Αποστολέας Θέμα: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ  (Αναγνώστηκε 2181 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nanos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« στις: Σεπτέμβριος 26, 2011, 08:47 »
Καλυμέρα σε όλους Πωλούντε Ζαντολάστηχα η Ζάντες είναι Από Vitara 15Χ7 τεριάζουν στο jimny άψογα η προσθήκες είναι 3,5 πόντους τα ελαστηκά είναι 215/75/15 δεν ειναι σε πολύ καλή κατάσταση τα ελαστηκά τα έχο βάλη σε αγγελία στο η φωτογραφία στο  car .gr με κωδικό 1789665  όλα  μαζή 400,00 ευρώ   περιοχή πικέρμη    για πληροφωρίες Δημήτρης 6909423429   

Αποσυνδεδεμένος nanos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 08:11 »
Καλυμέρα σε όλους Πωλούντε Ζαντολάστηχα η Ζάντες είναι Από Vitara 15Χ7 τεριάζουν στο jimny άψογα η προσθήκες είναι 3,5 πόντους τα ελαστηκά είναι 215/75/15 δεν ειναι σε πολύ καλή κατάσταση τα ελαστηκά τα έχο βάλη σε αγγελία στο η φωτογραφία στο  car .gr με κωδικό 1789665  όλα  μαζή ΝΕΑ ΤΙΜΗ 350,00 ευρώ   περιοχή πικέρμη    για πληροφωρίες Δημήτρης 6909423429    

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 10:14 »
Αν ενοχλούμαι μόνο εγώ πείτε το μου να φύγω.

Δεν μπορώ άλλο να ρίχνω το επίπεδό μου διαβάζοντας τέτοια ποστ.

Δεν είναι λύση να απομονώνεις απλά τέτοιους χρήστες.
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος nanos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΠΑΡΧΗ ΛΥΣΗ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 10:47 »
μάλον αντί να θέλετε ανθρώπους στο clb. σας τους διόχνετε καλύτερα να φύγω εγώ   j12

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
ΠΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟ
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 10:56 »
μάλον αντί να θέλετε ανθρώπους στο clb. σας τους διόχνετε καλύτερα να φύγω εγώ   j12

Εγώ μιλάω για την πάρτυ μου και μόνο.

Το μόνο που σε νοιάζει είναι να βάλεις αγγελίες και μόνο.

Μπορείς να βάζεις ότι γουστάρεις, αλλά να σου υπενθυμίσω ότι εδώ δεν είναι CAR.GR  ούτε χρυσή ευκαιρία.

Εδώ είναι χώρος της παρέας, της ανταλλαγής απόψεων, γνώσεως ΚΑΙ έχει ένα κομμάτι που λέγεται αγγελίες. Όχι ΜΟΝΟ ΑΓΓΕΛΙΕΣ
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος nanos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΥΛΕ ΚΑΝΗΣ ΛΑΘΟΣ
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 11:24 »
ΔΕΝ Κιτάο Τίν Πάρτη  μου , αλλά παλιότερα που είχα έρθη και με γράψανε κανονικά στα .! αποφάσισα να φύγο θεορό οτι ολη η τετρακίνητη είμαστε μία οικογένοια και πιστεύο αυτά μας έφαγαν και εδώ βάζουν αγγελίες για να πουλήσουμε κάπια πράγματα ο καθένας  μας το θεορώ άτοπο ,και παρακαλώ να σταματήση  το θέμα εδώ να είστε όλη  καλά   και θα χαρώ να τα πούμε στο βουνό ολη μαζή σαν φυλαράκια δεν εχο να χορήσο τύποτα μαζή σου ουτε με   κανέναν να είστε καλά καλο χειμόνα σε όλους

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 15:34 »
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, θέλω να σε ρωτήσω κάτι, γιατί θα σκάσω:
Το κείμενο το γράφεις εσύ ελεύθερα ή το βάζεις επίτηδες ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ανορθόγραφο και ασύνταχτο??





Προκαταβολικά ζητώ συγγνώμη αν θεωρείς ότι σε θίγω...

