Αποστολέας Θέμα: Καλημέρα,ερωτήσεις υποψηφίου αγοραστή!!  (Αναγνώστηκε 8485 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pan.gr

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλημέρα,ερωτήσεις υποψηφίου αγοραστή!!
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 16, 2011, 17:12 »


Βγαίνει το jimny σε περτέλαιο;




Ναι βγαίνει αλλά δεν το φέρνουν οι ελληνικές αντιπροσωπείες στην Ελλάδα  bhe bhe.Εγώ σε πετρέλαιο το έχω  ;)



το φερνουν ανεξαρτητοι εισαγωγεις π.χ. auto profit

Δλδ αν βρεθεί κάποια αντιπροσωπεία μπορεί να το παραγγείλει κάποιος;

Αποσυνδεδεμένος 4kinitos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 544
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλημέρα,ερωτήσεις υποψηφίου αγοραστή!!
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 17, 2011, 01:29 »
το οτι δεν το φερνει ο σφακιανακης δε σημαινει οτι δεν μπορει να εισαχθει στην ελλαδα.

η auto profit κανει εισαγωγη μεσω Γερμανιας οποτε δεν χανεις τιποτα να τους ρωτησεις
φωτια στις γραμματειες....

Αποσυνδεδεμένος pan.gr

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλημέρα,ερωτήσεις υποψηφίου αγοραστή!!
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 17, 2011, 07:52 »
το οτι δεν το φερνει ο σφακιανακης δε σημαινει οτι δεν μπορει να εισαχθει στην ελλαδα.

η auto profit κανει εισαγωγη μεσω Γερμανιας οποτε δεν χανεις τιποτα να τους ρωτησεις

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Αποσυνδεδεμένος pan.gr

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλημέρα,ερωτήσεις υποψηφίου αγοραστή!!
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 11, 2011, 21:09 »
Καλησπέρα σε όλη τα παιδιά μετά πό πολύ καιρό!!Κάποια προβλήματα με κρατήσανε δυστυχώς μακρυά από πολλά πράματα :-[ :-[
Ελπίζω τώρα από δω & πέρα να τα λέμε πιο συχνά!!
Πήγα άλλες δύο φορές να ξαναδώ το εργαλείο(η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει πολύ!)
Το μόνο που ξέχασα να ρωτήσω,να πω την αλήθεια μου δεν το σκέφτηκα καθόλου είναι τι παίζει τώρα που επιτράπηκε η πετρελαιοκίνηση.Λογικά όλες οι αντιπροσωπείες θα φέρνουν.Έχω ακούσει ότι οι dieselκινητήρες είναι καλύτεροι από τους βενζινοκηνητήρες & λιγότερη καταναλωση & η τετρακίνηση μήπως ειναι καλύτερη;(υποθέτω)
Όσοι τα έχετε είστε ευχαριστημένοι;Από θέμα συντήρησης ο βενζινοκινητηρας είναι διαφορετικός φαντάζομαι,πρέπει να έχει διαφορετικά πραγματα(δεν έχω άποψη,υποθέτω).
Εψαξα & δεν βρήκα τιμές diesel,με τη βενζίνα βγαινει περίπου στα 15000€ & με την απόσυρση θα κατέβει κανά 2χίλιαρο.Το diesel είναι πολύ πιο πάνω;
Aaa & κάτι άλλο!Βλέπω & κάποια προβλήματα που έχουνε ή που βγάζουν π.χ το τρέμουλο στο τιμόνι & κάποια άλλα.Με αυτά τι παίζει;
Επειδή θα μου βγαινουν συνέχεια ερωτήσεις,μη με παρεξηγήσετε!! :)
Να είστε όλοι καλά!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 11, 2011, 21:33 από pan.gr »

Αποσυνδεδεμένος pan.gr

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλημέρα,ερωτήσεις υποψηφίου αγοραστή!!
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 08:14 »
Καλησπέρα σε όλη τα παιδιά μετά πό πολύ καιρό!!Κάποια προβλήματα με κρατήσανε δυστυχώς μακρυά από πολλά πράματα :-[ :-[
Ελπίζω τώρα από δω & πέρα να τα λέμε πιο συχνά!!
Πήγα άλλες δύο φορές να ξαναδώ το εργαλείο(η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει πολύ!)
Το μόνο που ξέχασα να ρωτήσω,να πω την αλήθεια μου δεν το σκέφτηκα καθόλου είναι τι παίζει τώρα που επιτράπηκε η πετρελαιοκίνηση.Λογικά όλες οι αντιπροσωπείες θα φέρνουν.Έχω ακούσει ότι οι dieselκινητήρες είναι καλύτεροι από τους βενζινοκηνητήρες & λιγότερη καταναλωση & η τετρακίνηση μήπως ειναι καλύτερη;(υποθέτω)
Όσοι τα έχετε είστε ευχαριστημένοι;Από θέμα συντήρησης ο βενζινοκινητηρας είναι διαφορετικός φαντάζομαι,πρέπει να έχει διαφορετικά πραγματα(δεν έχω άποψη,υποθέτω).
Εψαξα & δεν βρήκα τιμές diesel,με τη βενζίνα βγαινει περίπου στα 15000€ & με την απόσυρση θα κατέβει κανά 2χίλιαρο.Το diesel είναι πολύ πιο πάνω;
Aaa & κάτι άλλο!Βλέπω & κάποια προβλήματα που έχουνε ή που βγάζουν π.χ το τρέμουλο στο τιμόνι & κάποια άλλα.Με αυτά τι παίζει;Λογικά τα πιο καινούργια μοντέλα δεν θα έχουν τόσα προβλήματα.
Επειδή θα μου βγαινουν συνέχεια ερωτήσεις,μη με παρεξηγήσετε!! :)
Να είστε όλοι καλά!!

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: Καλημέρα,ερωτήσεις υποψηφίου αγοραστή!!
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 13, 2011, 17:16 »
Για το 2χίλιαρο με την απόσυρση μην είσαι και τόσο σίγουρος, 400 ευρώ γλυτώνεις μόνο πλέον και το τρεμουλο δεν έχει να κάνει με το μοντέλο, π.χ. εγώ έχω απ τα πρώτα (00') και δεν τρέμει καθόλου.
Nobody is perfect...except the captain!!!!