Αποστολέας Θέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...  (Αναγνώστηκε 24817 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #90 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:20 »
Τα σβύσατε ε; Σας το χα πει οτι ήταν θέμα χρόνου...


Θα απαιτήσω μια ΔΗΜΟΣΙΑ συγνώμη για το κακοπροαίρετο του μηνύματος σου αλλιώς δεν είσαι ευπρόσδεκτη/ος εδω μέσα... Κάνε τον κόπο και άνοιξε τα μάτια σου και διάβασε τι έγινε με το Φόρουμ -ξεστραβώσου κατά το κοινώς λεγόμενο-.
Δεν δέχομαι υπονοούμενα για τη δουλειά που γίνεται εδω μέσα ούτε απο σένα ούτε από κανέναν...
Θα περιμένω τη Συγνώμη σου...


Κακοπροαίρετη εγώ;; Λάθος κάνεις... Αν θίχτηκες ειλικρινά συγνώμη, δεν είχα αυτό το σκοπό. Απλά διάβαζα κάτι και ξαφνικά εξαφανίστηκες. Κι εσύ μίλα καλύτερα.
Μη βιάζεσαι Γιαννη, ξέρω να ζητάω συγνώμη σε ανθρώπους που θίγω χωρίς να το θέλω. Εγώ αυτό που έγραψα ήταν οτι μου φάνηκε σχεδόν αστείο να βρίζετε το sirro και να υπονοείτε οτι το κάνει εχοντας σκοπιμότητες και οτι τον έχει βάλει κάποιος απο το .gr ενώ εκείνος έφυγε απο εκείνο το φόρουμ ακριβώς γι αυτό το λόγο.


ευχαριστουμε θα το λαβουμε σοβαρα υπ'πψη μας.
καταγραφη εγινε.
ευχαριστουμε.

και γιαννη, μιλα καλυτερα... εχεις προβλημα αρθρωσης και τραυλισμου. Ειδικα σε ατομα που καταλαβαινουν τι λες και τι κανεις... (καμια προσωπικη αναφορα πουθενα... ;) ) παμε παρακατω... εχουμε και δουλειες.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #91 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:23 »
 cl cl cl cl cl cl cl  gc γελάσαμε
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #92 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:24 »
ετσι μπραβο... κρατα το στυλ του φορουμ, αυτο θελουμε, και δινε βημα ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #93 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:27 »
θυμηστε μου αν αναφερθηκα καπου προσωπικα... αραγε... lol
μιλησε κανεις?
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #94 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:31 »
Sorry, το φόρουμ σας απευθύνεται σε καθυστερημένους; γιατί επιμένεις; t4 t4

ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΚ, ΕΙΠΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #95 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:32 »
ναι, μολις απαντησε ενας... ωχ σορρυ, αυτος δεν ηταν καθυστερημενος..... λοβοτομιασμενος ηταν... αχ σορρυ...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #96 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:33 »
και αλλος ένας συνεχίζει ???
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #97 στις: Ιούλιος 27, 2006, 23:34 »
ναι... ο παραπανω γραφων...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Giorgos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #98 στις: Ιούλιος 28, 2006, 14:16 »
Το παρακατω ποστ το ειχε γραψει ο apostolosnt τις 2 Μαιου 2006,πολυ πριν γινουν ολα αυτα,αλλα ειχε απολυτο δικιο.   --------------------------------------------------------------------------------http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,527.msg8595.html#msg8595----------------------------------------------------------------------------
Μπορεί οι τσακωμοί να μην είναι ευχάριστοι αλλά από την μικρή εμπλοκή μου στα forum του χώρου (4 τον αριθμό) έχω δει αρκετούς έτοιμους να ρίξουν "το γάντι" (δηλ τη ..λακια τους) και άλλους τόσους με το χέρι στη σκανδάλη να τους απαντήσουν. Μετά έχουμε τους υποστηρικτές των δύο πλευρών να μπαίνουν δυνατά και πριν το καταλάβεις μιλάμε για γενική σύρραξη!

