Αποστολέας Θέμα: 24H 4X4 2011  (Αναγνώστηκε 40110 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #105 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 16:48 »
Παράθεση
Και αν πει κάτι για αυτούς που τον κατηγορούν "διαταρράσει την ηρεμία του forum"... Έλεος... Λυπηθείτε με... Κινδυνεύει η αίσθησή μου για την κοινή λογική...

Γιατί ο Χάρης και ο Κυριάκου δεν την διαταράσσουν ?  Για να σπάσω λίγο το κλίμα το έγραψα...

Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος kyriakou

  • Jimny
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #106 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 17:07 »
Αν αναζητούσα τη δημοσιότητα  θα μπορούσα να τη βρω με λιγότερο ψυχοφθόρο τρόπο...

Σας είπα χθες για τα ΣΕΔ. Σε λίγο θα έχω και το track... Μετά να δούμε τί θα λέτε.

Και ο Χάρης δεν είπε καν για αυτοκίνητο Μίλησε για μαγειρέματα, για κλίκες λκλπ. Και ότι εσείς δεν αναφέρατε αυτοκίνητο, 'οτι η συζήτηση μαζί σας δεν υπάρχει και έναν σωρό άλλες... μην πω τι. Αυτά είπα ως ψέματα και αυτόν ως ψεύτη. Και το "αρνί που μαγειρέψαμε" και εσάς σαν συκοφάντη για αυτή τη δήλωση.

Τα περί μαγειρέματος και λοιπά δεν σύγχισαν κανέναν; Και θα συγχίσουν μόνο τα δικά μου γραφόμενα; Πολύ ωραία δημοκρατία και ισονομία. Εναντίον του Αθανασίου μπορεί να ειπωθούν τα πάντα - δολοπλόκος, μάγειρας, ματαιόδοξος, εκμεταλευτής. Και αν πει κάτι για αυτούς που τον κατηγορούν "διαταρράσει την ηρεμία του forum"... Έλεος... Λυπηθείτε με... Κινδυνεύει η αίσθησή μου για την κοινή λογική...

Απάντησα με επιχειρήματα και απάντησαν με στυλ "...μιλάς γιατί δεν ξέρεις...". Να ξέρω τί; Ότι δε μπορούν να δικαιολογήσουν το ότι δεν κέρδισαν και φταίει γι' αυτό ο αγώνας;
ας πούμε ότι  κάνω  λάθος  ,σα  πούμε  {που  δεν  κάνω  ξέρω  τι  βλέπω  και  τι  λέω }
για  τα  περσινά  σα  χαλιά   που  λίπανε σελίδες από  το  βιβλίο   δεν  μιλάτε  και  επειδή  μένω  κοντά  στην  κοπάδια   ξέρω  τι  εστί  και  πόσοι  έχουν  χάσει  την  ζωή  τους  , ,,{ μάλλον  η  κύρια  κοσταντινα  που  είπε  παιδία  1000  συγνώμη    είχε  ποιο  μεγάλα  κακαλα  }   αλλά  μάλλον  εμάς  τους {τρελούς}ερασιτέχνες
   μας  έχετε  για  να  γεμίζουμε  τις  κενές  θέσεις  ,αυτό  κατάλαβα  ,,και  κάτι  άλλο  που  δεν  ήταν  σωστό  από  μεριά  σας  ,,η  τεραστία   αναμονή  στον  τερματισμό  ούτε  να  βγείτε  να  πείτε  κύριοι  σε  3  ώρες  θα  είμαστε  πανέτοιμη  ,,  2  φορές  πήρα  τηλεφωνώ  και  τις  2   μου  απάντησαν σε  10  λεπτά  οπού  τα  10  λεπτά  έγιναν  2 ώρες 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 29, 2011, 17:20 από kyriakou »

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #107 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 17:13 »
Ναι αγαπητέ Majestix, αλλά όσο αυτοί συκοφαντούσαν εμένα και τον αγώνα, δεν είχατε ασχοληθεί με το... κλάδεμα!

Κύριε Κυριακού, σίγουρα υπάρχουν πολλές γυναίκες που έχουν μεγαλύτερα απο κάποιους άντρες. Και για τη συγκεκριμένη δε θα θέλατε να ακούσετε τί σας σέρνει αυτή τη στιγμή, οπότε αφήστε καλύτερα.

