Αποστολέας Θέμα: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ  (Αναγνώστηκε 64525 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #300 στις: Μάρτιος 09, 2010, 21:01 »
επειδη ειναι αρειανος το παλλικαρι μας το λεω lol lol

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #301 στις: Μάρτιος 09, 2010, 21:08 »
φανταζομαι τα γλυκα που κανει
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #302 στις: Μάρτιος 09, 2010, 21:19 »
φανταζομαι τα γλυκα που κανει

Φτιάχνει και γλυκά ?  ::)
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #303 στις: Μάρτιος 09, 2010, 21:28 »
φανταζομαι τα γλυκα που κανει

                                   επειδη κανει πολυ ωραια γλυκα απο τη χαρα σου κολλουσες αυτοκολλητα σε μπλε  jimny? ha ha

Αποσυνδεδεμένος EFI

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #304 στις: Μάρτιος 09, 2010, 21:46 »
Πολυ πολυ ωραια περασαμε και μεις!!!!! Το μερος μας εξεπληξε με τις ομορφιες του για αλλη μια φορα, η παρεα απιθανη και γνωριστηκαμε ακομα περισσοτερο, το κλιμα και η ατμοσφαιρα ηταν λες και ειμασταν ολοι φιλοι απο τα παλια.
Ευχαριστουμε πολυ για τη βοηθεια και την αμμεση κοινητοποιηση ολων(Βασσιλη, Θοδωρη και πολλων αλλων....) για την ανελκυση του υποβρυχιου FEROZZA που τελικα γυρισε Αθηνα μονο του και με τα πρωτα ηλεκτρικα προβληματα να ξεπερνιοντε (ανοιγες καθαριστηρες και κατεβαινε το παραθυρο)....... Ιδιαιτερα να ευχαριστησουμε τον J-Land για τις προνομιακες χρεωσεις (κατι ζητουσε και σε ειδος αλλα δεν το καταλαβαμε καλα...), την Μενια για ολη την οργανωση, την Χρυσα που εβαλε σε ταξη την ανακατοσουρα που ολοι ειχαμε κανει στον ξενώνα Πετρινο το σαββατοβραδο και για τις ναυαγοσωστικες της υπηρεσιες.

Μαχο εχοντας μεγαλυτερη εμπειρια, νομιζω θα πρεπει να απονεμεις το διπλωμα καπετανιου Α ταξης στο Δημητρη...... ha

Ολα τα παιδια που ηταν μαζι μας περασανε τελεια και μιλαγαν με τα καλυτερα λογια για το club.......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ J-Land Μην ξεχασεις να μας χρεωσεις και το μαγνητακι..... lol lol lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #305 στις: Μάρτιος 09, 2010, 21:56 »
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑ _261> _261> _261> _261> _261>
Καλά, Μάχο, έχω λιώσει με τα σχόλιά σου  la_h la_h la_h la_h
Έχεις δίκιο για τη σαντιγύ, αλλά να ξέρεις ότι ο Αντωνάκης σου έστειλε χαιρετίσματα!
Ευχαριστώ για το μαλλί, αν και ήταν λίγο άνω κάτω - καταλαβαίνεις, πώς να επιβιώσω αλλιώς με τέτοια παρέα  >ilov<
Εσύ Russo, δεν κατάλαβα, έχεις παράπονο για το γλυκό; Μήπως το ήθελες με γεύση στρουθοκάμηλου;  >10809
Όσο για το γάμο της χρονιάς, έχω να δηλώσω ότι έχουν μείνει μόνο οι λεπτομέρειες.. μπομπονιέρες και προσκλητήρια δηλαδή. Όλα τα άλλα είναι κανονισμένα (δεν το λέω εγώ, δείτε τις φωτό - κουφέτα, εκκλησία, κουμπάρους, παρανυφάκια, κλπ. φαίνονται ξεκάθαρα)  yes
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #306 στις: Μάρτιος 09, 2010, 23:03 »
Υ.Γ  Χρυσα ωρια ιδεα εδωσες:ποτε θα παμε Θαψα οεοοοοοοοοοοοοοοοοοο??

