Αποστολέας Θέμα: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!  (Αναγνώστηκε 7178 φορές)

0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« στις: Ιούνιος 17, 2006, 19:24 »
Ξεκιναω λοιπον την αναφορα, σε βαρυσημαντες κουβεντες, που κατα καιρους εχουν ειπωθει απο διαφορα σημαντικα ή ασημαντα προσωπα!!!


Μπορειτε να συμπληρωσετε τις ατακες που εσεις εχετε ακουσει ή διαβασει...  >:D >:D >:D
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 19, 2006, 09:59 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 19, 2006, 09:58 »
1.  "Oρισμένες φορές, αισθάνομαι πολύ μόνος σε αυτό το forum..." (γραφτηκε στο forum του www.*********.gr, λογω... μοναξιας του συγκεκριμενου χρηστη στο "συλλογο"...)  lol lol lol ha ha ha 87 87 87


2.   "Αφού δεν υπάρχουν συμμετοχές βρε...(ονομα) , τι να πάμε οι δυό μας; " (γραφτηκε, επισης, στο forum του www.*********.gr, λογω ελλειψης συμμετοχων σε εκδρομη...) lol lol lol ha ha ha 87 87 87
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 19, 2006, 12:53 »
www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,459.0.html

 ha ha ha
Σε έχω προλάβει ha, αλλά δεν αξίζει ρε φίλε......
Τι να πρωτοπεις και τι να μάθει ο κόσμος....
Καποια στιγμή θα ενγράψω μια χάρτα ;D
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος JEO

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • WWW.JIMNYCLUB.COM
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 19, 2006, 22:36 »
 cl cl cl cl cl cl
Ρε Νικο ημαρτον! βρες κανενα χομπι και σταματα να ασχολεισαι με τον συλλογο........
Τετοια εμμονη?
GET A LIFE!!!!!!!!!!!

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 20, 2006, 01:05 »
cl cl cl cl cl cl
Ρε Νικο ημαρτον! βρες κανενα χομπι και σταματα να ασχολεισαι με τον συλλογο........
Τετοια εμμονη?
GET A LIFE!!!!!!!!!!!

Καλώς το παιδί, πες μας και μας ένα γεια. Καλωσόρισες.
 

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 20, 2006, 08:14 »
cl cl cl cl cl cl
Ρε Νικο ημαρτον! βρες κανενα χομπι και σταματα να ασχολεισαι με τον συλλογο... Τετοια εμμονη?    GET A LIFE!!!!!!!!!!!

Bρε JEO, καλημερα!
Πιστεψε με, η ημερα μου ειναι παρα πολυ γεματη και ενδιαφερουσα, ενω παραλληλα εχω και αρκετα hobbies...    Αληθεια, σε ποιο... συλλογο, αναφερεσαι?

Καλως ηρθες στο Jimnyclub!!!

Παντως και οι φιλοι μας εδω, θα περιμεναν απο οποιονδηποτε νεο χρηστη, να ακουσουν τουλαχιστον μια καλημερα, πρωτα...   
Ετσι, μου θυμιζει κατι παλιους "χρηστες", κατι... jimnyblack, magazatwras,s@sg@mw και αλλες συνναφεις... αηδιες, οι οποιοι μπηκαν, ειπαν την ασχετη μ@λ@κι@ του ο καθενας και φσσσσσσσσσσστ παειιιιιιιιι, εξαφανιστηκαν κι αυτοι, οπως και καποιος "συλλογος" που ημουν παλιοτερα μελος του... !!!

Εμεις παντως ειμαστε εδω για ολους τους πραγματικους φιλους κι οπως δειχνουν τα πραγματα, θα ειμαστε για πολλα πολλα χρονια ακομη...!!!

Kαι παλι τη καλημερα μου...!!!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΥΓ. Αληθεια ρε συ JEO...
ποσο σοβαρο θεωρεις να εχεις γραφτει σε ενα forum απο τις: Μάρτιος 09, 2006, 08:05:35 pm,
να εχεις δηλωσει και εσυ, οπως και καποιοι αλλοι... "απο εκει" ψευτικο e-mail: 4X4@TURBOJIMNY.GR
και το πρωτο post που εκανες μετα απο 4+ μηνες (Ιούνιος 19, 2006, 10:36:28 pm) σε μια ομορφη, νεα παρεα, που εμαθες οτι "γεννηθηκε", να ειναι μονο και μονο για να κανεις κριτικη και να δημιουργησεις ταραχη?

