Αποστολέας Θέμα: Τελευταιο ποστ στο .gr  (Αναγνώστηκε 17861 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 23, 2005, 00:50 »
Χάρηκα για τις συστάσεις δεν γνωριζόμαστε με το Θοδωρή.

Δε γνωριζόμαστε από κοντά αλλά είναι σαν να σε ξέρω.... Από τα  post που έχεις κάνει εδώ και .....εκεί


.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 23, 2005, 11:39 »
δηλαδη τωρα θα εχουμε 2 σαν και σας;;; :D :D :D :D
α ρε τρελοπαρεααααα :)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 23, 2005, 17:05 »
δηλαδη τωρα θα εχουμε 2 σαν και σας;;; :D :D :D :D

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν γράφτηκε ο Τεο :)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 23, 2005, 19:29 »
Τώρα κατάλαβα γιατί δεν γράφτηκε ο Τεο :)
Απο την πρώτη μέρα που μπήκα στο ...άλλο, ήθελα να γίνω μέλος στο σύλλογο, όμως διαβάζοντας όλα τα posts άρχισα να έχω περισσότερους ενδοιασμούς.Τους ενδοιασμούς μου και κάποιες αντιρρήσεις, τους είχα συζητήσει απο την αρχή με τον gc (σαν εκπρόσωπος του συλλογου στη Β.Ελλάδα) . Προσπάθησε πολλές φορές να με πείσει να γραφτώ άλλοτε λέγοντάς μου "εγώ πληρώνω τη συνδρομή μου και δεν την ψάχνω παραπάνω" άλλοτε λέγοντάς μου πως άν τους γνωρίσω απο κοντά ίσως αλλάξω γνώμη για κάποιους.  ...Τελικά πείσθηκα για το αντίθετο. Δεν γνωρίζω πρόσωπα και πράγματα όπως ίσως πολλοί από 'σας γνωρίζετε, ούτε κανείς στράφηκε ποτέ εναντίον μου, αλλά έχω σχηματίσει κάποιες απόψεις. Έλεγα πάντα πως μπορείς να καταλάβεις χονδρικά το χαρακτήρα κάποιου, ακούγοντάς τον να μιλάει 10 λεπτά. Το ίδιο νομίζω άν διαβάζεις το ύφος που γράφει.
Δεν ξέρω, ίσως είμαι πολύ αυστηρός στην κρίση μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 23, 2005, 19:37 από Teo-Jimny »
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

s@sg@mo

  • Επισκέπτης
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 24, 2005, 01:35 »
Ελα ρε gc πως κάνεις έτσι...
Αφού σου υποσχέθηκε να ανέβει και στη συμπρωτεύουσα να γνωρίσει το πυρήνα αλλά λόγω ότι το τουτού είναι στο συνεργείο μονίμως δεν τα κατάφερε :'( :'( :'( :D :D :D
Οσο για τη γείτονα χώρα εντάξει δεν έχει και τίποτα κορμιά φοβερά 8)Για δες λίγο πιο πάνω να δεις τι δίμετρο κυκλοφορεί ;) ;)
Μέχρι και τραγούδι έχει γραφτεί :D
Μου τη δίνει μου τη δίνει
ένα δίμετρο πιπίνι 8)ι




pes ta re xrisostome... etsi bravo.. esy thee tou erota... xereis esy apo 2metra paidia.. san ayto pou kykloforouses (giati tora to gyrises mathaino.. kai diapistono kai apo ta avatar sou...xexexe skandalizestai metaxy sas bre kouta paidia..??? otan exete to chriska diathesimo???)... nai san kai ayto pou exei o filarakos sou o off roader... th komotria nteeee..... xereis ayth pou paei gia off road.. me 3 kila poudra pano ths.... xexexexe ti paidia kai ayta... alla tairiasta....!!!
oraia ta pername edo... kathomaste kai klegomaste giati de mas paizoun oi alloi... klaps....

pou tha paei omos... tha doun ti exoun na pathoun!!! tha to kleisoun to paragkaki tous.... tha doun!!!


Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 24, 2005, 02:25 »
στα Ελληνικα...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 24, 2005, 22:06 »
... nai san kai ayto pou exei o filarakos sou o off roader... th komotria nteeee..... xereis ayth pou paei gia off road.. me 3 kila poudra pano ths.... xexexexe ti paidia kai ayta... alla tairiasta....!!!
oraia ta pername edo... kathomaste kai klegomaste giati de mas paizoun oi alloi... klaps....
pou tha paei omos... tha doun ti exoun na pathoun!!! tha to kleisoun to paragkaki tous.... tha doun!!!