Τώρα για την Κωπαϊδα, ευτυχώς ή δυστυχώς μαζί με εσάς την ξέρουν και κάποιες δεκάδες χιλιάδες άλλοι που μένουν κοντά. Και ανάμεσά τους και εμείς.

Πέρσι δεν έλειπαν σελίδες. Ήταν μία τουλίπα λάθος. Όπου αντί να σας πηγαίνει δεξιά στην άσφαλτο, σας πήγαινε αριστερά... Και αυτό διορθώθηκε και στη ροή του αγώνα και στους χρόνους, για να αποκαταστήσουμε την αλήθεια, που επιμελώς κρύβετε. Και ήταν λάθος του ανθρώπου που σας ζήτησε το συγνωμη και όχι δικό μου. Καλώς ή κακώς δεν τα κάνω όλα εγώ...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 29, 2011, 17:16 από tetrakinisimag »
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος kyriakou

  • Jimny
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #108 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 17:32 »
Κύριε  Αθανάσιου    όλοι  μας  έχουμε  όρια  ,,δεν  έλειπε  1  τουλίπα    έλειπαν  πολλές  {για  τιν  εντρυ },στον  επόμενο  αγώνα    αν  θέλετε   να  λέγεστε  σωστός  επαγγελματίας   ,,να  ακούτε  τα  σχόλια  και  να   διορθώνετε   τα  λάθει  σας  και  να  τα  παραδέχεστε .,το  θέμα  έχει  παρεκτραπεί  ,,το  θέμα  μας  είναι    το  227  αν  τήρησε  την  διαδρομή  ναι  η  όχι 

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #109 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 17:40 »
Εδώ δεν είναι αυτό το θέμα μας. Αυτό είναι το θέμα στο http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,5733.msg95515.html#new !

Εδώ το θέμα είναι αν τα περί μαγειρέματος, αρνιών, κλικών και όλα τα συναφή, είναι συκοφαντίες ή όχι...

Απαντήστε σε αυτά...

Τα σχόλια τα ακούω. Τις συκοφαντίες και τους συκοφάντες ΟΧΙ! Δε θα επιτρέψω να γίνει ο αγώνας μέσο να αντιμετωπίσετε το χλεβασμό των φίλων σας για την επίδοσή σας... Έλεος!

Έχω μάθει να ακούω τα αρνητικά σχόλια των πρώτων και τα θετικά των τελευταίων. Τα υπόλοιπα είναι προϊόντα της καλής ή κακής ψυχολογίας των συμμετεχόντων, ανάλογα με την επίδοσή τους.
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος kyriakou

  • Jimny
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #110 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 18:03 »
Εδώ δεν είναι αυτό το θέμα μας. Αυτό είναι το θέμα στο http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,5733.msg95515.html#new !

Εδώ το θέμα είναι αν τα περί μαγειρέματος, αρνιών, κλικών και όλα τα συναφή, είναι συκοφαντίες ή όχι...

Απαντήστε σε αυτά...

Τα σχόλια τα ακούω. Τις συκοφαντίες και τους συκοφάντες ΟΧΙ! Δε θα επιτρέψω να γίνει ο αγώνας μέσο να αντιμετωπίσετε το χλεβασμό των φίλων σας για την επίδοσή σας... Έλεος!

Έχω μάθει να ακούω τα αρνητικά σχόλια των πρώτων και τα θετικά των τελευταίων. Τα υπόλοιπα είναι προϊόντα της καλής ή κακής ψυχολογίας των συμμετεχόντων, ανάλογα με την επίδοσή τους.
Επειδή  δεν  καταλαβαίνετε  ,,θα  το χοντρύνω λίγο  ,,από  τις  παρέα  μας  δεν  υπάρχει ούτε  υπήρχε  ούτε  θα  υπάρξει  χλευασμός  για  το  αποτέλεσμα  , ,,αλλά  εσείς  δεν  απαντάτε  ,σε  αυτά  που  ρωτάω  και  επίμενε  στα  δικά σας   ναι  προσωπικά  νομίζω  ότι είναι  αντιδεοντολογικό
   να  συμμετέχει   στον  αγώνα  χορηγός   του  αγώνα 

