Αποστολέας Θέμα: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!  (Αναγνώστηκε 14683 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« στις: Σεπτέμβριος 18, 2010, 10:31 »
 Ευχαριστούμε πολύ τον φίλο Χάρη για την πολύτιμη συμβουλή του.Η ψηφοφορία λοιπόν μπήκε και σας παρακαλώ ψηφίστε για την ημερομηνία που μπορείτε να ακολουθήσετε στην εκδρομή.

 Οι τοποθεσίες που έχουν ακουστεί είναι πχ το Πήλιο...Πάρνωνας-Βαρδούσια-Ορεινή Ναυπακτία...Άγραφα...Την τελική απόφαση της διαδρομής καλό θα είναι να την επιλέξουν τα "μεγάλα φτερά" των εκδρομών που γνωρίζουν πολύ περισσότερο,τουλάχιστον απο εμένα,τις διαδρομές ,την δυνατότητα των καταλυμάτων κτλ.

 Επίσης καλό θα ήταν να ψηφίζουν τα μέλη του club που έχουν την διάθεση να ακολουθήσουν στην συγκεκριμένη εκδρομή,οπουδήποτε και να πραγματοποιηθεί αυτή,για ευνόητους λόγους.

 


 
 
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος alpinist

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • off road rulez!
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 18, 2010, 10:52 »
Καλά όλα αυτά...αλλά νομίζω θα ότι θα έπρεπε να διαλέξουμε και μέρος. Όπως γίνεται κ με την ημερομηνία. Εφόσον ακούστηκαν κάποια μέρη, σημαίνει ότι πληρούν κ τις προυποθέσεις για να πάμε βόλτα εκεί!! Ή όχι?
Άλλοι μπορούν να έρθουν στα Άγραφα, αλλά δεν μπορούν στον Πάρνωνα που είναι τόσο νότια. Τί ημερομηνία να ψηφίσουν αυτοί?? Τουλάχιστον ας καταλήξουμε σχετικά σύντομα στην τοποθεσία.... :)

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 18, 2010, 12:37 »
Σύμφωνα με αυτά που έγραψε το "μεγάλο φτερό" Russo:

Για τοποθεσίες:
α) Πήλιο: Στα - Δεν ψήνομαι, σχετικά μακριά, Στα +  φανταστική φύση, διαδρομές και λάϊτ φυσικού κάλλους για κυρίες και αδυσώπητες για επίδοξους οφρόντερ
              ( θα δοκιμάσουν αντοχές εαυτών και οχημάτων, πάντος συμφέρει η επιστροφή με την οδική βοήθεια, με τις τιμές της βενζίνης) 
β) Πάρνωνας: Στα - Λίγα καταλύμματα, λίγες επιλογές οφρόουντ, Στα + Σχετικά κοντά, πολύ ωραίες λάϊτ διαδρομές στη φύση.
γ) Βαρδούσια - Οίτη: Στα - Έχουμε πάει πολλές φορές, Στα + Κοντά, άπειρες διαδρομές, για όλα τα γούστα από λάϊτ έως τρόφυ.
                              (Θα πάω ένα Σ/Κ μέσα στον Οκτώβρη άντε Νοέμβρη)

δ) Ορεινή Ναυπακτία: Στα - Μακριά, Στα + Θα γυρίσουμε με κάστανα όπως και από το Πήλιο.
ε) Άγραφα εδώ ο ποιητής εννοεί τα Τζουμέρκα: Στα - Πάρα πολύ μακριά, (μόνο για 28-31 κάνει) Στα + Δεν έχω προσωπική άποψη, δεν έχω πάει. Ψήνομαι.


