Αποστολέας Θέμα: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ  (Αναγνώστηκε 9603 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 22, 2006, 18:17 »
4 και σημερα! yah
Το....καινουριο nick του μπαρμπα μας ξερετε ποιο ειναι? a105 a105 a105 a105 a105

BIRLIAS ha ha ha ha 87 87 87 87 87 87

Tωρα το πως μετονονομαστηκε ετσι και απο ποιον... ha3 ha3 ha3

εγω δεν ξερω 1 πουλακι μου το ειπε syc_ syc_ syc_

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 22, 2006, 20:28 »
Το....καινουριο nick του μπαρμπα μας ξερετε ποιο ειναι? a105 a105 a105 a105 a105

BIRLIAS ha ha ha ha 87 87 87 87 87 87
0_21 0_21 καλααααααααααα κατσε να σου στειλω πμ για την Θασο να σε στειλω να σε φανε οι μελισσες! ha ha
Θα σε κανω υποβρυχιο εσενα και το γιμνι σου μαζι σε λεω! ha ha


bilia στειλε μην. και ψησε τον "πρεσβη" μπας και φιλοτιμηθει και ερθει!!Τον ψηνω κατι μερες αλλα..... ???
Μιλησε με sirro και ειπε οτι θα ερθει και ο πρεσβης! cl Εσυ θα ερθεις??

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 22, 2006, 22:23 »
....και του Μάχου DIRLAS ha3 ha3 ha3 ha3 ha3 ha3 ha3 ha3 ha3
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 23, 2006, 08:28 »
Το....καινουριο nick του μπαρμπα μας ξερετε ποιο ειναι? a105 a105 a105 a105 a105

BIRLIAS ha ha ha ha 87 87 87 87 87 87
0_21 0_21 καλααααααααααα κατσε να σου στειλω πμ για την Θασο να σε στειλω να σε φανε οι μελισσες! ha ha
Θα σε κανω υποβρυχιο εσενα και το γιμνι σου μαζι σε λεω! ha ha
αγορι μου για τις μελλισες θα εχω το αντιδοτο μαζι μου:τη Μαρια 87 87 87 87 87 87 87

τοσα χρονια μελλισαδες οι γονεις της εχει παρει τη μυρωδια απο τα μελισσια οποτε θα γλυτωσω 87 87 87 87





Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 23, 2006, 08:35 »
Αν και ειχα δηλωσει απο τους πρωτους οτι θα ημουν στο παρτακι..., δυστυχως  :'( δε θα μπορω να ειμαι, οπως εγω θελω τουλαχιστον...  t4

Το jimny εχει σχεδον τελειωσει, εχει γινει πολυ καλο και παλι και αν μεχρι και τη Παρασκευη το απογευμα ειναι ετοιμο, ξεκιναμε για Γρεβενα!!! yah

Αν οχι, που σημαινει οτι θα το παρω την επομενη εβδομαδα, τοτε δυστυχως για μενα, δεν θα μπορω να ανεβω... bhe bhe


Σε καθε περιπτωση, ευχομαι σε ολους οσους θα ειναι εκει, να περασετε παααααααααααρα πολυ καλα (ειμαι σιγουρος γι αυτο...) και να το διασκεδασετε οσο μπορειτε περισσοτερο!!!roc2 roc2 roc2
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 23, 2006, 14:27 »
Θειο μιλησες με κομαντο??
Αντε τσακισου και ελα,μου θες και παρακαλια! 0_21

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 24, 2006, 08:39 »
Θειο μιλησες με κομαντο??  Αντε τσακισου και ελα,μου θες και παρακαλια! 0_21

Γεια σου ρε Bασιλακο... Ναι φιλε, μιλησα με το Νασο (και θα ξαναμιλησουμε παλι...) αλλα το προβλημα μου ειναι οτι θελω να ανεβω με το δικο μου και ΜΟΝΟ!!!
Εξαλλου και αλλα ατομα μου εχουν προτεινει να ανεβουμε παρεα (και τους/τις ευχαριστω παρα παρα πολυ...), αλλα εχω το... βιτσιο μου!!!  ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟ WOLF ΧΩΡΙΣ ΤΟ JIMNY ΜΟΥ, ΝΤΡΟΠΗ!!! lol lol lol
Βεβαια, τιποτε δεν εχει αποκλειστει ακομη, παιζεται να το παρω το jimny μεχρι τη Παρασκευη...