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #111 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 18:10 »
Φίλοι, όπως έχει δείξει η (φορουμική) ιστορία, σπανίως βγαίνει αποτέλεσμα από τέτοιου είδους συζητήσεις όπου ο καθένας εμμένει στις απόψεις του και χρησιμοποιούνται βαριές εκφράσεις.
Η κουβέντα πρέπει να σταματήσει κάπου εδώ, δε νομίζω ότι έχει νόημα η συνέχισή της, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του...
Όλοι έχουν κάπου δίκιο και κάπου άδικο, ειρήνη υμίν... :) :)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος MAKIS76

  • Jimny
  • Μηνύματα: 37
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #112 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 18:24 »
Φίλοι, όπως έχει δείξει η (φορουμική) ιστορία, σπανίως βγαίνει αποτέλεσμα από τέτοιου είδους συζητήσεις όπου ο καθένας εμμένει στις απόψεις του και χρησιμοποιούνται βαριές εκφράσεις.
Η κουβέντα πρέπει να σταματήσει κάπου εδώ, δε νομίζω ότι έχει νόημα η συνέχισή της, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του...
Όλοι έχουν κάπου δίκιο και κάπου άδικο, ειρήνη υμίν... :) :)

ΣΩΣΤΟΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ
Δυστιχως αυτο γινετε εδω και χρονια και μετα απο καθε αγωνα....
Καλο θα ηταν να ηρεμησουμε λιγο και μετα απο καθε αγωνα ειτε αγωνιζομενος ειτε οργανωτης να δει
τα λαθη του και την επομενη φορα να τα διορθωσει....
ΥΓ απο το 2003 που παρακολουθω αγωνες 4χ4 αυτα τα φαινομενα μεταξυ αγωνιζομενων και οργανωτων συνεχιζονται
    να δουμε ποτε θα καταφερουμε να το αλλαξουμε...

Φιλικα ΜΑΚΗΣ76-vitarakias

Αποσυνδεδεμένος fokion

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #113 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 18:30 »
 ναι  προσωπικά  νομίζω  ότι είναι  αντιδεοντολογικό    να  συμμετέχει   στον  αγώνα  χορηγός   του  αγώνα 


ο λογος???

Αποσυνδεδεμένος fokion

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #114 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 18:38 »
Φίλοι, όπως έχει δείξει η (φορουμική) ιστορία, σπανίως βγαίνει αποτέλεσμα από τέτοιου είδους συζητήσεις όπου ο καθένας εμμένει στις απόψεις του και χρησιμοποιούνται βαριές εκφράσεις.
Η κουβέντα πρέπει να σταματήσει κάπου εδώ, δε νομίζω ότι έχει νόημα η συνέχισή της, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του...
Όλοι έχουν κάπου δίκιο και κάπου άδικο, ειρήνη υμίν... :) :)

Προεδρε μου και συμφωνω και διαφωνω
Θελω να πω, οπως και στον vitarakia ( λυπαμαι τοσα χρονια ετσι τον ξερω !!! ) οτι ολες οι περιπτωσεις δεν ειναι ιδιες.
και για να μην επεκταθω
οπως ειπα και πριν δειτε στο οφφροανττεαμ και πως εκφραστικαν σοβαρα παραπονα και πως αυτα απαντηθηκαν - γιατι???

( χιουμορ = και μια φιλικη συμβουλη μην πλακωνεστε με τον Αθανασιου.... θα...... καταληξετε φιλος του!!!!!)

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #115 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 18:41 »
Καλά... Αυτά τα έχουμε ακούσει ΠΑΜΠΟΛΛΕΣ φορές.

Να μη συμμετέχει λοιπόν η Red Bull στην F1, επειδή υποστηρίζει πολλές πίστες! Και η Εθνική Ασφαλιστική στο Acropolis, επειδή υποστηρίζει τον αγώνα. Να μην πάμε πιο πίσω, όπου οι τσιγαράδες υποστήριζαν όλες τις ομάδες των μηχανοκίνητων σπορ και παράλληλα όλους τους αγώνες. Αυτές είναι σκέψεις αρρωστημένων μυαλών, που όπως είπα και παραπάνω πρέπει να δικαιολογήσουν την αποτυχία τους στους φίλους τους, κατασυκοφαντώντας τον αγώνα που δεν κατάφεραν να διακριθούν.