Κριμα... ειλικρινα λυπαμαι...


« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 20, 2006, 08:55 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 20, 2006, 10:09 »

ΥΓ. Αληθεια ρε συ JEO...
ποσο σοβαρο θεωρεις να εχεις γραφτει σε ενα forum απο τις: Μάρτιος 09, 2006, 08:05:35 pm,
να εχεις δηλωσει και εσυ, οπως και καποιοι αλλοι... "απο εκει" ψευτικο e-mail: 4X4@TURBOJIMNY.GR
και το πρωτο post που εκανες μετα απο 4+ μηνες (Ιούνιος 19, 2006, 10:36:28 pm) σε μια ομορφη, νεα παρεα, που εμαθες οτι "γεννηθηκε", να ειναι μονο και μονο για να κανεις κριτικη και να δημιουργησεις ταραχη?

Κριμα... ειλικρινα λυπαμαι...




Μην τον αποπαίρνουμε θείο, έκανε την αρχή. Μακάρι να συνεχίσει να ποστάρει γιατί φαντάζομαι έτσι και αλλιώς παρακολουθεί και έχει καταλάβει το διαφορετικό που γίνεται εδώ. Οι συμβουλές του μας ενδιαφέρουν και αν θυμάμαι καλά έχει εφαρμόσει πολλές πατέντες στο Jimny του. Ας συνεχίσουμε λοιπόν την κουβέντα φίλε Jeo αν θες στο επίπεδο που μας ενδιαφέρει όλους, και να σε καλωσορίσουμε στο φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 20, 2006, 10:36 »
Αντε... καλα... οτι θελει ο λαος...
Με καλη διαθεση, ευχομαι καλως ηρθες JEO και ελπιζω κι εγω...!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος JEO

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • WWW.JIMNYCLUB.COM
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 20, 2006, 11:50 »
Μπορει να παρεξηγηθηκα ετσι οπως μπηκα φουριοζος αλλα δεν ηταν προθεση μου και μου αρεσει να τα εχω με ολους καλα.
Για να βαλουμε μερικα πραγματα στην θεση τους:
1.Ξερεις για ποιο συλλογο αναφερομαι. Ησουν μελος του οπως και πολλοι αλλοι.
2.Το οτι γραφτηκα σε ενα forum δεν παει να πει οτι θα ειμαι και ενεργο του μελος, μπορω απλα να διαβαζω. Οπως και εκανα μεχρι τωρα.Το "ψευτικο" e-mail το εκανα για να τελειωνω με την αιτηση γιατι βαριομουν. Δεν εχω e-mail και ουτε θα βγαλω γιατι δεν το χρειαζομαι.
3.Δεν ηρθα για να δημιουργησω ταραχη ουτε ειμαι τετοιος ανθρωπος, απλα απαντησα
στο ποστ που εκανες.
4.Για να ειμαστε δικαιοι και να τα λεμε ολα και οχι οτι μας συμφερει η εκδρομη που ακυρωθηκε ηταν στην ΑΝΔΡΟ, και δεν μπορουν ολα τα μελη να πληρωσουν πηγαινε-ελα τα εισητηρια για αυτοκινητο και τα δικα τους. Ισως και να μην μπορουσαν και λογω δουλειας. Ξερεις εσυ.
5. Καλημερα, καλησπερα κωστη και σε ολα τα μελη, δεν ειμαι κοπανος δεν εξυπηρετω συμφεροντα και δεν ηρθα για να μεινω. Ευχαριστω για τον χρονο σας.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 20, 2006, 13:47 »
Μπορει να παρεξηγηθηκα ετσι οπως μπηκα φουριοζος αλλα δεν ηταν προθεση μου και μου αρεσει να τα εχω με ολους καλα.
Για να βαλουμε μερικα πραγματα στην θεση τους:
1.Ξερεις για ποιο συλλογο αναφερομαι. Ησουν μελος του οπως και πολλοι αλλοι.
Σιγουρα δε σε παρεξηγησε κανεις Θοδωρη για το πως μπηκες, αλλα για το τι εγραψες 4 μηνες μετα, αφοτου, με... ψιλοκουτοπονηρια μπηκες και εσυ, αλλα και καποιοι αλλοι καλοθελητες!!!
Βεβαια και ξερω για ποιο "συλλογο" αναφερεσαι, απλα για καποιους απο εδω ΔΕΝ ειναι συλλογος, διοτι οπως το λεει και η λεξη, εκει δεν ισχυει!!!



