Αποστολέας Θέμα: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!  (Αναγνώστηκε 7138 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 20, 2006, 17:37 »
5. Καλημερα, καλησπερα κωστη και σε ολα τα μελη, δεν ειμαι κοπανος δεν εξυπηρετω συμφεροντα και δεν ηρθα για να μεινω.
Ε αφού δεν είρθες για να μείνεις μην μας ζαλίζεις ρε φίλε....

:oΑυτοι που "ψαχουλευανε" chriska ειναι τωρα εδω. Στο com. Και "κοιταγανε" πραγματα που δεν επρεπε να κοιτανε. Που ξερεις αν δεν εχεις πεσει ηδη θυμα τους?
Ξέρεις κάτι συγκεκριμένο, ή έχεις κάτι συγκεκριμένο να πείς;;;
Νομίζω ότι επιβάλετε να απαντήσεις....

Και στον chriska μην μιλάς ξέρεις καλύτερα τα πραγματα απο εσένα, καθώτι είναι και ban δια βίου

Και δεν ειπα οτι ηταν κακοι αυτοι που εφευγαν........Ποιο αλλο πνευμα.............?Διαβασε καλυτερα την απαντηση μου. hallo
Εαν ήταν καλοί αυτοί που έφυγαν , γιατί να φύγουν απο κάτι καλό????

Ενα πράγμα θα σου πώ jeo, αυτοί που έχουν φύγει είναι πολλοί περισσότεροι απο αυτούς που είναι είδη εκεί, ψαχουλέψου γιατί.....

Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 20, 2006, 17:40 »
:oΑυτοι που "ψαχουλευανε" chriska ειναι τωρα εδω. Στο com. Και "κοιταγανε" πραγματα που δεν επρεπε να κοιτανε. Που ξερεις αν δεν εχεις πεσει ηδη θυμα τους?
Και δεν ειπα οτι ηταν κακοι αυτοι που εφευγαν........Ποιο αλλο πνευμα.............?Διαβασε καλυτερα την απαντηση μου. hallo



Αν και δεν μαρέσει να επαναλαμβάνομαι στο συγκεκριμένο θέμα, κακώς ανοίξαμε πάλι κανάλι με το άλλο μαγαζί, βρες κάποιον τέλος πάντων πλήν του αττικάρχη για να μάθεις την ιστορία και τα δρώμενα.....
Αλλά τα κείμενα και οι μαρτυρίες έχουν πάει στο ιστορικό αρχείο......
Κάποια στιγμή θα μάθεις και συ για τους τρεις σωματοφύλακες και το Μήτσο Νταρτανιάν......
Απο μένα αυτά τα τελευταία λόγια.
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 20, 2006, 18:01 »
Κάποια στιγμή θα μάθεις και συ για τους τρεις σωματοφύλακες και το Μήτσο Νταρτανιάν......
Απο μένα αυτά τα τελευταία λόγια.
_231; _231; _231; _231; _231; _231;

Ενας μετανοών σωματοφύλακας, που κάποιοι όπως ο Χρήστος,  ο Μaverick και κάποιοι άλλοι ίσως δικαίως να αισθάνονται κάπως....τι να πω..παραμυθιάστηκα....(την συγνώμη μου δημόσια την ζήτησα, και θα συνεχίσω με την συμπεριφορά μου να την ζητάω, μιας και το λάθος το έκανα.....)
Φύγαμε αργά, απο το θέατρο, και κάποιοι όπως εγώ καταλάβαμε αργά το πόσο καλός ηθοποιός ήταν, σειρά πήραν άλλοι τώρα να το καταλάβουν...
Ο chriska έκανε την τελευταία προσπάθεια επανένωσης(εαν δεν το ξέρεις), και την πρώτη, η ιδέα οφείλεται στον Maverick, και την περισσότερη δουλειά στην αρχή την έκανε ο Chrisg, και ο Λούβης ha

Είμαστε πολύ καλύτερα και περισσότεροι Jeo..... ha ha ha

Μέχρι και τους αγωνιζόμενους διαγράψατε βρε ξεφτύλες......