 Προσωπικά,εαν ταιριάξει η ημερομηνία με τα ρεπό της Άννας,είμαστε μέσα σε όλα.Τα πάντα όλα που λένε... lol

 Απλά έχω επισημάνει το γ που αν και στα αρνητικά είναι οτι έχουν πάει τα παιδιά πολλές φορές δεν έχουν πρόβλημα να ξαναπάνε για άλλη μια φορά για εμάς τους "νέους και άβγαλτους" καθώς η περιοχή καλύπτει τους περισσότερους ως προς την ποικιλία off-road,καταλύματα,φυσική ομορφιά κτλ,κτλ.
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 19, 2010, 03:55 »

 Προσωπικά,εαν ταιριάξει η ημερομηνία με τα ρεπό της Άννας,είμαστε μέσα σε όλα.Τα πάντα όλα που λένε... lol

 Απλά έχω επισημάνει το γ που αν και στα αρνητικά είναι οτι έχουν πάει τα παιδιά πολλές φορές δεν έχουν πρόβλημα να ξαναπάνε για άλλη μια φορά για εμάς τους "νέους και άβγαλτους" καθώς η περιοχή καλύπτει τους περισσότερους ως προς την ποικιλία off-road,καταλύματα,φυσική ομορφιά κτλ,κτλ.

Μέσα σε όλα ? μου θές και βρεμένη την Παύλιανη ε ? ευτυχώς που θα αφήσω τη "Σαύρα" μου στις κυρίες να πάνε για καφέ.  lol lol lol

Να σε δω μόνο εκεί που ζορίζονται τα θηρία με αστέρια στο τιμόνι, όπως στο περσυνό τρόφυ  >:D  Μισό λεπτό από  -> Dagas και μανιτάρι.
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 20, 2010, 09:01 »
Το τετραήμερο 26-31 Οκτώβρη θα είμαστε Ελάτη, αν έρθετε προς τα κει να κανονίσουμε να βρεθούμε... ;) ;)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 20, 2010, 16:10 »
Παράθεση
ευτυχώς που θα αφήσω τη "Σαύρα" μου στις κυρίες να πάνε για καφέ.  lol lol lol

Έτσι είχαμε πεί...δεν θυμάμαι... lol lol lol

Παράθεση
Να σε δω μόνο εκεί που ζορίζονται τα θηρία με αστέρια στο τιμόνι, όπως στο περσυνό τρόφυ  >:D  Μισό λεπτό από  -> Dagas και μανιτάρι.

 Αυτό τώρα γιατί μου το έβαλες...για καλό? Θέλεις να μας βλέπεις να ζοριζόμαστε,έτσι?  lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 20, 2010, 16:12 από jimever »
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 20, 2010, 17:32 »
Αυτό τώρα γιατί μου το έβαλες...για καλό? Θέλεις να μας βλέπεις να ζοριζόμαστε,έτσι?  lol lol lol

Και βέβαια όχι, που να σας δω ? Εγώ 2 χλμ. παραδίπλα θάμαι, στο "Καταφύγιο" φρεντουτσίνο μπλακφόρεστ με παγωτάκι και τις κυρίες στη θαλπωρή του τζακιού, θα κουβεντιάζω τις χειμερινές προσφορές του Χόντου.   freddo_

Άμα δεν θες βάσανα, πάμε Ελάτη που λέει και ο Αντώνης, για μπριζολίτσες μαριναρισμένες, από
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 21, 2010, 09:36 »
  Κανόνισε να μας ανοίξεις και την...όρεξη,με αυτά που βάζεις! Μην κοιτάς τι κάνει ο Αντώνης,αυτός είναι κοιλιόδουλος! ha Μόνο για πάστα και για club έρχεται πια στις βραδυνές... lol lol lol


 
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 21, 2010, 10:22 »
  Κανόνισε να μας ανοίξεις και την...όρεξη,με αυτά που βάζεις! Μην κοιτάς τι κάνει ο Αντώνης,αυτός είναι κοιλιόδουλος! ha Μόνο για πάστα και για club έρχεται πια στις βραδυνές... lol lol lol
Γιάννη έχεις δίκιο φίλε, έχω γίνει λουλούκα... :-[ :-[ :-[ αλλά ελπίζω σύντομα να επανέλθω δρυμίτερος... :D :D :D
Μακάρι να έρθετε προς Ελάτη να βολτάρουμε παρέα, θα είμαι από Τετάρτη απόγευμα μέχρι Κυριακή... ;)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 21, 2010, 10:45 »
θα είμαι από Τετάρτη απόγευμα μέχρι Κυριακή... ;)

