Αποστολέας Θέμα: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4  (Αναγνώστηκε 10283 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #45 στις: Μάιος 07, 2011, 09:08 »
Άντε παιδιά και του χρόνου ντοματιες με βροχή... lol lol lol

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?

Τελευταία φορά που με πήγατε εκεί... την επόμενη θα αφήσω το σασί εκεί....

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #46 στις: Μάιος 07, 2011, 10:40 »
Άντε παιδιά και του χρόνου ντοματιες με βροχή... lol lol lol

Τελευταία φορά που με πήγατε εκεί... την επόμενη θα αφήσω το σασί εκεί....
Το κόλπο είναι δυναμώσεις τη μουσική πολύ,θα το αφήσεις άλλά δεν θα το καταλάβεις.... lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος kostas7

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Jimny me!
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #47 στις: Μάιος 07, 2011, 12:50 »
Το ευχαριστηθηκαμε ολοι χθες σε ολα τα θεματα.. Η παρεα σουπερ cl , ολα τα αυτοκινητα πολυ καλα εξοπλισμενα cl , οι 2 γυναικες της παρεας Νατασσα-Ηρω μαχιμες cl , και το Flame σταθερη αξια! j12 Φυσικα ολοι χαρηκαμε που ειδαμε τον Guest Star Θωμα cl (Φιλε σε ευχαριστω που ηρθες..) Χαρηκαμε που καποιοι απο εμας γνωρισαμε και τον Νασο με το "τουμπανο" του cl Η προσεγγιση στις Ντοματιες εγινε απο διαδρομη πιο συντομη και πιο ευκολη (βλεπε πλοηγο- Χαρη), ομως η τελευταια μεγαλη σε κλιση, εκταση και γεματη μεγαλες πετρες ανηφορα μας υπενθυμισε οτι αυτοκινητα χωρις μπλοκε και αναρτηση ειναι παααααρα πολυ δυσκολο και επιφοβο να ανεβουν.. no_1 ;)
Think positive!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #48 στις: Μάιος 07, 2011, 13:29 »
Η προσεγγιση στις Ντοματιες εγινε απο διαδρομη πιο συντομη και πιο ευκολη (βλεπε πλοηγο- Χαρη)

Σιγά μη σας άφηνα να πάμε μέσω Κολοπετινίτσας... το Flame θα μας περίμενε μέχρι τις 1:30.... μετά μόνο ρεζερβέ... ευτυχώς είχα μαζί μου το τηλέφωνό τους, αλλά δεν χρειάστηκε...



Αποσυνδεδεμένος kostas7

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Jimny me!
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #49 στις: Μάιος 07, 2011, 14:03 »
Για καλο το ειπα κι εγω αυτο αγορακι μου.. b_231   lol lol
Think positive!

Αποσυνδεδεμένος PANAS

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #50 στις: Μάιος 07, 2011, 14:56 »
Κάποιο πουλάκι με ενημέρωσε οτι περάσατε πολύ καλά  επισης με ενημέρωσε οτι εθεάθησαν και καποιοι την τελευταία στιγμή μετά απο ολιγόωρη άδεια που τους παραχωρηθηκε απο το  έτερον ήμισυ  ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος Terrataz

  • Jimny
  • Μηνύματα: 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #51 στις: Μάιος 07, 2011, 16:28 »
Κάποιο πουλάκι με ενημέρωσε οτι περάσατε πολύ καλά  επισης με ενημέρωσε οτι εθεάθησαν και καποιοι την τελευταία στιγμή μετά απο ολιγόωρη άδεια που τους παραχωρηθηκε απο το  έτερον ήμισυ  ha ha ha

Όπως και να είχε βγήκαν!!!! lol lol lol lol Εσύ παππούλη τώρα με τα προβλήματα ούτε απο το σπίτι δεν θα μπορείς να βγαίνεις!!!! lol lol lol ΧΟΥΦΤΑΛΟ!!!!!

Και επί τη ευκαιρία να ευχαριστήσω και όλα τα παιδιά που γνώρισα εχθές και ευελπιστώ σε μια επόμενη να έχω και το Terrano!!
TERRANO II ZD30Ti

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #52 στις: Μάιος 10, 2011, 18:03 »
Κύριοι καμιά φωτό δεν τραβήξατε...να δούμε και εμείς ποιά ήταν τα εξοπλισμένα αυτοκίνητα που λέει ο Κωνσταντίνος...Δηλαδή το μαμά το Σαμούρι,τι είναι?Εξοπλισμένο? Ή το αυτοκίνητο του Alexop που όταν βλέπει ανηφόρα με πέτρες το πιάνουν τσίσα και τα κάνει πάνω στην ρεζέρβα...Εσύ Κωστάκο μου έβαλες 5 ωραίες ζαντούλες και μου εξοπλίστηκες? lol lol lol

 Εαν είναι έτσι,εγώ με το δικό μου πρέπει να μετακομίσω στο Texas και να γίνω κυνηγός κεφαλιών! ha lol ha lol

ΥΓ Μπράβο παιδιά,ωραία βόλτα μου ακούγεται!Πάντα τέτοια! j12
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #53 στις: Μάιος 10, 2011, 18:41 »
Κύριοι καμιά φωτό δεν τραβήξατε...να δούμε και εμείς ποιά ήταν τα εξοπλισμένα αυτοκίνητα που λέει ο Κωνσταντίνος...Δηλαδή το μαμά το Σαμούρι,τι είναι?Εξοπλισμένο? Ή το αυτοκίνητο του Alexop που όταν βλέπει ανηφόρα με πέτρες το πιάνουν τσίσα και τα κάνει πάνω στην ρεζέρβα...Εσύ Κωστάκο μου έβαλες 5 ωραίες ζαντούλες και μου εξοπλίστηκες? lol lol lol

 Εαν είναι έτσι,εγώ με το δικό μου πρέπει να μετακομίσω στο Texas και να γίνω κυνηγός κεφαλιών! ha lol ha lol

ΥΓ Μπράβο παιδιά,ωραία βόλτα μου ακούγεται!Πάντα τέτοια! j12
lol lol lol lol lol lol lol

δεν παίζεσαι ρε άνθρωπε!!!!!

lol lol lol lol lol


fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #54 στις: Μάιος 10, 2011, 23:29 »
Η προσεγγιση στις Ντοματιες εγινε απο διαδρομη πιο συντομη και πιο ευκολη (βλεπε πλοηγο- Χαρη)
Σιγά μη σας άφηνα να πάμε μέσω Κολοπετινίτσας...

 Δηλαδή μέχρι τώρα ο Χρηστάκος μας πήγαινε μέσω του νομού Φωκίδος? ha ha ha
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ PART 4
« Απάντηση #55 στις: Μάιος 11, 2011, 07:53 »
Εκεί είναι η Κολοπετινίτσα ?