Αποστολέας Θέμα: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....  (Αναγνώστηκε 6651 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 23, 2006, 14:19 »
Εδώ το Σουφλιά διαγράψανε και μετά τον κάνανε υπουργό, έχει ο καιρός γυρίσματα.

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 23, 2006, 17:34 »
Εδώ το Σουφλιά διαγράψανε και μετά τον κάνανε υπουργό, έχει ο καιρός γυρίσματα.
Αυτα γουσταρω και εγω τα υπουργηλικια j12 j12 j12 j1,2 ,  αληθεια ποιος ηταν ο Σουφλιας?????

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 24, 2006, 12:11 »
Λεω να του αλλαξουνε ονομασια απο φιλοι των παχουλων που ξεκινησε σε <<ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΑΛΒΑΝΩΝ>>  lol lol lol εεε αμα.....πια lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 29, 2006, 15:43 »
Author    Message
Fyz
Forum Admin
Avatar
   
PostPosted: Mon May 29, 2006 11:12 am   Post subject:  Σ οσους αρεσουμε...για τους "αλλους" δεν θα μπορεσ    Back to top
Αγαπητοι φιλοι ... Πριν απο λιγους μηνες ειχα κανει ενα ποστ , το οποιο ειχε τιτλο "Βαρεθηκα"...Σ εκεινο το ποστ λοιπον ελεγα για καποιους προβληματισμους που ειχα σε σχεση με καποια ατομα,τα οποια μονιμως δημιουργουσαν καποια προβληματα στο φορουμ , μ αποτελεσμα να εχουμε συνεχομενες εντασεις και τσακωμους μεταξυ μας...Φυσικα δεν περιμενα να γινει κατι συνταρακτικο και ν αλλαξουν τα πραγματα , ετρεφα βεβαια καποιες ελπιδες οτι ισως να "χτυπαγα" καποια ευαισθητη χορδη των συγκεκριμενων αυτων ατομων και αλλαζε κατι...Ποσο πολυ εξω επεσα....
Για να μη σας κουραζω, θελω απλα να σας πω αυτο που λεμε ολοι μας απο την πρωτη μερα που φτιαξαμε το B.R.A.T.
Η παρεα ειναι αυτη που ειναι...Πολλοι ηρθαν , ειδαν δεν τους αρεσε και εφυγαν...Ακομα περισσοτεροι ηρθαν , ειδαν τους αρεσε και εγιναν ενα με εμας...Ειμαι απο τους παλιοτερους εδω μεσα και δεν θυμαμαι σε καμια περιπτωση,να πιασαμε κανεναν απο το λαιμο και να του ειπαμε ελα εδω μαζι μας...Αν σας αρεσει αυτο που εχουμε πολυ καλα...Αν παλι δεν σας αρεσει υπαχουν κι αλλες παραλιες (οπως παλιοτερα μας ειχαν πει καπου αλλου...)Τα κουβαδακια σας και 1240 1240 1240 1240 1240
Δεν υπαρχει λογος παρεξηγησης...Φιλοι ειμαστε,φιλοι θα παραμεινουμε...Και στο Βουνο να βρεθουμε θα σας μιλησουμε , και θα σας βοηθησουμε , ή και το αντιθετο , αν υπαρχει αναγκη και ολα θα ειναι ωραια και καλα...Οι αντμιν και οι μοντερειτορ θα κανουν οσο καλυτερα μπορουν τη δουλεια τους , και οι υπολοιποι θα πρεπει να καταλαβουμε ποσο δυσκολο ειναι το εργο που εχουν αναλαβει να κανουν...Δεν υπαρχει λογος να συνεχιζονται οι κοντρες και οι προστριβες...ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

_________________
Τσι πατσιμ,πατσιμ...Τσι βα πατσιμ,Νου στιμ...

www.geocities.com/sv1fyz

B.R.A.T. PRESIDENT


B.R.A.T. ...There is only One...



R U next ???
Download Post


Μαθηματα δημοκρατικων διαδικασιων απο αδμινς του μπρατ.....................προσεξτε το         R U  next????

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 29, 2006, 16:48 »
Σπύρο, μην ξαναγυρνάμε στα ίδια και στα ίδια, αναλωνόμενοι απο μια κατάσταση που δεν θα βρεθεί άκρη...
Το Brat είναι τόσο δημοκρατικό όσο πρέπει να χωρέσει Post σαν του Νicksi www.brat.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=228 ή του Jimnyman www.brat.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=247 ή ακόμα και τα δικά μου, που μπορεί να ήταν καυστικά αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό.
Ξεκινώντας όλη η παρεξήγηση, και εγώ δεν ξέρω πως, φτάσαμε σε μια διαγραφή, απο κανένα mod-admin δεν είναι ευχάριστη , εκτός και έχεις να κάνεις με τον Κέκροπά, τον meredonna, και σκέψου ότι ακόμα και ο Iony την έχει γλιτώσει(δεν σου λένε τίποτα, αλλά δεν πειράζει λένε σε εμένα, εαν θές να δείς κοιτα τα προφίλ τους και κάνε αναζήτηση στα πόστ τους...).
Εγω είχα πει το εξής και προσωπικά αλλά και σε πόστ, μην κάτσω να τα γράφω πάλι...