2.Το οτι γραφτηκα σε ενα forum δεν παει να πει οτι θα ειμαι και ενεργο του μελος, μπορω απλα να διαβαζω. Οπως και εκανα μεχρι τωρα.Το "ψευτικο" e-mail το εκανα για να τελειωνω με την αιτηση γιατι βαριομουν. Δεν εχω e-mail και ουτε θα βγαλω γιατι δεν το χρειαζομαι.
Δεν σου ζητησε κανεις βεβαια να εισαι ενεργο μελος σε αυτο το forum, αυτο ειναι δικαιωμα σου, αλλωστε δε σας το επιτρεπει κιολας ο "αρχηγος" σας... σας μαλωνει οταν μαθαινει τετοια πραγματα, και σας κανει νταντα...!!!
Οσο για το ψευτικο email, ενταξει ρε Θοδωρη, ολοι ανθρωποι του internet ειμαστε, καταλαβαινουμε και 2-3 πραγματακια, ξερουμε και τις ατυχεις προσπαθειες για τη διαλυση μας απο καποιους, απο την αρχη της λειτουργιας αυτου του forum, επειδη ζησαμε ολες τις ανηθικοτητες καποιων "απο κει" μελων, με πολυ χυδαιες καταστασεις, βρισιες κλπ κλπ.
Ευτυχως ομως, αυτα δε περασαν εδω, υπαρχουμε και θα συνεχισουμε να υπαρχουμε, γιατι ειμαστε μια ενωμενη παρεα και κυριως λειτουργουμε με διαφανεις διαδικασιες & δημοκρατικα, κατι που μας ελειψε οσο ειμασταν στο πρωην "συλλογο"!!!



3.Δεν ηρθα για να δημιουργησω ταραχη ουτε ειμαι τετοιος ανθρωπος, απλα απαντησα στο ποστ που εκανες.
Τουλαχιστον εμενα δε μπορεις να με πεισεις αγαπητε Jeo, απλα και μονο επειδη αυτο προσπαθησες να κανεις!!!


4.Για να ειμαστε δικαιοι και να τα λεμε ολα και οχι οτι μας συμφερει η εκδρομη που ακυρωθηκε ηταν στην ΑΝΔΡΟ, και δεν μπορουν ολα τα μελη να πληρωσουν πηγαινε-ελα τα εισητηρια για αυτοκινητο και τα δικα τους. Ισως και να μην μπορουσαν και λογω δουλειας. Ξερεις εσυ.
Για να ειμαστε λοιπον δικαιοι και να τα λεμε ολα, δεν ειπε κανεις για το που ηταν η εκδρομη, στην Ανδρο ή στη Λαμια!!! Και ουτε ζητησε κανεις να δικαιολογησει καποιος το γιατι δεν εγινε η εκδρομη!!! Δεν ηταν εξαλλου δικη μας εκδρομη, για να μας απασχολει το θεμα...
Εγω απλα διακωμωδω τις καταστασεις... θελοντας να προσφερω γελιο, στις πονεμενες ψυχες!!!



5. Καλημερα, καλησπερα κωστη και σε ολα τα μελη, δεν ειμαι κοπανος δεν εξυπηρετω συμφεροντα και δεν ηρθα για να μεινω. Ευχαριστω για τον χρονο σας.
Μα και βεβαια δεν ειπε κανεις οτι εισαι κοπανος... ουτε και μπορουμε βεβαια να σου κανουμε εμεις κριτικη!!!
Το οτι φυσικα δεν ηρθες για να μεινεις, φαινεται ξεκαθαρα απο τα γραφομενα σου και απο το γενικοτερο σκεπτικο σου...

