίδιο....

Giorgos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 16, 2006, 23:36 »
http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,655.msg10502.html#msg10502           Mαλλον δεν ισχυει αυτο.

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 17, 2006, 00:49 »
Γιατί σκοτώνεστε χωρίς λόγο?
Χάσατε την κεντρική ιδέα του θέματος και η ιστορία επαναλαμβάνεται.
Σας παρακαλώ να σταματήσετε να τρώγεστε μετά από τόσο καιρό.
Εγώ ζήτησα από αυτούς με τα λίγα post αν θέλουν να μας πούνε κάτι για να σπάσει ο πάγος και εσείς διώχνεται ακόμα και εμένα με αυτό τον τρόπο .
jimnyblack δεν με προσέχεις .
ironman δεν με βοηθάς σε αυτό που προσπαθώ  να κάνω.
Nicksi έχεις χάσει την κεντρική ιδέα του .com
Φίλοι από Θεσσαλονίκη ελπίζω να μην χάσατε και εσείς την φιλοσοφία του .com

ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ <<ΙΣΤΟΡΙΕΣ>>

Η εγώ είμαι λάθος και δεν έχω καταλάβει κάτι καλά ? ελπίζω να μην κάνω λάθος .


έχεις δίκιο. Τωρα μόλις είδα και την αντιπαράθεση με το JEO σε προηγούμενο τοπικ. Είναι σχεδόν αστείο γιατι ξέρω οτι τουλάχιστον το Θοδωρή τον συμπαθείτε όλοι, σκεφτείτε το λιγάκι...Ούτε είχα δει οτι ειρωνευτηκε ο Νίκος την εκδομή στην Ανδρο ενώ λέει οτι δεν ασχολείται....



Κώστα το κακό είναι οτι το ίδιο συμβαίνει σε όλα τα φορουμ, είναι απίστευτο. Μπήκα σε ένα αλλο για σκι και μετα απο λίγο κουβέντα στην κουβέντα έγινε χαμός....

Καλό βράδυ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 01:03 από jimnyblack »
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 17, 2006, 08:10 »
...
Νicksi έχεις χάσει την κεντρική ιδέα του .com
Φίλοι από Θεσσαλονίκη ελπίζω να μην χάσατε και εσείς την φιλοσοφία του .com
...

Κωστη, μαλλον καπου εχεις μπερδευτει ή μπορει να μην ξερεις καποια πραγματακια που συμβαινουν...
πισωπλατα... ;)
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!
Σκεψου το λιγακι πιο καλα και θα καταλαβεις οτι ΑΦΟΡΑ ΟΛΟ ΤΟ JIMNYCLUB (.com) !!!
  ;)

Σου εχω πει κατ' ιδιαν ορισμενα πραγματα... Διαβασε και λιγο παραπανω, καποια πραγματακια που γραφει και ο Γιαννης για Παυλινα, Sylvia, Μaradona και ολο αυτο το... συναφι που προσπαθουν τωρα να μας πουν...  Αληθεια, τι να μας πουν κι αυτοι?  Μας εχουν ηδη δειξει το ηθος τους...
Δε σου κανει καμμια εντυπωση, ετσι, αυτες οι ξαφνικες... ευαισθησιες? Λες να τους επιασε τωρα ξαφνικα...? 
Ασε φιλαρακο... εμενα τουλαχιστον ΔΕΝ μπορουν να με πεισουν τοσο ευκολα...

Επειδη οπως μου θυμισε παραπανω, ο Giorgos και εχει δικαιο βεβαια, κατι ειχα πει και επειδη σιγουρα εχω πολυ πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθω...  καλημερα σε ολους!!! lol lol lol

Οποιος εχει ματια, βλεπει... και επειδη ειμαστε μεγαλα παιδια...  ;) ;) ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 08:59 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 17, 2006, 10:07 »
Φίλοι από Θεσσαλονίκη ελπίζω να μην χάσατε και εσείς την φιλοσοφία του .com

ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ <<ΙΣΤΟΡΙΕΣ>>

Η εγώ είμαι λάθος και δεν έχω καταλάβει κάτι καλά ? ελπίζω να μην κάνω λάθος .


Μην ανυσηχείς Κώστα, το καλό του να είσαι μακρυά είναι ότι βλεπεις τα θέματα από άλλη γωνία... Η φιλοσοφία του .com είναι αυτή που έχεις καταλάβει ΚΑΙ  εσύ και δεν έχουμε τη διάθεση να αλλάξει κάτι..

