Αποστολέας Θέμα: Πως μάθατε για το Jimnyclub.com, τη πανελλήνια παρέα φίλων του jimny?  (Αναγνώστηκε 31725 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Πως μάθατε για το Jimnyclub.com, τη πανελλήνια παρέα φίλων του jimny?
« Απάντηση #150 στις: Φεβρουάριος 20, 2008, 13:29 »


 >egrapses< _supr> >fl05 >h09 >h09 >h09 >8537<
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος manosG

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
γειά χαρά στην παρέα !

Μένω στη Χαλκίδα, δεν έχω Jimny ( ακόμα...), γνωρίστηκα με τον ΤΑΞΙΔΙΩΤΗ .

Παίρνω μέρος στα TR και στα RR ( ελπίζω να διοργανώσει έστω ένα αγώνα ο Σπύρος φετος, γιατί το παιδί φτιάχνει ωραίες διαδρομές )

Στο forum Off-road.gr είμαι ο '4x4halkida' και στο to4x4.gr είμαι ο 'γεομαν'. Πως τα κατάφερα και μπέρδεψα τα ψευδώνυμα ....

Στις εκδρομές θα γνωριστούμε και από κοντά.  ;D

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !


Γεια σου βρε Μανο και καλωσορισες στην ομορφη παρεα μας!!!   

Αφου εχεις μπλεξει με το Δημητρη και με τους αλλους... ανωριμους τρελλονεριτες, εισαι σε καλο δρομο!!!  lol lol

Αντε και να κανονισετε να κανουμε καμμια βολτα κατα Ευβοια, να γνωριστουμε και απο κοντα βεβαια, αλλα και να πιουμε και κανα ουζακι παραθαλασσιο...
;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Μάνο καλώς ήρθες στο forum μας. Όλοι οι καλοί χωράνε ...κι ας μην έχουν jimny  ::)
O Μάνος , παίδες , είναι βασικό μέλος στην λέσχη Ευρίπου και τα Χριστούγεννα οργάνωσε μια καταπληκτική εκδρομή στις Πρέσπες.
Νομίζω ότι έχουμε μείνει αρκετό καιρό ανενεργοί και πρέπει να οργανώσουμε μια μονοήμερη στο νησί μας σύντομα.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !

Δημητρη... Πως θα σου φαινοταν η Κυριακη 23 Μαρτιου 2008 για μια εκδρομη - περιπλανηση στη Διρφη?   

Ετσι, για να δουν και καποιοι καινουριοι φιλοι μας τις ομορφιες της Ευβοιας...   Τι λετε?   Για δες το εκει με τα παιδια, Πανο, Καναδο, Μανο κλπ κλπ...  ;D

Θα το περιμενουμε και αν δεις οτι μπορει να γινει, ανακοινωσε το κιολας...  Ξερεις εσυ...  ;)  Πινακας: Eκδηλωσεις αλά... COM, Eκδρομές / Εξορμήσεις!
   lol yah yah
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
OK Νίκο, θα μιλήσω με τα παιδιά και θα ενημερώσω μέχρι Τρίτη το αργότερο.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
 <welc_ φιλε Μανο και ιντερνετικα οπως κσαταλαβες εδω ειμαστε μια τρελη παρεα που μας αρεσει >camp/ <sum083_ >steering1<  φυσικα στην επομενη εκδρομη θα τα πουμε και απο κοντα ;) >ilov<

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Γειά σου Μάνο, καλώς ήρθες κι από εδώ!

Αποσυνδεδεμένος magnick

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1
Εγω παιδια περιμενα την κοπελα μου με το εργαλειο και ξαφνικα περναει ενα jimnyclub.com εργαλειο!!!!!!!! και οκ να με!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
\

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !


 lol lol  Ετσι ειναι φιλε μου...  εμεις ξεφυτρωνουμε σα τα μανιταρια... Καλως ορισες στη παρεα μας!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
καλως ηρθες

www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος giannis22

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα σας. Χαιρομαι που μπαινω στην παρεα σας. Μπορει να μην εχω jimny αλλα ειμαι κολλημενος με αυτο το αμαξακι. Την παρεα σας στην οποια απο σημερα λαμβανω μερος την εμαθα απο το www.youtube.com και τα videakia στα οποια αναγραφοταν η διευθυνση!

Αποσυνδεδεμένος PANOS72

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Mad for mud
Φίλε giannis22 καλωσήλθες στην παρέα μας  yah yah yah yah yah yah yah

Εύχομαι σύντομα και με το δικό σου jimny  j12 j12 j12
www.youtube.com/user/PanosJimny?feature=mhw4 <Panos72 Youtube channel
www.greektube.org/user/panji                              <Panos72 Greektube channel

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Καλησπερα σας. Χαιρομαι που μπαινω στην παρεα σας. Μπορει να μην εχω jimny αλλα ειμαι κολλημενος με αυτο το αμαξακι.

Kαλημερα Γιαννη... Να σαι καλα που ηρθες στη παρεα μας και βεβαια καλωσορισες!!!  Πολυ καλο, ομολογω, το κολλημα σου και με το δικαιο σου!!!   lol



Την παρεα σας στην οποια απο σημερα λαμβανω μερος την εμαθα απο το www.youtube.com και τα videakia στα οποια αναγραφοταν η διευθυνση!

Ε, μα τοτε, να ευχαριστησουμε το utube, που μας κανει διασημους και μας βοηθαει!!!  Αντε φιλε... συντομα και με το δικο σου jimny, μεσα απο τη καρδια μας!!!

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος aris x

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1
  • Φύλο: Άντρας
 a105 να μαι και εγω!!! το ονομα μου αρης, δεν εχω jimny και μαλλον δε θα παρω,τουλαχιστον στο αμεσο μελλον....εχω ενα cherokee xj,προσφατα αποκτηθεν! και πρεπει να εχω καποιους φιλους που να μπορουν να με τραβανε οταν κολλαω!!!χαχαχα!! j12 και εγω υποσχομαι να παιρνω μαζι μου οσους δεν χωραναι στα jimny!!! ;D  για το κλαμπ εμαθα απο το braters που γραφει και ο nicksi a105