Να εισαι σιγουρος, οτι θελω παρα παρα πολυ να ειμαι στο παρτυ των παιδιων στα Γρεβενα...!!! roc2
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 24, 2006, 10:51 »
Θειο μιλησες με κομαντο??  Αντε τσακισου και ελα,μου θες και παρακαλια! 0_21

Γεια σου ρε Bασιλακο... Ναι φιλε, μιλησα με το Νασο (και θα ξαναμιλησουμε παλι...) αλλα το προβλημα μου ειναι οτι θελω να ανεβω με το δικο μου και ΜΟΝΟ!!!
Εξαλλου και αλλα ατομα μου εχουν προτεινει να ανεβουμε παρεα (και τους/τις ευχαριστω παρα παρα πολυ...), αλλα εχω το... βιτσιο μου!!!  ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟ WOLF ΧΩΡΙΣ ΤΟ JIMNY ΜΟΥ, ΝΤΡΟΠΗ!!! lol lol lol
Βεβαια, τιποτε δεν εχει αποκλειστει ακομη, παιζεται να το παρω το jimny μεχρι τη Παρασκευη...

Να εισαι σιγουρος, οτι θελω παρα παρα πολυ να ειμαι στο παρτυ των παιδιων στα Γρεβενα...!!! roc2


O θείος θέλει να ανεβαίνει με το δικό του και να γυρνά με το λεωφορείο. ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 24, 2006, 11:21 »
Ου να μου χαθεις ρε παλιοκτηνιατρε!!!
Θα στειλω ενημερωτικο εντυπο σε ολους τους ασθενεις σου οτι εισαι... αλμπανης και οτι κανεις ναρκωση με σφυρι!!! lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος dimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 24, 2006, 12:44 »
Εαν ερθει ειμαι μεσα και εγω................................................................ cl cl                                                                                                                                 
bilia στειλε μην. και ψησε τον "πρεσβη" μπας και φιλοτιμηθει και ερθει!!Τον ψηνω κατι μερες αλλα..... ???
Μιλησε με sirro και ειπε οτι θα ερθει και ο πρεσβης! cl Εσυ θα ερθεις??
[/quote]                                                                                                                         
Γεια χαραδραααααααα!!!

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 24, 2006, 23:33 »
Ου να μου χαθεις ρε παλιοκτηνιατρε!!!
Θα στειλω ενημερωτικο εντυπο σε ολους τους ασθενεις σου οτι εισαι... αλμπανης και οτι κανεις ναρκωση με σφυρι!!! lol lol lol

Τί νάρκωση και μαλ@κίες, δεν χρειάζεται νάρκωση. ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 28, 2006, 18:41 »
2o ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ - ΠΙΝΔΟΣ 2006

Ειμασταν και φετος εκει!
-bilias_jr
-fanis-sirros
-kehaidis
-supermario
-raftopoylos
-savvoul-gabi
-dimis-mike mountain
-nick και αλλοι πολλοι! cl

