Αποστολέας Θέμα: περι αξιοπιστιας  (Αναγνώστηκε 1308 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος radentis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
περι αξιοπιστιας
« στις: Απρίλιος 02, 2010, 22:47 »
ηθελα απο καιρο να συζητησουμε για τις βλαβες που βγαζουν η οχι τα αμαξια μας.ο λογος ειναι οτι διαβαζω για πολλες βλαβες κ με λιγα χλμ χωρις ιδιαιτερα σκληρη χρηση.το δικο μου λοιπον ειναι απ τα πρωτα.παραγγελια σεπτ.98 το παρελεβα φεβρ.99 κ εχει 115000χλμ.ολο το χρονο παει χωματα για κυνηγι κ εκπεδευση με σκυλιερα κλπ.επισης ειμαι μελλος σε τοπικη λεσχη 4χ4 κ το βουνο εχει γινει δευτερο σπιτι μου ολα αυτα τα χρονια.ο μητσος δεν εχει βγαλει τιποτα.ουτε λαμπακι.εχω αλλαξει μονο τα ρουλεμαν εμπρος τροχων τα μικρα πανω κατω μαζι με τις τσιμουχες στα καρπουζια που ειχαν μεσα λασπες.τοτε σταματησε κ το τρεμουλο.ενα σετ τακακια εμπρος πισω τιποτα.θερμοστατη στις 80000.δεν εχω ακουμπησει δισκο πλατο ντιζα συμπλεκτη παροτι εχει μυρισει αρκετες φορες δεν πατηναρει ακομα.δεν εχει παρουσισει αρυθμιες βυχες κλπ.ποτε.α κ μια μπαταρια μετα απο 8 χρονια.οτι αλλο εχω αλλαξει ειναι για καλυτερη αποδοση κ οχι λογο βλαβης.για γραφετε να δουμε τι γινεται γιατι εχω την εντυπωση οτι οσο ποιο καινουργια μοντελα τοσο βγαζουν περισσοτερα.
οτι δε σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

Αποσυνδεδεμένος blacklimit

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 597
  • Φύλο: Άντρας
  • ORESTIADA EVROS
Απ: περι αξιοπιστιας
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 03, 2010, 10:25 »
καλημερα και απο εμενα

λαθος κανεις φιλαρακι οσο ποιο πολυ περπατανε στην ασφαλτο στη πολη και γενικα οπου αλλου που δεν εχει λασπες μονο τοτε χαλανε  lol lol lol lol lol lol lol
drink on bed!!!

drive on road!!!

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: περι αξιοπιστιας
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 27, 2010, 21:50 »
γιατι εχω την εντυπωση οτι οσο ποιο καινουργια μοντελα τοσο βγαζουν περισσοτερα.
[/quote]

  Αυτό ισχύει σίγουρα γιατί ο προσανατολισμός είναι πιο ασφάλτινος από έκδοση σε έκδοση.

Αποσυνδεδεμένος nikolaos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
ΤΡΕΜΟΥΛΟ..ΤΙΜΟΝΙΟΥ...ΤΕΛΟΣ.....
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 30, 2010, 00:11 »
 a105  ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ...ΜΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΛΕΦΤΑ......6973938649