Jimnyclub.......Mes que un club!!!! γιατί δεν είμαστε απλά ένας σύλλογος, αλλά προσπαθούμε να γίνουμε μια παρέα....όλοι, και σε όλη την Ελλάδα!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 20, 2006, 18:08 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 20, 2006, 18:05 »
Mέχρι τώρα ήξερα το..."τη σακουλεύτηκα"
το "ψαχουλεύτηκα" είναι άλλο μάλλον...

Το ορθότερον είναι "τη σακουλεύτηκα οτι με ψαχουλεύανε"   j12

Πίστευα πως αυτά ειχαν τελείωσει αλλα ενοχλεί πολύ
τους τελειωμένους που υπαρχουμε!

Ελα σιγα σιγα πίσω στο κλουβάκι... yah yah
Πάρε φόοοοραααα ρεεεε!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος JEO

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • WWW.JIMNYCLUB.COM
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 20, 2006, 19:34 »
Πολυ το μπλεξαμε το θεμα και ειμαστε off topic! Αν θες βρισκομαστε απο κοντα και μου τα εξηγεις Γιαννη.
Η πρωτη μου απαντηση ηταν στον Νικο και υπενθυμιζω οτι μιλαω σαν jeo και οχι εκ μερους του συλλογου, οι αποψεις ειναι προσωπικες βασιλειαδη.
Νικο ειναι ανοητο να ασχολεισαι συνεχεια με μας οταν απο την αλλη μας απαξιωνεις τοσο. Ειληκρινα δεν καταλαβαινω τον λογο του να καταναλωνεις τοση ενεργεια μονο για αυτο.
Γιαννη αν θες να μιλησουμε παρε με τηλ.
Για αλλη μια φορα φιλικα, ευχαριστω για τον χρονο σας.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 20, 2006, 19:49 »
Επειδη εγω ανοιξα το συγκεκριμενο θεμα και επειδη ο Jeo μαλλον δεν εχει καταλαβει τιποτε απο οτι εχει συμβει απο κει και μαλιστα νομιζει οτι ασχολουμαι με το μπαχαλο απο κει και μαλιστα απο ενδιαφερον και επειδη εισαστε καθαρματα και μου χαλασατε το topic και επειδη στου κουφου τη πορτα παρε τη πορτα και φυγε και επειδη οποιος εχει τη μυγα να τη φερει πισω και επειδη η μοναξια ποναει (και μαλιστα ποναει πολυ) και επειδη οτι και να λεμε ας αφησουμε τα πραγματα απο κει να διαλυθουνε με την ησυχια τους (λιγος καιρος εμεινε τωρα πια...), λεω σιγα σιγα να ξανανοιξω το τοπικ αυτο αλλου, αλλα μη μου το χαλασετε παλι, ρε παλιοχαρακτηρες & παλιοπαιδακια... κριμα ειναι!!!  ha ha ha lol lol lol

ΥΓ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 20, 2006, 19:52 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 20, 2006, 20:25 »
.....μην τσιγκλάς τον γάιδαρο , την πορδή του θα ακούσεις....

Κάποια στιγμή θα μάθεις και συ για τους τρεις σωματοφύλακες και το Μήτσο Νταρτανιάν......

αυτα.
.......εγγύηση......

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 20, 2006, 20:26 »
.....μην τσιγκλάς τον γάιδαρο , την πορδή του θα ακούσεις....

Κάποια στιγμή θα μάθεις και συ για τους τρεις σωματοφύλακες και το Μήτσο Νταρτανιάν......

αυτα.

Ούτε εγώ τα ξέρω για πες, κατίνα έγινα αλλά θέλω να μάθω.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 20, 2006, 21:41 »
jeo καλως ηρθες...
τις απαντησεις σου τις πηρες... κτλ κτλ κτλ... και να σου εξηγησει καποιος δε θα καταλαβεις... αρα, αυτα περι δ.σ κτλ, ειναι λογια του αερα και αλλου για αλλου...

δε βαραμε κανενα, δε μας απασχολει τιποτα...

