Αποστολέας Θέμα: KTEO  (Αναγνώστηκε 4708 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 21
  • Φύλο: Άντρας
KTEO
« στις: Ιούλιος 03, 2012, 23:40 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , πηγα σημερα να περασσω για 5η φορα το jimny ΚΤΕΟ και κοιταξτε τι εγινε . τις προηγουμενες φορες το περασα στο δημοσιο κτεο χωρις λαδωματα , γρασαρισματα και λοιπα . ολα ηταν μια χαρα. φετος ειπα να περασω απο την autovision . περνει το παληκαρι το οχημα το ελεγχει διεξοδικα , ως οφειλε , και λιγο πριν πληρωσω και παρω το χαρτι μου λεει < δεν μπορω να σε περασω > για πιο λογο του απαντω αφου το αμαξι ειναι πενα . Εχεις μου λεει πολυεστερικη κατασκευη ( cabrio γαρ ) και δεν ειναι δηλωμενη στην αδεια κυκλοφοριας , να την βγαλω για να με περασεις του λεω . ουτε αυτο γινετε γιατι η αδεια δεν αναγραφει οτι ειναι cabrio. το αποτελεσμα δεν με περασε , βεβαια δεν μου ζητησαν χρηματα , και τωρα πηγα στην αντιπροσωπεια και ζητηησα να μου δωσουνε βεβαιωση οτι το οχημα ειναι cabrio για να αλλαξω την αδεια , και μετα απο την armada τιμολογιο για  να δηλωσω τον πολυεστερα . καλα τρεχαματα .

Αποσυνδεδεμένος extractor

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυριάκος
Απ: KTEO
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 04, 2012, 07:15 »
τραγικοι...

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: KTEO
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 04, 2012, 07:56 »
Αλλαξε ΚΤΕΟ....

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: KTEO
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 04, 2012, 07:58 »
Για την άδεια και το cabrio ok... για την πολυεστερική οροφή δεν μου έχουν κάνει ποτέ θέμα και δεν θα έπρεπε μιας και είναι αξεσουάρ και το μπαινοβγάζεις όποτε θέλεις... και εγώ σε ιδιωτικό το πάω...να έχει αλλάξει κάτι? θα ενημερώσω όταν ξαναπεράσω το δικό μου μέσα στο καλοκαίρι...
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
Απ: KTEO
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 04, 2012, 08:45 »
Τα cabrio γραφουν εταιρια κατασκευης santana (χωρα κατασκευης Ιθπανια) και η εγκριση τυπου του υπουργειου τα εχει μονο σαν cabrio αν δεν κανω λαθος ΤΙ π@π@ριες λενε για να ταλαιπωρουν τον κοσμο....
Φιλε αλλαξε ΚΤΕΟ......

Αποσυνδεδεμένος romel

  • Jimny
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
Απ: KTEO
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 04, 2012, 18:33 »
Αλλαξε ΚΤΕΟ....
+1000 και εγώ με hard top στο δημόσιο όλα οκ!!!
Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: KTEO
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 15, 2012, 13:16 »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: KTEO
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 25, 2012, 18:07 »
Tελικα το περασα στο δημοσιο και λα μια χαρα , βεβαια και εκει γνωριζουν το προβλημα αλλα ειναι πιο ελαστικοι ,, μου ειπαν δηλ. αν μετα το ΚΤΕΟ μου γινει καποιος ελεγχος να πω οτι το περασα ως cabrio και τοποθετησα μετα την οροφη. υποθεση για γελια
Ακουμε παλι για κλεισιμο των Δημοσιων ΚΤΕΟ , οποτε μαλλον πρεπει να δωσω μια οριστικη λυση