Πιο το όφελός μας να βοηθήσουμε έναν αγωνιζόμενο, έστω και αν είναι υποστηρικτής μας; Γιατί να ρισκάρουμε έναν αριθμό συμμετοχών, που μπορεί να φέρει περισσότερα χρήματα στον αγώνα από όσα η χορηγία ενός ιδιώτη; Και γιατί αλήθεια αυτό δε σε ενόχλησε και στους άλλους αγώνες 4Χ4 που γίνεται; Μήπως είσαι προκατειλημμένος; Λέω μήπως;

Και πιο αλήθεια το όφελός μας να κερδίσουν δύο Βούλγαροι τον αγώνα; Δύο Βούλγαροι που δεν είχαν καν υποστηρικτή, που δεν πλήρωναν καν παράβολο συμμετοχής; Το έχεις σκεφτεί ποτέ; Σκέφτεσαι αλήθεια ποτέ θετικά και βλέπεις μακρύτερα από τη μύτη σου;

Χορηγός μας ήταν και η Mitsubishi. Να μην έτρεχαν λοιπόν Pajero; Και βασικός χορηγός η Cooper. Να μην έτρεχαν λοιπόν όσα αυτοκίνητα φορούσαν ελαστικά της; Αν αύριο χορηγός μας είναι η Durex, να αποκλείσουμε όσους έχουν σεξουαλική δραστηριότητα; Και είμαστε χορηγοί επικοινωνίας του Παλάσκα. Γιατί δε σε ενόχλησε που έτρεχε στον αγώνα μας;

Είσαι πολύ μικρός. Όχι σε διαστάσεις, αλλά σε ψυχή. Σκέφτεσαι ακριβώς όπως θα έπραττες εσύ: με βάση τα μικροσυμφέροντά σου. Έχεις την εντύπωση πως θα μπορούσες ποτέ να κερδίσεις αυτούς που σε ενόχλησε η συμμετοχή τους, σε κάποιο άλλο αγώνα; Ρε κακόμοιρε ακόμη και ο Ροκάνης, sportsman με τα όλα του, με το απλό Sportage ήταν μπροστά σας. Ακόμη και ο Ντάνος με το εντελώς normal Jimny. Ούτε το Forester δεν μπόρεσες να φτάσεις στην κακοτράχαλη πρώτη ειδική. Ούτε το λεωφορείο του Βούλγαρου. Οι χορηγοί μας σου έφταιξαν; Ο ένας από αυτούς ήταν μόλις 10 δεύτερα μπροστά σου στην 4η ειδική, που «χαρίσαμε» στην κλίκα, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου! Τόσο πολύ τον βοηθήσαμε…

Πραγματικά τα επιχειρήματά σου είναι ξεπερασμένα και για γέλια. Το κακό για σένα είναι πως δεν τα πιστεύουν και οι φίλοι σου και γι’ αυτό έχει λυσσάξει...

Κύριοι σας τον χαρίζω. Αν αυτές είναι οι «παρατηρήσεις» του για τον αγώνα, χάρισμά του. Εκτός τόπου και χρόνου σε κάθε διάσταση. Επανερχόμενος σε λόγια που έχει πει και έχουν καταρριφτεί από πολλούς πάμπολλες φορές.

Και από τη στιγμή που οι χορηγοί μας ήταν στις συμμετοχές εδώ και καιρό και ήξερες ότι θα τους «υποστηρίξουμε», όπως λες, αλήθεια γιατί έτρεξες;

Ειλικρινά σε λυπάμαι…
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος kyriakou

  • Jimny
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #116 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 18:55 »
Καλά... Αυτά τα έχουμε ακούσει ΠΑΜΠΟΛΛΕΣ φορές.

Να μη συμμετέχει λοιπόν η Red Bull στην F1, επειδή υποστηρίζει πολλές πίστες! Και η Εθνική Ασφαλιστική στο Acropolis, επειδή υποστηρίζει τον αγώνα. Να μην πάμε πιο πίσω, όπου οι τσιγαράδες υποστήριζαν όλες τις ομάδες των μηχανοκίνητων σπορ και παράλληλα όλους τους αγώνες. Αυτές είναι σκέψεις αρρωστημένων μυαλών, που όπως είπα και παραπάνω πρέπει να δικαιολογήσουν την αποτυχία τους στους φίλους τους, κατασυκοφαντώντας τον αγώνα που δεν κατάφεραν να διακριθούν.