Προσωπικα και εγω, σε ευχαριστω για το χρονο σου!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 20, 2006, 14:43 »
.....
5. Καλημερα, καλησπερα κωστη και σε ολα τα μελη, δεν ειμαι κοπανος δεν εξυπηρετω συμφεροντα και δεν ηρθα για να μεινω. Ευχαριστω για τον χρονο σας.

Δεν καταλαβαίνω τί ενοείς δεν εξυπηρετείς συμφέροντα, κανείς στο φόρουμ δεν νομίζω να εξυπηρετεί, το αν θα μείνεις είναι καθαρά προσωπικό σου θέμα. Γι αυτό το λόγο είπα πριν δεν χρειάζονται τέτοιες αντιπαραθέσεις. Διαβάζεις το φορουμ γιατί κάποια πράγματα σε ενδιαφέρουν φαντάζομαι. Αν ποτέ ξαναποστάρεις ο χώρος είναι ελεύθερος όπως θα διαπιστώνεις.
Βέβαια ο θείος νιώθοντας θιγμένος γιατί έκανες ευθεία αναφορά σε αυτόν όφειλε να απαντήσει.
Επιθέσεις άδικες και ομαδικές, κατευθυνόμενες απέχουν από τη φιλοσοφία μας σε αυτό το φόρουμ , άλλωστε δημιουργήθηκε για αυτό το σκοπό.

Αποσυνδεδεμένος JEO

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • WWW.JIMNYCLUB.COM
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 20, 2006, 15:38 »
Παμε παλι:
1.ΔΕΝ μπηκα με κουτοπονηρια Νικο, ειχα περιεργεια να δω τι διαφορετικο θα κανατε οταν φυγατε. Δεν ξερω πως σκεφτεται ενας κουτοπονηρος αυτο το αφηνω σε αλλους γιατι ημουν παντα καθαρος και ανοιχτος σε ολους σας, αν την εχω φερει σε κανεναν, να μας το πει εδω.
2.Δεν υπαρχει αρχηγος και ομαδαρχης υπαρχει Δ.Σ. και δεν με κανει κανεις "νταντα" αν θελω να γραψω η να πω κατι καπου και στο απο'δω κρατος δημοκρατια υπαρχει.Για δικους μου λογους δεν γραφω πουθενα αλλου. Αν εχεις πρωσωπικη διαφορα με καποιους, στομα εχετε, μιληστε. Δεν με ενδιαφερει το θεμα.
3.Σ'αρεσει η' οχι-μ'αρεσει η' οχι, συλλογος υπαρχει και μαλιστα αναγνωρισμενος οποτε πιστευε οτι θες.Αν μερικα μελη δεν μπορουσαν να ειναι συλλογικα δεν τους φταιει κανεις και αν ενδιαφεροντουσαν για τον συλλογο θα βαζανε το κεφαλι κατω να σκεφτουν τι δεν παει καλα και θα το φτιαχνανε, δεν θα πεταγανε ενα "φευγω" και κοψτε το λαιμο σας η' ειστε κακοι, ειστε αλλιως!!! Αυτη δεν ειναι συλλογικη σκεψη!! Στα δυσκολα σε θελω, μπορεις να το αντιμετωπισεις?
4.Κωστα και εγω ετσι σκεφτομουν μεχρι που με "ψαχουλεψανε" και μπηκα στο πνευμα. Δεν ειναι ολα ετσι οπως φαινονται, γινονται πολλα κρυφα πισω απο την πλατη σου,μου,τους.
5.Και παλι ευχαριστω για τον χρονο σας, φιλικα και απονηρευτα.