Επειδη εισαι, τουλαχιστον ΑΝΗΘΙΚΟΣ, σου εχω ηδη απαντησει με ΠΜ...   ;) ;) ;)
Eισαι και moderator "εκει", τρομαρα σου...  :( :( :(
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 25, 2005, 18:45 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 26, 2005, 16:01 »
Ελα ρε gc πως κάνεις έτσι...
Αφού σου υποσχέθηκε να ανέβει και στη συμπρωτεύουσα να γνωρίσει το πυρήνα αλλά λόγω ότι το τουτού είναι στο συνεργείο μονίμως δεν τα κατάφερε :'( :'( :'( :D :D :D
Οσο για τη γείτονα χώρα εντάξει δεν έχει και τίποτα κορμιά φοβερά 8)Για δες λίγο πιο πάνω να δεις τι δίμετρο κυκλοφορεί ;) ;)
Μέχρι και τραγούδι έχει γραφτεί :D
Μου τη δίνει μου τη δίνει
ένα δίμετρο πιπίνι 8)ι




pes ta re xrisostome... etsi bravo.. esy thee tou erota... xereis esy apo 2metra paidia.. san ayto pou kykloforouses (giati tora to gyrises mathaino.. kai diapistono kai apo ta avatar sou...xexexe skandalizestai metaxy sas bre kouta paidia..??? otan exete to chriska diathesimo???)... nai san kai ayto pou exei o filarakos sou o off roader... th komotria nteeee..... xereis ayth pou paei gia off road.. me 3 kila poudra pano ths.... xexexexe ti paidia kai ayta... alla tairiasta....!!!
oraia ta pername edo... kathomaste kai klegomaste giati de mas paizoun oi alloi... klaps....

pou tha paei omos... tha doun ti exoun na pathoun!!! tha to kleisoun to paragkaki tous.... tha doun!!!



Ελα ρε μεγάλε ανατρίχιασα......Χριστουγεννιάτικα.....
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 26, 2005, 18:22 »
XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΑ & ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΝΟΛΗΔΕΣ & ΤΟΥΣ ΜΑΝΩΛΗΔΕΣ!!! ε, ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΜΑΝΝΟΥΕΛΑ, ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΙΔΙΑ & ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!! ;) :D :D :D
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #24 στις: Δεκέμβριος 26, 2005, 22:45 »
Ελα ρε μεγάλε ανατρίχιασα......Χριστουγεννιάτικα.....

;D ;D ;D ;D ;D ;D
ειναι το νεο κυμα ψυχους... ελα στην περαια που σε ΛΛΛεω... εχουμε καλα θερμαντικα σωματα :) :) ;D ;D
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Jimny
  • Μηνύματα: 100
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #25 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 17:03 »
Βρήκα το τελευταίο ποστ μου στο .gr

"Οι ανθρώπινες σχέσεις δεν χτίζονται έτσι Γιάννη, όχι με τέτοια συμπεριφορά. Έχε υπόψη σου λοιπόν πως ό,τι έλαβα από εσάς... αυτό θα έχετε κι εσείς από εμένα 8)"

Αμάάάάάν.... τί εποχές θυμήθηκα!!!!  Μεγάλη τσαντίλα λέμε...  ;D

κάτι μου μυρίζει..... 19_>

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #26 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 17:27 »
Ηθελα να ΄ξερα ρε bob σφουγγαρακη , σου δινει χαρτζηλικι ο μπανουλης για να σερφαρεις ολο το 24ωρο γραφωντας κοριτσιστικα μυνηματα ?
.......εγγύηση......

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #27 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 19:06 »
Ηθελα να ΄ξερα ρε bob σφουγγαρακη , σου δινει χαρτζηλικι ο μπανουλης για να σερφαρεις ολο το 24ωρο γραφωντας κοριτσιστικα μυνηματα ?

Έχω έναν ειδικό να του συστήσω για το πρόβλημά του, τώρα που προλαβαίνει ακόμα. Σε κανά δυο χρονάκια τον βλέπω να φοράει πυτζάμες σε κάποιο άσυλο.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #28 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 08:54 »
Τς τς τς τς... ΚΑΚΙΟΥΛΕΣ! Εισαστε κακα παιδακια και θα ερθει ο αμερικανοφασιστας να μας μαλωσει, μη λετε τετοια βρε....


