Αποστολέας Θέμα: Τι?Εκδρομή?Που?...  (Αναγνώστηκε 18099 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #45 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 19:52 »
Για εμένα ήταν απο τις καλύτερες βόλτες μέχρι στιγμής στην θητεία μου στο jimnyclub...Όλα ήταν μια χαρά και πως να μην ήταν δηλαδή αφού η εκδρομή περιείχε Russo,Majestix,Χάρη,Metalaxe-Legend,Din Din και φυσικά Rowen...Φυσικά έλειπαν και κάποιοι γνωστοί άγνωστοι αλλά τι να κάνουμε...την επόμενη φορά! ;)

 Να είστε καλά για τις στιγμές που μου χαρίζετε! ;)

 Όλα καλά λοιπόν και με γεμάτες μπαταρίες...πάμε γι 'άλλα! j12

 Μερικές φωτό και απο εμένα...











Και φυσικά μην ξεχάσουμε την καλύτερη! roc2



Uploaded with ImageShack.us

Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #46 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 20:36 »
Φυσικά έλειπαν και κάποιοι γνωστοί άγνωστοι αλλά τι να κάνουμε...την επόμενη φορά! ;)

Δεν ξέρω ποιούς εννοείς, αλλά ευτυχώς δεν ήρθε ο Sav, θα με βάραγε.  ;)
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #47 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 21:22 »
Φυσικά έλειπαν και κάποιοι γνωστοί άγνωστοι αλλά τι να κάνουμε...την επόμενη φορά! ;)

Δεν ξέρω ποιούς εννοείς, αλλά ευτυχώς δεν ήρθε ο Sav, θα με βάραγε.  ;)

Ηταν η πιο στενη γρατζουνί offroad βόλτα που έχουμε πάει.... Το cruiser χαλαρά θα γινόταν Jimny...


Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #48 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 21:52 »
Ανοιγμα δρόμου....

http://www.youtube.com/watch?v=Ga9aHmNMRm0


Τι κι αν φωναζε ο χρηστος (περιμενε περιμενε) ο χαρης κουμπωνε κ ξεκουμπωνε τα μπλοκε του. Αυτα ειναι!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #49 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 22:17 »
μπραβο παιδια για την βολτα!ολα τα λεφτα!!!απλα τελεια... cl cl

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #50 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 01:25 »
Ηταν η πιο στενη γρατζουνί offroad βόλτα που έχουμε πάει.... Το cruiser χαλαρά θα γινόταν Jimny...

Ουπς, σε ζορίζουν οι στενές ? Πάμε για κρούιζερ και ξεχειλωμένες ?

Εγώ στη φότο του προέδρου



βλέπω, τον παπού κουρέλι να μην καταφέρνει να γυρίσει το σβέρκο του
τον Χάρη αποκαμωμένο
τον Χαρούλη ακμαίο με χαμόγελο
την Λουκία ζαβλακωμένη, ακόμα νομίζει ότι έχει ήλιο (μάλλον με το καπέλο κοιμήθηκε)  lol
την κυρία Ντιν Ντιν με απορία τι ειναι η σκορνταλιά
τον Ντίνο μ' ένα χαμόγελο μέχρι τ' αφτιά (γυμνασμένο τον έκοψα)
και σένα με μπλαζέ*  ύφος έτοιμο για κρούιζερ.

* Ο διάσημος ιδρυτής του κλάδου της συγκριτικής συμπεριφοράς Κόνραντ Λόρεντς, που πήρε το βραβείο Νόμπελ το 1973, θεωρεί ότι ένα από τα οκτώ θανάσιμα αμαρτήματα του πολιτισμού μας συνδέεται με την λεγομένη “αισθητηριακή εντροπία”.
Ο Λόρεντς, μέσα στα πλαίσια της αναλύσεως του “αμαρτήματος” αυτού, κάνει λόγο για την “πολιτιστική” ασθένεια της εποχής μας, η οποία όμως διακρίνεται από δυο λέξεις - κλειδιά. Η μία είναι “μπλαζέ” και η άλλη “νεοφιλία”.
Με τον όρο “μπλαζέ” εννοείται ο άνθρωπος εκείνος ο οποίος είναι “απαθής στην χαρά ή στον θυμό από κορεσμό”, δηλαδή ο κορεσμός κάνει τον άνθρωπο να παραμένη απαθής σε γεγονότα χαρούμενα και εντυπωσιακά. Θεολογικά θα μπορούσαμε να χαρακτηρίσουμε αυτήν την κατάσταση με τον όρο ακηδεία, αδιαφορία.