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 20, 2006, 15:48 »
Παμε παλι:
1.ΔΕΝ μπηκα με κουτοπονηρια Νικο, ειχα περιεργεια να δω τι διαφορετικο θα κανατε οταν φυγατε. Δεν ξερω πως σκεφτεται ενας κουτοπονηρος αυτο το αφηνω σε αλλους γιατι ημουν παντα καθαρος και ανοιχτος σε ολους σας, αν την εχω φερει σε κανεναν, να μας το πει εδω.
2.Δεν υπαρχει αρχηγος και ομαδαρχης υπαρχει Δ.Σ. και δεν με κανει κανεις "νταντα" αν θελω να γραψω η να πω κατι καπου και στο απο'δω κρατος δημοκρατια υπαρχει.Για δικους μου λογους δεν γραφω πουθενα αλλου. Αν εχεις πρωσωπικη διαφορα με καποιους, στομα εχετε, μιληστε. Δεν με ενδιαφερει το θεμα.
3.Σ'αρεσει η' οχι-μ'αρεσει η' οχι, συλλογος υπαρχει και μαλιστα αναγνωρισμενος οποτε πιστευε οτι θες.Αν μερικα μελη δεν μπορουσαν να ειναι συλλογικα δεν τους φταιει κανεις και αν ενδιαφεροντουσαν για τον συλλογο θα βαζανε το κεφαλι κατω να σκεφτουν τι δεν παει καλα και θα το φτιαχνανε, δεν θα πεταγανε ενα "φευγω" και κοψτε το λαιμο σας η' ειστε κακοι, ειστε αλλιως!!! Αυτη δεν ειναι συλλογικη σκεψη!! Στα δυσκολα σε θελω, μπορεις να το αντιμετωπισεις?
4.Κωστα και εγω ετσι σκεφτομουν μεχρι που με "ψαχουλεψανε" και μπηκα στο πνευμα. Δεν ειναι ολα ετσι οπως φαινονται, γινονται πολλα κρυφα πισω απο την πλατη σου,μου,τους.
5.Και παλι ευχαριστω για τον χρονο σας, φιλικα και απονηρευτα.

His Master's voice
Οσο ότι σε "ψαχουλεψανε" και μπήκες στο πνεύμα εξαρτάται απο ποιόν και τι......

Ενας απο τα πρώτα 'κακα' παιδιά που δεν είχαν συλλογική σκέψη.......Ελα να σε 'ψαχουλέψουμε" και εμείς για να δεις και να μπείς στο άλλο πνεύμα................
Αντε γειά

 
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος JEO

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • WWW.JIMNYCLUB.COM
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 20, 2006, 17:22 »
 :oΑυτοι που "ψαχουλευανε" chriska ειναι τωρα εδω. Στο com. Και "κοιταγανε" πραγματα που δεν επρεπε να κοιτανε. Που ξερεις αν δεν εχεις πεσει ηδη θυμα τους?
Και δεν ειπα οτι ηταν κακοι αυτοι που εφευγαν........Ποιο αλλο πνευμα.............?Διαβασε καλυτερα την απαντηση μου. hallo


Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Σπουδαίες ατάκες ή μεγάλες κουβέντες!!!
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 20, 2006, 17:24 »
Παμε παλι:
1.ΔΕΝ μπηκα με κουτοπονηρια Νικο, ειχα περιεργεια να δω τι διαφορετικο θα κανατε οταν φυγατε. Δεν ξερω πως σκεφτεται ενας κουτοπονηρος αυτο το αφηνω σε αλλους γιατι ημουν παντα καθαρος και ανοιχτος σε ολους σας, αν την εχω φερει σε κανεναν, να μας το πει εδω.

Εαν πήγενες και στα Θαψά ίσως να έβλεπες καλύτερα, την ένοια του διαφορετικού.
Οσο για το forum είναι αρκετά διαφορετικό...και επίσης δεν ζητάμε και το ανάλογο νταβατζιλίκι, ισα -ισα, μέσα μπένουμε....αλλά είπαμε κανουμε το χόμπυ μας, μονάδες έχουμε στο κινητό μας, και δεν παραμυθιάζουμε και κανένα λέγοντας ότι πληρώνουμε 300€ τηλέφωνα για τον σύλλογο, και το τηλέφωνο μας να ανήκει σε ετερεία ΕΠΕ και να μας αφερείται και απο την εφορία(είσαι μάγκας τελικά ρε φίλε, και ενας ονειροπόλος μαλ@κας....αλλά μου αρέσει j12)

2.Δεν υπαρχει αρχηγος και ομαδαρχης υπαρχει Δ.Σ. και δεν με κανει κανεις "νταντα" αν θελω να γραψω η να πω κατι καπου και στο απο'δω κρατος δημοκρατια υπαρχει.Για δικους μου λογους δεν γραφω πουθενα αλλου. Αν εχεις πρωσωπικη διαφορα με καποιους, στομα εχετε, μιληστε. Δεν με ενδιαφερει το θεμα..

