Αποστολέας Θέμα: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010  (Αναγνώστηκε 9099 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #45 στις: Νοέμβριος 12, 2010, 22:28 »
που πήγατε??  ???
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #46 στις: Νοέμβριος 12, 2010, 22:29 »
Με το τσιγκελι ενα πραγμα να μας πειτε πως τα περασατε  >140<  τελικα τι εγινε η μαχη του εργατη Σπυρο; roc2

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #47 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 09:52 »
Πήγαμε Softex..... Την πρώτη την "βγάλαμε" όλοι.

Την δεύτερη ανηφόρα, προσπάθησε ο Βίκτωρας με το Sportage, αλλά δεν...

Είπε ο SAV να μας δείξει πως γίνεται, και έπειτα από τα ακροβατικά και τις ΣΟΥΖΕΣ που έκανε, ακινητοποιήθηκε, και αποφασίστηκε να πάω εγώ και ο Ντίνος το γύρο από τη Μαραθώνος, να τον πιάσουμε από πάνω. Χαθήκαμε κανα δυο φορές από την πυκνή ομίχλη.

ΟΜΩΣ..... το πάνω κομμάτι κατεβαίνοντας μέχρι το άσπρο νεροφάγωμα είχε χαλάσει άσχημα με αποτέλεσμα να κολλήσω χοντρά ΔΥΟ φορές στο κατέβασμα. Ευτυχώς ο Ντίνος με τράβηξε και με έβγαλε.  Φτάσαμε πάνω από το Σπύρο, και δέσαμε τον εργάτη του Σπύρου, τον εργάτη του Ντίνου, εναν εικοσάμετρο, έναν δεκάμετρο, έναν εξάμετρο, έναν πεντάμετρο, έναν τρίμετρο και έναν ακόμα δίμετρο για άγκυρα DinDin-Χάρης.

Φάγαμε και τουλάχιστο μισή ώρα στα τραβήγματα, και μετά FLAME  j12

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #48 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 12:45 »
Χάρη, σίγουρα αυτή είναι η σόφτεξ??

Σίγουρα πάντως ήταν η βόλτα με τα λιγότερα χωμάτινα χλμ :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #49 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 13:09 »
Χάρη, σίγουρα αυτή είναι η σόφτεξ??

Από την περιγραφή μάλλον παραλλαγής σόφτεξ
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #50 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 13:29 »
αφου γυρισατε πισω παλι καλα!!! lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #51 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 20:59 »
Παράθεση

Nτινάκο είπαμε...νυχτερινές όσο το δυνατόν λιγότερες για εμένα...εμένα θα με υπολογίζετε περισσότερο στις ολοήμερες και στις ΣΚ.Αν και δεν σας βλέπω ζωηρούς. ;)

Πως και ετσι jimever?

 Nικολή είναι όπως λέμε τρόπος σκέψης του καθενός αυτές οι αποφάσεις.Στα συγκεκριμένα forum το 90% των ανθρώπων που τα αποτελούν έχουν ρίξει ένα σκασμό χρήματα για να κάνουν τα οχήματα τους όπως τα έχουν κάνει...Άλλοι τα κάνουν έτσι για να πηγαίνουν βόλτα στο Κολωνάκι και να το δείχνουν,άλλοι γιατί έτσι ήθελαν να χαλάσουν κάποια χρήματα τους και για τίποτε άλλο,άλλοι για να τα έχουν παρκαρισμένα στο γκαράζ τους και να ασχολούνται με μετατροπές,άλλοι όμως τα έφτιαξαν έτσι για να κάνουν "απόσβεση" με εικόνες και με ανάπτυξη νέων σχέσεων με τους συνανθρώπους τους (παρέα που λέμε).Απο μεριά μου ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΕΒΑΣΤΑ και ποτέ δεν θα κατέκρινα έναν συνάνθρωπο μου για την σκέψη του και για την πράξη του.Δικαίωμα του καθενός μας να κάνει οτι θέλει αρκεί να μην ενοχλεί τον συνάνθρωπο του και ο καθένας μας νοιώθει ευτυχισμένος με διαφορετικό τρόπο .