Τα συγχαρητηρια απεσπασε για ακομη μια φορα η Λεσχη Γρεβενων και μας εκανε να περιμενουμε το επομενο παρτυ της!
Παρασκευη μεσημερι και αφου βρεθηκαμε με τα παιδια απο Πατρα-Ναυπακτο ξεκινησαμε για το τρελο ΣΚ στα Γρεβενα!Μια σταση στο προεδρο wolf μας καθυστερησε αλλα αξιζε αφου φαγαμε καλα για να συνεχισουμε!
Φτασαμε στο χωρο κατασκηνωσης στις 1 το βραδυ,στησαμε'ηπιαμε μια μπυριτσα και καληνυχτα!
Το πρωι του Σαββατο υπηρχε ελευθερος χρονος και 'αθλοπαιδιες' γυρω της κατασκηνωσης,φαγητο(προβατο με μανεστρα 185.gif )μεχρι της 3 το μεσημερι που κατεβηκαμε στην πιστα της Λεσχης για το κυριως πιατο!
Αψογη οργανωση με 2 κατηγοριες στανταρ και οπεν με εμποδια που αγγιζαν mad challenge δοκιμασιες!
Show απο τα αμαξια της οπεν μεχρι της 8 το βραδυ που γυρισαμε στην κατασκηνωση για το γλεντι!
Φαγητο,μπυρες,κρασια,μουσικη και γλεντι μεχρι τις 2-3 το πρωι με θερμοκρασιες απαγορευτικες για κοντομανικα!
Απονεμηθηκαν βραβεια συμμετοχης σε λεσχες(Αρτας,ΣΤΕΒΕ,Καβαλας,ΞΑνθης,Κονιτσας,JEEP club,κα) και αγωνιζομενους!
Το βραβειο του com καθως και του brat παρελαβε το επιτιμο μελος της Λεσχης Γρεβενων sirros! cl
βραβειο καλυτερου αυτοκινητου στις κατηγοριες οπεν και στανταρ πηρανε τα pagero του Ραφτοπουλου-supermario καθως και τα δικα μας jimny του pokemon-savvoyl! supr supr(η ψηφοφορια εγινε απο τους οδηγους συμμετεχοντες)
Tην κυριακη υπηρχε περιηγηση στην Σαμαρινα και στο ΧΚ Βασιλιτσας καθως ακομη και τρια εμποδια για τολμηρους!
Δηστυχως ο barbarian fanis ειχε μια ατυχη στιγμη για το γιμνι αλλα γυρισαμε ομορφα και ωραια με τον 'ΨΙΤ' κανοντας μια σταση στην Αγοριανη για λουκανικα τελιωνοντας παντα με το γλυκο ενα ωραιο ΣΚ!
Και παλι μπραβο στη Λεσχη 4χ4 Γρεβενων που ειναι παραδειγμα προς μιμηση!
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 28, 2006, 20:48 από bilias_jr »

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #42 στις: Αύγουστος 28, 2006, 21:27 »
ΜΠΡΑΒΟ στη Λέσχη 4χ4 Γρεβενών.
Για τα τέρατα του fani και του raftopoulou τι να πει κανείς. roc2 roc2
kehas όπου έμπαινε έβγαινε αέρα  cl
supermario τρελαμενάκιας γκαζάκιας.πολύ ωραιο το pajero
ο barbarian bilias  έκανε μια τον οδηγό μια τον συνοδηγό  j12
βλέπω τον nick στο επόμενο πάρτυ με κανά jimny τερατοποιημένο
Είδαμε πολλά τέρατα και σίγουρα αυτό που έδωσε show ήταν του crazy dagas με τα 40άρια
Κατά τα άλλα πολύ φαί ,μπύρες(δεν είχε πράσινες να πάρει) ωράιες διαδρομές και πολύ ωραία εμπόδια.
Αξίζει και εκδρομή τον χειμώνα


To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #43 στις: Αύγουστος 29, 2006, 08:18 »
Και βεβαια, λυπαμαι παρα παρα πολυ που το εχασα αυτο το παρτακι... bhe bhe bhe

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια απο τη λεσχη Γρεβενων για τη διοργανωση που καθε χρονο κανουν!!! yah

Επισης, ενα μεγαλο μπραβο σε ολους εσας που βρεθηκατε εκει και περασατε τοσο ομορφα!!! 017>/

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!
roc2 roc2 roc2
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 29, 2006, 08:23 από Nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Nick

  • Jimny
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΤΥ
« Απάντηση #44 στις: Αύγουστος 29, 2006, 20:29 »
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!