Αυτό θα μπορούσες να το πέις κάλιστα σε forum που δεν διαβάζουν τέως μέλη του Συλλόγου(τόσο του συλόγου όσο και του ΔΣ), ας το Θοδωρή, κάικες αγόρι μου, την άποψη ότι υπάρχει αρχηγός, και ότι τα πάντα γίνονται χάλια, όταν αποφασίζει εκείνος να διώξει κάποιον, την είχε και άλλα μέλος του ΔΣ, παραιτηθέντα ή όχι 87.
Οσο για την δημοκρατία στο κράτος υπάρχει αλλά όχι στον συλλογο που λές....
(και μην μου πεις τίποτα, ......)

3.Σ'αρεσει η' οχι-μ'αρεσει η' οχι, συλλογος υπαρχει και μαλιστα αναγνωρισμενος οποτε πιστευε οτι θες...
Το ότι υπάρχει ακόμα, πίστεψε το , οφείλετε σε μας ......

Αν μερικα μελη δεν μπορουσαν να ειναι συλλογικα ...
ο Νίκος μπορώ να σου πώ ότι ήταν υπέρμετρα συλλογικός, ιδίως στο χωρίς κανόνες ασφαλείας,trail ride που διοργανώθηκε, απο εκεί και πέρα συνήθως αυτοί που δεν κάνουν τίποτα κατηγορούν τους άλλους γιατί δεν έκαναν τα πάντα....

δεν τους φταιει κανεις και αν ενδιαφεροντουσαν για τον συλλογο θα βαζανε το κεφαλι κατω να σκεφτουν τι δεν παει καλα και θα το φτιαχνανε, δεν θα πεταγανε ενα "φευγω" και κοψτε το λαιμο σας η' ειστε κακοι, ειστε αλλιως!!! Αυτη δεν ειναι συλλογικη σκεψη!! Στα δυσκολα σε θελω, μπορεις να το αντιμετωπισεις? ..
Οταν ο manolis Καραγιάννης στην τελαυταία ΓΣ έβγαλέ τρείς φορές καταστρατηγημένο το καταστατικό, τα 14 φερέφωνα μέλη όμως ψήφησαν το καλώς έχει;;
Γιατί φιλαράκο;;
Οταν παρουσιάστηκε ενα χαρτί που δίνει ΑΦΜ στον Σύλλογο σε ένα άγνωστο ακίνητο, και όχι στα γραφεία του, και μάλιστα ΑΦΜ απο το 2004 το οποίο ΕΊΤΕ πάρθηκε εν΄αγνοία του ΔΣ ΕΙΤΕ πάρθηκε παράνομα(στην πρώτη περίπτωση δύο μέλη του ΔΣ είπαν ψέματα λέγοντας την ατάκα "δεν είχα ρωτήσει για να μάθω εαν υπάρχει ΑΦΜ", στην δεύτερη περίπτωση, κτήσης παράνομου ΑΦΜ,  ξέρεις ότι ελέγχεται νομικά Συλλογος πιστεύω.........
Ευτυχώς που  είμαι αντμινιτρατορας επικοινωνιών, εδώ που είμαι, και κρατάμε και κάποιο back up βρε παιδί μου


4.Κωστα και εγω ετσι σκεφτομουν μεχρι που με "ψαχουλεψανε" και μπηκα στο πνευμα. Δεν ειναι ολα ετσι οπως φαινονται, γινονται πολλα κρυφα πισω απο την πλατη σου,μου,τους.

