Αποστολέας Θέμα: Η διαδρομή του Αερίου...  (Αναγνώστηκε 5569 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #30 στις: Ιούνιος 17, 2010, 17:03 »
H βόλτα ήταν καλή,όμως πρέπει να την κάνουμε πιο συχνά για να την δαμάσουμε... lol lol lol

 Αγριεύεσαι βρε παιδί μου στο Αέριο...μια λές "τώρα θα γλιστρύσω και θα με μαζεύουν με τα κουταλάκια"...την άλλη λές "πως θα ανέβω αυτήν την ανηφόρα" και πάει λέγοντας...Η παρέα βέβαια μετράει και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται.

 Προσωπικά θεωρώ την συγκεκριμένη διαδρομή αν όχι την πιο δύσκολη τουλάχιστον απο τις πιο δύσκολες που μας παρέχει η Αττική.Βέβαια οι παλαιότεροι μπορεί και να με διαψεύσουν... ;)

 Και βέβαια ευχαριστούμε και τoυς κατόχους των LC-Χρήστο,Κώστα και Σταμάτη-που μας τίμησαν με την παρουσία τους. ;) Για τον Σπύρο δεν λέω γιατί είναι πάντα μαζί μας. ;)

 ΥΓ1 Η ζημιά μάλλον είναι πάρα πολύ μικρή (γύρω στα 75 € μου είπε ο φαναρτζής) σε σχέση με την χθεσινή μου τσαντίλα που ενώ όλοι οι spotters μου έχουν επισημάνει οτι στο συγκεκριμένο εμπόδιο η έξοδος είναι δεξιά ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ...γιατί απο αριστερά θα βρείς κάτω και όπως έγινε δηλαδή. bhe 0_21 bhe 0_21

 ΥΓ2 Συμφωνώ απόλυτα με τον Κώστα με αυτό που επισημαίνει και γι'αυτό ζητώ δημόσια, μέσα απο το φόρουμ,συγνώμη που δεν ήρθα για φαγητό απο την τσαντίλα μου και μόνο...διότι οι ζημιές είναι μέσα στο παιχνίδι...και ειλικρινά δεν θα ξαναγίνει για τέτοιο λόγο. ;) Δυστυχώς εχθές ήταν απο τις πιο στραβές μου μέρες απο το πρωί... :(

 ΥΓ3 Χάρη νερό δεν είδαμε ούτε για δείγμα. ;)

 ΥΓ4 Σε όσους πιστεύουν στο μάτι...Άργησα στο ραντεβού,μου χύθηκε ο καφές και έγινα λούτσα,χτύπησα το κεφάλι μου πάνω στο τιμόνι,μου έπεσε το κινητό απο το χέρι 2 φορές,στο σπίτι όταν έβγαζα την κεραία του cb αντίκρυσα 4 σφίγγες στο πίσω παρμπριζ,πάθαμε 2 αυτοκίνητα ζημιά και... το πρωί που ξύπνησα είδα μια τρύπα στο σορτς μου,απο την καύτρα του τσιγάρου,όσο είναι και η κεφάλα μου... lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #31 στις: Ιούνιος 17, 2010, 17:17 »


 ΥΓ4 Σε όσους πιστεύουν στο μάτι...Άργησα στο ραντεβού,μου χύθηκε ο καφές και έγινα λούτσα,χτύπησα το κεφάλι μου πάνω στο τιμόνι,μου έπεσε το κινητό απο το χέρι 2 φορές,στο σπίτι όταν έβγαζα την κεραία του cb αντίκρυσα 4 σφίγγες στο πίσω παρμπριζ,πάθαμε 2 αυτοκίνητα ζημιά και... το πρωί που ξύπνησα είδα μια τρύπα στο σορτς μου,απο την καύτρα του τσιγάρου,όσο είναι και η κεφάλα μου... lol lol lol
.

Εσύ να είσαι καλά Γιαννάκη, τα θυμάσαι και τα δικά μου!!!Δεν λες που βρέθηκε καλαμάκι και ήπιες τον καφέ τελικά lol lol lol!!!

Αποσυνδεδεμένος kostas7

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Jimny me!
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #32 στις: Ιούνιος 17, 2010, 17:20 »
Σωστοοοος! Δεν τρεχει τιποτα Γιαννακο. Next time φιλε! ;) :)
Think positive!