Δανείζομαι απο ένα φίλο Φωκίωνα τα εξείς Γιατι τα αυτονοητα πρεπει να εξηγουνται...
Σε ενα forum και ειδικα ενα "εξηδικευμενο"
Δεν μιλαμε πολιτικα
Δεν μιλαμε κομματικα
Δεν βριζουμε τον αλλο με οποιοδηποτε τροπο
Συμπεριφερομαστε οπως θελουμε να μας συμπεριφερονται...
Δεν διακινουμε ή βοηθαμε την διακινηση παρανομου "υλικου" οτι και αν ειναι αυτο...

Τα ανωτερω ειναι σεβασμος προς τους υπολοιπους χρηστες....
Τοσο απλα

Οι αδμιν ΠΡΕΠΕΙ να φροντιζουν να τηρουνται τα ανωτερω ΚΑΙ ΜΟΝΟ..
Κανω κατι λαθος?

Ξεκινάω απο το Δεν βριζουμε τον αλλο με οποιοδηποτε τροπο μιας και όπως έλεγε η μανούλα μου η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει, με ευγένεια κοινώς, θα είχες κάνει τον οποιονδήποτε να τραβάει τα μαλιά του (οχι του gc  ;D).
Απλά επειδεί διαβάζω και τα δύο φορουμ, νομίζω πως έχασες το δίκιο σου, οπότε μην ψάχνεις τι και πώς.
Δεν θέλω να συνεχιστεί, ισως κανένα βράδυ, με κρασί ή με καμιά πάστα στον Μπάκα, βρεθεί η άκρη....
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 29, 2006, 18:27 »
Σπύρο, μην ξαναγυρνάμε στα ίδια και στα ίδια, αναλωνόμενοι απο μια κατάσταση που δεν θα βρεθεί άκρη...
Το Brat είναι τόσο δημοκρατικό όσο πρέπει να χωρέσει Post σαν του Νicksi www.brat.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=228 ή του Jimnyman www.brat.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=247 ή ακόμα και τα δικά μου, που μπορεί να ήταν καυστικά αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό.
Ξεκινώντας όλη η παρεξήγηση, και εγώ δεν ξέρω πως, φτάσαμε σε μια διαγραφή, απο κανένα mod-admin δεν είναι ευχάριστη , εκτός και έχεις να κάνεις με τον Κέκροπά, τον meredonna, και σκέψου ότι ακόμα και ο Iony την έχει γλιτώσει(δεν σου λένε τίποτα, αλλά δεν πειράζει λένε σε εμένα, εαν θές να δείς κοιτα τα προφίλ τους και κάνε αναζήτηση στα πόστ τους...).
Εγω είχα πει το εξής και προσωπικά αλλά και σε πόστ, μην κάτσω να τα γράφω πάλι...

Δανείζομαι απο ένα φίλο Φωκίωνα τα εξείς Γιατι τα αυτονοητα πρεπει να εξηγουνται...
Σε ενα forum και ειδικα ενα "εξηδικευμενο"
Δεν μιλαμε πολιτικα
Δεν μιλαμε κομματικα
Δεν βριζουμε τον αλλο με οποιοδηποτε τροπο
Συμπεριφερομαστε οπως θελουμε να μας συμπεριφερονται...
Δεν διακινουμε ή βοηθαμε την διακινηση παρανομου "υλικου" οτι και αν ειναι αυτο...

Τα ανωτερω ειναι σεβασμος προς τους υπολοιπους χρηστες....
Τοσο απλα

Οι αδμιν ΠΡΕΠΕΙ να φροντιζουν να τηρουνται τα ανωτερω ΚΑΙ ΜΟΝΟ..
Κανω κατι λαθος?

Ξεκινάω απο το Δεν βριζουμε τον αλλο με οποιοδηποτε τροπο μιας και όπως έλεγε η μανούλα μου η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει, με ευγένεια κοινώς, θα είχες κάνει τον οποιονδήποτε να τραβάει τα μαλιά του (οχι του gc  ;D).
Απλά επειδεί διαβάζω και τα δύο φορουμ, νομίζω πως έχασες το δίκιο σου, οπότε μηνψάχνεις τι και πώς.
Δεν θέλω να συνεχιστεί,  ισως κανένα βράδυ, με κρασί ή με καμιά πάστα στον Μπάκα, βρεθεί η άκρη....

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 29, 2006, 18:29 »
Φιλε μου δεν θελεις να συνεχιστει .
Κατανοητον γεια σας

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΨΑΧΝΩ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ.....
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 29, 2006, 19:00 »
Φιλε μου δεν θελεις να συνεχιστει .
Κατανοητον γεια σας

Δε νομίζω ο Γιάννης να εννοεί να σταματήσεις να γράφεις, αλλά επειδή έχουμε ταραχτεί στο παρελθόν όλοι από παρόμοιες αντιπαραθέσεις, να ξέρεις ότι ελεύθερο βήμα θα έχεις εδώ, απλά αποφασίζεις εσύ πως θα το χρησιμοποιείς. Καλύτερα ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ που έλεγε και κάποιος.