Ξεκαθαρίζω εδώ ότι λόγω αυτων που είδα και διαβασα στα forum δεν έγινα ούτε θα γίνω ποτέ μου μέλος κάποιου "στρατόπεδου" (club) παρότι ασχολούμε με 4χ4 με πολύ όρεξη, οπότε δεν γράφω για κανέναν συγκεκριμένα ούτε και για κανένα club. Έτσι κι αλλιώς ξέρω πολύ λίγους που είναι σε αυτά τα club κλπ και εδώ είναι το τρελό της υπόθεσης:

Όσα παιδιά έχω γνωρίσει δείχνουν πολύ καλά παιδιά με ενδιαφέρον στο χώρο και όρεξη/μεράκι για το 4χ4! Τι τρέλα βαράει τον κόσμο? ή το κάνει χειρότερο και η "ανωνυμία" που σου δίνει ένα forum για να κάνεις το μάγκα? Πάντως είναι τουλάχιστον γελοίο και λυπηρό σε τόσο λίγους να γίνεται τέτοιος χαμός. Σε λίγο θα μπουν και χαρακώματα μεταξύ των μαγαζιών, των club, των αγωνοενδιαφερομένων κλπ να πάσει και το σχετικό mustard gas να γίνει τζερτζελές!

Τα έγραψα αυτά τα λίγα μια και δεν ξέρω τα "κόλπα" και τα "πρόσωπα" και είπα μήπως ενδιαφέρει κάποιον η γνώμη ενός ουδέτερου έτσι για το γ@μώτο!                                           
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2006, 14:31 από Giorgos »

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #99 στις: Ιούλιος 28, 2006, 14:31 »
Όσα παιδιά έχω γνωρίσει δείχνουν πολύ καλά παιδιά με ενδιαφέρον στο χώρο και όρεξη/μεράκι για το 4χ4! Τι τρέλα βαράει τον κόσμο? ή το κάνει χειρότερο και η "ανωνυμία" που σου δίνει ένα forum για να κάνεις το μάγκα? Πάντως είναι τουλάχιστον γελοίο και λυπηρό σε τόσο λίγους να γίνεται τέτοιος χαμός. Σε λίγο θα μπουν και χαρακώματα μεταξύ των μαγαζιών, των club, των αγωνοενδιαφερομένων κλπ να πάσει και το σχετικό mustard gas να γίνει τζερτζελές!
Τα έγραψα αυτά τα λίγα μια και δεν ξέρω τα "κόλπα" και τα "πρόσωπα" και είπα μήπως ενδιαφέρει κάποιον η γνώμη ενός ουδέτερου έτσι για το γ@μώτο! 

Γιωργο καλημερα...
Εχεις απολυτο δικαιο, οπως το σκεπτεσαι, αλλα το ασχημο της υποθεσης, σχεδον παντα, ειναι οτι ολοι γνωριζομαστε σχεδον με ολους προσωπικα...
Αρα, σε καποιες περιπτωσεις δε μιλαμε για ανωνυμια...
Η γνωμη σου παντα μας ενδιαφερει, τουλαχιστον εμενα προσωπικα, γιατι καποιες φορες μπορει να μην καταλαβαινουμε τα λαθη μας... αυτο ειναι ανθρωπινο... και παντα κοιταμε πως να βελτιωνομαστε...
Αυτα που, δυστυχως συνεβησαν εδω, σε αυτο το forum, θα μπορουσαν και να ειχαν αποφευχθει... ομως ειμαστε ανθρωποι και οι ανθρωποι παντα κανουν λαθη...

"Ο μονος τροπος για να μην κανεις λαθος, ειναι το να μην κανεις τιποτε!!!" ειχε πει καποιος...

Τελως παντων... ελπιζω και θελω να πιστευω, πως ολα αυτα ανηκουν στο παρελθον και πλεον, παμε για τα αλλα τα καλα & τα ομορφα, οπως ξεκινησαμε αυτη εδω τη προσπαθεια!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #100 στις: Ιούλιος 28, 2006, 14:35 »
Ο Aποστολος έχει δίκιο..είναι γενικό το κακό βέβαια και παντού.
Μην στέκεστε στον τετρακίνητο χώρο μόνο, ψάξτε για clubs γενικά στην αυτοκίνηση ή για site-forums αυτοκινήτων και θα καταλάβετε τι λέω...

Νίκο, μιας και το είπες, αυτά που όπως είπες συνέβησαν σε αυτό το φόρουμ.....δεν είναι τίποτα....

