Αποστολέας Θέμα: helpppppppppppppppppp  (Αναγνώστηκε 6254 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος goldenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 21
Απ: helpppppppppppppppppp
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 27, 2010, 12:04 »
Και το δικόμου που είναι μοντέλο 2009 το κανει καπιες φορές οταν είναι κρύο, και ναι δεν εχει συχρονιζε η οπιστεν bhe, απλα αν δεν κουμπώσει αμέσος τη βγάζω πατάω ξανα συμπλέκτη και κουμπώνει μετα, δεν είναι στο χέρι της να μη μπει στο δικόμας είναι j12.

Αποσυνδεδεμένος nefelim

  • Jimny
  • Μηνύματα: 30
Απ: helpppppppppppppppppp
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 27, 2010, 21:58 »
paidia den eine lisei omos na vgazeis tin taxitita kai meta na xanavazeiss opisthen  mporei kamia fora na min prolaveis na kaneis oli tin kinisi kai na se paroun svarna oso to navalo deutera kai meta opisthen pali den tin pernei prepei na afiso to simplekti kai meta na xanaprospathiso kai met tha tin parei o aderfos mou peire ena jimny 2000 montelo kai exei tzami sasman poli kalo mas efage mou fenete  i texnologia  kai na exei faei disko apokliete katarxin exo mono 6000  xiliometra kai kat deuteron to kanei apo kainourio

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: helpppppppppppppppppp
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 28, 2010, 15:19 »
paidia den eine lisei omos na vgazeis tin taxitita kai meta na xanavazeiss opisthen  mporei kamia fora na min prolaveis na kaneis oli tin kinisi kai na se paroun svarna oso to navalo deutera kai meta opisthen pali den tin pernei prepei na afiso to simplekti kai meta na xanaprospathiso kai met tha tin parei o aderfos mou peire ena jimny 2000 montelo kai exei tzami sasman poli kalo mas efage mou fenete  i texnologia  kai na exei faei disko apokliete katarxin exo mono 6000  xiliometra kai kat deuteron to kanei apo kainourio

 Φίλε γράφε αν μπορείς με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί είναι πολύ κουραστική η ανάγνωση με αυτή την γραφή.

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: helpppppppppppppppppp
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 28, 2010, 20:34 »
2009 μοντέλο = αδικαιολόγητο
Πατέντα: καθώς πατάς το συμπλέκτη βάλε πρώτα «Δευτέρα» και μετά δοκίμασε να βάλεις την όπισθεν..λογικά έτσι θα σου ξεμπλοκάρει.

Το κάνει και σε εμένα που και που... 5 μηνών αυτοκίνητο... αλλά το παλιό κόλπο δεν πιάνει πάντα ::)
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος jimny-amazone

  • Jimny
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: helpppppppppppppppppp
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 29, 2010, 00:23 »
2009 μοντέλο = αδικαιολόγητο
Πατέντα: καθώς πατάς το συμπλέκτη βάλε πρώτα «Δευτέρα» και μετά δοκίμασε να βάλεις την όπισθεν..λογικά έτσι θα σου ξεμπλοκάρει.

Το κάνει και σε εμένα που και που... 5 μηνών αυτοκίνητο... αλλά το παλιό κόλπο δεν πιάνει πάντα ::)

Τα κόλπα είναι κόλπα δεν πιάνουν πάντα!
Οι κάτοχοι ’09  και ΄10 δεν θα έπρεπε να κάνουν ¨κρεβατομουρμούρα¨  ;D στο forum αλλά στην αντιπροσωπία… Να πάτε να τους τρίξετε τα δόντια ή απλά να δείτε τις βαλβολίνες σας!   cl
o tolmon nika....
always smile :)

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: helpppppppppppppppppp
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 29, 2010, 12:11 »
Κρεβατομουρμούρα????   yah yah yah yah yah yah yah yah yah

Χρόνια έχω να την ακούσω αυτή την λέξη...
Εγώ την έχω απέναντι από το γραφείο την αντιπροσωπεία, οπότε μπορούμε να μιλάμε όχι για τρίξιμο-μουρμούρα, αλλά για τρελό ροχαλιτό  87 87 87
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος jimny-amazone

  • Jimny
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: helpppppppppppppppppp
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 29, 2010, 12:41 »
good luck then man!
keep on walking ...εεεε όχι.. keep on ροχάλιζε!  >sle2?
o tolmon nika....
always smile :)