Αφού σε ψαχουλέψανε λοιπόν, για ρώτα σε ποιανού το οίκημα ανήκει το ΑΦΜ του Συλλόγου, ρώτα επίσης και κανένα δικηγόρο τι μπορεί να πετύχεις φιλοξενώντας μη κερδοσκοπικό σύλλογο, ρώτα επίσης γιατί δεν συνεργαστηκαν με ετερεία προώθησης, πως πόσοι και που πήραν απόφαση να κλείσει το φόρουμ(μιας και το φόρουμ δεν είχε κλείσει για συντήρηση...), ρώτα επίσης απο τον Απρίλη μέχρι τον Νοέμβρη ποιός ήταν ο ταμίας(δες και στο βιβλίο πόσοι γραφικοί χαρακτήρες υπάρχούν..), ρώτα απο πότε υπάρχει βιβλίο μελών(που μπορείς να κάνεις αντιπαραβολή μελών με έσοδα, μιας και τώρα ανοίγει ο master ενα μέλος να βλέπει τεχνικά εκείνο σκάει την συνδρομή του και ολα καλά.... Μην μου πείς ότι η data base είναι του συλλόγου γιατί θα σου ζητήσω απόδειξη πληρωμής για το hosting ή επίσημο έγραφο(νόμιμο δηλαδή) φιλοξενείας του καθόλα νόμιμου όπως λές συλλόγου.
Και πρωτού αμολύσουμε το μαντρόσκυλο, άραξε καλά κάνεις και είσαι όπου είσαι, μπορεί να σε βολεύει κιόλας, απόλασε την θέα απο τα γραφεία(απλά ξέρε ότι δεν ψαχναμε γραφεία ούτε στην συγκεκριμένη περιοχή, ούτε απέναντι απο τον καθόλα εμπειρο του χώρου Μ. Εγγλεζόπουλο-ψαχουλέψου και λίγο βρε παιδάκι μου, μην αφήνεις μόνο τους άλλους να σε ψαχουλεύουν.....)..
Α...ψαχουλέψου και για κάτι μπλουζάκια(που δεν ξέρω αλλά το χέρι μου στην φωτιά δεν το βάζω, για κάτι είδη κοκαλοειδη μπισκοτοτέτοια, απο την Αράχωβα, για κάτι σουβλάκια απο  beach party, κτλ κτλ γενικώς ψαχουλέψου, και ρώτα επίσης και γιατί εφυγε μέλος που η γυναίκα του ήταν δικηγόρος απο τον 12 του 2004(εαν δεν θυμούνται ...υπάρχει στην data base , ή στο βιβλίο μελών το τηλέφωνο του μπορείς να τον ρωτήσεις περι της νομικής απόψεως του για τον σύλλογο...)
Θα κλείσω παραθέτωνας το εξείς κείμενο.....

Τα πράγματα πάντα γίνονται χάλια όταν αποφασίζει ο Πάνος να διώξει
> κάποιον.
> > Είτε είναι ο Μανόλης είτε ο Ιωσήφ είτε ο Κανελλόπουλος. Ειδικά για τον
> > Μανόλη και τον Ιωσήφ (τον Ιούνιο μετά την εκδρομή έυβοια) έχω ρίξει
> άπειρους
> > καυγάδες με τον Πάνο και τον Γιάννη για να μην τους διώξουμε. Πλέον
> > βαρέθηκα.

1)Τα ονόματα και το επίθετο, ας πούμε ότι είναι φαντστικά, σαν τον δημοτικό αστυνόμο, μπορεί και να υπάρχουν όμως..
2) μην τσιγκλάς τον γάιδαρο , την πορδή του θα ακούσεις....
Για την εκδρομή στην Ανδρο πραγματικά λυπάμε, μιας και είναι κακό να κοπιάζεις για να κάνεις κάτι και τελικά να μην ευδοκιμεί, ε αφού δεν έκατσε τι να κάνετε

Η επόμενη φουρνιά μελών που θα φύγει(λες να μην είναι συλογικά μέλη;;; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΡΕ Παραμύθα.....;;;;; Ψαχουλεμένε JΕΟ, ξέρεις το Αμερικάνικό πρότυπο δοιήκησης και ποιός το εφαρμόζει κατα γράμμα, ποιός προσπαθεί να μπει με ανεκτιμένο απο την εκεί db κωδικό εδώ(και σου έλεγα, ασκησε του μια δίωξη ρε Νίκο,  να γελάσει και το παρδαλό κατσίκι, αφού τα στοιχεία τα είχες....).....


Γιάννης Δημητρέλης