Γίνετε βέβαια μια προσπάθεια προσέγγησης πάντα, που εμείς οι κοινοί θνητοί την στηρίζουμε....
Γιάννης Δημητρέλης

Giorgos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #101 στις: Ιούλιος 28, 2006, 14:43 »
"Ο μονος τροπος για να μην κανεις λαθος, ειναι το να μην κανεις τιποτε!!!" ειχε πει καποιοςναι αλλα και καποιος αλλος ειπε ''το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου'' και εδω δεν μιλαμε για δις αλλα για δεκακις και βαλε. το ρεζουμέ ειναι οπως ειπες:παμε για τα αλλα τα καλα & τα ομορφα, οπως ξεκινησαμε αυτη εδω τη προσπαθεια!!!Ριξτε μαυρη πετρα,καντε reset.

Giorgos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #102 στις: Ιούλιος 28, 2006, 14:59 »
Ο Aποστολος έχει δίκιο..είναι γενικό το κακό βέβαια και παντού.
Μην στέκεστε στον τετρακίνητο χώρο μόνο, ψάξτε για clubs γενικά στην αυτοκίνηση ή για site-forums αυτοκινήτων και θα καταλάβετε τι λέω...

Νίκο, μιας και το είπες, αυτά που όπως είπες συνέβησαν σε αυτό το φόρουμ.....δεν είναι τίποτα....

Γίνετε βέβαια μια προσπάθεια προσέγγησης πάντα, που εμείς οι κοινοί θνητοί την στηρίζουμε....
Φιλε Ironman ,γινεται και αλλου αλλα ειναι σαν να λεμε:   μου γ---ται η γυναικα? Ναι αλλα γ---ται και των αλλων.Οποτε εν ταξει?       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #103 στις: Ιούλιος 28, 2006, 15:31 »
Ο Aποστολος έχει δίκιο..είναι γενικό το κακό βέβαια και παντού.
Μην στέκεστε στον τετρακίνητο χώρο μόνο, ψάξτε για clubs γενικά στην αυτοκίνηση ή για site-forums αυτοκινήτων και θα καταλάβετε τι λέω...

Νίκο, μιας και το είπες, αυτά που όπως είπες συνέβησαν σε αυτό το φόρουμ.....δεν είναι τίποτα....

Γίνετε βέβαια μια προσπάθεια προσέγγησης πάντα, που εμείς οι κοινοί θνητοί την στηρίζουμε....
Φιλε Ironman ,γινεται και αλλου αλλα ειναι σαν να λεμε:   μου γ---ται η γυναικα? Ναι αλλα γ---ται και των αλλων.Οποτε εν ταξει?       

Δηλαδή συγνώμη αλλά άμα σου γα..... η γυναίκα εσύ θα αυτοκτονήσεις?
Και συγνώμη που το είπα έτσι αλλά ανάλογα με το παράδειγμα...
Για όλα υπάρχει η ρύση του "ουτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος, για να τα βάψουμε μαύρα.." και η σοβαρότητα του κάθε θέματος έχει και την διαβάθμιση της ;)
Γιάννης Δημητρέλης

Giorgos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #104 στις: Ιούλιος 28, 2006, 15:38 »
Ο Aποστολος έχει δίκιο..είναι γενικό το κακό βέβαια και παντού.
Μην στέκεστε στον τετρακίνητο χώρο μόνο, ψάξτε για clubs γενικά στην αυτοκίνηση ή για site-forums αυτοκινήτων και θα καταλάβετε τι λέω...

Νίκο, μιας και το είπες, αυτά που όπως είπες συνέβησαν σε αυτό το φόρουμ.....δεν είναι τίποτα....

Γίνετε βέβαια μια προσπάθεια προσέγγησης πάντα, που εμείς οι κοινοί θνητοί την στηρίζουμε....
Φιλε Ironman ,γινεται και αλλου αλλα ειναι σαν να λεμε:   μου γ---ται η γυναικα? Ναι αλλα γ---ται και των αλλων.Οποτε εν ταξει?       

Δηλαδή συγνώμη αλλά άμα σου γα..... η γυναίκα εσύ θα αυτοκτονήσεις?
Και συγνώμη που το είπα έτσι αλλά ανάλογα με το παράδειγμα...
Για όλα υπάρχει η ρύση του "ουτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος, για να τα βάψουμε μαύρα.." και η σοβαρότητα του κάθε θέματος έχει και την διαβάθμιση της ;)

Οχι ρε φιλε,τιποτα δεν θα παθω αλλα εμεις να κοιταμε το σπιτι μας ,οχι τι γινεται στων αλλων.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2006, 15:49 από Giorgos »