και ο χαρρυ κλυν ελουζε τον ανδρικο, ε και τι εγινε... του ειπες ποτέ "get a life?" ;) pull your self together λοιπον, και μαθε να σηκωνεις χιουμορ και σατυρα. Και αν δεν το αντεχεις, σορρυ...

that's life in the jimnyclub.com ;) χιουμορ, σατυρα, καλη παρεα και πολυ.. μα ποΛΛΛΛυ μπουγατσα... ;) (το τελευταιο ηταν το δικο μου ατακερι!!! ) lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 20, 2006, 21:43 »
προσωπικά δε με νοιάζει τι έχει γίνει....καλά να περνάμε σε εκδρομές και όχι μόνο.. j12 j12
αλλά την απόδειξη από το άλλο την περιμένω ακόμα και αυτό γιατί κάποτε ήθελα να μάθω τι να κάνω στο γιμνι μου.... 0_21 0_21
και με αυτά είμαι εδώ(από την αρχή) και έχω γνωρίσει πολλούς που με βοήθησαν και με το παραπάνω(από όλη την ελλάδα,λεπτομέρειες και ευχαριστίες όταν ολοκληρωθεί το αμάξι) cl cl
και όπως ήταν το αρχκό μου nickname(marios_new) έτσι νιώθω ακόμα πάνω στην βελτίωση..ΑΥΤΑ
άμα σας κούρασα καλά να πάθετε που κάθεστε και διαβάζετε ότι γράφετε.... lol lol lol lol
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 20, 2006, 21:48 »
Πολυ το μπλεξαμε το θεμα και ειμαστε off topic!
Θοδωρή μην φοβάσε για αυτό είμαστε αρκετά ελαστικοί, δες και τα άλλα τοπικ και όχι μόνο αυτό...

Αν θες βρισκομαστε απο κοντα και μου τα εξηγεις Γιαννη.

Πρίν 4-5 μέρες με βρίσκει η κοπελιά ενός γνωστού(μέλος στο .gr) και μου λέει την άπαιχτη ατάκα...καλά έφυγες επειδεί σε έβγαλαν απο μοντερειτορ?? :o :o yah yah yah

Oποτε μαζευτούμε έλα....


Η πρωτη μου απαντηση ηταν στον Νικο και υπενθυμιζω οτι μιλαω σαν jeo και οχι εκ μερους του συλλογου, οι αποψεις ειναι προσωπικες βασιλειαδη.

Νικο ειναι ανοητο να ασχολεισαι συνεχεια με μας οταν απο την αλλη μας απαξιωνεις τοσο. Ειληκρινα δεν καταλαβαινω τον λογο του να καταναλωνεις τοση ενεργεια μονο για αυτο..
Μιλώντας σαν JEO σκέψου και ότι ο Νίκος μπορεί να μην έχει τίποτα προσωπικά(εαν είχε θα το είχες...διαβάσει άλλωστε yah)με τον JEO, αρα εαν τα διαχωρίζεις αυτά μην θίγεσαι άδικα(αν και για να σε πειράξει το ότι ασχολείτε ο Νίκος , δεν έχεις διαχωρίσει την στάση σου...).
Οσο για τον Κωνσταντίνο ένα θα σου πω...είναι τόσο παλιός που είχε σχεδιάσει logo για το forum του συλλόγου, και αν θυμάμε καλά το είχε στην gallery του off-road, (απο εκεί ξεκινήσαμε όλοι άλλωστε).

Για τον Μανώλη δεν θα σου πώ τίποτα παραπάνω απλά απο το να ανοίξεις ένα απο τα φυλάδια που έχετε για να διαφημίζετε το μαγαζί, και θα τον δείς μέσα μαζί με την Χαρά, σαν την πιο πετυχημένη εκδρομή, αυτή στον Πάρνωνα...
Mανώλη εγώ εφυγα , αλλά δεν με κάνανε φυλάδιο, εσένα σε αγαπάνε βρε ha ha ha ha ha

.....μην τσιγκλάς τον γάιδαρο , την πορδή του θα ακούσεις....