Υ.Γ.  Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυ να μου χαθειτε ρεεεεεε εσεις οι απο "εκει"!!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #29 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 10:46 »
Καλημερα σας..
ΠΛΕΟΝ ΝΟΙΩΘΩ & ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ!!!  ;) ;) ;)
Μετα την χθεσινη... κακοστημενη κωμωδια, που εμεινε στα χρονικα ενος «συλλογου», ειχα αποφασισει να μην ξαναασχοληθω με τα συγκεκριμενα προσωπα που αποτελουν τμημα του «συλλογου» αυτου.
Ομως, συναισθηματικοι & λογοι αυτοσεβασμου, δεν μου το επιτρεπουν!
Ζητω προκαταβολικα συγγνωμη για το μακροσκελες μηνυμα, αλλα η ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΑΔΙΚΙΑ σε βαρος μου, αλλα και εναντιον αλλων μελων οπως jimnys, manolis, jimnyman κλπ (μαλιστα καποιοι απο αυτους δεν εχουν καν μιλησει ποτε, πχ GiwrgosTH), δεν μου το επιτρεπει!!!
Σας ανακοινωνω λοιπον, οτι εχθες το βραδυ, κατοπιν διαταγων (& το εννοω απολυτα), «ΑΠΟΚΕΦΑΛΙΣΑΝΕ» εμενα και τον Γιαννη το Δημητρελη. Την προηγουμενη ημερα, ειχαν διαγραψει με συνοπτικες διαδικασιες σε εκτακτη συνελευση του ΔΣ τον jimnyman (Iωσηφ), τον cliff (Γιωργο) και κανα δυο αλλα μελη, που δεν εκαναν τα «κεφακια» των καρεκλοκενταυρων...
Στα μηνυματα που ακολουθουν (δεν εχω αλλαξει ουτε ενα γραμμα), φαινεται η κακοπροαιρετη οργανωση του να με «αποκεφαλισουνε», οπως χαρακτηριστικα γραφει, ο ανεγκεφαλος «ποιητης» του club… Παρατηρηστε τι ειδους λεξεις  χρησιμοποιει και ποσο μισος βγαζει με τις εκφρασεις του...:
       ΠΕΤΡΟΣΧΧ 
Maxi treli . O Sifis to ekapse den adexe afta poy toy eipa kai ipoxorise. Tora menei o apokefalismos toy Nikci . Einai etimoi i gilotina. Molis teliosei o polemos tha toy paro doro pantelonia gia na ginei adras

       ΠΕΤΡΟΣΧΧ 
Τωρα που ο Νικσι εβαλε και φιμε τον χασαμε σιγουρα . Θα πρεπει να του παρουμε βομβητη οποτε μας χανει να τον βρισκουμε

       ΠΕΤΡΟΣΧΧ 
Σε εχω βαλει στην λιστα αναπληρωματικων. Εχω βαλει και τον Κωστα .Μην κανεις πισω. Η λιστα ειναι μουφα για να μην ερθουν αλλοι. Εγω σε εχω για σιγουρη

Κατα τα αλλα, μιλαμε για σχεσεις μελων, φιλιες κλπ...  Το αστειο ειναι οτι οταν μας εκανε το... κηρυγμα του, μας ειπε: Oooooχι δεν εννουσα αυτο, αλλο εννοουσα με τη λεξη μουφα ειμαι καλο παιδι εγω κλπ κλπ.
Δυστυχως, η μεγαλυτερη εκπληξη μου, ηταν οταν ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ παραδεχεται ο γνωστος... Αμερικανοφασιστας την 2 φορες ΚΑΤΑΣΤΡΑΤΗΓΗΣΗ του ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ του συλλογου και κανεις δεν ενοχληθηκε!!!  Ουτε βεβαια, οταν ειχε ο ιδιος δημοσιευσει την επιστολη-εγκωμιο στον εαυτο του, που παραδεχοταν οτι για 2 και κατι χρονια δεν τηρουσε το καταστατικο και λυπαται που ειναι αναγκασμενος να το τηρησει τωρα...!!!
Μπραβο παιδια, το στησατε πολυ καλα το σκηνικο και σας ευχομαι του χρονου τετοια εποχη να εισαστε (επιεικως βεβαια) πανω απο 20 μελη!!!

Υ.Γ.   Αντε βρε, παρτε και αλλο ενα δειγμα γραφης του... «ποιητη» και θαυμαστες για ακομη μια φορα το ηθος του, την ευφραδεια λογου, το επιπεδο και οτι αλλο θελετε εσεις...:
      ΠΕΤΡΟΣΧΧ
Στον π**τσο μου σε γραφω και κανω τον Ζωγραφο επανω σε ενα βραχο και αγναντευω τα @ρχ*δι@ μου που ειναι τεραστια και ολους εσας χωρατε να γραφτητε.    ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
Το καπακι του μολις ανοιξει, ανοιξη για παντα θα μυρισει, μεσα του υπαρχει μια φυλη, διχως αυριο, χωρις φωνη. Στα τοιχωματα του υπαρχει ο μυθος πως βασιλευε εκει μεσα ο τυφος, η χολερα και η αλλεργια, το ζιλμπερι και η λευχαιμια. ο βοθρος ανοιξε και ξανα δεν κλεινει, ο βοθρος ανοιξε και μυρωδιες αφηνει. Εκει μεσα ζει το παρελθον, τα κ*λοχαρτα με τα ταμπον, οι ακαθαρσίες του πωπου και τα υπολείμματα εμετου. Το καπακι του μολις ανοιξει γυρω του θα πεσει σκορτζα, σηψη. Μην τον πλησιαζετε πολύ, σπερνει θανατο ρουφα ζωη.
Στο αφιερωνω με αγαπη ΞΕΦΤΗΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ OFF ROADER ΠΑΛΙΟΚΑΤΗΝΑ

επεξ: οι κακιες λεξουλες... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 29, 2005, 11:40 από gc »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...