Αποσυνδεδεμένος DirectionLess

  • Jimny
  • Μηνύματα: 244
Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 16:56 »
Πραγματικά ρε συ, την ίδια απορία έχω και εγώ! Δεν μπορεί να είναι τόσο ανορθόγραφο, πραγματικά καταβάλλω μεγάλη προσπάθεια για να σε "διαβάσω" ... Σε greeklish γράφεις και έχεις κανένα πρόγραμμα που τα περνάει αυτόματα σε ελληνικούς χαρακτήρες ;

Αν όχι, τότε μία λύση είναι ο ορθογραφικός έλεγχος του Firefox.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΥΛΕ ΚΑΝΗΣ ΛΑΘΟΣ
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 17:43 »
ΔΕΝ Κιτάο Τίν Πάρτη  μου , αλλά παλιότερα που είχα έρθη και με γράψανε κανονικά στα .! αποφάσισα να φύγο θεορό οτι ολη η τετρακίνητη είμαστε μία οικογένοια και πιστεύο αυτά μας έφαγαν και εδώ βάζουν αγγελίες για να πουλήσουμε κάπια πράγματα ο καθένας  μας το θεορώ άτοπο ,και παρακαλώ να σταματήση  το θέμα εδώ να είστε όλη  καλά   και θα χαρώ να τα πούμε στο βουνό ολη μαζή σαν φυλαράκια δεν εχο να χορήσο τύποτα μαζή σου ουτε με   κανέναν να είστε καλά καλο χειμόνα σε όλους

 Αγαπητέ nano,

 Eπειδή ζητάς το θέμα να κλείσει εδώ,προσωπικά θα το σεβαστώ και δεν θα σε ρωτήσω τίποτα! Έαν όμως έχεις κάποια στιγμή την θέληση και θέλεις να το συζητήσεις,προσωπικά επειδή σε κάποια πράγματα συμφωνώ μαζί σου θα ήθελα και εγώ να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις και αυτό γιατί στην απάντηση σου βλέπω "ύφος" καλοπροαίρετου ανθρώπου!

 Τέλοσπάντων θα σου ευχηθώ και εγώ να είσαι καλά,καλό χειμώνα και ελπίζω να συναντηθούμε στο βουνό! cl j12 cl j12
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος cravel

  • Jimny
  • Μηνύματα: 21
Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 05:12 »

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 12:54 »
Μαλ@κι@ να κοροϊδεύουμε αν κάποιος είναι ανορθόγραφος...

Απλά Δημήτρη σε παρακαλούμε αν μπορείς να γράφεις τις αγγελίες όπως τις γράφεις στο to4x4.gr με πιο λίγα λάθη.. (υπάρχουν πολλοί διορθωτές που είναι χρήσιμοι.. )


http://to4x4.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=15&t=5009
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 29, 2011, 12:55 από Majestix »
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 13:03 »
Μαλ@κι@ να κοροϊδεύουμε αν κάποιος είναι ανορθόγραφος...

+10000000

ΑΛΛΑ!!!!!!

αν κάποιος κάνει 5 λεπτά να γράψει 2-3 αράδες, ας "φάει" άλλα 2 για να διορθώσει όλες τις λέξεις με τους κειμενογράφους που είναι ενσωματωμένοι σε όλους σχεδόν τους broswers. Βοηθάει κ τον εαυτό του (μαθαίνεις με αυτόν τον τρόπο), βοηθάει κ εμάς...

ΥΓ: εγώ αυτό κάνω, μιας κ μπορεί να μην είμαι ανορθόγραφος, αλλά ώρες ώρες "κοκκινίζει" όλη η οθόνη με τα μαργαριτάρια μου...

Λίγη καλή θέληση από όλους...
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος santo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 52
Απ: ΠΩΛΟΥΝΤΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΗΧΑ ΜΑΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΣΘΗΚΕΣ
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 02, 2011, 00:46 »
....Αυτες ειναι αγγελιες!!!! cl cl cl cl