μιλάω σοβαρά...οργανωθητε....με τις πρώτες ζέστες θα κανοήσουμε beach μπουγάτσα!
άντε γιατί έχουμε χαλαρώσει....
"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #307 στις: Μάρτιος 10, 2010, 01:27 »
οντως πλεον μετα απο αυτο που ειδαν τα ματακια μου υποβιβαζομαι σε υποναυαρχο και ο Μογλης σε...μουτσο 87 87 87 ha ha οσο για τον Αντωνακη Μενια να του δωσεις και τα δικα μου χαιρετισματα j12

Αποσυνδεδεμένος J-Land

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1243
  • Φύλο: Άντρας
  • “ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ” www.escaper.gr
    • www.escaper.gr
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #308 στις: Μάρτιος 10, 2010, 08:05 »
ΥΓ J-Land Μην ξεχασεις να μας χρεωσεις και το μαγνητακι..... lol lol lol lol lol lol

μην ανησυχείς καθόλου δώσε μου την πιστωτική κάρτα και χρεώνω και την απάντηση του μηνύματος
(η χρέωση είναι με το γράμμα συμπεριλαβαίνοντας και τα κενά )  ha lol ha lol ha lol
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος J-Land

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1243
  • Φύλο: Άντρας
  • “ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ” www.escaper.gr
    • www.escaper.gr
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #309 στις: Μάρτιος 10, 2010, 08:11 »
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑ _261> _261> _261> _261> _261>
Καλά, Μάχο, έχω λιώσει με τα σχόλιά σου  la_h la_h la_h la_h
Έχεις δίκιο για τη σαντιγύ, αλλά να ξέρεις ότι ο Αντωνάκης σου έστειλε χαιρετίσματα!
Ευχαριστώ για το μαλλί, αν και ήταν λίγο άνω κάτω - καταλαβαίνεις, πώς να επιβιώσω αλλιώς με τέτοια παρέα  >ilov<
Εσύ Russo, δεν κατάλαβα, έχεις παράπονο για το γλυκό; Μήπως το ήθελες με γεύση στρουθοκάμηλου;  >10809
Όσο για το γάμο της χρονιάς, έχω να δηλώσω ότι έχουν μείνει μόνο οι λεπτομέρειες.. μπομπονιέρες και προσκλητήρια δηλαδή. Όλα τα άλλα είναι κανονισμένα (δεν το λέω εγώ, δείτε τις φωτό - κουφέτα, εκκλησία, κουμπάρους, παρανυφάκια, κλπ. φαίνονται ξεκάθαρα)  yes

Μενια  ρίχνε λάδι στη φωτιά και θα μαλλιοτραβηχτούμε και επειδή εγώ δεν έχω πολλά  ότι τραβήξουμε θα είναι από το δικό σου ha lol ha lol ha lol ha lol
Υπ. λέω να κάνω τον γάμο του αιώνα και όχι της χρόνιας δηλαδή σε ένα αιώνα  ha ha
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος kyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
  • Θεσσαλονίκη
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #310 στις: Μάρτιος 10, 2010, 13:32 »
Συγχαρητήρια παιδιά , μπράβο σας!!!

ΓΙΓΑΝΤΑ(Μάχο), εσύ γιατί δεν πήγες !?!?!?!?
Χρήστος Κυριακόπουλος

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #311 στις: Μάρτιος 10, 2010, 14:28 »
Χρηστακο δυστυχως καποιο προβλημα την τελευται στιγμη δεν με αφησε να παω αλλα δεν πειραζει ετσι μ'ανοιξε την ορεξη για του χρονου απο τωρα j12 j12 j12 j12 cl cl cl cl cl

Αποσυνδεδεμένος jimnyrider

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #312 στις: Μάρτιος 10, 2010, 17:39 »
Και απο μενα τα συγχαρητηρια μου στους συντελεστες της ολης αυτης φοβερης οργανωσης.ολα ηταν υπεροχα αν και ειχαμε και μερικα απροοπτα.ειναι η πρωτη μου συναντηση με την παρεα σας αποδω και μπορω να πω οτι περασα υπεροχα,ολοι σας ειστε φοβεροι και γεματοι χιουμορ.περιμενω με ανυπομονησια την επομενη συναντηση ειτε ειναι πιτα ειτε απλη βολτα.Keep up the good work!!!
οποιος jimny οδηγει,λασπες και νερα πατει!!! >laspi/

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #313 στις: Μάρτιος 10, 2010, 22:37 »
Εσύ Russo, δεν κατάλαβα, έχεις παράπονο για το γλυκό; Μήπως το ήθελες με γεύση στρουθοκάμηλου;  >10809

Το παράπονο που έχω είναι ότι μερικοί χλεχλέδες δεν έδωσαν παρουσία, είχαν και το θράσος να ψηφίσουν τοποθεσία. ::)

Για την τούρτα ? απλά δεν έχει σχέση με την ζαχαροπλαστική ο κατασκευαστής της, ποιά γεύση ?
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Gagarin

  • Jimny
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 5η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ
« Απάντηση #314 στις: Μάρτιος 11, 2010, 00:26 »
Μπραβο και απο μενα...
Χαρηκα πολυ που γνωρισα τα παιδια του club απο κοντα...
Την επομενη φορα ευχομαι να ειμαστε πιο πολλοι...
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!