Αποστολέας Θέμα: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...  (Αναγνώστηκε 9132 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 11, 2010, 20:48 »
τα έφτυσε πρώτα ?

Που 'σαι Γιώργο να δεις χάλια..... Ο Jimever BARBARIAN, και δε φτάνει αυτό, έφαγε όλα τα ανθυγινά λουκάνικα, τα μισά σαγανάκια, σαλάτα και τζατζίκι δε πρόλαβα..... δεν τον ξαναβάζω δίπλα μου... και καλά μου έδινε ΜΙΖΕΝΣ από το καλαμάκι του DinDin, για να μη μιλήσω....

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 11, 2010, 20:52 »
τα έφτυσε πρώτα ?

Που 'σαι Γιώργο να δεις χάλια..... Ο Jimever BARBARIAN, και δε φτάνει αυτό, έφαγε όλα τα ανθυγινά λουκάνικα, τα μισά σαγανάκια, σαλάτα και τζατζίκι δε πρόλαβα..... δεν τον ξαναβάζω δίπλα μου... και καλά μου έδινε ΜΙΖΕΝΣ από το καλαμάκι του DinDin, για να μη μιλήσω....

 Ναί...Ναί.Δεν λές που ήσουν δίπλα μου και έφαγες και εξτρά.Αλλά έτσι είσαστε όλοι οι Barbarians...αχάριστοι και αχόρταγοι. lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 11, 2010, 21:00 »
Αλλά έτσι είσαστε όλοι οι Barbarians...αχάριστοι και αχόρταγοι. lol

Δώστε μου εμπόδια ....  >laspi/

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 11, 2010, 22:46 »
Πώπω βρε Σωκράτη τι ωραίες φωτό βρε φίλε...Πολύ γλύφτης είσαι βρε παιδί μου... >h09 >h09 >h09 >laugh007< >laugh007< >laugh007<

 Τράβηξες τις αναρτήσεις,την πόρτα,τον εργάτη,τα λάστιχα,το σνόρκελ και...πως γελάει,πως πίνει τον καφέ του,πως φτιάχνει το καλώδιο,πως περνάει το νεροφάγωμα...ο Χάρης. ha lol ha lol

 Επίσης,τράβηξες τις αναρτήσεις,τον εργάτη,τον εργάτη,τον εργάτη,...τα λάστιχα, και...πως γελάει,πως πίνει τον καφέ του,πως κρατάει τον φακό,πως κάνει spotting,πως περνάει το νεροφάγωμα...ο Θωμάς. ha lol ha lol

 Αααα ξέχασα τράβηξες και μένα 3 φωτό εκ των οποίων στην μία εαν δεν ήταν ο Χρήστος με την Μίνα και στην άλλη ο Russo και ο Αποστόλης δεν νομίζω να τις τράβαγες... lol lol lol

  Για να μην πώ για τα υπόλοιπα παιδιά,ζήτημα 1 φωτό ο καθένας...Κρίμα,κρίμα,κρίμα...η φωτογραφική μηχανή σε τι χέρια,έπεσε. lol lol lol

 Αμ καλά σου κάνουν και σου τρεμοπαίζουν τα λαμπάκια της πινακίδας...έτσι,έτσι το ευχαριστιέμαι... la_h la_h la_h

Κάνουμε παραπονάκια κύριε Γιάννη-de la barbarian-jimever, αφού πέρασες αεροπορία το νεροφάγωμα που να προλάβω να σε βγάλω ΒΡΕ (σλουρπ).
Εγώ μετά βίας δεν πήρα τον προφυλακτήρα παραμάσχαλα.
Δεν νομίζω να λείπει κάποιος από τις φωτογραφίες εκτός από εμένα bhe bhe bhe
Το λάθος που έκανα ήταν ότι ήμουν στην μέση. Άλλη φορά θα πηγαίνω με τους πρώτους (ή έστω σαν συνοδηγός του Jimever) και υπόσχομαι ταπεινά άπειρου κάλους φώτος.. Οι ημερήσιες βέβαια θα δίνουν ρέστα.. Θα σε βάλω εξλωφυλλο στο Offroader of the year roc2 roc2 roc2 

Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 11, 2010, 22:49 »
λοιπον.. για μια ακομη φορα περασαμε πολυ ομορφα. ειδα και γνωρισα και φιλους που δεν ηξερα, περασαμε και κατι ωραια εμποδιακια, και εκει που τελειωναμε και ημουν πισω απο τον Χαρη την κανω τη μακακια μου και σε κατι πεσμενους κορμους, ξιλωνω τον αριστερο μαρσπιε και στραπατσαρω και το αριστερο φτερο.. αυτα παθαινεις βεβαια οταν ακολουθεις τον Χαρη.. ha ha lol εντυπωσιακο και πολυ ανετο ηταν το περασμα του Χρηστου(majestix), που περασε το μεγαλο νεροφαγωμα σαν να ηταν μια απλη λακουβα. >oreos<   παρεμπιμπτοντως το μαρσπιε και το φτερο επιδιορθωθηκαν σημερα το πρωι και το jimny ειναι οπως και πριν. roc2                                         

Τέλος καλό όλα καλά  j12 j12 j12
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #50 στις: Ιούνιος 14, 2010, 08:00 »
τα έφτυσε πρώτα ?

Που 'σαι Γιώργο να δεις χάλια..... Ο Jimever BARBARIAN, και δε φτάνει αυτό, έφαγε όλα τα ανθυγινά λουκάνικα, τα μισά σαγανάκια, σαλάτα και τζατζίκι δε πρόλαβα..... δεν τον ξαναβάζω δίπλα μου... και καλά μου έδινε ΜΙΖΕΝΣ από το καλαμάκι του DinDin, για να μη μιλήσω....





 lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #51 στις: Ιούνιος 14, 2010, 13:23 »
τα έφτυσε πρώτα ?

Που 'σαι Γιώργο να δεις χάλια..... Ο Jimever BARBARIAN, και δε φτάνει αυτό, έφαγε όλα τα ανθυγινά λουκάνικα, τα μισά σαγανάκια, σαλάτα και τζατζίκι δε πρόλαβα..... δεν τον ξαναβάζω δίπλα μου... και καλά μου έδινε ΜΙΖΕΝΣ από το καλαμάκι του DinDin, για να μη μιλήσω....

 Ναί...Ναί.Δεν λές που ήσουν δίπλα μου και έφαγες και εξτρά.Αλλά έτσι είσαστε όλοι οι Barbarians...αχάριστοι και αχόρταγοι. lol

Ήμουν και εγώ δίπλα σου jimever...αλλα τι να πω που πέρασαν όλα από μπροστά μου και ευτυχώς πρόλαβα να πιω μπυρίτσα αφού είχες μονίμως μπουκομένο το στόμα  ha ha ha
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #52 στις: Ιούνιος 14, 2010, 17:04 »
Είσαστε επιεικώς παλιοχαρακτήρες... Με έχετε "δώσει" κανονικότατα...Καταδότες  >8537<

  Τώρα θα δείτε...ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Για έλα να σου πω τι μου κάνουν,τα παιδάκια στον παιδότοπο που με στέλνεις κάθε τόσο... ha ha lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #53 στις: Ιούνιος 14, 2010, 18:04 »
 >laugh007< >laugh007< >laugh007< >laugh007< >laugh007<

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #54 στις: Ιούνιος 14, 2010, 19:57 »
Είσαστε επιεικώς παλιοχαρακτήρες... Με έχετε "δώσει" κανονικότατα...Καταδότες  >8537<

  Τώρα θα δείτε...ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Για έλα να σου πω τι μου κάνουν,τα παιδάκια στον παιδότοπο που με στέλνεις κάθε τόσο... ha ha lol lol

Τα κουβαδάκια σου και σ' άλλη παραλία....

Εχε χάρη που θα λείψω μέρες.... θα σε παρακολουθώ όμως.... θα έχω Wi-Fi.....

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΦΕΔΑΚΙ - ΓΛΥΚΑΚΙ - ΒΟΛΤΙΤΣΑ - ΣΟΥΒΛΑΚΙ...
« Απάντηση #55 στις: Ιούνιος 14, 2010, 21:33 »
Είσαστε επιεικώς παλιοχαρακτήρες... Με έχετε "δώσει" κανονικότατα...Καταδότες  >8537<

  Τώρα θα δείτε...ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Για έλα να σου πω τι μου κάνουν,τα παιδάκια στον παιδότοπο που με στέλνεις κάθε τόσο... ha ha lol lol

Τα κουβαδάκια σου και σ' άλλη παραλία....

Εχε χάρη που θα λείψω μέρες.... θα σε παρακολουθώ όμως.... θα έχω Wi-Fi.....





κατασκοπε!!!!!!!!!!!!!!!!! lol ha