Αποστολέας Θέμα: Autoprofit  (Αναγνώστηκε 2061 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MAD-MAX

  • Jimny
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
Autoprofit
« στις: Σεπτέμβριος 27, 2010, 16:46 »
Ελπίζω να γραφω στο σωστο topic

Τι γνωμη εχετε για τα σερβις, το συνεργειο και τις τιμες σερβις και ανταλακτικων της Personal Best?
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 27, 2010, 17:01 από MAD-MAX »
CELICA TS: Σε δρομους με στροφες
SMART F2 : Παει παντου
JIMNY      : Επιστροφη στην φύση

TFRC: Once it was a club...that became a legend...

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: Autoprofit
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 27, 2010, 16:50 »
Γιατί άνοιξε η autoprofit service?

Αποσυνδεδεμένος MAD-MAX

  • Jimny
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Personal Best
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 27, 2010, 17:01 »
 lol lol lol

Ηθελα να γραψω Personal Best αλλα στο μυαλο μου ειχα την εταιρεια αγορας

 a105 roc2
CELICA TS: Σε δρομους με στροφες
SMART F2 : Παει παντου
JIMNY      : Επιστροφη στην φύση

TFRC: Once it was a club...that became a legend...

Αποσυνδεδεμένος dnm

  • Jimny
  • Μηνύματα: 161
Απ: Autoprofit
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 27, 2010, 21:19 »
Εξαρταται συντεκνε, απο σε ποια απόλες αναφερεσαι?Τωρα αναφορικα με τις τιμες και την ποιοτητα ειναι πιστευω θεμα πιο πολυ φιλοσοφιας που εχει ο κατοχος....Εγω πχ παω και τα σκαω, αλλα απο την αλλη αυτα που εχω κερδισει θεωρω οτι ειναι περισσοτερα απο τα λεφτα που θα γλειτωνα αν πηγαινα σε ενα γενικο συνεργειο...
Για παραδειγμα πχ, την τελευταια φορα μου αλλαξαν χωρις να εχω καταλαβει τιποτε ολο τον πισω αξονα(μεσα στην εγγυηση) διοτι στις φλατζες ιδρωνε λιγο το λιπαντικο και επεφτε στην εξατμιση(σε γενικο συνεργειο ουτε ως παρατηρηση δεν θα το αναφεραν).Βεβαια πολυ θεωρουν οτι ειναι πεταμενα λεφτα....εγω παντως παω με δικα μου αναλωσιμα(πχχρησιμοποιω ολα τα λιπαντικα της  lubrication engineers σε μηχανη,κιβωτιο,διαφορικα κτλ) και πληρωνω μονο την εργασια στην αντιπροσωπεια.Σημειωνω παντως οτι τα αναλωσιμα αυτα μου κοστιζουν πολυπερισσοτερο απο τα αναλωσιμα που θα με χρεωνε η αντιπροσωπεια.

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: Autoprofit
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 28, 2010, 01:19 »
φιλε dnm που θα τα βρουμε αυτα τα λιπαντικα?

Αποσυνδεδεμένος dnm

  • Jimny
  • Μηνύματα: 161
Απ: Autoprofit
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 06, 2010, 02:02 »
Αδελφέ μπες εδω....www.le-greece.gr έχει όλες τις πληροφορίες για τα εν λόγο προιοντα.Επαναλαμβανω ότι είναι πολύ ακριβά και είναι για πολύ ανώτερες εφαρμογές από το μοτέρ το Μήτσου πχ.....Εγώ όμως είμαι κομπλεξικός και προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω από και να μην βάλω το ξύδι της shell που βάζει η αντιπροσωπεία(γιατί με την shell έχουν εμπορική συμφωνία...αν είχαν με την aral πχ θα έλεγαν πχ ότι τα aral είναι ότι καλύτερο για το Μήτσο).Επίσης παραπλήσια είναι και τα προϊόντα της amsoil...αλλά για μένα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το monolec πχ για το όλα τα μοτέρ με 5-30 ιξώδες που έχουν οι περισσότεροι σύγχρονοι κινητήρες. Επαναλαμβάνω ότι αυτή είναι απλά μια προσωπική μου άποψη και σε καμία περίπτωση δεν θέλω να ληφθει ως διαφήμιση....απλά τυχαίνει να έχω δει κάποια πράγματα(σε όργανα λόγο εργασίας) και να προτιμώ αυτά τα προϊόντα