Αποστολέας Θέμα: Kαφεδογλυκοβραδυνή...  (Αναγνώστηκε 2410 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« στις: Αύγουστος 02, 2010, 20:47 »
Στην Γ' Μαρίνα Ζέας. (Είσοδος απο ρεύμα Πειραιά προς Γλυφάδα) Δίπλα στο Λούνα Πάρκ Γλυφάδος. ;)

 Τετάρτη 4 Αυγούστου 2010.'Ωρα συνάντησης 19:00 μμ.Συζήτηση περί διακοπών και περι αμορτισέρ...κι ότι άλλο θέλετε...Όποιος μπορεί να πάει και λίγο πιο νωρίς δυνατότητα μπάνιου στην παρακείμενη παραλία.

 Μετά εναλλακτικές φαγητού...Κρέπα?Σουβλάκι?Μπιφτεκούπολη?Μακαρονάδα?Γρήγορο φαγητό? Ότι θέλετε...και στο τέλος...τα μπουζούκια για τους ελεύθερους κι ωραίους δίπλα είναι. ;)

 ΥΓ1 Άνετο πάρκινγκ
 ΥΓ2 Οι βάρκες στη συγκεκριμένη μαρίνα κουνιούνται πολύ και σου ανοίγουν την όρεξη. >:D

 1.Jimever
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 03, 2010, 03:21 »
Συζήτηση περί διακοπών και περι αμορτισέρ...κι ότι άλλο θέλετε...Όποιος μπορεί να

 ΥΓ2 Οι βάρκες στη συγκεκριμένη μαρίνα κουνιούνται πολύ και σου ανοίγουν την όρεξη. >:D

 1.Jimever

ΥΓ Ρούσσο τυχερέ φάτην όλη την Λαδένια και εάν περάσετε και απο Μήλο θέλω Λαδοτύρι όπως και δήποτε. ;) Δίνει άλλη γεύση στην μακαρονάδα. ;)

Τι να πούμε για διακοπές ή για μακαρονάδες ??  Off sea μόνο με Μίνα πάω.  cl

Μερικές εικόνες από αυτά που έχασες:

Μήλος Σαρακίνικο, τι λαδοτύρια ?


Πολύαιγος κόλορς, όχι Καραϊβική,


Φολέγανδρος η ομορφότερη Χώρα στις Κυκλάδες,




Κίμωλος, παραλία Πράσα που είχε εγκατασταθεί ο Mastestix,


Και Σίφνος, Χρυσοπηγή,


Υ.Γ. Και με την κάμερα τελευταίας τεχνολογίας που εκτός από τους φίλους σου και τα νερά της Πολύαιγου, αποτυπώνει και τη σκέψη, δες πως τον κοιτάει και τι σκέπτεται για αυτό που βλέπει :  :D
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 03, 2010, 08:32 »
Στην Γ' Μαρίνα Ζέας. (Είσοδος απο ρεύμα Πειραιά προς Γλυφάδα) Δίπλα στο Λούνα Πάρκ Γλυφάδος. ;)

 Τετάρτη 4 Αυγούστου 2010.'Ωρα συνάντησης 19:00 μμ.Συζήτηση περί διακοπών και περι αμορτισέρ...κι ότι άλλο θέλετε...Όποιος μπορεί να πάει και λίγο πιο νωρίς δυνατότητα μπάνιου στην παρακείμενη παραλία.

 Μετά εναλλακτικές φαγητού...Κρέπα?Σουβλάκι?Μπιφτεκούπολη?Μακαρονάδα?Γρήγορο φαγητό? Ότι θέλετε...και στο τέλος...τα μπουζούκια για τους ελεύθερους κι ωραίους δίπλα είναι. ;)

 ΥΓ1 Άνετο πάρκινγκ
 ΥΓ2 Οι βάρκες στη συγκεκριμένη μαρίνα κουνιούνται πολύ και σου ανοίγουν την όρεξη. >:D

 1.Jimever

Θα κάνουμε οικογενειακή συνέλευση, και αν μας πέρνει χρονικά θα έρθουμε.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 04, 2010, 11:04 »
Γιάννη έχεις πμ... μάλλον θα χρειαστεί κάποια αλλαγή...


Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 04, 2010, 18:28 »
Russo τι να σε κάνω που φεύγεις νωρίς πάντα για διακοπές.Εγώ είμαι του προγράμματος πχ λές "12 Αυγ-16 Αυγ tour σε Κίμωλο(εννοείται Πολύαιγος)-Μήλο-Φολέγανδρο και όπου αλλού θέλετε".Απο κεί και πέρα εγώ θα κουνήσω κορνίζες και σούπερ μάρκετ για να έρθουμε... ;)

 Βλέπε Τελέθριο είπες το τάδε ΣΚ θα πάμε εκεί και εκεί και εμείς είμασταν απο Παρασκευή εκεί. ;)

 Θα μου πείς εσύ είσαι συνταξιούχος lol ha lol ha και κάνεις ότι θές...Ε και μείς σε 33 χρόνια που θα είμαστε θα κάνουμε ότι θέλουμε... lol lol lol

 Σου εύχομαι πάντα να βγάζεις τέτοιες φωτό γιατί αυτό σημαίνει οτι θα περνάς καλά. ;)

 Η "Καφεδογλυκοβραδυνή" μάλλον πρέπει να γειωθεί λόγω έλλειψης συμμετοχών...Μούχλες... lol lol lol

 Δεν πειράζει όμως,θα προλάβουμε έτσι να δούμε και την ομάδα απο την Βόρεια πρωτεύουσα στο ραντεβού της με την Ιστορία.  >12419 >Hellas3
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 04, 2010, 18:47 από jimever »
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 05, 2010, 07:39 »
Πρόλαβες και είδες και ΜΠΑΟΚ ?   ha

Τα πιτόγυρα μάλλον φταίνε.... ή η μπύρα στα όρθια.... ή το ταξίδι στην Ιταλία...  87



Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 05, 2010, 09:57 »
Κρίμα ο Παοκ..

Γιάννη προς τα που θα είσαι?
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 05, 2010, 10:24 »
Σωκράτη, αν εννοείς την Ιταλία.... ξέχνα το... εδω Αθήνα είναι ο Γιάννης, όπως όλοι μας....

Απλά χτες φαντασιονόμαστε οτι κάναμε ταξίδια.....

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 05, 2010, 10:37 »
Σωκράτη, αν εννοείς την Ιταλία.... ξέχνα το... εδω Αθήνα είναι ο Γιάννης, όπως όλοι μας....

Απλά χτες φαντασιονόμαστε οτι κάναμε ταξίδια.....

Με το Suzuki...?? Χααχαααχχα..
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 05, 2010, 10:56 »
οχι ρε....

Εγώ με το Maverick, ο Γιάννης με το Forester, ο Θωμάς με το Corola και ο Χρήστος με το αυτοκίνητο της Μίνας  lol ... και θα σέρνει και κονσέρβες.. 

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 05, 2010, 20:03 »
Κρίμα δε λέτε τίποτα για τον ΠΑΟΚ...Δεν πειράζει όμως,με ψηλά το κεφάλι. ;) Για να δούμε και τους σημερινούς... 8)


 Σ. ακόμα εδώ είσαι? Βόλτες ζητάς αλλά στις βόλτες δεν έρχεσαι παλιομούχλα...Καλά να περάσεις... >10841 <sum083_ <sum088_

 Αχ Ιταλία,Ελβετία και Γαλλία...Άντε και λίγο Νορβηγία...Που θα πάει. ;)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Kαφεδογλυκοβραδυνή...
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 06, 2010, 04:40 »
οχι ρε....
 και ο Χρήστος με το αυτοκίνητο της Μίνας  lol ... και θα σέρνει και κονσέρβες..  [img]

 ::)  ::) ::) όπα, εγώ άκουσα για οφρέμα μπάρτσελορ με γοργόνες να αναδύωνται μέσα από τις κροκάλες, η κουμπάρα το δήλωσε η πισίνα γεμάτη σαμπάνια, ο γαμπρός αδιάβροχο κουστούμι, ο jimever ζήτησε τραμπολίνο στην πισίνα για τριπλό λουπ, κλπ.

Τσάμπα έτρεχα να αγόρασω αμπιγιέ μαγιό ??
Γιώργος Ρούσσος