Αποστολέας Θέμα: Εβαλα λαστιχα  (Αναγνώστηκε 1919 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος theo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 40
Εβαλα λαστιχα
« στις: Οκτώβριος 20, 2010, 02:07 »
τα yokohama geolandar A/T-S G012 τα φοραει κανεις να πει εντυπωσεις?κυριος τι κανουν στην λασπη εκτος γενικος.ευχαριστω εκ τον προτερων!!

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Εβαλα λαστιχα
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 10:10 »
τα yokohama geolandar A/T-S G012 τα φοραει κανεις να πει εντυπωσεις?κυριος τι κανουν στην λασπη εκτος γενικος.ευχαριστω εκ τον προτερων!!

Μεγειά σου...!!!
Θα σε απογοητεύσω αλλά είναι ακατάλληλα για λάσπη.... ίσως στην επιφανειακή να τα καταφέρουν λίγο..

Είναι αρκετά καλά όμως στην άσφαλτο και στον πάγο... γιατί είναι μαλακά...
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος anixneftis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εβαλα λαστιχα
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 19:35 »
κι εγω τα yokohama 50/50 εβαλα προχθες καινουργια theo αλλα πηρα και μια τετραδα ζαντες σιδερενιες απο φιλο του φορουμ και τωρα ψαχνω λαστιχακια mud για να τα περασω επανω.σιγουρα με ενα δευτερο σετ ελαστικα εχεις πολλες λυσεις.εγω παντως το πρωτινο καθως τα φορας απο τωρα μεχρι ανετα τον Μαρτιο και μετα αλλαζεις.....εισαι παντως καιρου  και παντως εδαφους για παρα πολυ καιρο...αντιστοιχη εμπειρια μου με αλλο αυτοκινητο αλλα με διπλα λαστιχα ..εβγαλα ανετα 4 χρονια.

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εβαλα λαστιχα
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 19:54 »
  Καλορίζικα και στους 2 σας.

Αποσυνδεδεμένος theo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 40
Απ: Εβαλα λαστιχα
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 20:04 »
κι εγω τα yokohama 50/50 εβαλα προχθες καινουργια theo αλλα πηρα και μια τετραδα ζαντες σιδερενιες απο φιλο του φορουμ και τωρα ψαχνω λαστιχακια mud για να τα περασω επανω.σιγουρα με ενα δευτερο σετ ελαστικα εχεις πολλες λυσεις.εγω παντως το πρωτινο καθως τα φορας απο τωρα μεχρι ανετα τον Μαρτιο και μετα αλλαζεις.....εισαι παντως καιρου  και παντως εδαφους για παρα πολυ καιρο...αντιστοιχη εμπειρια μου με αλλο αυτοκινητο αλλα με διπλα λαστιχα ..εβγαλα ανετα 4 χρονια.

ψαχνω και εγω να αγορασω 2ρη 4τραδα ζαντες αν ακουσετε τιποτα σφυρατε!!!

Αποσυνδεδεμένος theo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 40
Απ: Εβαλα λαστιχα
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 20:04 »
  Καλορίζικα και στους 2 σας.

ευχαριστω πολυ!