Κάποια στιγμή θα μάθεις και συ για τους τρεις σωματοφύλακες και το Μήτσο Νταρτανιάν......

αυτα.

Ούτε εγώ τα ξέρω για πες, κατίνα έγινα αλλά θέλω να μάθω.

Πες τα...να μάθω και εγώ :-[ :-[
Και το άλλο με τους Αττικάρχες που χρωστάτε ρε :-[ :-[

Υπάρχουν και άλλοι ρε Θοδωρή(Jeo) που θα πούν διάφορα.....
Είναι η πρώτη φορά που φτάνοντας 37 χρονών ερχομαι σε τόσο δύσκολη θέση για επιλογή μου, και λέω...μα τόσο έξω έπεσα;;
Sorry ρε παιδιά....

....κάνε και ένα ψαχούλεμα στα forum, ρώτα γνώμες, και θα δεις τι σου λέω, έπρεπε να φύγω για να δω ή να ρωτήσω με άλλο username(ironman).....

Παρε και κάνα δυό γερές δόσεις έτσι για να δεις....
www.brat.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=228&start=0

www.brat.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=247

Oσο για το τώρα.....τα φιλαράκια ναν καλά....(το ΣΚ για μένα ήταν όλα τα λεφτά, Γιάννη - Αννα ευχαριστούμε οικογενειακώς για τις off road περιπέτειες...)

Και παρόλα αυτά.............





Εγω περιμένω την ιστορία με τους τρείς σωματοφύλακες, και τους αττικάρχες ακόμα lol lol lol  και γραφτε την ρεεεεεεε lol lol lol lol lol lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 20, 2006, 21:53 »
θα την παρεις ρε... τι βιαζεσαι;
ο σταλιν προσφατα την παρελαβε... βιαστικε... lol lol

και *ναι* δε μας ενδιαφερει φιλε μαριε. Αλλα ο ο jeo δεν γνωριζει.. και οταν καποιος *δεν* γνωριζει ας φροντισει να μαθει πρωτα για να αντεξει μια σοβαρη συζητηση ή -γιατι οχι- μια ωραια επιθεωρηση... ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 20, 2006, 21:55 »
1.ΔΕΝ μπηκα με κουτοπονηρια Νικο, ειχα περιεργεια να δω τι διαφορετικο θα κανατε οταν φυγατε. Δεν ξερω πως σκεφτεται ενας κουτοπονηρος...
Ελπιζω λοιπον να ειδες τι το διαφορετικο κανουμε "εδω" και κατα ποσο διαφερει απο αυτο που κανετε "εκει"...
Αυτο ακριβως ηταν και το νοημα του πρωτου μου post: Οι τεραστιες διαφορες!!  roc2



2.Δεν υπαρχει αρχηγος και ομαδαρχης υπαρχει Δ.Σ. και δεν με κανει κανεις "νταντα" αν θελω να γραψω η να πω κατι καπου και στο απο'δω κρατος δημοκρατια υπαρχει.Για δικους μου λογους δεν γραφω πουθενα αλλου. Αν εχεις πρωσωπικη διαφορα με καποιους, στομα εχετε, μιληστε. Δεν με ενδιαφερει το θεμα.
Εδω Jeo μου, μαλλον θα διαφωνησουμε ολοι μαζι σου... 87  Δυστυχως για εσενα και καποιους αλλους "ατυχεις" φιλαρακους που εχω/ουμε εκει, το μονο που υπαρχει, ειναι ενα "πραμα" που ο μονος στοχος της ανουσιας ζωης του ειναι να ονομαζεται προεδρος και να νομιζει οτι διοικει καμμια μικρη παρεουλα απο ελεγχομενα παιδακια... Επισης, να σου πω οτι δημοκρατια στο απο κει δεν υπαρχει και τα παραδειγματα πολλαααααααααα, απο απορριψεις μελων (σας) επειδη ηρθανε σε μια εκδρομη μαζι μας, μεχρι απειλη για διαγραφη σε αλλα ατομα, εαν θα ερχοταν μαζι μας ή γραφανε σε αυτο το forum... Ευτυχως ομως τωρα τελευταια, επειδη τον εχουν κραξει ολοι (τον... μπαμπουλα αρχηγο σας), δεν τον παιρνει να κανει τετοιου ειδους "μαγκιες" γιατι καταλαβε οτι ειτε τα λεει ειτε δεν τα λεει, χεσμενο τον εχουνε... 87 roc2