ΑΡΣΗ της ΜΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ των ΔΗΜΟΣΙΩΝ...... ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 21, 2010, 11:07 »
ΑΡΣΗ της ΜΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ των ΔΗΜΟΣΙΩΝ...... ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87
ΟΥΟΥΟΥΟΥ.....άεϊ πάγενε από κει ρε.... 0_21 0_21 ::) ::) a105 a105 a105 roc2 roc2
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 23, 2010, 16:28 »
Μετά την χθεσινοβραδυνή συνάντηση στο γνωστό μέρος (Μπάκας) και ύστερα απο 3 ώρες τουλάχιστον συζήτησης,σκέψης,μπύρας και κρύου αρκετού,αποφασίστηκαν τα εξής:


 Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί το ΠΣΚ 15-17 Οκτωβρίου 2010 στην ευρύτερη περιοχή της Παύλιανης με αρκετό off-road... yah yah yah (και ο Θεός βοηθός) lol lol lol

 Όσοι πιστοί προσέλθετε πρέπει να έχετε όρεξη για παιχνιδάκια...καλής παρέας...και για απίστευτα πα'ι'δάκια. ;)


1) Jimever-Άννα-Νικόλας
2)
3)
4)
5)
6)




125)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος b00

  • Jimny
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 23, 2010, 17:47 »
1) Jimever-Άννα-Νικόλας
2) b00 - ?
3)
4)
5)
6)




125)

Αποσυνδεδεμένος alpinist

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • off road rulez!
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 24, 2010, 00:57 »
Εεεε.....συγνώμη που επεμβαίνω κιόλας...αλλά....ψηφοφορία γιατί κάναμε?? Δηλαδή από ποιούς αποφασίστηκε αυτό? Γιατί τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας δείχνουν άλλα.
 Οπότε τα 3 άτομα (προς το παρόν) που ψήφισαν την ημερομηνία αυτή θα έρθουν. Αν έρθουν και μέχρι τα Βαρδούσια.
Μπορούσε να δίνει και απλούστερα τελικά...του στύλ: είμαστε μια παρέα  και θα πάμε το τάδε ΣΚ στο τάδε μέρος. Ψήνεται κανένας να έρθει?
Αυτά. Χωρίς παρεξήγηση πάντα.  :-*

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 24, 2010, 08:33 »
Εεεε.....συγνώμη που επεμβαίνω κιόλας...αλλά....ψηφοφορία γιατί κάναμε?? Δηλαδή από ποιούς αποφασίστηκε αυτό? Γιατί τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας δείχνουν άλλα.
 Οπότε τα 3 άτομα (προς το παρόν) που ψήφισαν την ημερομηνία αυτή θα έρθουν. Αν έρθουν και μέχρι τα Βαρδούσια.
Μπορούσε να δίνει και απλούστερα τελικά...του στύλ: είμαστε μια παρέα  και θα πάμε το τάδε ΣΚ στο τάδε μέρος. Ψήνεται κανένας να έρθει?
Αυτά. Χωρίς παρεξήγηση πάντα.  :-*

Τι γιατί την κάναμε ? Για να μάθει ο Μαυρογιαλούρος την ηλεκτρονική ψηφοφορία.  lol lol lol
Τι χωρίς παρεξήγηση ? Όταν ξαναζητήσει την ψήφο μας να τον μαυρίσουμε.  >:D >:D

Υ.Γ. Δεν λες πάλι καλά, που δεν έχει μάθει ακόμα την ηλεκτρονική νοθεία των αποτελεσμάτων.  lol lol
Γιώργος Ρούσσος