Αποστολέας Θέμα: Λαμπες για τα φωτα...?  (Αναγνώστηκε 3611 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Λαμπες για τα φωτα...?
« στις: Οκτώβριος 25, 2010, 16:08 »
Ξερει κανεις που μπορω να βρω αυτες τις λαμπες? http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37118 στην Ελλαδα..??και να ειναι καπως φτηνες... ::)

Αποσυνδεδεμένος anixneftis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λαμπες για τα φωτα...?
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 25, 2010, 19:17 »
φιλε μου αυτες της λαμπες θα της βρεις στο ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΜΠΑΣ υπαρχουν σε ολη την ελλαδα τετοια καταστηματα και κοστιζουν αν θυμαμαι καλα περιπου 6-7 ευρω.θα προσεξεις ομως να ειναι τα ιδια volt διαφορετικα θα εχεις θεμα με της ασφαλειες.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λαμπες για τα φωτα...?
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 00:33 »
φιλε μου αυτες της λαμπες θα της βρεις στο ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΜΠΑΣ υπαρχουν σε ολη την ελλαδα τετοια καταστηματα και κοστιζουν αν θυμαμαι καλα περιπου 6-7 ευρω.θα προσεξεις ομως να ειναι τα ιδια volt διαφορετικα θα εχεις θεμα με της ασφαλειες.
Καπιο τετιο μαγαζι κοντα στον Πειραια ξερεις?

Αποσυνδεδεμένος gakias

  • Jimny
  • Μηνύματα: 124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λαμπες για τα φωτα...?
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 01:32 »
αν ειδα καλα ειναι 100 w πιστευω οτι ειναι πολυ μεγαλες

Αποσυνδεδεμένος tziker

  • Jimny
  • Μηνύματα: 22
Απ: Λαμπες για τα φωτα...?
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 08:41 »
Με το να του θαμπώσουν τα πλαστικά λόγο θερμοκρασίας και να θαμπώνει και όλους τους υπόλοιπους γύρω του?

Αποσυνδεδεμένος anixneftis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λαμπες για τα φωτα...?
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 10:36 »
Φίλε peacerman δεν ξέρω κάποιο μαγαζί στον Πειραιά καθώς κατοικό στα Γιάνεννα .....θα πρέπει να το πας ρωτόντας το πράγμα , είδα όμως οτι οι λάμπες είναι αλογόνου και θα κοστίζουν λιγο παραπάνω απο 6-7 ευρω που σου ειπα,εγω εβαλα βελτιωμενες και της πληρωσα τοσο οι αλογονου εχουν περιπου 25-30 ευρω η μια.Αν δεν βρεις κατι στην ευρυτερη περιοχη του Πειραια  θα μπορουσα να σε εξυπηρετησω.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λαμπες για τα φωτα...?
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 27, 2010, 13:32 »
Φίλε peacerman δεν ξέρω κάποιο μαγαζί στον Πειραιά καθώς κατοικό στα Γιάνεννα .....θα πρέπει να το πας ρωτόντας το πράγμα , είδα όμως οτι οι λάμπες είναι αλογόνου και θα κοστίζουν λιγο παραπάνω απο 6-7 ευρω που σου ειπα,εγω εβαλα βελτιωμενες και της πληρωσα τοσο οι αλογονου εχουν περιπου 25-30 ευρω η μια.Αν δεν βρεις κατι στην ευρυτερη περιοχη του Πειραια  θα μπορουσα να σε εξυπηρετησω.
Σε ευχαριστω ..!Τελικα βρηκα σε μεγαλο μαγαζι με 21 ευρω.!  :)

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λαμπες για τα φωτα...?
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 27, 2010, 16:49 »
Ξερει κανεις που μπορω να βρω αυτες τις λαμπες? http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37118 στην Ελλαδα..??και να ειναι καπως φτηνες... ::)
Δοκίμασες την ίδια την dealextreme.com??