Υ.Γ. Πρόσεξες πως οι κουρασμένες σάρκες, αντί για αναρτήσεις, μπλοκέ και κρεμάσματα, συζήταγαν θεολογικά θέματα στο δείπνο.
Απλά θέμα κορεσμού.  >egads<
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #51 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 08:27 »
 lol lol lol lol lol lol

 Καλά μιλάμε...δεν παίζεσαι!  yah yah yah



ΥΓ Πριν φύγουμε για το τριήμερο μου υποσχέθηκες μια βόλτα...Αυτήν που σου έλεγα να την ονομάσουμε Heineken...Mην ξεχνιόμαστε,έτσι? Πες μου πως θα την ονομάσουμε για να την βάλουμε πχ την Κυριακή 2 Οκτωβρίου! ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 20, 2011, 08:33 από jimever »
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #52 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 08:51 »
Υ.Γ. Πρόσεξες πως οι κουρασμένες σάρκες, αντί για αναρτήσεις, μπλοκέ και κρεμάσματα, συζήταγαν θεολογικά θέματα στο δείπνο.
Απλά θέμα κορεσμού.  >egads<
Τι πας και θυμάσαι τώρα... :D :D :D :D
Ρε λες η Κλαούντια να ετοιμάζεται για Cruiser και να μη μας το λέει ?  >:( >:( ;D ;D
Για εμένα ήταν απο τις καλύτερες βόλτες μέχρι στιγμής στην θητεία μου στο jimnyclub...Όλα ήταν μια χαρά και πως να μην ήταν δηλαδή αφού η εκδρομή περιείχε Russo,Majestix,Χάρη,Metalaxe-Legend,Din Din και φυσικά Rowen...Φυσικά έλειπαν και κάποιοι γνωστοί άγνωστοι αλλά τι να κάνουμε...την επόμενη φορά! ;)
Ευχαριστώ, ευχαριστώ... ::) ::) :) :) :)
 
ΥΓ. Όταν γύρισα σπίτι τσάκισα ένα μισόκιλο Haagen Dazs Belgian Chocolate χαλαρά... ;D ;D ;D
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #53 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 10:18 »

ΥΓ. Όταν γύρισα σπίτι τσάκισα ένα μισόκιλο Haagen Dazs Belgian Chocolate χαλαρά... ;D ;D ;D

Τέτοια διατροφικά προγράμματα ευαγγελίζεσαι??
Πότε μπορώ να κάνω εγγραφή σε ένα τέτοιο πρόγραμμα παρακαλώ??? a105

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #54 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 11:44 »
Πάρε σειρά πρόεδρα !!

(αριθμό στην είσοδο.... η αναμονή είναι μεγάλη..)

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #55 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 11:55 »
Να σας υπενθυμίσω ότι ο αριθμός των  θέσεων για τα εν λόγω προγράμματα είναι περιορισμένος και θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας...
Επίσης, παρακαλούνται όσοι δεν έχουν τακτοποιήσει τις οικονομικές τους εκκρεμότητες να επικοινωνήσουν με το λογιστήριο (εμένα δηλαδή ;D), προκειμένου να μην υπάρξει πρόβλημα με την παρακολούθηση των μαθημάτων... :D :D
Περισσότερες πληροφορίες από κοντά... ::)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #56 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 12:51 »
Εγώ θέλω και θεωρημένη απόδειξη, αλλιώς θα σε καταγγείλω για φοροδιαφυγή.... αφού τελειώσει το πρόγραμμα-σεμινάριο...



Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #57 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 15:39 »
Εγώ θέλω και θεωρημένη απόδειξη, αλλιώς θα σε καταγγείλω για φοροδιαφυγή.... αφού τελειώσει το πρόγραμμα-σεμινάριο...




Κάπως έτσι χτίζονται οι περιουσίες.....Και νάσου οι μειωτήρες, νάσου τα καινούργια λάστιχα κλπ...

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #58 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 00:26 »
Να σας υπενθυμίσω ότι ο αριθμός των  θέσεων για τα εν λόγω προγράμματα είναι περιορισμένος και θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας...
Επίσης, παρακαλούνται όσοι δεν έχουν τακτοποιήσει τις οικονομικές τους εκκρεμότητες να επικοινωνήσουν με το λογιστήριο (εμένα δηλαδή ;D), προκειμένου να μην υπάρξει πρόβλημα με την παρακολούθηση των μαθημάτων... :D :D
Περισσότερες πληροφορίες από κοντά... ::)


 Πρέπει να παραδεκτώ οτι απο την στιγμή που ξεκίνησα να τηρώ τις συμβουλές του Αντώνη,έχασα...τον αναπτήρα μου αλλά πήρα τουλάχιστον 16 κιλά...Άσε που απο τότε μου στέλνει και η Haagen Dazs προσπέκτους και στο σπίτι με όλες τις καινούριες της γεύσεις...Η Άννα που της αρέσουν τα παγωτά,νοιώθω οτι πλέον με αγαπάει περισσότερο... lol lol lol

 Να τον προτιμήσετε τον Αντώνη...κάνει καλή δουλειά και σε πολύ καλές τιμές! lol lol lol

 ΥΓ Πρόεδρα δεν πιστεύω να χάσεις την βόλτα της Πέμπτης! 0_21
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Τι?Εκδρομή?Που?...
« Απάντηση #59 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 08:53 »
Κάπως έτσι χτίζονται οι περιουσίες.....Και νάσου οι μειωτήρες, νάσου τα καινούργια λάστιχα κλπ...
Εχχμμμμμ......εντάξει μωρέ, μια κουβέντα είπαμε... ::) ::) ;D ;D ;D
ΥΓ Πρόεδρα δεν πιστεύω να χάσεις την βόλτα της Πέμπτης! 0_21
Δυστυχώς Πρόεδρε μάλλον θα τη χάσω γιατί θα γυμνάζω τα δάχτυλά μου (μπριτζ)... ;D ;D :D :D :D
B.R.A.T. President
www.brat.gr