Αποστολέας Θέμα: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια  (Αναγνώστηκε 6105 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος johnh

  • Jimny
  • Μηνύματα: 34
Απ: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 27, 2011, 01:49 »
Καλησπερα.αν θελεις να το πουλησεις ειναι ευκολοτερο να φτιαξεις ενα καπακι (αφου το καπακι το ασημι θα το εχεις βγαλει) κ να το δωσεις με το σχημα της KAM.Αν θελεις να το τοποθετησεις αλλου αγοραζεις η φτιαχνεις με ενα πατρον αλλη φλατζα για να κολλησεις στο αλλο διαφορικο.

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 27, 2011, 08:48 »
Πολύ μανούρα μου ακούγεται η όλη φάση, άσε που τα δισκάκια του lsd θέλουν συντήρηση (αλλαγή) μετά από ένα ορισμένο χρονικό διάστημα, air locker και πάλι air locker... :)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια
« Απάντηση #32 στις: Ιανουάριος 27, 2011, 15:25 »
Πολύ μανούρα μου ακούγεται η όλη φάση, άσε που τα δισκάκια του lsd θέλουν συντήρηση (αλλαγή) μετά από ένα ορισμένο χρονικό διάστημα, air locker και πάλι air locker... :)
>sostos< >sostos<

Αποσυνδεδεμένος johnh

  • Jimny
  • Μηνύματα: 34
Απ: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια
« Απάντηση #33 στις: Ιανουάριος 28, 2011, 01:33 »
Kalispera.an theleiw epilegeis na exei diskakia i alios lsd.an toy vazeis ti sosth valvolini tote eisai entaksei.vgazei oti vgazei k to arb diladi to ena thelei diskakia k to allo tsimoyxies k ta dyo ta idia.ego sto kam exv 38 15 15 lastixo k ta diskakia s ayth thn diastash den kanoyn tipota k profanos exoyn fagothei ayto omos den moy epireazei to klidoma toy mploke antithetos me to arb poy xanei i tsimoyxa moy k apla den exo mploke.an aytin tin stigmi ithela mploke tha evaza kam giati exei tin idia an oxi kalyteri antoxi apo to arb ektos to oti einai fthinotero k stin timi exei k ta imiaksonia.esy niko poy exeis kam ti tha epeleges?allh mia poly shmantiki diafora einai oti to arb den ksereis pote an exei klidwsei kala eno to kam an den kleidvsei teleiws den anavei i lyxnia k to afoplizei.sorry an katarypto to mytho toy arb alla eimai edo k 3 xronia katoxos k ton dyo

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια
« Απάντηση #34 στις: Ιανουάριος 28, 2011, 08:48 »
Δεν απορίπτω το ΚΑΜ, και πιθανώς να είναι και καλύτερο από ARB. Πάντως έχω μπρος-πίσω ARB (4 χρόνια) και τα σκίζω, και δεν υπήρξε το παραμικρό πρόβλημα.

Αν ξαναέβαζα από την αρχή, πιθανό όμως και να έβαζα ΚΑΜ. Αλλά όχι σε μάστορα.... μόνος μου... και αν δε γίνει καλά η τοποθέτηση, να βρίζω εμένα μια φορά, όχι και δεύτερη που πλήρωσα να μου το βάλουν....

Αποσυνδεδεμένος k.Maltezos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 130
  • Φύλο: Άντρας
Απ: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια
« Απάντηση #35 στις: Ιανουάριος 28, 2011, 08:50 »
Περι ορεψεως κολοκυθοπιτα...ο καθε ενας συμφωνα με τις εμπειριες του , και το τι θελει να κανει στο αυτοκινητο του πρατει ,αναλογα .
john συγχωρεμενος για την "καταριψη" του μυθου του arb...μυθος δεν υπαρχει ,απλα ειναι το πιο καλοπουλημενο locker στον κοσμο, θελετε απο marketing ,απο δυκτιο διαθεσιμοτητας, απο αντοχη, απο ευκολια και τοσα αλλα πλεονεκτηματα ,και μειονεκτιματα που εχει...
Συγκριση για ασφαλη συμπερασματα δεν μπορουν να βγουν, με την υποκειμενικη αντιληψη που εχουμε ολοι,  τα  lockers  συγκρινονται μονο σε εργαστηρια , για σωστα και αξιοπιστα αποτελεσματα, και οπως επισημανε και ο verse, πολυ μεγαλη σημασια στη αξιοπιστη λειτουργια του εκαστοτε locker εχει το πως εγινε η εγκατασταση του ,ητε ειναι arb,kam,lockright,detriot,και οποιο αλλο.

Αποσυνδεδεμένος sjimny07

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Απ: KAM lockers Με ενισχυμένα ημιαξόνια
« Απάντηση #36 στις: Ιανουάριος 28, 2011, 17:25 »
Εγω γιαννη στο ξαναειπα ΚΑΜ και παλι ΚΑΜ.ο καθενας βεβαια κρινει με βαση αυτο που εχει δοκιμασει ή εχει ακουσει οτι ειναι καλυτερο!