Εγω -προσωπικά πάντα- δεν εχω κανένα πρόβλημα με κανένα από τα παιδιά που είναι ΚΑΙ στα 2 φόρουμ... και μάλιστα θα χαρώ να τους γνωρίσω και από κοντά γιατί πιστεύω ότι έτσι λύνονται οι παρεξηγήσεις που δημιουργούνται εδώ μέσα... Μια μικρή κόντρα που υπάρχει ελπίζω και θα ήθελα να σταματήσει αλλά επειδή δεν γίνεται άμεσα μάλλον θα περάσει λίγος χρόνος ακόμη... Τέλος όποιος νιώθει ότι είναι αδικημένος έχω όλη την καλή διάθεση να συζητήσω μαζί του με κάποια π.μ. (γιατί καλό το τηλέφωνο αλλά χρόνος δεν υπάρχει) και να είναι σίγουρος/σίγουρη ότι όλα θα τα βρούμε...
Ειλικρινά θα ήθελα να παρακαλέσω να σταματήσει κάπως η κόντρα εδώ μέσα γιατί υπάρχουν και άτομα που είτε δεν γνωρίζουν τι έχει συμβεί είτε δεν τους νοιάζει πλεον το θέμα...

Εντελώς φιλικά και με καλή διάθεση...
Γιάννης
Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 17, 2006, 11:07 »
Φίλοι από Θεσσαλονίκη ελπίζω να μην χάσατε και εσείς την φιλοσοφία του .com

ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ <<ΙΣΤΟΡΙΕΣ>>

Η εγώ είμαι λάθος και δεν έχω καταλάβει κάτι καλά ? ελπίζω να μην κάνω λάθος .


Μην ανυσηχείς Κώστα, το καλό του να είσαι μακρυά είναι ότι βλεπεις τα θέματα από άλλη γωνία... Η φιλοσοφία του .com είναι αυτή που έχεις καταλάβει ΚΑΙ  εσύ και δεν έχουμε τη διάθεση να αλλάξει κάτι..

Εγω -προσωπικά πάντα- δεν εχω κανένα πρόβλημα με κανένα από τα παιδιά που είναι ΚΑΙ στα 2 φόρουμ... και μάλιστα θα χαρώ να τους γνωρίσω και από κοντά γιατί πιστεύω ότι έτσι λύνονται οι παρεξηγήσεις που δημιουργούνται εδώ μέσα... Μια μικρή κόντρα που υπάρχει ελπίζω και θα ήθελα να σταματήσει αλλά επειδή δεν γίνεται άμεσα μάλλον θα περάσει λίγος χρόνος ακόμη... Τέλος όποιος νιώθει ότι είναι αδικημένος έχω όλη την καλή διάθεση να συζητήσω μαζί του με κάποια π.μ. (γιατί καλό το τηλέφωνο αλλά χρόνος δεν υπάρχει) και να είναι σίγουρος/σίγουρη ότι όλα θα τα βρούμε...
Ειλικρινά θα ήθελα να παρακαλέσω να σταματήσει κάπως η κόντρα εδώ μέσα γιατί υπάρχουν και άτομα που είτε δεν γνωρίζουν τι έχει συμβεί είτε δεν τους νοιάζει πλεον το θέμα...

Εντελώς φιλικά και με καλή διάθεση...
Γιάννης

Επειδή και μένα με τρώει ο "απαυτός" μου να ματαξαναπώ τα ίδια....και τα ίδια, αλλά λέω μόνο αυτό:
Γιάννη σωστά το θέτεις το όλο θέμα και συμφωνώ. :-* cl
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 17, 2006, 12:57 »
Νομίζω ότι ήμουν σαφής, είπα οτι αφήνουμε πίσω οτι έγινε, δεν είπα οτι εγώ φέρθηκα αλάνθαστα. Για αυτό το φόρουμ μιλάω, οχι για το άλλο. Δεν έπρεπε να μπω με άλλο όνομα, ήταν λάθος.

Το πμ στο έστειλα γιατι κάτω απο το nickname σου γράφει Γενικός συντονιστής και η αφελής νόμιζα οτι είσαι γενικός συντονιστής, σόρι.
Εγώ προσωπικά δε σου έσβυσα τίποτα. Και μην αρχίσουμε πάλι την αντιπαράθεση, οταν καποια στιγμή σε ρώτησα ευθέως, γιατί δεν απαντάς σε κάποιες κατηγορίες, γιατι δεν υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου, δεν είπες κουβέντα, άρα για μένα - ως άτομο - έχεις κάνει πράγματα που με προσβάλλουν. Και αν όλοι φέρεστε εδώ ως ένας που έχει τις ίδιες απόψεις, τότε δε θα υπήρχαν αντιπαραθέσεις, δε θα υπήρχαν αντίθετες γνώμες, που υπάρχουν. Εχουμε ξεφτιλίσει την έννοια της δημοκρατίας χρησιμοποιόντας την όταν δεν έχουμε άλλα επιχειρήματα. Υπάρχει δημοκρατία αλλά υπάρχουν και κανόνες.

Ο Κωστής, επειδή τον ανέφερες και μάλιστα με το όνομα του, δεν έχει μπεί ποτέ του σε αυτό το φόρουμ, και δεν χρειάζεται να τον παιρνει η μπάλλα επειδή έκανα εγώ τη βλακεία να μπω με άλλο όνομα στην αρχή οταν οι καταστάσεις ήταν τεταμένες και μας βρίζατε όλη την ώρα.