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #33 στις: Ιούνιος 17, 2010, 17:52 »
ΥΓ4 Σε όσους πιστεύουν στο μάτι...Άργησα στο ραντεβού,μου χύθηκε ο καφές και έγινα λούτσα,χτύπησα το κεφάλι μου πάνω στο τιμόνι,μου έπεσε το κινητό απο το χέρι 2 φορές,στο σπίτι όταν έβγαζα την κεραία του cb αντίκρυσα 4 σφίγγες στο πίσω παρμπριζ,πάθαμε 2 αυτοκίνητα ζημιά και... το πρωί που ξύπνησα είδα μια τρύπα στο σορτς μου,απο την καύτρα του τσιγάρου,όσο είναι και η κεφάλα μου... lol lol lol

Εεε, μα πες μου τώρα ποιος μας γλωσσόφαγε..
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #34 στις: Ιούνιος 17, 2010, 18:11 »
Όλα καλά παιδιά,χαμόγελο στα εύκολα,χαμόγελο και στα δύσκολα.Απλά εχθές έχασα έναν δικό μου άνθρωπο...και ήταν λίγο ζόρικα ;)

 Καμιά βραδυνή της προκοπής πότε θα πάμε? lol lol lol

 ΥΓ1 Σωκράτη άσε τα ποιός και τι >:D.Σιγά μην ασχολείται ο κόσμος μαζί μας ;)...Φωτό θα βάλεις? ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 17, 2010, 18:13 από jimever »
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #35 στις: Ιούνιος 17, 2010, 19:02 »
Θα βάλω και φώτο.
Εσύ δεν βάζεις καμιά πρωΐνομεσημεριανή την Κυριακή μπας και πάμε για μπανάκι roc2 roc2 ??
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #36 στις: Ιούνιος 17, 2010, 20:06 »


Φωτό από τον chris lc90

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #37 στις: Ιούνιος 18, 2010, 22:06 »
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #38 στις: Ιούνιος 18, 2010, 22:28 »
by Barbarian Jimever  >6244<

 Πέμπτη  17/06/10.     

Ραντεβού Goodys Αγ. Στεφάνου 20:30. ΥΓ.Να προλάβουμε να δούμε με τον Νικόλα την Εθνική μας...

 Προυποθέσεις:

 Α) Ιμάντες,κλειδιά,εργαλεία,
 Β) Πολύ διάθεση για καλή παρέα και φυσικά...πείραγμα
 Γ) Να ελέγξετε τα λαμπάκια της πίσω πινακίδας,να μην τρεμοπαίζουν... και το σημαντικότερο,
 Δ) να μην έχετε φάει τουλάχιστον την συγκεκριμένη ημερομηνία.
       

1. Jimever
2.
3.
4.
5.
6.





'Σημειώνεται ότι κάθε οδηγός συμμετέχει με αποκλειστικά προσωπική του ευθύνη για υλικές ή/και σωματικές βλάβες και τυχόν παροχή βοήθειας από άλλους συμμετέχοντες δεν τον απαλλάσει από την ευθύνη αυτή και δεν δημιουργεί οποιαδήποτε ευθύνη σε αυτούς που τον βοήθησαν'
 
 
 
 


Γιάννη, άν και ήταν η πρώτη (νομίζω) βόλτα που οργάνωσες, τα πήγες πολύ καλά, εύγε >oreos<
μόνο τον απολογισμό εχασες..... >tin_patises<

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #39 στις: Ιούνιος 19, 2010, 14:00 »
Παράθεση
Γιάννη, άν και ήταν η πρώτη (νομίζω) βόλτα που οργάνωσες, τα πήγες πολύ καλά, εύγε >oreos<
μόνο τον απολογισμό εχασες..... >tin_patises<

 Σπύρο αν και ήταν η 576η βόλτα που ηγήθηκες,τα πήγες πολύ καλά,εύγε...Μέχρι και τον ξεναγό έκανες _231;

 και ευτυχώς δεν έχασες και τον απολογισμό... Άρα δεν  >tin_patises<  lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #40 στις: Ιούνιος 19, 2010, 15:07 »
Σπύρο, τελικά ήταν μπιλιοφόρος ή ημιαξόνιο?
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #41 στις: Ιούνιος 19, 2010, 17:00 »
ημιαξόνιο :-[ :-[ :-[

το μικρό κομματάκι με το πολύσφηνο, έπρεπε να ειναι στην άκρη του μεγάλου έξονα, ενωμένο!!

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: Η διαδρομή του Αερίου...
« Απάντηση #42 στις: Ιούνιος 19, 2010, 19:04 »
JIMEVER Δεν ησουν ο μονος ατυχος εκεινη την μερα γιατι εγω τρακαρα λιγο πισω. Mας φαγανε ρεεεεεεεεε!