 Εγώ λοιπόν θέλω να πιστεύω οτι ανήκω στο τελευταίο παράδειγμα που έθεσα γι'αυτό και περιμένω για νέες εικόνες γιατί έτσι κι αλλιώς την παρέα την αναπτύξαμε και χαίρομαι ιδιαίτερα γι'αυτό.Ειδικά στις μέρες μας αυτό είναι πολύ δύσκολο βέβαια ,αλλά εδώ τα πράγματα δείχνουν άλλα.Και ταιριάζουμε σε γενικές γραμμές και καλή παρέα κάνουμε θεωρώ.

 Τελειώνοντας θα ήθελα να αναφέρω οτι ύπαρχουν και βέβαια παιδιά τα οποία βλέπουν τα πράγματα όπως περίπου τα βλέπω και εγώ αλλά λόγω οικονομικών δυσχερειών δεν μπορούν να ακολουθούν σε τέτοιου είδους μακρινές εξορμήσεις και μάλιστα συχνά.Γι'αυτό άλλωστε ανέφερα οτι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΑ.

ΥΓ Φωτό θα βάλετε απο τα χθεσινά?

Πολύ καλή η προσέγγισή σου. (Αν και υπάγομαι στην τελευταία παράγραφο...)
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #52 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 21:10 »
Τελικα απο οτι καταλαβα η SOFTex σας βγηκε HARDex Xαρη, περιπετεια απο το πουθενα αυτα ειναι και που μενουν ομως  roc2 (βλεπω τωρα να ψηνεστε αν βγαινει η κοπανα μερα δεν πιστευω να τοχετε κανονισει για αυριο;)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 13, 2010, 21:27 από panosxalkida »

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #53 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 21:33 »
Παράθεση

Nτινάκο είπαμε...νυχτερινές όσο το δυνατόν λιγότερες για εμένα...εμένα θα με υπολογίζετε περισσότερο στις ολοήμερες και στις ΣΚ.Αν και δεν σας βλέπω ζωηρούς. ;)

Πως και ετσι jimever?

 Nικολή είναι όπως λέμε τρόπος σκέψης του καθενός αυτές οι αποφάσεις.Στα συγκεκριμένα forum το 90% των ανθρώπων που τα αποτελούν έχουν ρίξει ένα σκασμό χρήματα για να κάνουν τα οχήματα τους όπως τα έχουν κάνει...Άλλοι τα κάνουν έτσι για να πηγαίνουν βόλτα στο Κολωνάκι και να το δείχνουν,άλλοι γιατί έτσι ήθελαν να χαλάσουν κάποια χρήματα τους και για τίποτε άλλο,άλλοι για να τα έχουν παρκαρισμένα στο γκαράζ τους και να ασχολούνται με μετατροπές,άλλοι όμως τα έφτιαξαν έτσι για να κάνουν "απόσβεση" με εικόνες και με ανάπτυξη νέων σχέσεων με τους συνανθρώπους τους (παρέα που λέμε).Απο μεριά μου ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΕΒΑΣΤΑ και ποτέ δεν θα κατέκρινα έναν συνάνθρωπο μου για την σκέψη του και για την πράξη του.Δικαίωμα του καθενός μας να κάνει οτι θέλει αρκεί να μην ενοχλεί τον συνάνθρωπο του και ο καθένας μας νοιώθει ευτυχισμένος με διαφορετικό τρόπο .

 Εγώ λοιπόν θέλω να πιστεύω οτι ανήκω στο τελευταίο παράδειγμα που έθεσα γι'αυτό και περιμένω για νέες εικόνες γιατί έτσι κι αλλιώς την παρέα την αναπτύξαμε και χαίρομαι ιδιαίτερα γι'αυτό.Ειδικά στις μέρες μας αυτό είναι πολύ δύσκολο βέβαια ,αλλά εδώ τα πράγματα δείχνουν άλλα.Και ταιριάζουμε σε γενικές γραμμές και καλή παρέα κάνουμε θεωρώ.

 Τελειώνοντας θα ήθελα να αναφέρω οτι ύπαρχουν και βέβαια παιδιά τα οποία βλέπουν τα πράγματα όπως περίπου τα βλέπω και εγώ αλλά λόγω οικονομικών δυσχερειών δεν μπορούν να ακολουθούν σε τέτοιου είδους μακρινές εξορμήσεις και μάλιστα συχνά.Γι'αυτό άλλωστε ανέφερα οτι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΑ.