Αλλά όπως είπα, δεν έχω καμμία διάθεση να το συνεχίσουμε, απλά σου απαντώ. Σόρι για το ορθογραφικό στο όνομα σου, αλλα να σου διορθώσω κι εγώ με τη σειρά μου οτι το πήζω γράφεται με "η" και οχι με "ει"

Πάντα φιλικά, φυσικά συνάδελφε
Δεν βγάζω κάποιο νόημα ρε Παυλίνα, όσο για την απάντηση που δεν πήρες, δεν την πήρες, γιατί πολύ απλά, δεν ήθελες να καταλάβεις, όπως δεν κατάλβες τον Manolis που ενώ έβγαλε τρείς φορές καταστρατηγημένο το καταστατικό, παρ΄όλα αυτά ψηφίσατε το καλώς έχει, όπως και όλοι όσοι ρωτήθηκαν για την ημερομηνία έκδοσης του ΑΦΜ είπαν ψέματα, παρόλα αυτά το δεχτήκατε , γιατί αυτό θέλατε να δεχτείτε, όπως και για την  δικαιολογία της διεύθυνσης που αναφέρετε(ακου εκεί.."σε ένα ακίνητο δικό μου, έχεις πρόβλημα??").
Θέλατε να δεχτείτε αυτή την κατάσταση, και τέλος.
Για αυτό και σας είπα, μην κουράζεστε να ψηφίσετε για την μομφή μου, εγώ έχω φύγει είδη, και δεν ψήφισα ούτε για τον Νίκο, ούτε για μένα.
Ολο το κλού πάντως ήταν η ξαφνική εμφάνιση του Κώστα που δυστηχώς δεν έμεινε, και το κέικ που είχε φτιάξει η Ερηάννα..
Το φιλικά το ενοούσα και το ενοώ, άλλωστε δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι σοβαρό, αυτά τα θέματα είναι αστεία, μπροστά σε σοβαρότερα προβλήματα που τυχόν να υπάρχουν, ή υπάρχουν στην καθημερινή ζωή.
Το να ασχολείσε αποκλειστικά με ένα σύλλογο άλλωστε όλο το 24ώρο, είναι δουλειά για εισοδήματίες, και απο ότι ξέρω, εμείς δεν είμαστε.
Η διόρφθωση στο επίθετό μου :D είναι μιας και είμε περισσότερο ορθογράφος σε αυτό, παρά στα άλλα.

Αυτά
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 17, 2006, 13:00 »
Διαχωρήστηκε σαν offtopic απο το αρχικό θέμα του Κώστα...
Ευκαιρία να γίνουμε και λίγο Γ.Σ >:D lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος sirros

  • Jimny
  • Μηνύματα: 184
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 17, 2006, 13:08 »
Ολο το κλού πάντως ήταν η ξαφνική εμφάνιση του Κώστα που δυστηχώς δεν έμεινε

Για καντο λιανα .

υπαρχη κατι που θεσ να πεισ τοσο καιρο και δεν το λεσ .
SS power

Αποσυνδεδεμένος sirros

  • Jimny
  • Μηνύματα: 184
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 17, 2006, 13:29 »
Κύριοι  , εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο kexaidis
Ευτυχώς εγώ δεν βλέπω gr και com αλλά βλέπω ανθρώπους , ατομικές προσωπικότητες .
Για μένα η φιλοσοφία του com δεν συνάδει με αυτό το μπάχαλο που έχετε δημιουργήσει .
Δεν είμαι administrator και δεν ξέρω τι έχει γίνει και ποιοι σας πολεμούνε αλλά δεν μου αρέσει αυτό που βλέπω εγώ και οι υπόλοιποι χρήστες .

Βάλτε τα λοιπόν στο αρχείο ( ουπς αυτό ήταν από άλλο forum) και φαγωθείτε λίγο ακόμα .

Μην κάνετε αυτά που κοροϊδεύατε .  γεια σας
SS power

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #28 στις: Ιούλιος 17, 2006, 13:48 »
Ολο το κλού πάντως ήταν η ξαφνική εμφάνιση του Κώστα που δυστηχώς δεν έμεινε

Για καντο λιανα .

υπαρχη κατι που θεσ να πεισ τοσο καιρο και δεν το λεσ .
Τίποτα παραπάνω ρε Κώστα απο αυτό που έγραψα, ότι δεν περίμενα να έρθεις, αλλά όταν ήρθες δεν περίμενα και να φύγεις, στο έχω πεί άλλωστε και προσωπικά....

Μην κάνετε αυτά που κοροϊδεύατε . 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2006, 13:51 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #29 στις: Ιούλιος 17, 2006, 14:03 »
Λοιπον εγω προτεινω να το κλεισουμε εδω το θεμα, ολοι εχουμε καποιους λογους να εχουμε τις επιφυλαξεις μας απεναντι σε καποιους αλλους... και τελικα ακρη δε θα βρουμε...
Προτεινω να ληξει εδω το ολο θεμα και να μη συνεχισουμε...


Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...