Αποστολέας Θέμα: Σινεμπλόκ πανάρ  (Αναγνώστηκε 1594 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Σινεμπλόκ πανάρ
« στις: Δεκέμβριος 04, 2009, 12:05 »
Γνωρίζει κανένας καλός άνθρωπος που μπορώ να βρω το βιδωτό σινεμπλόκ της ρυθμιζόμενης πανάρ της DGTuning ?
Δυστυχώς με τη μ@λ@κί@ που πήρα τα ball joints θέλουν αλλαγή κάθε 4-5 μήνες οπότε αποφάσισα να το το βγάλω και να βάλω σινεπλόκ. Σημειωτέον ότι η πανάρ μου έχει στο ένα άκρο βιδωτό σινεμπλόκ και στο άλλο βιδωτό ball joint. Απλά δε μπορώ να βρω που πουλάνε και αν υπάρχουν βιδωτά σινεμπλόκ για να βάλω και στο άλλο άκρο... ::)
Μεγάλη αποτυχία οι ρυθμιζόμενες πανάρ του βέλγου, δε φτάνει που δε ρυθμίζονται επάνω στο αυτοκίνητο, χαλάνε πολύ γρήγορα τα ball joints και άντε ψάξε βρες και μετά πήγαινε και για ευθυγράμμιση... >:( >:(     
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: Σινεμπλόκ πανάρ
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 04, 2009, 12:13 »
Aντωνη αν εχεις τις μαμα παναρ να μου δωσεις κ θέλεις μπορω να σου δωσω τις δικές μου(made by amorgianos) σε νορμαλ τιμη...Τις εφτιαξα αλλα τελικα δε ψηλωσα....

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Σινεμπλόκ πανάρ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 04, 2009, 15:32 »
Aντωνη αν εχεις τις μαμα παναρ να μου δωσεις κ θέλεις μπορω να σου δωσω τις δικές μου(made by amorgianos) σε νορμαλ τιμη...Τις εφτιαξα αλλα τελικα δε ψηλωσα....
Ευχαριστώ ρε Ευθύμη αλλά την έχω στραβώσει τη μαμά τη δική μου γιατί δεν έβγαινε, είχε κολλήσει από τη σκουριά... >:( :D :D 
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος baba

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 547
  • Φύλο: Άντρας
  • "quis custodiet ipsos custodes ?
    • http://brat.gr
Απ: Σινεμπλόκ πανάρ
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 05, 2009, 11:32 »
Aντωνη αν εχεις τις μαμα παναρ να μου δωσεις κ θέλεις μπορω να σου δωσω τις δικές μου(made by amorgianos) σε νορμαλ τιμη...Τις εφτιαξα αλλα τελικα δε ψηλωσα....

... καλημέρα ευθύμη ...

... για λέγε - για λέγε ... τι έχουμε εδώ ;;;  ;D

οι μαμά υπάρχουν και είναι να πάνε στον  μηχάλη για "φτιάξιμο" ... υποθέτω το ίδιο με αυτές που έχεις , εάν σε ενδιαφέρει μου λές γιατί θέλω και εγώ να βγάλω τις βελγικές καθόσον δεν χωράνε να μπούν τα προστατευτικά των διαφορικών   bhe bhe bhe

brat c.o.b
"Chairman of the ... Bored"


γιάννης παπασταματίου ... κατά κόσμο ... baba ...
... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σινεμπλόκ πανάρ
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 05, 2009, 11:49 »
Aντωνη αν εχεις τις μαμα παναρ να μου δωσεις κ θέλεις μπορω να σου δωσω τις δικές μου(made by amorgianos) σε νορμαλ τιμη...Τις εφτιαξα αλλα τελικα δε ψηλωσα....

  Ευθύμη εαν δεν τις αλλάξετε με τον φίλο baba ενδοιαφέρομαι και εγώ... ;)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: Σινεμπλόκ πανάρ
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 05, 2009, 15:17 »
Κοιτα ενδιαφερον....ε ρε Αντωνη τι μου κανεις..... lol lol
Λοιπον,παιδες επειδη δε ξερω αν οι παναρ ειναι ιδιες για ολα τα μοντελα,ας μας διαφωτισει καποιος κ μετα θα βαλουμε σειρα προτεραιοτητας!!.... ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σινεμπλόκ πανάρ
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 05, 2009, 18:12 »
Άκυρο το ενδοιαφέρον για τις πανάρ απο εμένα,Ευθύμη...Τις παρήγγειλα ήδη. roc2 roc2
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!