Πιο το όφελός μας να βοηθήσουμε έναν αγωνιζόμενο, έστω και αν είναι υποστηρικτής μας; Γιατί να ρισκάρουμε έναν αριθμό συμμετοχών, που μπορεί να φέρει περισσότερα χρήματα στον αγώνα από όσα η χορηγία ενός ιδιώτη; Και γιατί αλήθεια αυτό δε σε ενόχλησε και στους άλλους αγώνες 4Χ4 που γίνεται; Μήπως είσαι προκατειλημμένος; Λέω μήπως;

Και πιο αλήθεια το όφελός μας να κερδίσουν δύο Βούλγαροι τον αγώνα; Δύο Βούλγαροι που δεν είχαν καν υποστηρικτή, που δεν πλήρωναν καν παράβολο συμμετοχής; Το έχεις σκεφτεί ποτέ; Σκέφτεσαι αλήθεια ποτέ θετικά και βλέπεις μακρύτερα από τη μύτη σου;

Χορηγός μας ήταν και η Mitsubishi. Να μην έτρεχαν λοιπόν Pajero; Και βασικός χορηγός η Cooper. Να μην έτρεχαν λοιπόν όσα αυτοκίνητα φορούσαν ελαστικά της; Αν αύριο χορηγός μας είναι η Durex, να αποκλείσουμε όσους έχουν σεξουαλική δραστηριότητα; Και είμαστε χορηγοί επικοινωνίας του Παλάσκα. Γιατί δε σε ενόχλησε που έτρεχε στον αγώνα μας;

Είσαι πολύ μικρός. Όχι σε διαστάσεις, αλλά σε ψυχή. Σκέφτεσαι ακριβώς όπως θα έπραττες εσύ: με βάση τα μικροσυμφέροντά σου. Έχεις την εντύπωση πως θα μπορούσες ποτέ να κερδίσεις αυτούς που σε ενόχλησε η συμμετοχή τους, σε κάποιο άλλο αγώνα; Ρε κακόμοιρε ακόμη και ο Ροκάνης, sportsman με τα όλα του, με το απλό Sportage ήταν μπροστά σας. Ακόμη και ο Ντάνος με το εντελώς normal Jimny. Ούτε το Forester δεν μπόρεσες να φτάσεις στην κακοτράχαλη πρώτη ειδική. Ούτε το λεωφορείο του Βούλγαρου. Οι χορηγοί μας σου έφταιξαν; Ο ένας από αυτούς ήταν μόλις 10 δεύτερα μπροστά σου στην 4η ειδική, που «χαρίσαμε» στην κλίκα, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου! Τόσο πολύ τον βοηθήσαμε…

Πραγματικά τα επιχειρήματά σου είναι ξεπερασμένα και για γέλια. Το κακό για σένα είναι πως δεν τα πιστεύουν και οι φίλοι σου και γι’ αυτό έχει λυσσάξει...

Κύριοι σας τον χαρίζω. Αν αυτές είναι οι «παρατηρήσεις» του για τον αγώνα, χάρισμά του. Εκτός τόπου και χρόνου σε κάθε διάσταση. Επανερχόμενος σε λόγια που έχει πει και έχουν καταρριφτεί από πολλούς πάμπολλες φορές.

Και από τη στιγμή που οι χορηγοί μας ήταν στις συμμετοχές εδώ και καιρό και ήξερες ότι θα τους «υποστηρίξουμε», όπως λες, αλήθεια γιατί έτρεξες;