3.Σ'αρεσει η' οχι-μ'αρεσει η' οχι, συλλογος υπαρχει και μαλιστα αναγνωρισμενος οποτε πιστευε οτι θες.Αν μερικα μελη δεν μπορουσαν να ειναι συλλογικα δεν τους φταιει κανεις και αν ενδιαφεροντουσαν για τον συλλογο θα βαζανε το κεφαλι κατω να σκεφτουν τι δεν παει καλα και θα το φτιαχνανε, δεν θα πεταγανε ενα "φευγω" και κοψτε το λαιμο σας η' ειστε κακοι, ειστε αλλιως!!! Αυτη δεν ειναι συλλογικη σκεψη!! Στα δυσκολα σε θελω, μπορεις να το αντιμετωπισεις?
Συλλογος υπαρχει μονο για εσας τα καμμια 15αρια μελη που εχετε απομεινει εκει και ειναι αναγνωρισμενος μονο απο εσας και απο κανενα αλλο ανθρωπο του χωρου της τετρακινησης, ειτε θελετε να το χωνεψετε ειτε οχι...
Να εισαι σιγουρος οτι ολοι αυτοι που φυγαμε απο εκει (αληθεια, εχεις σκεφτει ποτε, ποσοι φυγαμε και γιατι?), φυγαμε μονο και μονο επειδη ειχαμε το συλλογικο πνευμα μεσα μας και δεν μπορουσανε να ανεχτουμε το φασισμο και τη παρανοια 2-3 ανθρωπων, οι οποιοι μονο με τετοιο "στημενο" τροπο μπορουσαν να μας αντιμετωπισουν (και αυτα που σου λεω, πιστεψε με, τα ξερουν πολυ καλα οσοι ηταν παροντες στις 2 τελευταιες "καραστημενες" γενικες συνελευσεις του 2005)!!! lol lol lol  Επισης να σου πω, οτι εγω ημουν αυτος, που ειπε στον "ηγετη" σας αλλα και σε ολα τα μελη στη ΓΣ το να προσπαθησουμε να αναστησουμε το συλλογο (ασχετα το πως τον ειχε καταντησει ο "ηγετης" σας), ακομη και τη τελευταια στιγμη!!! Οποτε, ασε μη μιλας σε εμας για συλλογικη σκεψη & αν μπορουμε να τα βγαλουμε περα στα δυσκολα!!! Εισαι "μικρος" ακομη για τετοιου επιπεδου κριτικη... Οταν θα σου επιτρεψουνε να μαθεις τα πραγματα οπως εγιναν και οχι οπως θελανε να σας τα παρουσιασει ο... φιλαρακος σου και η συμμορια του, ισως τα ξανακουβεντιασουμε!!!
 

4.Κωστα και εγω ετσι σκεφτομουν μεχρι που με "ψαχουλεψανε" και μπηκα στο πνευμα. Δεν ειναι ολα ετσι οπως φαινονται, γινονται πολλα κρυφα πισω απο την πλατη σου,μου,τους.
Επειδη απευθυνεσαι στο Κωστα, δεν θα ηθελα να σου απαντησω εγω!!!

5.Και παλι ευχαριστω για τον χρονο σας, φιλικα και απονηρευτα.
Και εμεις για το δικο σου χρονο, φιλικα και απονηρευτα.