ΥΓ Φωτό θα βάλετε απο τα χθεσινά?
Φιλε jimever μου αρεσουν αυτα που λες. Θελω να πω κ γω πως οντος στις μερες μας δυσκολα μπορεις να κολλισεις με μερικους ανθρωπους, ειτε πολυ ειτε λιγο ολοι θελουμε να ξεσκασουμε απο το αγχος της δουλειας κ της οικονομικης κρισης. Αν η φυση, οι βολτες στο αγνωστο κ η καλη παρεα μας βοηθουν να ξεχαστουμε εστω κ λιγο, δεν αξιζει τον κοπο? Ασε που μετα εχει κ καλο φαι!!!!!!!!!!!!!!! roc2

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #54 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 23:02 »
Χάρη, σίγουρα αυτή είναι η σόφτεξ??

Από την περιγραφή μάλλον παραλλαγής σόφτεξ
ΜΠΑΑΑΑΑΑ!!!!!
εμένα μου βγήκε λιγάκι πιό σαγρέ



























Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΒΡΑΔΥΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 11-11-2010
« Απάντηση #55 στις: Νοέμβριος 14, 2010, 21:18 »
Παράθεση

Nτινάκο είπαμε...νυχτερινές όσο το δυνατόν λιγότερες για εμένα...εμένα θα με υπολογίζετε περισσότερο στις ολοήμερες και στις ΣΚ.Αν και δεν σας βλέπω ζωηρούς. ;)

Πως και ετσι jimever?

 Nικολή είναι όπως λέμε τρόπος σκέψης του καθενός αυτές οι αποφάσεις.Στα συγκεκριμένα forum το 90% των ανθρώπων που τα αποτελούν έχουν ρίξει ένα σκασμό χρήματα για να κάνουν τα οχήματα τους όπως τα έχουν κάνει...Άλλοι τα κάνουν έτσι για να πηγαίνουν βόλτα στο Κολωνάκι και να το δείχνουν,άλλοι γιατί έτσι ήθελαν να χαλάσουν κάποια χρήματα τους και για τίποτε άλλο,άλλοι για να τα έχουν παρκαρισμένα στο γκαράζ τους και να ασχολούνται με μετατροπές,άλλοι όμως τα έφτιαξαν έτσι για να κάνουν "απόσβεση" με εικόνες και με ανάπτυξη νέων σχέσεων με τους συνανθρώπους τους (παρέα που λέμε).Απο μεριά μου ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΕΒΑΣΤΑ και ποτέ δεν θα κατέκρινα έναν συνάνθρωπο μου για την σκέψη του και για την πράξη του.Δικαίωμα του καθενός μας να κάνει οτι θέλει αρκεί να μην ενοχλεί τον συνάνθρωπο του και ο καθένας μας νοιώθει ευτυχισμένος με διαφορετικό τρόπο .

 Εγώ λοιπόν θέλω να πιστεύω οτι ανήκω στο τελευταίο παράδειγμα που έθεσα γι'αυτό και περιμένω για νέες εικόνες γιατί έτσι κι αλλιώς την παρέα την αναπτύξαμε και χαίρομαι ιδιαίτερα γι'αυτό.Ειδικά στις μέρες μας αυτό είναι πολύ δύσκολο βέβαια ,αλλά εδώ τα πράγματα δείχνουν άλλα.Και ταιριάζουμε σε γενικές γραμμές και καλή παρέα κάνουμε θεωρώ.

 Τελειώνοντας θα ήθελα να αναφέρω οτι ύπαρχουν και βέβαια παιδιά τα οποία βλέπουν τα πράγματα όπως περίπου τα βλέπω και εγώ αλλά λόγω οικονομικών δυσχερειών δεν μπορούν να ακολουθούν σε τέτοιου είδους μακρινές εξορμήσεις και μάλιστα συχνά.Γι'αυτό άλλωστε ανέφερα οτι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΑ.

ΥΓ Φωτό θα βάλετε απο τα χθεσινά?

Πολύ καλή η προσέγγισή σου. (Αν και υπάγομαι στην τελευταία παράγραφο...)





+10