Ειλικρινά σε λυπάμαι…


Κύριε  Αθανάσιου  αν  πρέπει  να  λυπάστε  κάποιον  είναι  αυτόν  που  βλέπετε  στον  κάθετη  κάθε  πρωί  ,,αν  καταλάβατε  καλά  ,,εγώ  έτρεχα  με  το  υστέρημα  μου  ίσα   που  έβγαλα  τα  έξοδα  ,, απλά  για  πλάκα  το  έκανα  και  τα  3  χρόνια  ,,και  για  κανέναν  άλλον  σκοπό  ,τώρα  πόσο  άμεπτο  είναι  στην  Ελλάδα   μας  {  όχι  την  δικιά  σας  }  το  ένας   χορηγός  να  μην  έχει  όφελος  από  το  παιδί  που  τρέφει  οικονομικά  ..θα  το  κρίνει η  ιστορια  ,,{  οσο  για  το  μεγεθος    ,,ελατε  να  τελιοσουμε  το  στοιχιματακι  που  είπατε στο  δίστομο  το  2010  .    }   να  δούμε  ποσά  απιδιά   πιάνει  ο  σάκος  και  τελειώνω με  ένα ρητό  που  λένε  στα  μέρη  μας  ..μι  κυλίεσαι  στην  λάσπη  με  τα  γουρούνια  αυτά  θα  το  ευχαριστηθούν  ,,αντίο  σας  και  καληνύχτα σας 

Αποσυνδεδεμένος b00

  • Jimny
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #117 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 19:01 »
ΚΙ ΑΛΛΟ ! ΚΙ ΑΛΛΟ ! ΚΙ ΑΛΛΟ!!

 >laugh007< >laugh007< >laugh007< >laugh007<

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #118 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 19:03 »
συγχαρητηρια στα 2 jimny και στα πληρωματα τους!!! roc2

οσον αφορα για τα μαγειρεματα και γενικα αυτα που λετε για τους αγωνες,δυσκολα θα βγει αποτελεσμα μεσα απο forum.

το συμπερασμα μου ειναι...οτι αυτος που εχει σπουδασει καλυτερα την ελληνικη γλωσσα,συνηθως νικαει!!!!

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #119 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 19:15 »
Κυριακού

έχεις τελικά πολλή πλάκα... Αν σε δει κανείς αστεία, περνάει καλά... Ζεις στο μικρόκοσμό σου και κρίνεις τους άλλους απο αυτόν.

Γιατί, ρε, να υποστηρίξω τον έναν που με τρέφει, καθώς λες, απέναντι στους υπόλοιπους; Να κρατήσω έναν και να τους χάσω όλους; Χαζός είμαι; Όλους ίσα τους έχω, για να μη φύγουν.

Και βέβαια δεν απαντάς για τη διεθνή πρακτική και για το τί είχα να κερδίσω από τους φετινούς νικητές. Και γιατί να το κάνεις άλλωστε; Έχεις τίποτε να πεις; Μόνο ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ και ΜΙΚΡΟΤΗΤΕΣ. Τίποτε άλλο... Χαρακτηριστικά των μικρών ανθρώπων...

Η ιστορία έχει κρίνει, τουλάχιστον μέχρι στιγμής... Και σε έχει καταδικάσει! 2011, 24ωρος: ρεκόρ συμμετοχών, ρεκόρ προβολής, ρεκόρ ξένων συμμετοχών, ρεκόρ δημοσιότητας εντός και εκτός Ελλάδας, ρεκόρ χωρών που έλαβαν μέρος, ρεκόρ θεατών που τον παρακολούθησαν, ρεκόρ θετικών σχολίων. Τι άλλο να ζητήσει κανείς για να θεωρήσει έναν αγώνα πετυχημένο και δικαίωση όσων προσπάθησαν τόσο να γίνει πραγματικότητα, για μία ακόμη φορά;

Εγώ θα μείνω με τον πετυχημένο αγώνα μου και τις θετικές μου σκέψεις. Εσύ πήγαινε να δικαιολογήσεις το γιατί έχασες, συκοφαντόντας τον... Στη μιζέρια σου θα μείνεις, κακόμοιρε.

Έχω 363 μέρες να ετοιμάσω τον επόμενο 24ωρο. Έχεις 363 μέρες να προσπαθήσεις να τον συκοφαντήσεις. Ξέρουμε και οι δύο καλά ποιός θα έχει το πάνω χέρι στο τέλος... Δεν είσαι ο πρώτος που έχασε στην προσπάθεια αυτή. Και εδώ βρίσκεσαι πίσω, πολύ πίσω... τελευταίος θα έλεγα!

Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4