Αυτοι που "ψαχουλευανε" chriska ειναι τωρα εδω. Στο com. Και "κοιταγανε" πραγματα που δεν επρεπε να κοιτανε. Που ξερεις αν δεν εχεις πεσει ηδη θυμα τους?
Χμμμμμμ και παλι εκανες λαθος αγαπητε Jeo!!! Aυτοι που ψαχουλευανε και συνεχιζουν να ψαχουλευουν, ευτυχως για εμας ολους, ειναι ακομη εκει και βεβαια, ειναι οι μονοι που δεν θα επιτρεψουμε ΠΟΤΕ να μπουν εδω!!! Και συνεχιζουν βεβαια, να κοιτανε αυτα που τοσο καιρο ΠΑΡΑΝΟΜΑ κοιτουσαν!!! Αυτο βεβαια, ειναι κακο για εσας, εμας δε μας πεφτει και λογος στο κατω κατω, δικα σας "αφεντικα" ειναι...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 20, 2006, 22:01 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 20, 2006, 22:02 »
Για αυτό είμαστε εδώ πιστεύω....αυτός πιστεύω είναι και ο λόγος ύπαρξης αυτού εδώ του forum....γιατί ο καλύτερος τρόπος για να φιλοσοφήσεις την ζωή, είναι τρώγοντας μπουγάτσα με τα φιλαράκια
Μπουγάτσα μπορεί να είναι και μεταφορική ένοια που ξέρεις  ;) , μπορεί να είναι και η ζωή....

Μπορεί να μην σου αρέσει να τσακώνεσε αλλά κάποιες φορές πρέπει.
Μπορεί να σου αρέσει να περνάς καλά , αλλά καλά περνάς μόνο με φίλους.....
Αυτός είναι ο λόγος που είμαι εδώ, επειδεί μου πέταξανε την μπουγάτσα και μου φέρανε τουλίπα(απο του Μπάκα)....και η τουλίπα σόρυ αλλά δεν μου αρέσει      
Μια παροιμία που μου έλεγε, η  πιο αγαπημένη γυναίκα κάθε άντρα....."αγόρι μου όσους κλείνει η πόρτα σου"

Δεν μασάμε....προχωράμε..έτσι δεν είναι φιλαράκι gc?? με το σλόγκαν σου(χάθηκες βρε :'( και μου έλειψες :'( :'()
Γιώργο του Σταλιν του είπαν ότι χάθηκε στο ταχυδρομείο lol lol lol lol

Λοιπόν με σκάσατε...δεν φταίω εγώ lol lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 20, 2006, 22:03 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 20, 2006, 22:28 »
Για αυτό είμαστε εδώ πιστεύω....αυτός πιστεύω είναι και ο λόγος ύπαρξης αυτού εδώ του forum....γιατί ο καλύτερος τρόπος για να φιλοσοφήσεις την ζωή, είναι τρώγοντας μπουγάτσα με τα φιλαράκια
Μπουγάτσα μπορεί να είναι και μεταφορική ένοια που ξέρεις  ;) , μπορεί να είναι και η ζωή....

Μπορεί να μην σου αρέσει να τσακώνεσε αλλά κάποιες φορές πρέπει.
Μπορεί να σου αρέσει να περνάς καλά , αλλά καλά περνάς μόνο με φίλους.....
Αυτός είναι ο λόγος που είμαι εδώ, επειδεί μου πέταξανε την μπουγάτσα και μου φέρανε τουλίπα(απο του Μπάκα)....και η τουλίπα σόρυ αλλά δεν μου αρέσει       
Μια παροιμία που μου έλεγε, η  πιο αγαπημένη γυναίκα κάθε άντρα....."αγόρι μου όσους κλείνει η πόρτα σου"

Δεν μασάμε....προχωράμε..έτσι δεν είναι φιλαράκι gc?? με το σλόγκαν σου(χάθηκες βρε :'( και μου έλειψες :'( :'()
Γιώργο του Σταλιν του είπαν ότι χάθηκε στο ταχυδρομείο lol lol lol lol

Λοιπόν με σκάσατε...δεν φταίω εγώ lol lol lol lol

προχωραμε χαΛΛΛαρα... cl cl cl
ναι στο ταχυδρομειο... μου θυμιζει τον ναυαγο.. μετα απο 300 χρονια θα πανε την αποδειξη τα τετρασεγγονα του... lol lol lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...